پایین، اما نه در خارج – سیاسی

[ad_1]

برای شنیدن این مقاله بازی را فشار دهید

WEM، Shropshire، انگلستان – بوریس جانسون سهم خود را از مشکلات داشته است، اما به سختی می‌توان زمان‌های سخت‌تر از آن را به خاطر آورد.

انتظار می‌رود تحقیقات درباره اتهامات مربوط به جشن کریسمس در خیابان داونینگ در بحبوحه محاصره سال گذشته در چند روز آینده گزارش شود. بریتانیا با گسترش سریع نسخه Omicron با فشار بر خدمات از قبل شلوغ NHS مواجه است.

نمایندگان محافظه کار جانسون در حال آماده شدن برای شورش دسته جمعی بر سر محدودیت های جدید بهداشت عمومی هستند که شامل صدور گواهینامه واکسن برای برخی مکان های مهمان نوازی می شود. و در روز پنجشنبه، محافظه کاران با نبرد سختی برای ماندن در پناهگاه امن سابق خود در شمال شراپشایر در یک انتخابات میان دوره ای که توسط رسوایی قابل اجتناب بر سر لابی توسط یک قانونگذار جانسون برانگیخته شد، روبرو هستند.

در برابر این پس زمینه، ناظران وست مینستر و مردم رای دهنده در این فکر هستند که آیا این می تواند آغازی برای پایان بازمانده بزرگ سیاست بریتانیا باشد.

جانسون این هفته باید با دو سردرد فوری و دردناک دست و پنجه نرم کند. اولین مورد، رای روز سه شنبه در مورد به اصطلاح “طرح B” دولت برای مبارزه با آخرین موج عفونت های کووید است. و دومی دو روز بعد با انتخابات برنامه‌ریزی نشده در جایی که محافظه‌کاران از نظر تاریخی انتظار پیروزی را داشتند، رخ می‌دهد.

حتی اگر آنها با هر دو اشتباه رفتار کنند، تعداد کمی از اعضای حزب محافظه کار معتقدند که حزب آنها بلافاصله نخست وزیر را برکنار می کند. با این حال، با حذف نظرسنجی ها و رسوایی های فزاینده، این ممکن است همچنان شبیه هفته ای باشد که در آن درخشش از سیرک جانسون بیرون آمد.

با اعداد

تعداد متوالی Spectator از شورشیان محافظه‌کار اعلام شده این تعداد را بیش از 70 نفر می‌داند – اکثریت 79 عضوی محافظه‌کاران را تکه تکه می‌کند. مجموع ممکن است حتی بیشتر باشد، زیرا برخی از قانونگذاران قصد خود را اعلام نکرده اند. به طور کلی، مخالفان اقدامات جدید حول این استدلال که پاسپورت های واکسن بی اثر هستند و با آزادی های مدنی تداخل دارند، متحد می شوند.

انتظار می رفت این مقررات تصویب شود، زیرا حزب کارگر مخالف مخالفت نمی کند، اما مقیاس مورد انتظار قیام همچنان می تواند به پیروزی دولت منجر شود. نتیجه هر چه که باشد، برای جانسون خوب نیست.

یکی از دستیاران سابق جانسون گفت: «این یک موضوع اعتماد است و در حال حاضر در حال شکسته شدن است. «این نمایندگان اساساً روی اینکه آینده چه خواهد داشت شرط بندی می کنند و بنابراین این واقعیت که در این سطح است اساساً راهی برای نشان دادن تعداد آنها و تمایل آنها برای ایستادگی در برابر آن است.

در برخی از آرای شهرداری که به شدت مورد مناقشه قرار گرفته اند، تازیانه های حزبی می توانند صفوف شورشیان آینده را با ارائه امتیازات یا پاداش کم کنند، اما در این سناریو مشخص نیست که آنها چه می توانند باشند.

“بدیهی گرفتن”

امتحان پنجشنبه می تواند حتی سخت تر باشد. آنچه باید در انتخابات میان دوره ای حزب محافظه کار، که اکثریت 22949 را در مکانی که از بدو پیدایش آن اشغال کرده بودند، مداخله جویانه می کرد، در نتیجه افشاگری های کثیف و رسوایی داونینگ استریت به مسابقه ای با چاقو تبدیل شد.

در روستایی Shropshire، نشانه هایی از تضعیف حمایت محافظه کار زمانی قوی وجود دارد.

یک زن 70 ساله در حال ترک یک کافه تنها در شهر کوچک بازار Uem می گوید که این منطقه “آماده تغییر است” و “بدیهی گرفته شده است”. او برای اولین بار به یک لیبرال دموکرات رأی می دهد.

لیبرال دموکرات‌ها امید زیادی به نظرسنجی این هفته دارند که مزارع و روستاها و همچنین شهرک‌های بازار را هدف قرار می‌دهد، کمپینی که بر نگرانی‌های محلی در مورد کاهش آمبولانس‌ها و نارضایتی از طرح پرداخت کشاورزی پس از برگزیت تمرکز دارد.

نامزد آنها، هلن مورگان، از مزیت محلی بودن برخوردار است، اگرچه با کنترل نظرات قبلی در رسانه های اجتماعی روبرو است. روزنامه چپ‌گرای گاردین سرمقاله‌ای را منتشر کرد که در آن از حامیان حزب کارگر خواست تا به صورت تاکتیکی به لیبرال دموکرات‌ها رأی دهند و کتاب‌سازان آنها را به یکی از گزینه‌های محبوب برای پیروزی تبدیل کردند.

بن وود، نامزد حزب کارگر همچنان خوش بین است. استراتژی او بر حوزه های انتخابیه بزرگتر و فرسایش خدمات عمومی در ده سال گذشته تمرکز دارد، موضوعی که او معتقد است حزب کارگر تنها رقیب معتبر است.

اگرچه برخی از رای دهندگان محافظه کار در اینجا اعتراف می کنند که از جانسون به ستوه آمده اند – کلمه “بی ادب” رایج ترین است، یک روز پس از انتشار ویدئویی از کارکنان شماره 10 که در مورد یک جشن کریسمس که مکرراً رد شده است شوخی می کنند – غریزه برای رأی آبی در این بخش از کشور عمیق است.

گروهی از دوستان 60 ساله خود در تالار شهر Wem جمع شدند و تقریباً از خود در برابر این حادثه دفاع کردند. آنها می گویند “چیزهای مهم تری برای نگرانی وجود دارد” با پیشرفت Omicron. یکی می پرسد: “چه کسی اگر زمستان گذشته در دفتر بماند، یک بطری شراب را باز نکرده است؟”

آنها همچنین می گویند که این واقعیت که نیل شاستری هرست، نامزد حزب محافظه کار – یک پزشک نظامی که وکیل شده است – از بیرمنگام آمده است “بی ربط” است و استدلال می کنند که تلاش های کمپین های دیگر برای تولید یونجه با آن “در آستانه” است. نژادپرستان.”

هر سه حزب اصلی نگران هستند که بسیاری از محافظه‌کاران در روز انتخابات زمستانی در خانه بمانند و از حمایت از جانسون خودداری کنند اما به حزب دیگری تغییر نکنند. این امر فراخوانی این مسابقه را به ویژه دشوار می کند.

خودی های محافظه کار رای روز پنجشنبه را کلیدی برای آینده جانسون می دانند. یکی از وزیران سابق گفت که جانسون “تا زمانی که هیچ جایگزینی وجود نداشته باشد” نخست وزیر است، اما هشدار داد: “اگر ما شمال شراپشایر و اسبی را از دست بدهیم. [leadership challenger] ظاهر می شود، که می تواند کلیدوسکوپ را تکان دهد.”

برای بسیاری از نمایندگان حزب محافظه کار، رابطه با جانسون مانند یک ازدواج راحت است. دیوید گاوک، که در دولت ترزا می، سلف جانسون خدمت می‌کند، گفت: «مورد برکناری او این است که او به بخش‌هایی از رای‌دهندگان توسل دارد که تکرار آن بسیار دشوار خواهد بود. تا جایی که نمایندگان محافظه کار رای ممتنع می دهند، این بیشتر به این دلیل است که آنها همچنان معتقدند که او در نهایت برنده رای است.

گاوک گفت، اگر جانسون شروع به غیرجذاب به نظر رساندن کند، جانسون فاقد “پایه ایدئولوژیک قوی در حزب یا دایره باریکی از حامیان شخصی” برای متحد شدن در اطراف او است و او را آسیب پذیر می کند.

“لباس های جدید امپراتور”

محافظه کاران از سراسر حزب محافظه کار تایید کرده اند که بحث در مورد موضع جانسون در حال انجام است. یکی از اعضایی که در بحبوحه پیروزی در انتخابات عمومی جانسون در سال 2019 انتخاب شد، گفت: «بسیار تاریک است. او باید به سرعت بر عملیات مسلط شود. اگر حریف شایسته‌ای وجود داشت، فکر می‌کنم همه چیز می‌توانست سریع‌تر پیش برود.”

وزیری از دوره مه آن را ترش‌تر بیان می‌کند: «مردم بیشتر و بیشتری لباس‌های جدید امپراطور را می‌بینند، و وقتی او را ببینید، نمی‌توانید او را از هم جدا کنید.»

با این حال، هنوز برای حذف جانسون خیلی زود است. پیروزی در شمال شراپشایر می تواند منتقدان داخلی را حداقل در حال حاضر ساکت کند، در حالی که تعطیلات کریسمس می تواند گرما را از بحران های مختلفی که جانسون در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کند، خارج کند.

پنی موردانت، وزیر تجارت، به پولیتیکو گفت که دولت باید در مبارزه با کووید-19 “روی موضوعات مورد نظر تمرکز کند” و “چشممان را روی توپ نگه دارد”. اما به نظر می رسد که او اذعان کرده است که اکنون تلاش ها در خطر است و گفت: «ما باید ادامه دهیم [public] اعتماد و اطمینان و ما فقط باید در هر کاری که انجام می دهیم به آن فکر کنیم.»

آنتونی ولز، مدیر شرکت جامعه‌شناسی YouGov، می‌گوید که جانسون بدون شک در نظرسنجی‌ها ضربه خورده است. اما وی افزود که باید دید آیا این کاهش ادامه خواهد داشت یا خیر، «زیرا ظاهراً تمام بررسی‌هایی که در سه چهار روز گذشته دیده‌ایم، زمانی انجام شده است که همه روزنامه‌ها در آشفتگی به سر می‌برند».

اگرچه ممکن است نمایندگان حزب محافظه کار توسط رئیس پنهان شوند، اما هنوز هیچ رقیب مشخصی ظاهر نشده است. بر اساس قوانین حزب محافظه کار، قانونگذاران می توانند پس از ارائه درخواست عدم اعتماد به کمیته 1922، که صندلی عقب است، برای برکناری رهبر خود رای دهند. برای برگزاری رای گیری به هیچ نامزد رقیب نیاز نیست، اما نمایندگان پارلمان اروپا عموماً مایلند که برنده قبل از شروع فرآیند دیده شود.

تا کنون 12 نامه ارسال شده است، به گزارش تلگراف – کمی بالاتر از آستانه مورد نیاز.

همان دستیار سابق شماره 10، که در بالا ذکر شد، تأکید کرد که مردم ممکن است تصور مبهمی از رقابت رهبری داشته باشند، زیرا تصویر کووید دوباره بدتر می شود، و گفت که بهار به معنای لحظه استراتژیک تری برای بازی است. اوضاع را متزلزل کنید.

آنها همچنین حدس زدند که جانسون آخرین بار تاس را انداخته است. حزب محافظه کار پس از خلاص شدن از دست دستیار جنجالی خود، دومینیک کامینگز و تغییر کابینه خود، “تغییر دیگری” را به شکل تغییر مجدد تیمش در اتاق عقب “تحمل خواهد کرد، اما این تنها چیزی است که در دسترس است.”

جابجایی مشاورانی که از متحدان همسر جانسون کوری هستند – یکی از مدیران سابق ارتباطات محافظه کار که بسیاری از قانونگذاران آن را تأثیر بدی بر بوریس می دانند – و جایگزینی رئیس ستاد دن روزنفیلد (یک مقام سابق وزارت خزانه داری) با محافظه کاران وظیفه شناس دو گزینه هستند. اگر جانسون بخواهد گروه آشفته خود را کاهش دهد، بحث می شود.

با این حال، نخست وزیر بارها با این شانس مخالفت کرده است و اقدامات او تاکنون نشان می دهد که هر کاری لازم است برای اثبات اشتباه مظنونان انجام خواهد داد. در حال حاضر، استراتژی او ممکن است معادل همان چیزی باشد که مایک توماس، بنیانگذار سوسیال دموکرات، رویکرد تراولتا مایکوبر نامید: زنده بمانید و امیدوار باشید اتفاقی بیفتد.

به همان اندازه که تصور اینکه محافظه‌کاران می‌توانند مردی را که در سال 2019 به آنها پیروز شد، غیرعادی باشند، نمایندگان مجلس از قبل می‌دانند که هر جانشینی باید تا تابستان آینده در محل باشد تا قبل از انتخابات بعدی تعیین شود. اگر جانسون نتواند یک بازگشت بزرگ دیگر داشته باشد، ممکن است زمان او در واقع محدود شود.

Emilio Casalicchio در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma