چمدان چرم د ر ایران سال 99


مزایای خرید چمدان با کیفیت بالا
هنگام مسافرت ، چمدان شما بدون اینکه آهنگ و رقص زیادی انجام دهد ، عملکرد خود را انجام می دهد. در حقیقت ، هنگامی که به محل نگهداری می روید ، احتمالاً هنگام مسافرت به مقصد خود فکر زیادی را به آن نمی دهید. با این حال ، حفاظت و امنیتی که به شما و وسایل شما ارائه می دهد بی ارزش است و اطمینان از این که چمدان شما با بالاترین کیفیتی که در اختیار شما قرار می دهد آرامش خاطر را فراهم می کند و تضمین می کند با همه چیزهایی که با خود پشت سر گذاشتید خواهید رسید.

در حالی که شوک برچسب یک اتفاق متداول در هنگام خرید چمدان جدید است ، لازم به یادآوری است که داشتن وسایل شخصی شما روی چرخ فلک چمدان – یا بدتر از آن – می تواند ناخوشایند ، شرم آور و بالقوه فاجعه بار باشد. از دست دادن اسناد مهم یا موارد گرانبها نیز می تواند گران باشد ، و تلاش لازم برای جایگزینی آنها باعث اتلاف وقت می شود. از این رو مشخص است که انتخاب چمدان بر اساس ظاهر به تنهایی یک اشتباه است ، که قابلیت اطمینان و دوام آن کاملاً مهم است.

وقتی صحبت از چمدان های باکیفیت می شود ، تعداد زیادی تقلیدکننده در آنجا وجود دارد که ممکن است بخشی به نظر برسد. این موارد و کیف ها معمولاً جذاب و جذاب هستند ، با قیمت هایی که مطمئناً چشم آنها را جلب می کند. با این حال ، چمدان های ارزان قیمت مارک تجاری تقریباً همیشه با چندین مسئله همراه هستند که تنها پس از چند سفر خود را نشان می دهند. در اینجا فقط چند مورد است که شما باید قبل از خرید یا قبل از خرید آنها را جستجو کنید:

مزایای چمدان با کیفیت بالا
چرخ های طراحی نشده
دستگیره ارزان
موادی که بلافاصله اشک می ریزند یا نشان می دهند
دسته هایی که می شکنند یا ناپایدار می شوند
انتخاب چمدان بهتر
به طور کلی ، یک مجموعه چمدان گران قیمت با نام تجاری بسیار طولانی تر به طول می انجامد و برای تحمل تأثیر اجتناب ناپذیر مسافرت و حمل خودکار چمدان ها ، تجهیز بهتری خواهد داشت. این خصوصیات اضافی ، اغلب پنهان ، که در موارد بهتر ساخته شده است ، مواردی است که وسایل شخصی را در طی سالهای طولانی در سفرهای مختلف ایمن و دست نخورده نگه می دارد. مسافران زرنگ و دانا باید در جستجوی کیف هایی با چرخ های درون خطی باکیفیت ، زیپ های صاف و محکم و نایلون ها و بوم های بالیستیک با چگالی بالا باشند.

علاوه بر این ، خطوط چمدان های سطح بالا معمولاً با استاندارد بالاتر به پایان می رسند ، با موادی که جذابیت زیبایی خود را حتی پس از سالها استفاده حفظ می کنند. پلی کربنات ها و موارد آلومینیومی نه تنها موارد ظریف را از آسیب در هنگام ترانزیت محافظت می کنند بلکه همچنین خارق العاده به نظر می رسند. بسته بندی این موارد اغلب محافظت بیشتری نیز می کند ، زیرا آنها از سیستم های بسته بندی پیشرفته ای استفاده می کنند که به شما امکان می دهد وسایل ظریف و شکسته را در محفظه های مختلف از لباس خود نگهداری کنید. این جزئیات ظریف همان چیزی است که باعث می شود موارد با کیفیت بالاتر از یکدیگر برجسته شود.

چمدان چرم

پیشنهاد Kaler را از مارک های چمدان با کیفیت بالا در اینجا بررسی کنید

گارانتی جامع چمدان
یکی دیگر از مزایای عمده حمل چمدان های با کیفیت ، گارانتی است که با مارک های با کیفیت ارائه می شود. مجموعه های چمدان با نام تجاری ، محصولات مسافرتی و کالاهای چرمی از شرکتهای شناخته شده مانند Briggs & Riley ، Tumi و Victorinox ضمانت های یک سال یا بیشتر را برای اکثر محصولات ارائه می دهند ( بیشتر بخوانید در راهنمای گارانتی برند ما ) و دارای مراکز خدمات مجاز در بسیاری از مناطق ایالات متحده است. این بدان معنی است که احتمالاً چمدان شما طی سالهای زیادی در سفرهای مختلف شما را همراهی خواهد کرد.

علاوه بر هرگونه گارانتی ارائه شده ، متوجه می شوید که موارد با کیفیت بالاتر قابل ترمیم هستند. این مورد اغلب در مورد کیف و موارد ارزان قیمت اتفاق نمی افتد ، و هر گونه خسارت وارده به این نوع چمدان ها معمولاً بدان معنی است که تمام قطعه برای پشته های قراضه آماده است. از طرف دیگر موارد قابل ترمیم به شما امکان می دهد بعضی از قسمت های شکسته را خودتان عوض کنید. از طرف دیگر ، در صورت نیاز به تعمیر پیچیده تر ، مرکز تعمیر کاهلر برای کمک به شما در کار است.

قیمت چمدان خود را
مارک های نام معمولاً مجموعه هایی را در نقاط مختلف قیمت مختلف پراکنده می کنند و به مسافران این امکان را می دهند تا سطح سرمایه گذاری مورد نظر خود را در یک چمدان با کیفیت انتخاب کنند. با توجه به این نکته ، بهتر است که هنگام خرید خود قربانی ویژگی ها و اندازه شوید ، نه خرید یک مورد یا کیف پایین. حتی ممکن است متوجه شوید که بسته بندی پیشرفته فشرده سازی پانل ، به عنوان مثال ، به شما امکان می دهد خیلی بیشتر از آنچه در ابتدا فکر می کردید ، فشار بیاورید.

این که آیا با لوکس ترین کیف در یک خط بروید یا خیر ، متوجه می شوید که مارک های نام به دلیل سیاست های ضمانت و اعتبارشان چمدان های خود را در یک مجموعه استاندارد بالاتر قرار می دهند. هنگامی که با مواد و ویژگیهای با کیفیتی که از آنها استفاده می شود تا مجموعه های خود را از هم متمایز کنید ، می یابید که خرید یک قطعه چمدان با کیفیت بالاتر از بهترین سرمایه گذاری هایی است که تاکنون انجام داده اید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>