والیان خواستار باز ماندن مدارس هستند، اما ممکن است معلمان کافی در ولسوالی ها وجود نداشته باشد

[ad_1]

کاردونا به فاکس نیوز ساندی گفت: «سطحی از فوریت وجود دارد که ما نباید آن را از دست بدهیم – مطمئن شویم که فرزندانمان شخصاً یاد می گیرند.

با این حال، این هدف اعلام شده شروع به مواجهه با غیرممکن های عملی می کند. مانند خطوط هوایی و بخش مراقبت های بهداشتی در ماه گذشته، مدارس اکنون در حال مبارزه با موارد کووید-19 در میان کارکنان مورد نیاز برای باز نگه داشتن کلاس های درس و نحوه ایمن نگه داشتن دانش آموزان در صورت مثبت بودن آزمایش همکلاسی ها هستند. با وجود افزایش در دسترس بودن واکسن برای کودکان و وعده های کاخ سفید برای خرید و توزیع 500 میلیون آزمایش ویروس خانگی از ابتدای ماه جاری، واضح است که بسیاری از مدارس هنوز قادر به مقابله با عفونت ها و اسکن جوامع خود برای این بیماری نیستند.

فدراسیون معلمان آمریکا در مصاحبه ای گفت: «ما باید این چالش را بپذیریم و اگر مشکلات لجستیکی مانند سرایت بسیار زیاد و کمبود کارکنان وجود دارد که باز کردن مدرسه را غیرممکن می کند، باید مدرسه به طور موقت متوقف شود». با رندی وینگارتن ایالات متحده. .

“چیزی که من از آن ناامید هستم این است که ما یک سیستم فدرال نداریم. او گفت: «ما سیستمی متشکل از 16000 ناحیه مدرسه در 50 ایالت و بسیاری از مناطق داریم، و برخی از مکان‌ها قادر به انجام آزمایش و استتار بوده‌اند و برخی دیگر نتوانسته‌اند. رئیس جمهور گفت که در ژانویه 500 میلیون آزمایش خواهد داشت. اگر مدرسه آنقدر مهم است که من فکر می کنم، آنها باید در صف اول باشند تا آن را به دست آورند.»

در حال حاضر، رهبران سیاسی در سراسر طیف ایدئولوژیک، مدارس را تحت فشار قرار می دهند تا درهای خود را باز نگه دارند و به آسیب های اجتماعی و تحصیلی دانش آموزانی که زودتر در خانه مانده بودند اشاره می کنند. آنها به والدینی که از پتانسیل رو به رشد اختلالات زمستانی و ترس از یادگیری طولانی مدت از راه دور عصبانی شده اند، پاسخ می دهند.

کری رودریگز، رئیس گروه حمایت از National Advocacy Group گفت: “باز هم، والدین در آخرین لحظه با مشکل مواجه می شوند، و حتی بدتر از آن، بسیاری از کودکان از یادگیری شخصی محروم می شوند، که برای رشد علمی و اجتماعی و عاطفی آنها بسیار مهم است.” اتحادیه والدین روز دوشنبه در بیانیه ای. این می‌توانست و باید اجتناب می‌کرد.»

کاردونا در مصاحبه با فاکس نسبت به مشکلات فرزندپروری ابراز نگرانی کرد. او گفت: «بسیاری از والدین تجملات خانه نشینی را ندارند. بنابراین ما باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن انجام دهیم [students] در مدرسه ای مانند طرح A، پلان B، پلان C ما.

فرماندار نیوجرسی، فیل مورفی، تعداد فزاینده پرونده‌های مدارس و چالش‌های کارکنان را تأیید کرد و اعلام کرد که ایالت مدت ماسک مدرسه را که قرار بود هفته آینده منقضی شود، تمدید خواهد کرد. اما دموکرات به خبرنگاران گفت که “در حال حاضر هیچ قصد یا برنامه ای برای تعطیلی مدارس خود نداریم.”

ران دیسانتیس، فرماندار جمهوری خواه فلوریدا همچنین اعلام کرده است که مدارس در ایالت او برای آموزش شخصی در هنگام بازگشت بسیاری از دانش آموزان و معلمان در این هفته تعطیل نخواهند بود، در حالی که نشان می دهد که دیدن دانشگاه ها در ایالات متحده به دوره های آنلاین “کاملاً دیوانه کننده” است. . چارلی بیکر، فرماندار جمهوری خواه ماساچوست نیز از آموزش شخصی تا حد امکان در سال جدید حمایت کرد.

گوین نیوسام فرماندار دموکرات کالیفرنیا وقتی ماه گذشته تمامی گروه های آموزشی، کارگری و دولتی را گرد هم آورد و قول داد که تمام توان خود را برای باز نگه داشتن مدارس انجام دهد، ظاهراً جلوتر از منحنی شده است. تا کنون اتحادیه های قدرتمند معلمان کشور سر و صدایی برای تعطیلی مجدد نداشته اند.

در برخی موارد، کلاس های راه دور یک گزینه نیستند.

ناظر نیکولای ویتی در بیانیه سال نو به خانواده ها گفت که سطوح بی سابقه عفونت در دیترویت به این معنی است که سیستم مدارس این شهر حداقل تا روز چهارشنبه نمی تواند دروس خصوصی یا آنلاین برگزار کند. سرپرست گفت که بازگشت فوری به کلاس ها در این هفته منجر به “کووید گسترده” می شود، که کارکنان مدرسه، دانش آموزان و خانواده ها را در معرض خطر قرار می دهد و “کمبود بیش از حد کارکنان” را تهدید می کند.

ویتی افزود: “ما نمی توانیم دوشنبه در سراسر منطقه آنلاین شویم.” زیرا همه دانش آموزان ما لپ تاپ ندارند.

شیکاگو

انجمن صنفی معلمان این شهر باید در این هفته اعتراضی شدید نسبت به شرایط ایمنی در سومین سیستم مدرسه بزرگ کشور داشته باشد.

نمایندگان اتحادیه معلمان شیکاگو قصد دارند از روز چهارشنبه به طور مجازی در روز سه‌شنبه گرد هم بیایند و از روز چهارشنبه به‌جای برگزاری مدارس از راه دور، رای دهند. یکی از مقامات گروه کاری POLITICO گفت که اعضای منظم اتحادیه همچنین با رای الکترونیکی به این اقدام رأی خواهند داد.

چنین اقدام کاری، در صورت تصویب، بازگشت این هفته به کلاس‌های فیزیکی را متوقف می‌کند و آخرین درگیری بین اتحادیه و مدیریت Lightfoot را نشان می‌دهد – که می‌تواند تصمیم بگیرد معلمان کلاس‌های دور را در صورت امتناع از کار حضوری تعطیل کند.

معاون رئیس اتحادیه، استیسی دیویس گیتس، صبح دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی به شهر گفت: «باید از آنها بپرسید که آیا ترجیح می‌دهند کودکانی که می‌دانند در این ساختمان‌ها حضور نخواهند داشت، بدون هیچ گونه تعامل یا آموزش باشند.» .

دیویس گیتس گفت: «من آنقدر عصبانی هستم که مجبوریم دائماً برای نیازهای اولیه و اقدامات اولیه کاهش مبارزه کنیم.

پس از اینکه خانواده‌ها هفته گذشته صندوق‌های پستی را با ده‌ها هزار آزمایش غربالگری شلوغ کردند، پس از اینکه خانواده‌ها صندوق‌های پستی را با ده‌ها هزار آزمایش غربالگری در هفته گذشته پر کردند، این اتحادیه به‌طور ناموفق از مسئولان شهری خواست تا یک وقفه دو هفته‌ای برای آموزش شخصی در نظر بگیرند – یا درخواست آزمایش منفی برای ویروس‌ها برای دسترسی به کلاس‌های درس کنند. پیاده روها

اکنون بسیاری از این نمونه های آزمایشی بی فایده به نظر می رسند. به گفته مقامات منطقه و آزمایش های دانش آموزی، نزدیک به 25000 مورد از 36000 آزمایش ویروسی که بین 26 دسامبر تا 1 ژانویه انجام شد “نامعتبر” در نظر گرفته شد.

با این حال، مدیر اجرایی منطقه، پدرو مارتینز، روز یکشنبه به خانواده ها گفت که او قاطعانه پشت تصمیم باز نگه داشتن مدارس برای یادگیری شخصی است و سیستم مدرسه همچنان به برنامه ریزی برای قرار دادن کلاس های درس جداگانه یا مدارس آموزش از راه دور در صورت لزوم ادامه می دهد. روز دوشنبه، این شهرستان گفت که «عمیقاً نگران» است که طرح‌های اتحادیه می‌تواند امنیت جامعه را «در معرض خطر افزایش» قرار دهد.

لایت فوت روز دوشنبه طی سخنرانی در CNBC گفت: “به طور کلی، ما می دانیم که مدارس ما ایمن هستند، مدارس ما منبع تکثیر قابل توجهی نیستند، مشکل گسترش جامعه است.” ” سندیکا “.

نیویورک

اریک آدامز، شهردار نیویورک که در سومین روز کار خود با یک بحران بالقوه مواجه شد، یک کمپین رسانه ای راه اندازی کرد و مدعی شد که مدارس شهر هم برای دانش آموزان و هم برای معلمان ایمن هستند.

من مدارسم را باز نگه می دارم و کارکنانی خواهم داشت تا مطمئن شوم که فرزندانمان در مکانی امن هستند. آدامز صبح دوشنبه در مصاحبه ای با WPIX گفت: اینجا بهترین مکان برای فرزندان ماست.

و در مصاحبه ای با FOX5، او گفت که مدارس تنها کسانی نیستند که دانش آموزان را در برابر ویروس محافظت می کنند. او گفت: «اگر بچه‌هایی در مدارس داشته باشیم، از ابتلا به کووید در امان خواهند بود. آنها از جنایت محافظت خواهند شد.»

اظهارات وی زمانی بیان شد که معلمان و والدین نسبت به مدیریت این ویروس در مدارس ابراز نگرانی کردند.

تا کنون، تنها یک مدرسه، PS 58 در بروکلین، اعلام کرده است که روز دوشنبه به دلیل کمبود کارکنان تعطیل خواهد شد. گزارش شده است که این مدرسه از سوی وزارت آموزش و پرورش که در حال بررسی موضوع است، تاییدیه دریافت نکرده است. آژانس تعرفه‌ای برای معلمان و دانش‌آموزان غایب در روز دوشنبه نداشت.

فدراسیون اتحادیه معلمان گفت: «ما در کلان شهر در هفته گذشته شاهد بودیم که تعداد زیادی غیبت در همه صنایع وجود دارد و من می خواهم تکرار کنم که اگر مردم بیمار هستند، نمی خواهیم آنها به مدرسه بیایند. رئیس جمهور مایکل مولگرو روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در منهتن. “[If] علائم را نشان می دهند، ما آنها را در مدرسه نمی خواهیم.”

برخی از معلمان خواستار یک گزینه از راه دور هستند تا زمانی که تست های کافی وجود داشته باشد، و UFT می خواهد آموزش شخصی را به تعویق بیندازد و کلاس های درس را حداقل برای چند روز در این هفته دور نگه دارد.

کالیفرنیا

کالیفرنیا مدارس را بیش از هر ایالت دیگر در مرحله اول همه‌گیری بسته نگه داشته است، اما اکنون بادهای سیاسی روشن است: دانش‌آموزان بدون توجه به Omicron به کلاس‌های درس ادامه خواهند داد.

نیوسام در تابستان قانونی را امضا کرد تا دور نگه داشتن مدارس را برای مناطق بسیار دشوار کند. او حکم داد که آموزش از راه دور باید به شکل یادگیری مستقل باشد، رویکردی که مدارس مبتنی بر کلاس نمی توانند ارائه کنند.

با از سرگیری مدارس کالیفرنیا در این هفته و هفته آینده، مناطق همچنان در حال بررسی تعدادی از گزینه های B هستند زیرا آنها با کاهش تعداد کارکنان خود دست و پنجه نرم می کنند.

جیسون پپلینسکی، رئیس Simi Valley Unified North لس آنجلس، پیش از بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه گفت که 51 کارمند دارد که آزمایش‌های کووید یا کووید مثبت داشتند. در محله ای که از روز دوشنبه از سر گرفته شد، 75 نفر بیرون هستند. از آنجایی که نواحی گروه بندی شده در گروه معلمان جانشین نزدیک به اشتراک گذاشته شده اند، رقابت شدیدی را برای جانشینان موقت در کلاس ها در نظر می گیرند.

پپلینسکی گفت: “من در واقع امروز صبح با برخی از همکاران صحبت کردم و همه ما با نگرانی های مشابهی روبرو هستیم: بین 10 تا 15 تا 30 درصد از کارکنان ما اکنون با کووید خارج شده اند، خود را شناسایی کرده اند یا آزمایش شده اند.”

در حال حاضر، برنامه‌ها شامل ادغام کلاس‌ها در مکان‌های گردهمایی بزرگ‌تر، مانند کتابخانه‌های مدارس یا دبیرستان‌ها است.

پپلینسکی گفت: «این زمان واقعاً چالش برانگیزی خواهد بود تا مطمئن شویم.

اندرو آتربری و کارلی سیترین در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme