چرا سخنرانی بایدن در Omicron شکست نمی خورد؟

[ad_1]

اما حتی او باید بداند که با یک کار تقریباً غیرممکن روبرو است زیرا سعی می کند تا حدی حس وحدت را در دامپتی ملتی غرق در بیماری، تفرقه و بی اعتمادی کور کند. ترکیبی از مخاطبان خسته، پیام‌های متفاوت از سوی مقامات بهداشتی و شک و تردید شدید از بخش‌های وسیعی از کشور به این معنی است که رئیس‌جمهور برای شکستن آن تلاش خواهد کرد.

و جهش اومیکرون هم برای بایدن و هم برای کشور نمی تواند در زمان بدتری رخ دهد. با افزایش مجدد ویروس، لغو دستور کار داخلی آن و کاهش تعداد تاییدیه های آن، بایدن باید اعتماد و شایستگی پروژه را در مورد شماره № ایجاد کند. 1 شماره در روز در همین حال، نسخه جدید اثری را ایجاد می کند که میلیون ها نفر برای تعطیلات به خانه می روند.

اما بازگرداندن اعتماد و درخشش سیاسی خود زمانی که بایدن در زمان کاهش شدید اعتماد به علم و تخصص، به‌ویژه (اگرچه نه منحصراً) در میان جمهوری‌خواهان، صدای عملاً پاسخ همه‌گیری همه‌گیر باشد، دشوار است.

التماس کرد: «حالا واکسن بزن. “رایگان است. راحت است. به شما قول می دهم، جان انسان ها را نجات می دهد. و من صادقانه معتقدم که این وظیفه میهن پرستانه شماست.”

بسیاری از آمریکا حتی به او گوش نمی دهند. نظرسنجی پس از نظرسنجی – یا یک چرخش سریع در توییتر – نشان داد که در بسیاری از جوامع محافظه‌کار، صحبت در مورد آخرین ویروس کرونا به سادگی ترس بزرگ‌تری از یک بیماری همه‌گیر است. porn توسط رئیس جمهوری که به او رای نداده اند و مشاوران علمی که تحقیر می کنند. این سقوط ویروس همچنان ادامه دارد، اگرچه از هر 10 آمریکایی هفت نفر شخصاً فردی را می شناسند که در بیمارستان بستری شده یا فوت کرده است – یافته ای توسط Pew در تابستان گذشته، حتی قبل از اینکه دلتا تعداد قربانیان را در این کشور بیش از 800000 نفر افزایش دهد.

و مردم پس از نزدیک به دو سال از یک بیماری همه گیر با مشکلات جدید خسته شده اند، خواهان امنیت هستند. اما در بحبوحه یک بیماری همه گیر ویروسی دائماً در حال تغییر و در حال تغییر، نه بایدن، نه آنتونی فائوچی، و نه هیچ سخنگوی بهداشتی یا علمی مبتنی بر علم دیگری نمی توانند این را به آنها بدهند – حتی اگر نسبت به ویروس ها شک داشته باشند. پادکست‌ها و یوتیوب‌برهای ضد وکس، و پزشکان خارج از جریان اصلی تلویزیون راست‌گرا وعده دیگری می‌دهند.

علم در حال رشد است. در بهترین حالت، درک تغییر می کند. و در این بحران پیچیده جهانی، چه در دوره رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ و چه بایدن، همه گیج شده اند.

“البته ما بخش هایی از ارتباطات را در بهداشت عمومی اشتباه گرفته ایم. مگان رانی، پزشک اورژانس رود آیلند و استاد دانشکده پزشکی براون، که از جمله پزشکانی است که در تلویزیون ظاهر می شود و سعی می کند همه گیری را برای مردم توضیح دهد، گفت: «هیچ کس در تمام مدت درست نبود.

مسئولان بهداشت عمومی باید برای بدترین اتفاقات برنامه ریزی کنند. این کار آنهاست اما وقتی بدترین اتفاق نمی افتد، به جای تشکر از ستاره های خوش شانس جمعی ما، بسیاری از مردم به سادگی تصمیم می گیرند که کارشناسان بهداشت عمومی احمق یا دروغگو هستند.

برای افرادی که می توانند درک کنند که علم در طول زمان در حال تکامل و تغییر است، این یک چیز است. برای کسانی که ناامنی را به بی اعتمادی تبدیل می کنند، این یک محیط گیج کننده و دشوار ایجاد می کند.

در حالی که بایدن تلاش می کند با کل کشور صحبت کند، اهداف محدودتری دارد.

داگ ایوانز، که برنامه درجه ارتباطات بهداشت عمومی را در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه جورج واشنگتن اجرا می‌کند، خاطرنشان کرد که حتی اگر بایدن به بسیاری از جمهوری‌خواهان نفوذ نکند، باید به آن دسته از مستقل‌ها و دموکرات‌هایی که تا حدودی از وضعیت ناامید شده‌اند اطمینان دهد. همه چیز پیش می رود.”

البته، بایدن می خواهد افراد بیشتری واکسینه شوند. این در درازمدت در اینجا و خارج از کشور ضروری است. مقامات بهداشت عمومی به ویژه مشتاق هستند که والدینی که خودشان واکسینه شده اند نسبت به ایمن سازی کودکان و نوجوانانی که احتمال بیشتری برای واجد شرایط بودن دارند، مطمئن تر شوند.

جورج بنجامین، مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آمریکا در ایمیلی گفت: “Omicron گزینه روز است.” اما این مورد بعدی و بعدی است که باید برای آن آماده شویم. واکسیناسیون تنها بهترین امید ما برای زندگی با یک ویروس بومی است.”

اما با توجه به اینکه نگرش های ضد موم چقدر سخت است، مخاطبان بایدن کمتر از بزرگسالان واکسینه نشده هستند. بسیاری از کسانی که برای مدت طولانی از اعتصاب خودداری کرده اند، سرسخت هستند و حرکت نمی کنند. در واقع، آخرین نظرسنجی نشان داد که تنها 12 درصد از افرادی که واکسینه نشده‌اند گفته‌اند که اکنون می‌توانند نظر خود را تغییر دهند. برودی گفت: “اگر دلتا آنها را جابجا نکرده است، چرا فکر می کنیم Omicron این کار را انجام دهد؟”

و واقعیت ناخوشایند این است که حتی اگر افراد هنگام واکسینه شدن نرم شوند، حتی نمی توانند در دو تزریق – به علاوه یک تقویت کننده شش ماهه – به اندازه کافی سریع برای خنثی کردن گزینه اسپرینت جا شوند. مقداری محافظت بهتر از هیچ است، اما واکسیناسیون جزئی دفاع را به حداکثر نمی رساند.

این بدان معناست که هدف اصلی بایدن ممکن است افرادی باشند که قبلاً واکسینه شده اند اما تقویت کننده های خود را دریافت نکرده اند. این می‌تواند محافظت زیادی در برابر بیماری‌های جدی ایجاد کند، حتی اگر فردی به عفونت اولیه با Omicron مبتلا شود. و واکسینه شده – تقویت شده یا نه – تمایل به دموکراتیک دارند، بنابراین احتمال اعتماد بیشتری به بایدن دارند.

بایدن گفت: «پزشکان ما به صراحت اعلام کرده‌اند که تزریق‌های تقویتی قوی‌ترین محافظت را ارائه می‌دهند.» وی افزود که ماسک‌ها لایه دیگری از محافظت هستند.

با توجه به اینکه گزارش‌های گیج‌کننده قبلی کاخ سفید در مورد شلیک سوم توسط کارشناسان بهداشت عمومی به‌عنوان یکی از بدترین لحظات دولت مورد ستایش قرار می‌گرفت، شفافیت در مورد شتاب‌دهنده‌ها بسیار مهم و دیرهنگام است. به نظر می رسد کاخ سفید در تقویت کننده ها از آژانس های علمی خود، FDA و CDC جلوتر است. چه کسی باید کدام تقویت کننده را دریافت کند و با چه سرعتی به خوبی توضیح داده نشده است. مردم مطمئن نبودند که چه کسی به یکی نیاز دارد، چه زمانی می‌توانند آن را دریافت کنند، یا چه نوع آن را باید تهیه کنند. نظرسنجی اخیر کایزر نشان داد که از هر چهار بزرگسال، یک نفر از توصیه شدن واکسن های تقویت کننده پس از شش ماه، با سردرگمی بیشتر در میان سیاه پوستان، اسپانیایی ها و افراد زیر 30 سال، بی اطلاع است.

بایدن در این هفته افزایش غیرمنتظره ای برای شتاب دهنده ها دریافت کرد. ترامپ روز یکشنبه در گفتگو با بیل اوریلی، مجری سابق فاکس نیوز، گفت که یک مورد دریافت کرده است. اوریلی هم همینطور. ترامپ دستورات واکسن را رد کرد، اما با این حال واکسن ها را تایید کرد، که در دوران ریاست جمهوری او تسریع شد. او کمی هو شد.

در واقع، بایدن در بررسی نادر نام سلف خود خاطرنشان کرد: «تنها در آن روز بود که رئیس جمهور سابق ترامپ اعلام کرد که تزریق اضافی را دریافت کرده است. شاید یکی از معدود مواردی باشد که من و او در مورد آن موافق هستیم. افرادی که دارای ضربات تقویت کننده هستند بسیار محافظت می شوند. به آن ها بپیوند. به ما بپیوند.”

علیرغم این انشعاب، بایدن حداقل باید از رای دهندگان ترامپ اطمینان حاصل کند، که بسیاری از آنها معتقدند این ویروس برای از هم پاشیدن اقتصاد و هزینه انتخاب مجدد ترامپ اغراق شده است.

اما روند نگران‌کننده دیگری نیز وجود دارد: شکاف چریکی رو به رشد در مورد اینکه آیا می‌توان به دانشمندان اعتماد کرد تا بی‌طرفانه و در راستای منافع عمومی عمل کنند – شکافی که به گفته رابرت بلندون، کارشناس بهداشت عمومی، اکنون بین 30 تا 40 درصد است. استاد افتخاری دانشکده بهداشت عمومی هاروارد تی چان. این بخشی از دلیلی است که فرمانداران جمهوری خواه این فرصت را دارند که توصیه های دانشمندان بزرگ را برای مبارزه با ویروس نادیده بگیرند. رای دهندگان آنها در حال حاضر آنجا هستند.

مطالعات قیصر و دیگران نشان داده است که مردم بیشتر از بایدن یا مقامات دولتی به پزشکان، کارفرمایان و حتی بیمه‌گران سلامت خود اعتماد دارند. مطالعه ای که توسط بنیاد بهداشت عمومی رابرت وود جانسون-هاروارد انجام شد نشان داد که اعتماد به پزشکان و پرستاران بیشتر از مقامات فدرال مانند وزارت بهداشت و خدمات انسانی یا آکادمی ملی پزشکی است که یک نهاد سیاسی نیست.

این تحقیق همچنین به میزان اعتماد مردم به منابع رسانه ای می پردازد و البته تفاوت زیادی در نحوه ارائه علم فاکس و CNN وجود دارد. تعیین کمیت اینکه چه کسی به TikTok، فیس بوک، افراد مشهور یا پادکست های تأثیرگذار مانند جو روگان به عنوان منبع اصلی اطلاعات خود متکی است، دشوارتر است. البته، کاخ سفید از افراد مشهور نیز برای تبلیغ گزارش های واکسیناسیون استفاده می کند، از برادران جوناس گرفته تا پنتاتونیکس تا خواننده سیارا و فرزندان خردسالش. ایوانز از GW حتی پیشنهاد کرد که بایدن باید افراد مشهور محافظه‌کار را در پیام‌های خود جذب کند “مانند خوانندگان کانتری یا استارت‌های ورزشی که صدای قوی حتی در رسانه‌های راست‌گرا دارند.”

اما بدیهی است که ما دیگر در دوران الویس نیستیم، زمانی که یک سلبریتی بزرگ می‌توانست آشفتگی را بشکند و واکسیناسیون موفق را تحریک کند.

و هیچ کمبودی در بی نظمی وجود ندارد.

با این همه اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست – آنها مرتبط هستند اما یکسان نیستند – که از رسانه های اجتماعی و منابع دیگر نشأت می گیرد، بسیاری از مردم حداقل برخی “قطعیت ها” را در مورد ویروس یاد گرفته اند، که در واقع افسانه هستند. نظرسنجی کایزر در نوامبر نشان داد که 78 درصد از بزرگسالان حداقل یک مورد از هر هشت ادعای نادرست در مورد کووید را شنیده‌اند و از هر سه یک نفر درباره نیمی از ادعاهای نادرست اعتقاد داشته یا مطمئن نیستند.

بزرگسالان واکسینه نشده و جمهوری خواهان، عمدتاً به دلیل منابع خبری که به آنها اعتماد دارند، بیشتر احتمال دارد که دروغ هایی را باور کنند، از اغراق آمیز دولت در مورد مرگ و میر کووید گرفته تا این باور که خود واکسن باعث کووید می شود. آنها بیش از یک سخنرانی رئیس جمهور نیاز دارند تا از باورهای عمیق خود صرف نظر کنند، صرف نظر از اینکه چقدر اشتباه می کنند، و برای محافظت از خود و دیگران در برابر ویروسی که بسیاری از آنها واقعاً نمی ترسند، حتی ممکن است به آنها آسیب جدی برساند. .

همانطور که یک زن 32 ساله از کارولینای شمالی در یک مطالعه Kaiser در مورد واکسیناسیون گفت: “عیسی خود باید از بهشت ​​نازل شود و شخصاً با من صحبت کند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum