فراتر از فناوری – برخورد با مردم
جان سامونز ، مایکل کراس ، در مبانی ایمنی سایبر ، 2017

چت روم فارسی های گفت و گو
چت روم فارسیهای گپ مناطقی هستند که افراد می توانند برای انجام گفتگوهای در زمان واقعی جمع شوند و عموماً با استفاده از ارتباطات مبتنی بر متن. تعدادی از سایت ها در اینترنت وجود دارند که می توانید چت روم فارسیهای گپ را با تمرکز بر موضوعات مختلف ، علایق ، روشهای زندگی و یا ارائه تالارهای گفتگوی عمومی پیدا کنید ، اگرچه سایر سایتها فقط می توانند یک منطقه چت واحد ارائه دهند. ممکن است برای گفتگوی مادران ، مباحث مربوط به تمایلات جنسی و غیره ، جلسات مختلفی را مشاهده کنید ، اگرچه این موارد اغلب به بحث عمومی می روند که اسم چت روم فارسی را منعکس نمی کند. در چت روم فارسی چت اصلی گروههایی وجود خواهند داشت که همه در حال گپ زدن با یکدیگر هستند ، اگرچه دو یا چند نفر می توانند یک چت روم فارسی چت خصوصی را برای برقراری ارتباط خصوصی باز کنند. برخی از سایت های گپ در اینترنت شامل موارد زیر هستند:

چت فارسی نگین
انجمن های دلفی ( www..com ) ، که چندین چت روم فارسی را در اختیار شما قرار می دهد. پس از تنظیم یک حساب کاربری و نمایه ، می توانید به چت روم فارسی (های) مورد نظر خود بپیوندید و دیگران را در گفتگو درگیر کنید. برخی از چت روم فارسی ها قبل از ورود به شما نیاز به 48 ساعت انتظار دارند که این امر مانع از آن می شود که افرادی که از چت روم فارسی ممنوع شده اند فقط با ایجاد یک حساب کاربری جدید و ورود دوباره به داخل خانه ممنوع شوند.


چت روم فارسی های گفتگوی آنلاین ( www.-online.com ) ، که چندین چت روم فارسی را در اختیار شما قرار می دهد ، اما اگر به عنوان مهمان بروید ، نیازی به ایجاد پروفایل ندارد.