پاسخ نمایندگان پارلمان اروپا به بحران روسیه و اوکراین: تسلیحات تولید شده در کشورهای آنها

[ad_1]

بایدن در حال حاضر 200 میلیون دلار تسلیحات اضافی برای اوکراین جمع آوری کرده است، از جمله موشک های ضد تانک Javelin، و قصد دارد هزاران نیروی آمریکایی را در شرق اروپا مستقر کند.

در همین حال، کنگره در حال بررسی تصویب کمک نظامی نیم میلیارد دلاری دیگر به اوکراین به عنوان بخشی از تحریم های جامع و قوانین امنیتی است که در هفته های اخیر توسط مجلس نمایندگان و دموکرات های سنا معرفی شده است.

برخی از قانونگذاران اکنون بر نقش محصولات کشورهای خود در دور نگه داشتن مسکو تأکید می کنند.

تسریع در فروش تانک: سه جمهوری خواه از نیروهای مسلح مجلس نمایندگان – یکی از اعضای رتبه بندی مایک راجرز از آلاباما و نماینده مایک ترنر از اوهایو و لیزا مک کلین از میشیگان – روز دوشنبه از دولت بایدن خواست تا فروش 250 تانک M1A2 آبرامز به لهستان را برای تقویت ناتو در بحبوحه رویارویی با روسیه سرعت بخشد.

قانونگذاران در نامه‌ای از لوید آستین، وزیر دفاع خواستند تا فروش را که از سال گذشته در حال انجام است، «تا حد امکان برای کمک به جلوگیری از تجاوز روسیه» تسریع بخشد.

قانونگذاران نوشتند: «تسریع در ارائه این قابلیت، به ویژه در شرایطی که روسیه نیروها را در اطراف اوکراین تشکیل می دهد، پیام مهمی برای ناتو و کرملین خواهد بود.

این سه نفر گفتند که تجهیز لهستان به آبرامز نه تنها از متحد ناتو حمایت می کند، بلکه جایگزین تجهیزات شوروی می شود و «در عین حال پایگاه صنعتی ایالات متحده را تقویت می کند».

مقامات لهستانی می گویند که انتظار دارند اولین تانک ها در سال جاری و زمانی که تابستان گذشته به توافق رسیدند، وارد شوند. اما فیبی نواکوویچ، مدیر عامل جنرال داینامیکس، در ماه اکتبر به سرمایه گذاران گفت که فروش در دو سال آینده نهایی نمی شود.

آبرامز توسط General Dynamics Land Systems در کارخانه آنها در لیما، اوهایو ساخته شد. این کارخانه در خارج از مرکز کنوانسیون ترنر مستقر در دیتون قرار دارد و در عوض به جمهوری خواهان تعلق دارد جیم جردنشهرستان از.

دفتر مرکزی General Dynamics Land Systems در استرلینگ هایتس، میشیگان، مک‌کلین قرار دارد.

محله راجر محل انبار ارتش آنیستون است که آبرامز و سایر خودروهای زرهی را نگهداری می کند.

ترنر، جمهوری خواه ارشد کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان، به عنوان رئیس مجمع پارلمانی ناتو خدمت کرد و از موضع نظامی این اتحاد حمایت کرد. این دیدگاه‌ها ترنر را در مقابل برخی از جمهوری‌خواهان دیگر قرار داده است. او در پاسخ به این سوال که چرا ایالات متحده از نیروهای اوکراین بر سر روسیه حمایت می‌کند، تاکر کارلسون مجری فاکس نیوز را رد کرد.

سخنرانان سه نماینده به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخی ندادند.

“نقش بزرگ” برای مشترکین: در همین حال، دو دموکرات کانکتیکات بر نقش نیروهای زیردریایی نیروی دریایی در دور نگه داشتن روسیه تاکید کردند.

خود. ریچارد بلومنتال و رپ جو کورتنی به گزارش دیفنس نیوز، که اولین بار نظرات آنها را گزارش کرد، در جریان رویداد مجازی روز دوشنبه که توسط یکی دیگر از زیرمجموعه های GD، General Dynamics Electric Boat میزبانی شد، در مورد اینکه چگونه قدرت دریایی ایالات متحده می تواند به جلوگیری از مخالفت روسیه با اوکراین کمک کند، سؤالاتی ارائه کرد. پیمانکار در حال ساخت زیردریایی برای نیروی دریایی در کارخانه کشتی سازی گروتن خود در محله کانکتیکات شرقی کورتنی است.

اگرچه این زیردریایی ها در خط مقدم درگیری روسیه و اوکراین نیستند، این زوج تاکید کردند که نیروی دریایی نقشی در آزمایش جاه طلبی های مسکو و توقف درگیری بزرگتر دارد.

او گفت: «تردیدی وجود ندارد که ناوگان زیردریایی ما در این زمان بسیار پرتنش بسیار شلوغ خواهد بود و قطعا نقش مهمی در حصول اطمینان از اینکه هرگونه درگیری احتمالی ممکن است به چیزی جدی تر تبدیل نشود، ایفا خواهد کرد.» به نقل از دیفنس نیوز، کورتنی.

بلومنتال هشدار داد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قصد دارد “جنگ زیر آب را تشدید کند” تا در بحبوحه انباشتگی مرز با اوکراین، ایالات متحده را تحریک کند و “بی ثباتی” را در جاهای دیگر ایجاد کند.

بلومنتال گفت: «جنگ زیر آب – زیرا ما در مورد دریای مدیترانه، دریای سیاه به عنوان مناطق بالقوه تنش و درگیری صحبت می کنیم – بسیار در خطر است، اگرچه مستقیماً در رویارویی در شرق اوکراین دخالت ندارد.»

هر دو قانونگذار در کمیته‌های نیروهای مسلح اتاق مربوطه خود حضور دارند و از نگهداری زیردریایی تهاجمی ویرجینیا کلاس نیروی دریایی و زیردریایی موشک‌های بالستیک جدید کلاس کلمبیا حمایت می‌کنند. کورتنی ریاست کمیته فرعی نیروهای مسلح مجلس نمایندگان برای نیروی دریایی و نیروهای طرح ریزی را بر عهده دارد که بر برنامه های کشتی سازی نظارت می کند.

بلومنتال که خواستار ارسال تسلیحات بیشتر به اوکراینی‌ها شد، بخشی از هیئت دو حزبی سنا بود که هفته گذشته به کیف سفر کرد و با ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین دیدار کرد.

سخنگوی بلومنتال به درخواست برای اظهار نظر پاسخی نداد. سخنگوی کورتنی گفت که در حال پاسخ به سوال یک خبرنگار است و فعالانه این موضوع را مطرح نکرده است.

گرایی در برابر بازدارندگی: مندی اسمیتبرگر، مدیر مرکز اطلاعات دفاعی در پروژه نظارت بر دولت، یک گروه نظارتی دولتی، گفت که تبلیغات برای سخت افزارهای نظامی «مسلماً بی اهمیت به نظر می رسد».

اسمیتبرگر گفت: “به نظر می رسد که این فقط یک پیش نمایش از آنچه هنوز در راه است است.”

بری پل، معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر مرکز استراتژی و مرکز گفت: اگرچه فروش یا استقرار فرعی تانک های آمریکایی محاسبات مستقیم در اوکراین غیر ناتو را تغییر نمی دهد، اما این اقدامات می تواند به بازدارندگی طولانی مدت در این قاره کمک کند. استراتژی امنیت اسکوکرافت در شورای آتلانتیک.

می‌توانید بگویید، در نهایت تانک‌های بیشتری را در مرز شرقی لهستان خواهید دید. پاول گفت: «ممکن است سال 2022 یا حتی 2023 نباشد، اما برای شما، روسیه، وضعیت بسیار کمتر با ثباتی خواهد بود. “و همینطور برای مشترکین. مشترکین بیشتری خواهید دید.”

پاول افزود: «این در درازمدت است، اما من فکر نمی‌کنم لزوماً این را دست کم بگیریم، حتی ارزش چیزهایی که چندین سال طول می‌کشد». “شما اتحاد را تشویق می کنید تا نیروهای بیشتری را به روسیه نزدیک کند. هیچ ربطی به تغییر نبرد در اوکراین ندارد. اصلا هیچی. این نبرد مستقیم ما نیست.”

بیشتر در راه است: دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان کاپیتول هیل دولت بایدن را تحت فشار قرار می‌دهند تا تسلیحات بیشتری به اوکراین ارسال کند و تلاش‌های نظامی برای بازدارندگی روسیه و تقویت ناتو را افزایش دهد.

دولت بایدن در حال حاضر 200 میلیون دلار تسلیحات و تجهیزات اضافی را برای کیف تایید کرده است، در حالی که پنتاگون 8500 سرباز را برای استقرار احتمالی در اروپای شرقی در حالت آماده باش قرار داده است. کشورهای بالتیک لتونی، لیتوانی و استونی نیز در حال اعزام به اوکراین هستند موشک های ضد هوایی جاولین و موشک های زمین به هوای استینگر.

قانونگذاران قصد دارند حتی سخت افزار بیشتری ارسال کنند. دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا از لایحه های همراهی رونمایی کردند که 500 میلیون دلار مجاز است اطلاعات بیشتر در مورد وزارت امور خارجه دارایی نظامی اوکراین، علاوه بر تحریم‌ها بر روی خط لوله گاز نورد استریم 2 و رهبری و نهادهای مالی روسیه.

یک گروه دو حزبی از سناتورها در حال بحث در مورد تغییرات در حساب مجلس علیا، توسط باب منندز، رئیس روابط خارجی سنا (DN.J.) معرفی شد تا آرای جمهوریخواهان کافی برای ادامه حضور در میدان را به دست آورد. ارائه کمک های امنیتی و ضد تبلیغاتی بیشتر به اوکراین و همچنین تشدید تحریم ها در حال بررسی است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi