نمایندگان مجلس از بایدن می خواهند که سخنرانی خود را با جمهوری خواهان آغاز کند. متفقین مطمئن نیستند که می توانند.

[ad_1]

مقامات کاخ سفید می گویند که مشتاق به ایجاد این تضاد هستند. کیت برنر، معاون مدیر ارتباطات کاخ سفید گفت، در هفته های آینده، بایدن و مقامات دولت “ثابت خواهند کرد که جمهوری خواهان به اتفاق آرا مخالف” لایحه رئیس جمهور در مورد هزینه های اجتماعی هستند. دولت همچنین قصد دارد جمهوری‌خواهان را به عنوان طرف شرکت‌های نفت و گاز که «سودهایشان را پر می‌کنند» و حزبی که از افزایش قیمت‌های ناشی از تورم «حمایت می‌کند» برچسب بزند، «زیرا [they] برنر افزود: من فکر می کنم که از نظر سیاسی به آنها کمک خواهد کرد.

برنر گفت: «ما در حال حرکت به مرحله جدیدی هستیم. “ما تعهد را روشن خواهیم کرد. و ما به وضوح نشان خواهیم داد که چه کسی طرف کاهش هزینه ها، مبارزه با افزایش قیمت ها و مبارزه با تورم است و چه کسی طرفدار آن نیست.

مدتهاست که در مدار رئیس جمهور در مورد اینکه چقدر باید منفی باشد، نقطه تنش بوده است. به گفته سه دستیار که مجاز به بحث در مورد مکالمات خصوصی در انظار نیستند، تعدادی از مشاوران ارشد در جناح غربی، از جمله رئیس ستاد ران کلاین، گاهی اوقات از بایدن خواسته اند که نبردهای سیاسی حزبی بیشتری را بپذیرد و در صورت نیاز از جمهوری خواهان دعوت کند.

اما بایدن تا حد زیادی از تسطیح جمهوری خواهان در کاپیتول هیل عقب نشینی کرد، اگرچه او نسبت به سلف خود و فرمانداران جمهوری خواه که مانع کمک های فدرال برای مبارزه با این بیماری همه گیر بودند، کمتر مقتصد بود. ناظران قدیمی و معتمدان بایدن مطمئن نیستند که نقش سگ مهاجم برای او مناسب باشد یا اینکه او به آن متعهد باشد.

“نیست [Biden’s] جان پودستا، رئیس سابق کابینه بیل کلینتون در کاخ سفید و بنیانگذار اندیشکده لیبرال مرکز پیشرفت آمریکا، گفت: سبک «به انتقاد از جمهوری‌خواهان». «فکر نمی‌کنم رئیس‌جمهور جایی باشد که راحت باشد.

اینکه چگونه بایدن فشار برای آزار و شکنجه شدیدتر جمهوری خواهان و تمایل او به ایفای نقش وحدت‌بخش را متعادل کند، می‌تواند سرنوشت حزب او را در انتخابات میان دوره‌ای تعیین کند. سلیقه رویکرد او کمی بیش از یک هفته پیش زمانی به وجود آمد که سناتور ریک اسکات (R-Fla.)، رهبر گروه انتخاب مجدد جمهوریخواهان در سنا، تورم و امکان افزایش نرخ بهره را “معدن طلا” خواند. جمهوریخواهان در پی کنترل سنا هستند.

کاخ سفید شروعی را برای متهم کردن جمهوری خواهان به بی تفاوتی سیاسی دید. اما برنر هشدار داد که بایدن فقط برای ضربه زدن به حریف شلیک نخواهد کرد. برنر گفت: “رئیس جمهور بودن با مفسر MSNBC متفاوت است.”

برنر ادامه داد: «ما معتقدیم، رئیس جمهور معتقد است، که ریاست‌جمهوری او با کارهایی که برای خانواده‌ها انجام می‌دهد سنجیده می‌شود، نه با خط سیاسی که جمهوری‌خواهان بیشترین بازتوییت‌ها را در توییتر جمع‌آوری می‌کند.» این بدان معنا نیست که او قوی و تهاجمی نخواهد بود و از جمهوری خواهان دعوت نمی کند.

در خارج از کاخ سفید، دموکرات‌ها می‌گویند که تمایل بایدن برای انجام حملات تهاجمی‌تر علیه جمهوری‌خواهان کلید موفقیت آنها در سال 2022 خواهد بود. او برای تصویب قوانین محدود کننده رأی دهندگان و پذیرش دروغ های دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در مورد تقلب در انتخابات و تاریخ تجدیدنظر طلبانه در 6 ژانویه، از جمهوری خواهان پیروی کند.

کاخ سفید از تاکتیک های بایدن در پیگیری قانون حق رای و اصلاحات انتخاباتی دفاع کرد و گفت که هر بار که در این زمینه صحبت می کرد، به محاصره حزب جمهوری خواه و تلاش های آن در سراسر کشور برای محدود کردن دسترسی به صندوق های رای اشاره می کرد. اما سناتور باب کیسی (DPA)، متحد دیرینه بایدن، گفت که این کافی نیست. کیسی گفت: «زمان رای دادن اکنون بسیار ارزشمند است. “من فکر می کنم که ما باید بیشتر در مورد حق رای ارتباط برقرار کنیم، زیرا در واقع فوریت وجود دارد.

«این در مورد سلب حق رأی از میلیون‌ها آمریکایی است و این غیرقابل قبول است. باربارا لی، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا (دی کالیفرنیا) گفت، بنابراین، باید راهی برای ایجاد یک فیلیباستر وجود داشته باشد، و افزود که امیدوار است و انتظار دارد که خود بایدن آستانه 60 رای سنا را بسنجید. “من مطمئن هستم که او هر کاری که از دستش بر بیاید انجام خواهد داد.”

جان یارموث، نماینده بازنشسته (دی-کی.) گفت دموکرات ها باید “حمله ای همه جانبه علیه جمهوری خواهان انجام دهند.” او از بایدن، رهبران و نمایندگان دموکرات خواست تا از هر منطقه رقیب جمهوری خواه در کنگره – به استثنای 13 جمهوری خواه که به لایحه زیرساخت رای دادند – بازدید کنند و بگویند “این همان چیزی است که منطقه شما می گیرد و این همان چیزی است که اعضای شما به آن رای منفی می دهند. “.”

ما فقط باید به فشار آوردن ادامه دهیم [Republicans] یارموث افزود و ما این کار را نمی کنیم. ما می خواهیم در مورد سیاست صحبت کنیم.

کاخ سفید و متحدان خارجی متعهد شده اند که به کشور حمله کنند تا مزایای لایحه زیرساختی را که 550 میلیارد دلار پول جدید به ایالت های سراسر کشور اختصاص می دهد، ارتقا دهند. اما آزار و شکنجه جمهوری خواهان غریزه طبیعی بایدن نیست.

بایدن در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2020 خود یک شعار داشت: او می توانست بین دو حزب اجماع ایجاد کند. و او در طول 10 ماه پست خود به شدت به این ایده پایبند است.

رابرت ولف، مدیر عامل سابق UBS Americas و مشاور اقتصادی اوباما می گوید: «او نباید از خندق پایین برود یا گوشت قرمز پرتاب کند. او می‌تواند درباره کارهایی که برای همه در آمریکا انجام داده صحبت کند – از واکسیناسیون، از طریق قانون مراقبت گرفته تا لایحه زیرساخت.

در تابستان، استیو ریکتی، مشاور بایدن، به دموکرات‌های هیل گفت که بایدن و حزب با حصول توافق دوجانبه از نظر سیاسی سود خواهند برد. و اخیرا، مایک دونیلون، مشاور ارشد بایدن، به پولیتیکو گفت که این لایحه زیرساخت که از سوی 32 جمهوری خواه حمایت شد، “تا حدی فقط برای داشتن یک توافق دو حزبی که به خودی خود منطقی باشد، مهم است.”

بایدن در پشت درهای بسته، ناامیدی خود را از حزب جمهوری خواه که به گفته او به دلیل تسلط ترامپ به تهدیدی برای دموکراسی کشور تبدیل شده است، کم اهمیت نمی داند. اما به گفته سه دستیار، زمانی که او تلاش کرد حمایت دو حزبی را برای قرارداد زیرساختی ارزشمند خود جلب کند، هم به کلاین و هم به فروشگاه ارتباطات کاخ سفید درباره حملات مستقیم بیش از حد علیه جمهوری خواهان هشدار داد.

با این حال، گاهی بایدن او را از هم جدا می‌کرد، مانند زمانی که ماه گذشته در ویرجینیا برای تری مک‌آولیف، فرماندار سابق، کمپین انتخاباتی کرد. در طول کودتا، بایدن با نامزد جمهوری خواه گلن یانگکین درگیر شد و این دو حزب را آشکارتر در تضاد قرار داد. بایدن در آن زمان گفت: «افراط گرایی می تواند به اشکال مختلف ظاهر شود. “این ممکن است در خشم اوباش رخ دهد که به حمله رانده شده اند – رانده شده به حمله به کاپیتول. می تواند در یک لبخند و یک جلیقه پشمی بیاید.”

قبل از این سخنرانی احمقانه، تیم مک آلیف نکات گفتگوی خود را در اختیار کاخ سفید قرار داد و گفت که بایدن و کارکنان کاخ سفید آنها را بسیار فراتر برده اند.

یکی از مشاوران مک آلیف به پولیتیکو گفت: ما شگفت زده شدیم. ما دستورالعمل‌های پیام خود را به آنها دادیم و آنها آن را گرفتند و با آن دویدند.»

اما نماد بحث های جاری در محافل دموکراتیک در مورد اینکه چگونه بیش از حد منفی می تواند بیش از حد منفی باشد، مردی که با دخالت رئیس جمهور آشنا است، گفت که ستاد انتخاباتی مک آلیف مسئول سخنرانی تنور بود.

این مرد گفت: «رئیس جمهور در مورد این استراتژی نگرانی هایی داشت. “پیام های صوتی 100٪ به درخواست آنها بود. بر آن اصرار داشتند.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet