چهار راه Scrum Master بهبود توسعه نرم افزار عملکرد تیم

[ad_1]

بسیار مشترک و به خوبی مدیریت scrum تیم ایده آل است برای چابک توسعه نرم افزار است. با ارزش مانند: شجاعت باز بودن تعهد و احترام این نوعی بازی فوتبال راگبی تیم از ویژگی های مشترک بیشتر و شفاف سبک مدیریت سازمان به بهترین تکمیل وظایف در دست است.

یک نوعی بازی فوتبال راگبی تیم متشکل از نقش های مختلف که همه با هم کار کنند برای ایجاد یک محصول جدید از آغاز تا پایان. دوره اسکرام مستر فرد تعیین شده برای نگه داشتن اعضای گروه با تمرکز بر روی این پروژه. کوتاه با حداکثر سرعت دویدن سبک, که در این روش توسعه نرم افزار سازماندهی و کامل کار نیاز به یک اسکرام مستر به مربی و فشار تیم رو به جلو است.

چون scrum master ضروری است به یک چالاک تیم خود را در نقش های مختلف است تعهدات. آنها اغلب انتظار می رود به ارائه روشن و منسجم چشم انداز این پروژه حمایت مداوم و سازمان اسناد و مدارک روشن و خیلی بیشتر.

راه های مختلفی وجود دارد که scrum master قادر به بهبود عملکرد کلی در حالی که حفظ ساختار. در اینجا چهار نفر از آنها:

  1. تقویت چابکی: نوعی بازی فوتبال راگبی تیم نیاز به قادر به تغییر شکل و با این پروژه در جریان است. توسعه سریع آمد در بخشی به عنوان پاسخ به کمبود در آبشار روش. توسعه نرم افزار با نوعی بازی فوتبال راگبی تمرکز بر همکاری و سازمان از کل تیم است. به عنوان رهبر تیم اسکرام مستر است که وظیفه کمک به تیم با هم کار کنند در حالی که اجازه می دهد برای انعطاف پذیری است. تبدیل شدن چالاک و سازگار تنها باعث بهبود این تیم توانایی کار با همه مسائل که ممکن است بوجود می آیند در طول دوره از یک پروژه معمولی.
  2. افزایش سرعت: به عنوان یک اسکرام مستر آن است که کار خود را به نگه داشتن نرم افزار تیم توسعه در حال حرکت رو به جلو حتی با موانع. Scrum کارشناسی ارشد کار سخت برای تشویق و حمایت از اعضای تیم در تلاش خود را برای ارائه نتایج با کیفیت بالا به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است. این شامل مستندات دقیق مدیریت انتظارات ذینفعان ارائه زمان واقعی تخمین می زند و خیلی بیشتر.
  3. بهبود ارتباطات: یک نوعی بازی فوتبال راگبی تیم آن شناخته شده است رویکرد مشترک برای توسعه نرم افزار است. ارتباطی است که در قلب این همکاری است. روزانه اسکرام جلسات هستند یک راه عالی برای بهبود موفقیت تیم. این جلسه به طور معمول مختصر اما همچنین بسیار آموزنده و مفید است. ارتباط مداوم در طول پروژه یک صفت موثر scrum کارشناسی ارشد به اشتراک بگذارید.
  4. ایجاد روحیه: یک اسکرام مستر بسیار مهم چشم انداز بر روی تیم تمرکز بیشتر در سطح جهانی در همه افراد درگیر در پروژه است. کار با هم در یک گره آن را لازم را برای این تیم به نه تنها یک بلکه به ایده آل توسعه اعتماد و دوستی است. ایجاد یک محیط باز که در آن مردم احساس ارزش بسیار مهم برای تیم است. حتی زمانی که همه چیز در حال رفتن هموار این مهم است که به طور مداوم در تلاش برای بهبود روحیه تشویق اعضای تیم به حمایت از یکدیگر و به طور موثر کار می کنند از طریق جنگ اگر آن مطرح می شود.

در حالی که یک scrum master ممکن است به طور مستقیم درگیر در برنامه نویسی, نرم افزار طراحی تجربه کاربر و یا QA, تست نقش خود را در یک چالاک تیم بسیار مهم است. نه تنها آنها تمایل به درک بیشتر دانه روز به روز انتظارات اما آنها نیز بزرگتر نمایش هوایی از پروژه و همه مردم درگیر است.

در حالی که scrum master ممکن است رهبر اصلی این تیم و دیگر اعضای تیم را تشویق به مسئولیت و ابتکار برای کار خود را. بسیاری پیدا کرده اند که این مشارکتی و سازمان یافته با رویکرد توسعه نرم افزار ارائه می دهد بهترین از نظر رهبری و مدیریت پروژه.

[ad_2]