چرا چپ نتوانست رام امانوئل را نابود کند؟

[ad_1]

در زمانی که خشونت پلیس علیه سیاه‌پوستان به وضعیت اضطراری ملی تبدیل شده است، امانوئل پست را غرق در عصبانیت از نحوه برخورد او و دولت شهر با یکی از معروف‌ترین اپیزودهای کشور، یعنی قتل یک نوجوان 17 ساله، ترک کرد. لاکوان مک دونالد که هنگام دور شدن از یک افسر مورد اصابت 16 گلوله قرار گرفت.

در زمانی که چپ به طور گسترده برای دولت جدیدش تبلیغ می شود، بایدن هشدارهای ستاره های در حال ظهور مانند الکساندریا اوکاسیو-کورتز درباره مردی را که تصور می شود مظهر مشکلات حزب دموکرات است نادیده می گیرد. در عوض، امانوئل را به نمایندگی از کشور در برابر یک قدرت بزرگ جهانی منصوب کرد – موقعیتی که از لحاظ تاریخی به شخصیت‌های محترمی مانند کارولین کندی، معاون رئیس‌جمهور سابق والتر موندیل و رهبر سابق اکثریت سنا، مایک منسفیلد داده شده است.

بقای امانوئل بیش از خوش شانسی است. این بیشتر از روابط خوب ناشی می شود، اگرچه آنها به وضوح کمک می کنند.

این از برخی عوامل متمایز ناشی می شود که یک پویایی مهم در سیاست مدرن را برجسته می کند – چرا بسیاری از سیاستمداران می بینند که مشاغل خود توسط بحث و جدل از هم پاشیده شده است، در حالی که تعداد بسیار کمتری در غلبه بر تلاش ها برای نابودی آنها و موفقیت برای چندین سال موفق می شوند.

سه درس وجود دارد که هر شخصیت سیاسی – حتی کسانی که از امانوئل و نام تجاری سانتریسم دموکراتیک که او نمایندگی می کند متنفرند – می توانند به نفع خود استفاده کنند.

درس اول: تذکر را نپذیرید

یک سیاستمدار متعارف تر با زخم های امانوئل ممکن است به این نتیجه رسیده باشد که انتصاب بزرگ در دولت بایدن دلیلی برای دردسر است. به بیان ساده، تمایل او به شرکت در اقدام متعارف نیست. و نه تحمل درد.

دو سیاستمدار دیگر به نشان دادن این ایده کمک می کنند.

آل فرانکن به عنوان سناتور آمریکایی از مینه سوتا استعفا داد. او این کار را با اکراه انجام داد و به سرعت از انتخاب خود پشیمان شد. اما لحظه‌ای که در دسامبر 2017 به آزار جنسی متهم شد و توسط دموکرات‌ها به عنوان سناتور کریستن گیلیبراند (DN.Y.) محکوم شد، احساس کرد چاره‌ای ندارد.

اما او یک انتخاب داشت. رالف نورتهام فرماندار ویرجینیا را ببینید که به تازگی دوره کامل خود را در سال جدید به پایان رسانده است. او این کار را در موجی از پوشش عموماً مطلوب اخبار سابقه اش در آشتی نژادی انجام داد. بسیاری از آنها از رسانه ها می آیند که سه سال پیش پس از افشای عکسی در سالنامه سال 1984 از مردی که به نظر می رسید چهره سیاهی دارد، به دلیل استعفای او منفجر شد. به نظر می‌رسید نورتام در آستانه پذیرش تماس‌ها برای رفتن بود، قبل از اینکه در آخرین لحظه تصمیم به ماندن بگیرد. در یک حضور تلویزیونی، امانوئل از او خواست استعفا ندهد، ویدئویی که نورتام دید. با سپاسگزاری به امانوئل زنگ زد.

به نظر می رسد که بخشی از قدرت سیاسی به روانشناسی برمی گردد. وجود افرادی که انتقادهای عمومی یا خصوصی را نادیده می گیرند ممکن است ویژگی مثبت شخصیت یک فرد باشد یا نباشد. اما در عصر فزاینده خشونت سیاسی و رسانه ای، این می تواند بخشی ضروری از شخصیت سیاسی باشد. اکثر مردم فقط به این طریق ارتباط ندارند.

امانوئل جوان بود. در سال 1993، زمانی که امانوئل اولین مدیر سیاسی کاخ سفید رئیس جمهور سابق بیل کلینتون بود، سبک گستاخی او باعث مخالفت بانوی اول هیلاری رادهام کلینتون شد. می خواست او را ترک کند. مک مک‌لارتی، رئیس کارکنان کاخ سفید، با این پیش‌فرض نه چندان ظریف وارد شد که امانوئل ممکن است در کمیته ملی دموکرات‌ها خوشحال‌تر باشد. امانوئل گفت که کاخ سفید را ترک نخواهد کرد مگر اینکه خود بیل کلینتون به او بگوید که این کار را انجام دهد – چون می‌دانست که او خواهان درگیری نیست، بعید است که رئیس جمهور این موضوع را مطرح کند. در عرض چند سال، امانوئل به‌طور بی‌رحمانه‌ای به عنوان یکی از معدود دستیاران مهم کلینتون به نفع خود بازگشت.

رد اجماع هوشمندانه در مورد اینکه آیا شما بالا هستید یا پایین، یا اینکه در پاسخ به شکست‌ها چه کاری باید انجام دهید، برای فردی مانند رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ، که کل درخواستش بر اساس تحقیر تقوای حاکمیت است، آسان‌تر است. برای کسی مانند امانوئل – یا کلینتون یا باراک اوباما رئیس جمهور سابق – که تمام حرفه اش مدیریت رستوران و کسب جوایز برتر آن را شامل می شود، سخت تر است. با این حال، این نوع یکنواختی در مورد زنده ماندن در عرصه است که به امانوئل اجازه می دهد تا بهترین رویارویی را با بایدن، حتی با وجود تمام زخم هایی که انباشته است، جستجو کند و برنده شود.

درس دوم: روح هک را نجات دهید

امانوئل به عنوان یک عامل، جمع آوری کمک مالی و شرکت کننده کمپین برای کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات شروع به کار کرد. همانطور که او سال‌های کلینتون را طی می‌کرد – به عنوان یک بانکدار سرمایه‌گذاری، نماینده کنگره، رئیس دفتر کاخ سفید اوباما و سپس شهردار – طبیعی بود که او فکر کند: “من سزاوار این حق هستم که از آشفتگی جلوگیری کنم و با دولت آمریکا رفتار کنم. وقار و دوری یک کارگردان.»

چیزی که امانوئل می داند این است که در فرهنگ سیاسی امروز، عوامل عملیاتی – که به شایعات نزدیک هستند، به داستان رسانه ای در حال تحول نزدیک هستند، به کسانی که می خواهند چه کسانی را کنار بگذارند – اغلب قدرت واقعی بیشتری نسبت به مدیران دارند. این چیزی است که یک عامل که کارگردان نسل دوم شد، جیمز بیکر، متوجه شد. او حتی پس از اینکه وزیر دارایی و وزیر امور خارجه شد، هرگز کار در واشنگتن و کار در زمینه تاریخ را متوقف نکرد.

چه کسی صبح یکشنبه با تلفن همراه من تماس می گیرد؟ اوه، این رام است. من با سگ ها به پیاده روی می روم – آیا باید آن را ببرم؟ البته، چرا که نه. در ذهن او چه می گذرد؟ معمولاً یک سؤال در مورد اینکه آیا من مقاله ای را دیده ام یا استدلال مفهومی او در مورد اینکه چگونه دموکرات ها در مورد آن متورم هستند یا شانس زیادی برای کسب سود از آن دارند. او در ارزیابی خود از سیاستمداران باهوش، شوخ و زیرک است. خیلی زود او برای تماس بعدی رفت.

من از مبادلات لذت می برم، اما هیچ توهمی ندارم که در یک گروه استثنایی هستم. چند نفر این تماس ها را دریافت می کنند؟ من مطمئن هستم که ده ها وجود دارد. (“من با داشل صحبت کردم” – “کارویل همان چیزی را گفت که شما می کنید، اما پل موافق نیست…”) من روزنامه نگاران زیادی را می شناسم که آنها را درک می کنند.

شاید این ثابت کند که همه ما به یک اندازه موجودات مردابی هستیم. اما صرفاً به دلایل عملی، طرز تفکر عملیاتی برای چگونگی حکومت امانوئل بر قدرت ضروری است. به همین دلیل است که او با بایدن در کاخ سفید اوباما یک هدف مشترک داشت. به همین دلیل است که رئیس ستاد و همکار، ران کلاین (که می‌توان 30 سال پیش با امانوئل در اتاق نظامی، مستند مبارزات انتخاباتی کلینتون در سال 92) معتقد بود که باید کار بزرگی برای امانوئل ایجاد کند، حتی پس از اینکه ایده اولیه وزیر حمل و نقل محقق نشد. به همین دلیل است که چندین نفر از اعضای کلیدی گروه سیاه شورای شهر شیکاگو و همچنین کوری بوکر سناتور نیوجرسی از نامزدی امانوئل برای سفیر حمایت کردند و از تبدیل شدن این رای به یک آزمون تورنسل نژادی جلوگیری کردند.

به کنار: با توجه به اینکه چقدر سیاستمداران نگران اخبار هستند – اشتیاق به چیزهای بیشتر، اما همچنین شکایت از آنچه به دست می آورند – تعجب آور است که چگونه تعداد کمی از هنر نسبتاً آسان کار با رسانه ها تسلط پیدا کرده اند. امانوئل کاری انجام نمی دهد که هیچ سیاستمدار جاه طلبی در چپ یا راست نمی تواند انجام دهد. او در حال حاضر با رسانه های ژاپنی کار می کند.

درس سوم: مسائل مدیریتی

من امانوئل را آنقدر خوب می شناسم که بدانم او مانند بسیاری از سیاستمداران دیگر و بر خلاف آنها چگونه است. من او را به خوبی می شناسم که نمی توانم گزارشگر مناسبی برای ارزیابی دستاوردهای او باشم.

اگر می‌خواهید یک رسیتال در مورد اینکه چرا بسیاری او را شخصیتی اسفناک می‌دانند، در اینجا یکی مناسب و اینجا دیگری با فهرستی از اتهامات وجود دارد.

و با این حال، از نظر خشمی که از چپ برمی انگیزد، برای من قابل توجه است که در تقریباً سه دهه ای که امانوئل را به تصویر می کشم، اسطوره شناسی پیرامون او از شهرت به عنوان یک حامی سرسخت دموکرات به یک معذرت خواهی منفور دموکرات تغییر کرده است. تجارت و محافظه کاران که اصلاً مترقی نیست.

طرفداران این نظر اخیر تعجب نخواهند کرد که تاییدیه امانوئل با 48 بر 21 در سنا – 31 سناتور رای نیاوردند – با حمایت جمهوری خواهانی مانند سناتور روی بلانت از میسوری و راب پورتمن از اوهایو صورت گرفت.

این به‌عنوان تمسخر مردم چپ نیست، که امانوئل را تنها یک دموکرات می‌دانند، بلکه صرفاً یک واقعیت عملی است که دست‌های او بیشتر از بسیاری از مخالفانش در چپ، بر دستاوردهای مترقی‌تر ملموس‌تری بوده است. اینها شامل برنامه سلامت چشمگیر CHIP برای کودکان خانواده های کم درآمد است، که امانوئل به نمایندگی از کلینتون در سال 1997 قرارداد آن را امضا کرد. این برنامه شامل نقشی کلیدی در کمک به دموکرات ها برای پیروزی در مجلس نمایندگان در سال 2006 است که نانسی پلوسی را به عنوان رئیس مجلس برگزید. این شامل گسترش آموزش پیش از K در مدارس دولتی مشکل دار در شیکاگو، افزایش حداقل دستمزد، و یارانه دادن به یک کالج دولتی در دوره شهرداری او بود.

بحث حزب دمکرات در مورد تعادل صحیح بین عمل گرایی و ایدئولوژی احتمالا در سال های آینده تشدید خواهد شد. به نظر می‌رسد که جذابیت امانوئل به کارهای لمسی دولت و رابطه‌ای که در آن اثر برقرار کرد، یکی از دلایلی بود که او هنوز روی صحنه بود، زمانی که بسیاری از مردم می‌خواستند او را دور کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapOmeglejoybetinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriKurtköy EscortBağlama büyüsü