هری رید پیچیده تر از آن چیزی بود که شما می دانستید

[ad_1]

اما هیچ کس هرگز هری رید را دوباره متحد نخواهد کرد: یک بچه فقیر از Nowhere، ایالات متحده، که از یک شروع دشوار فرار کرد و جوانترین معاون فرماندار در ایالت شد، سپس هم در انتخابات سنای ایالات متحده (600 رای) و هم در رقابت برای شهردار شکست خورد. (در یک زمین لغزش) و سپس توسط مربی خود (فرماندار مایک اوکالاگان) زنده شد تا به عنوان برترین تنظیم کننده کازینو ایالت خدمت کند، جایی که او با اوباش روبرو شد و آن دو کمک کردند و توسط FBI مورد بازجویی قرار گرفتند. کرسی در کنگره برای بازگشت به سیاست منتخب و کسی که همان کرسی سنا را که 12 سال پیش از آن از دست داده بود به دست آورد و به ارتفاعاتی رسید که قبلاً هیچ نوادانی نرفته بود و دستور کار اولین دوره رئیس جمهور را نجات داد و چه کسی انتخابی شد. دروازه بان نوادا، ایجاد و نابود کردن نامزدها، و کسی که یک ایالت کوچک را به یک نیروی ملی تبدیل کرد که مهم است و احتمالاً مهمترین شخصیت عمومی در تاریخ نوادا

هری میسون رید، که روز سه‌شنبه در سن 82 سالگی درگذشت، هرگز از حرکت رو به جلو دست برنداشت، همیشه به دنبال نور بود، معامله می‌کرد، کسانی را که می‌تواند با درخشش استراتژیک خود متقاعد می‌کرد، کسانی را که نمی‌توانست بدون لطف یا پشیمانی، زیر پا گذاشت. نگاه کردن به عقب

او صرفاً وقت یا خلق و خوی برای ظرافت های اجتماعی یا مکانیسم ویرایش خود را که اکثر سیاستمداران دارند، نداشت. اما کاریکاتور هری رید – بوکسور سابق که از زدن یک ضربه ضعیف نمی ترسید، تاکتیک دان بی رحمی که هر کاری انجام می دهد تا بر تنبلی که به شدت به چالش کشیده می شود، ببرد – بسیار تک بعدی است.

همه افراد پیچیده هستند، اما برخی پیچیده تر از دیگران هستند. رید با مردم بسیار مهربان بود، مهم بود و نه آنقدر بی احترامی می کرد، حتی با دشمنان در ملاء عام بد بود. او وفاداری عمیق‌تری به کارمندانش و سایرین از هر جنسیتی که ملاقات کردم – و هنوز هم حتی پس از مرگش انجام می‌دهد – حتی زمانی که به قدرتمندترین مرد در سیاست نوادا تبدیل شد. و عشق او برای بیش از شش دهه با همسرش لاندرا یک عشق برای همیشه است.

شاید برای برخی باورش سخت باشد که رید، مردی که جورج دبلیو بوش را “بازنده” خطاب کرد، ادعاهای بی اساس مبنی بر اینکه میت رامنی مالیات نمی پردازد و حتی یک بار گفته بود که باراک اوباما لهجه سیاهپوست دیگری ندارد. اگر او یکی را می خواست، می توانست در خلوت آنقدر مهربان و دلسوز باشد. داستان های بسیار بسیار زیادی وجود دارد مثل این، از نمایش های شخصی رید از مهربانی و شفقت.

این به لشکر منتقدان او، که بسیاری از آنها پس از خبر مرگ او برای ابراز احساسات بی‌رحمانه وصف ناپذیر به رسانه‌های اجتماعی روی آورده‌اند، اطمینان خاطر می‌دهد – چه کسی پس از مرگ کسی وقت می‌گذارد تا “رهایی خوب” را اعلام کند؟ من مطمئن هستم که رید به هیچ چیز اهمیت نمی دهد جز تأثیر آن بر خانواده اش.

رید به همان اندازه که اهمیتی نداشت مردم درباره او چه می نویسند، نمی توانست انتقاد از خانواده اش را تحمل کند. میدانم. می دانم زیرا مردی که 35 سال پوشش دادم، سال ها بعد از نوشتن ستون های انتقادی درباره فرزندانش، صحبت هایم را قطع کرد.

زمانی که رید مرا به دفترش در بلاجیو در لاس وگاس استریپ فراخواند، به من گفت: «هیچ وقت در مورد آنچه در مورد من نوشتی نبود. و موافقت کرد که در کتابی که درباره او می نویسم همکاری کنم. “این همیشه برای خانواده من بوده است.”

اشتباه نکنید: من نمی‌آیم تا رید را ستایش کنم، اما نمی‌خواهم خوبی‌هایی که او کرد با استخوان‌هایش به خاک سپرده شود. باور کنید – او نمی خواهد این یک نامه عاشقانه باشد، همانطور که به من گفت که می داند که کتاب کاملاً شیرین و سبک نخواهد بود.

او فقط می خواست داستان واقعی هری رید گفته شود.

***

علیرغم همه چیزهای بدی که برخی به یاد خواهند آورد – نقش او در قطبی کردن واشنگتن، تغییر روی گزینه هسته ای، رویکرد نوسانی او به سیاست – رید کاری کرد که کمتر کسی انجام داده است: او تاریخ را تغییر داد. چندین بار.

او به متقاعد کردن اوباما برای نامزدی ریاست جمهوری کمک کرد. او مطمئن شد که برنامه سال اول اوباما به پایان رسیده است – شاید پیشگیری از افسردگی، ارائه مراقبت های بهداشتی به میلیون ها نفر، مراقبت های بهداشتی که هرگز در کودکی نداشته است. زمانی که هیلاری کلینتون در انتخابات مقدماتی 2016 با مشکل مواجه شد، بی سر و صدا قدرت برنی سندرز را تضمین کرد. او لاس وگاس استریپ را در طول رکود بزرگ نجات داد و بانکداران مورد نیاز MGM Resorts را برای زنده ماندن تهدید کرد. او در مورد انرژی های تجدیدپذیر، رأی گیری در آمریکای لاتین در نوادا و زمین های عمومی آگاه بود.

او مردی متضاد بود که بسته به دیدگاه شما، یا در دیدگاه های خود تکامل یافت یا به دلایل سیاسی آنها را تغییر داد.

چه کسی دیگری می تواند مورد احترام محافظان باشد و همچنان با صنعت معدن احساس راحتی کند؟ چه کسی می تواند یک سخنرانی بومی گرایانه در سنا ایراد کند و بعداً تصویب قانون DREAM را تضمین کند؟ چه کسی دیگری می تواند یک مورمون مؤمن باشد اما در نهایت بر ازدواج همجنس گرایان پافشاری کند، حتی در مراسم عروسی کارمندان همجنس گرا صحبت کند؟

متاسف؟ او خیلی کم داشت. در واقع او فقط یک چیز به من گفت: رای دادن به جنگ در عراق.

رید برای چنین احساساتی وقت نداشت. این به معنای نگاه کردن به گذشته است، کاری که او به ندرت انجام می داد. سرش خیلی شلوغ بود، فرصتی برای درون نگری یا حتی خداحافظی تلفنی وجود نداشت.

او می‌دانست که می‌تواند قطبی‌ساز و توهین‌آمیز باشد، اما همچنین می‌دانست که وقتی زمان نامزدی مجدد فرا می‌رسد، کارکنان بی‌نظیرش او را نجات می‌دهند. و او را نجات دادند، در سال 1998 با 400 رای و در سال 2010، زمانی که هیچ کس فکر نمی کرد او زنده بماند. تقریباً گویی تصمیم گرفته است که نمی تواند کسی باشد جز آنچه هست، و قصد دارد این را با ارتباطات شخصی بی شمار با غریبه ها و با استخدام بهترین عوامل موجود جبران کند.

جایگاه رید در آسمان ملی همیشه مورد بحث خواهد بود – خوب، بد و زشت. استفاده او از گزینه هسته ای، به ویژه، به عنوان یک سری از قضات نیل گورسوش، برت کاوانا و امی کانی بارت دیده می شود. و سبک او به عنوان بخشی از تخریب آهسته گفتمان سیاسی ملی ذکر خواهد شد.

اما تأثیر او بر کشوری که دوستش داشت قابل تردید نیست. تمام جاده ها از طریق نوادا، به معنای واقعی و واقعی، از هری رید می گذشت.

او از کلمه “خوک” متنفر بود – او همه آنها را پروژه های مهمی می دانست – و صدها میلیون دلار به نوادا، از جمله شهرستان های روستایی آورد، که او را با آویزان کردن او به حیوان عروسکی و رای دادن به او از طریق رانش زمین به او جایزه دادند. اما این جاده‌ای بود که ساخته نشد، جاده‌ای که می‌توانست کامیون‌های زباله‌های هسته‌ای را از طریق ایالت به کوه یوکا برساند، این می‌تواند بزرگترین دستاورد او در نوادا باشد.

اگر رید به مقام رهبری اکثریت نمی رسید، زباله ها روی ایالت فرو می رفت. هری رید کوه یوکا را متوقف کرد. دوره زمانی. نقطه.

رید همچنین ساختارهای ناملموس بسیاری را ساخت، از جمله دستگاه سیاسی دموکراتیک انعطاف‌پذیر ایالت که به نام او نامگذاری شد و مشاغل بسیار زیادی که نمی‌توان به آنها اشاره کرد، از جمله آن دو سناتور کنونی، کاترین کورتس ماستو، که او را در سال 2016 به عنوان جانشین خود انتخاب کرد، و جکی روزن. ، که از گمنامی ربوده شد تا در سال 2016 در کنگره شرکت کند و سپس چهار سال پیش در مقابل دین هلر قرار گرفت.

سالی بود که با مرگ‌های برجسته در نوادا مشخص شد – شلدون ادلسون، یکی از چهره‌های برجسته در بازی‌ها و حزب جمهوری‌خواه، در آغاز، و رید، یک نفوذ قوی در سیاست، در پایان. در واقع، رید و ادلسون چندان متفاوت نبودند – کسل کننده، قطبی و به شدت تأثیرگذار و کامل. در واقع آنها همدیگر را دوست داشتند و رابطه شخصی جذابی داشتند.

تفاوت ممکن است این باشد که ادلسون چندین همتا در زمینه خود داشت – حداقل استیو وین، کرک کرکوریان. اما هری رید، ارباب سنا و پادشاه نوادا، به تنهایی ایستاده است.

من قبلاً چیزهای زیادی در مورد رید می دانستم، اما حتی از عمق و وسعت کارهایی که او برای نوادا انجام داده بود یا نظر او در مورد سایر سناتورها تا زمانی که شروع به تحقیق در مورد کتاب کردم، نمی دانستم. من ساعت ها با او مصاحبه کردم، تمام سبک لاکونیک و طنز کمتر شناخته شده اش را تجربه کردم، به داستان هایی درباره سایر مقامات منتخب، مشکلات مبارزاتی و اصطکاک با اوباش گوش دادم.

او تا آخر مبارز بود. در واقع، چند هفته آخر زندگی رید با امتناع او از تسلیم شدن مشخص شده است – او دو هفته پیش به من پیام داد تا از من برای تلاش های من در مورد کتاب تشکر کند. تا اینکه در نهایت، به طور غیرقابل تصوری، دیگر نتوانست با مبارزه خوب مبارزه کند.

(نسخه ای از این داستان توسط نوادا ایندیپندنت منتشر شده است.)[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna