همه چیز در مورد جستجوگرها و یا SFO?

[ad_1]

اول بیایید شروع با تعاریف:

SEO: بهینه سازی موتور جستجو SFO: جستجو دوستانه بهینه سازی.

این دو چیز هستند که بیشتر مدیران سایت مشکل دارند متعادل. این چیزهایی که به نظر می رسد همیشه در مقابل به پایان می رسد. از یک سو شما باید مطمئن شوید که موتورهای جستجو می توانید خزیدن وب سایت خود را بدون هیچ گونه مشکلات. از سوی دیگر شما باید برای نگه داشتن این سایت خوب به دنبال به نگه دارید بازدید کنندگان خود را.

اینها همه بر اساس چه نوع سایت شما را در ساخت. وب سایت شرکت فروش کفش در دنیای واقعی ممکن است تمرکز بر نگه داشتن این سایت خوب به دنبال به بازدید کنندگان است. و شاید بسته آن را با فلش و انواع تصاویر توصیفی. در طرف دیگر یک سایت در مورد محصولات آنلاین, تجارت الکترونیک ممکن است کاهش در تصاویر و تمرکز در جستجوگرها. من به هر دو این فقط در مورد.

بیایید شروع با جستجوگرها. اولین چیزی که شما نیاز دارید اگر شما انتخاب می کنید جستجوگرها است که به متا تگ ها. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از تگ های متا ژنراتور در خارج وجود دارد برای یک راه سریعتر به آنها را. اما من پیشنهاد می کنم مثل من و شما آنها را خودتان با توجه به موتورهای جستجو شما می خواهید سایت خود را به انجام بهتر در. در کوتاه مدت شما را به مطالعه آن موتورهای جستجو و پیدا کردن که چگونه آنها خود را دریافت محتوا و چه متا تگ ها به آنها نیاز دارد و یا ممکن است پیدا کردن مفید است. معدن مبتنی بر گوگل پس از چک کردن منبع از وبلاگ و کسانی که این برچسب ها که از گوگل استفاده می کند.

همچنین یک سایت است که ممکن است به شما کمک کند با شما در جستجوگرها است: http://sitesubmit.ca/ آنها شما نیاز به یک عضو خود را به استفاده از ابزار اما آن را به ارزش به علاوه از آن رایگان است. آنها بسیاری از جستجوگرها نکات و ابزار. در reaserch از موتور جستجو را فراموش نکنید رتبه بندی است. پیدا کردن آنچه که آنها پایه نتایج جستجوی خود را و چگونه آنها تصمیم می گیرید که نتایج نشان می دهد برای اولین بار هنگامی که یک کاربر نمایش داده شد. مانند گوگل با استفاده از گوگل googlerank و به طور کلی رتبه صفحه. اما شما ممکن است hav eto افزایش محتوای خود را در یک موضوع به منظور افزایش چگالی کلمه کلیدی و از جمله.

دوم sfo. SFO است که نسبتا آسان برای به انجام رساندن یک بار شما حق info. مانند بسیاری از سایت های میزبان آنها به طور منظم نظرسنجی ها و نظرسنجی ها در مورد آنچه که کاربران مانند و نظرات شخصی. آن را یک راه موثر دانستن مخاطبان خود را. هنگامی که شما می دانید بسیاری از بازدید کنندگان خود را مانند انواع خاصی از چیزهایی که شما شروع به ارائه آنها را. بنابراین کاربران خود را خشنود و ساخت یک سایت موفق. اما هرگز فراموش نکنید که در مورد stalistics کاربران لازم نیست به شما بگویم. مانند آنچه در مرورگرها معمولا سایت خود را ببینید و چه operatinf سیستم استفاده می کنند. و به عنوان بسیاری از مدیران سایت می دانید فایرفاکس و internet exploer(پیشرو در مرورگرهای متفاوتی دارند موتورهای رندر. پس از پیدا کردن که بسیاری از کاربران خود استفاده و سفارشی کردن سایت خود را به آن. همچنین اگر stalistics نشان می دهد که آنها فقط در مورد مساوی کاربران با استفاده از آنچه که ما یک صفحه چلپ چلوپ. به کاربر اجازه می دهد به نشان می دهد که نسخه ای از سایت آنها می خواهید برای مشاهده. دو نسخه از سایت خود را ممکن است سخت به نگه دارید تا اما به یاد داشته باشید آن را به ارزش آن است. در یک مورد یکی از دوستان من تا به حال به انجام چهار نسخه مختلف. و آنها را نگه دارید به روز شده در همان زمان.

اما همچنین ممکن است شما را به تعادل این دو با هم اگر شما می خواهید آنها را هر دو. هر چند که سخت است آن را ممکن است برای بهترین.

[ad_2]