نمایندگان سیاه‌پوست تهدید می‌کنند که K St را قطع می‌کنند مگر اینکه تنوع ایجاد کند

[ad_1]

قفقاز سیاه رسماً رأی نداده است که با شرکت ها یا شرکت هایی که نماینده مردان و زنان سیاه پوست نیستند ملاقات کند یا خیر. اما کلیور گفت: «اکثریت آرا در حال حاضر برای عدم ملاقات با آنها وجود دارد» اگر کسی تصمیم بگیرد در یکی از جلسات هفتگی خود یک فراخوان نامیده برگزار کند.

قدرت رو به رشد و اندازه بزرگ گروه سیاهپوست کنگره در حزب دمکرات، آن را به یک نیروی سیاسی بزرگ در داخل و خارج از تپه تبدیل می کند. این گروه دارای بیش از 50 عضو و تعدادی از روسای کمیته است، از جمله شلاق اکثریت دموکرات، جیم کلیبرن از کارولینای جنوبی (همچنین متحد اصلی بایدن) و حکیم جفریس، رئیس گروه دموکرات مجلس نمایندگان از نیویورک. برای K Street، استخدام لابی‌ها با ارتباط با اعضای گروه در حال تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی رقابتی شرکت است.

ایوان گفت: “اگر مجبورید فردی را برای لابی کردن در CBC یا CHC، یا گروه آسیا و اقیانوسیه، یا هر چیز دیگری، بله، کاملاً استخدام کنید، فکر می کنم کاملا منطقی است که فردی را برای نمایندگی آن جامعه استخدام کنید.” Zapien، یک رهبر روابط دولتی تحت رهبری اسپانیایی ها در شرکت حقوقی هوگان لاولز.

اما تنوع همچنان گریزان است. یک نظرسنجی که در ماه آوریل توسط شورای روابط عمومی منتشر شد نشان داد که تنها 17 درصد از مشاغل روابط عمومی – مفهومی گسترده که شامل لابی گری یا روابط دولتی است – سیاه پوستان هستند. 23 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که هیچ رنگین پوستی در تیم روابط عمومی آنها وجود ندارد. این نظرسنجی شامل تعداد کمی از پاسخ دهندگان بود. اما نگاهی به وب‌سایت‌های برخی از بهترین شرکت‌ها در DC که شامل عکس‌های کارکنان آن‌ها می‌شود، نشان می‌دهد که لابی‌گران رنگی، به‌ویژه در میان تیم‌های رهبری شرکت، کم هستند.

مونیکا آلموند، یکی از بنیانگذاران ائتلاف برای تنوع در روابط دولتی، که اوایل امسال یک بررسی جمعیت شناختی از این حرفه را راه اندازی کرد، گفت: “من فکر می کنم CBC فقط صبر خود را از دست می دهد زیرا ما دهه ها در مورد این موضوع صحبت کرده ایم.”

رویه ملاقات نکردن با شرکت هایی که در بالاترین رده های خود فعالان سیاهپوست ندارند، یا ابراز نارضایتی خود را به آنها، کاملاً جدید نیست. منابع و Cleaver گفتند که نماینده بنی تامپسون (D-Miss.) بیش از یک دهه پیش شروع به هشدار به شرکت ها کرد. تامپسون به وکلای شرکتی که وارد دفتر او شده بودند گفت که اگر برگردند، او می خواهد کسی را ببیند که سفیدپوست نیست. پیام وی روشن بود، وی خاطرنشان کرد: اگر لابی‌گران یا مشتریان آنها انتظار همکاری با عضو کهنه‌کار را دارند، بهتر است نگرانی‌های او را جدی بگیرند. اگرچه تامپسون می‌گوید که به همین دلیل قاطعانه از برگزاری جلسه امتناع نکرده است، اما از هشدارها عقب نشینی نکرده است.

تامپسون گفت: “ما به آنها خواهیم گفت، خوب، اگر فلسفه شما این است، نمی توانید به دفتر من بیایید.” «از آنجایی که مجبورید، اگر می‌خواهید نماینده مشتری خود باشید و به یک آمریکایی آفریقایی تبار بیایید و نیروی کار شما تماماً سفیدپوست باشد، برای مشتری که نماینده آن هستید، ناصادق است.

سایر اعضا نیز از این روند پیروی کردند. دو لابی‌گر دموکرات و یک مرد نزدیک به قفقاز سیاه در کنگره تأیید کردند که شنیده‌اند اعضا به دلیل ترس از تنوع از ملاقات با شرکت‌ها امتناع می‌کنند.

«اکنون گسترده شده است. کلیور گفت: “می دانم که همه آنها نیستند، اما در حال رشد است.” “چرا با شما ملاقات می کنم، شما نشان می دهید که در مورد گنجاندن چه فکر می کنید.”

تامپسون گفت که گزارش‌های او تأثیر داشته است. تعدادی از لابی‌گران رنگ به او گفتند که مشتریان جدیدی پیدا کرده‌اند، زیرا می‌دانستند که اگر تیم حمایت از هیل آنها کاملاً سفید بماند، “مشکل” وجود خواهد داشت.

تامپسون گفت: «ما باید از منبر مخالفان در کنگره استفاده کنیم تا به این شرکت‌ها بگوییم که اگر می‌خواهید از حمایت افرادی مانند من لذت ببرید، باید مطمئن شوید که نیروی کارتان شبیه آمریکا است.

هدف نهایی فقط افزایش حضور سیاهپوستان در فروشگاه‌های بزرگ لابی نیست، بلکه اطمینان از ارتقاء لابی‌های سیاه‌پوست به بالاترین رتبه‌ها است. یک منبع آگاه با پویایی CBC گفت که بدون آن، می‌تواند کار این لابی‌گران را برای انتقال به پست‌های ارشد در جاهای دیگر سخت‌تر کند و عادلانه پرداخت‌ها را تضعیف کند.

این منبع در مورد شرکت هایی که در برخی از دفاتر CBC مورد استقبال قرار نمی گیرند، گفت: “اینها کسانی هستند که لابیست های آفریقایی-آمریکایی به جز یک کارمند منابع انسانی و یک مسئول پذیرش ندارند.”

دهه‌ها پیش، جمهوری‌خواهان استراتژی مشابهی را با پروژه‌هایی برای کمک به ارتقای نیروهای جمهوری‌خواه و تغییر K Street دنبال کردند. نماینده سابق تام دیلی (R-Tex.) به رهبری تلاش‌ها برای تحت فشار قرار دادن گروه‌های تجاری برای استخدام لابی‌گران جمهوری‌خواه کمک کرد درست در زمانی که حزب جمهوری‌خواه در حال بازیابی قدرت در کنگره بود.

با توجه به اینکه دموکرات‌ها کنگره و کل دی سی را کنترل می‌کنند، شرکت‌هایی که بخش قابل توجهی از شرکت‌هایشان رنگین پوست هستند، رونق تجاری را تجربه کرده‌اند. در میان آنها، theGROUP DC، که در وب سایت خود با “ارتباط عمیق و پایدار با گروه سیاهپوست در کنگره” (و دارای پیوندهایی با بایدن) به خود می بالد، شاهد هجوم 18 نفر جدید بوده است. مشتریان فدرال ثبت شده در سال 2021. استراتژی خیابان فدرال، که پل براتویت، استراتژیست اصلی آن، مدیر عامل Black Caucus در کنگره بود، در سال 2021 پس از گرفتن چهار مشتری از سال های گذشته، پنج مشتری جدید را پذیرفت که در سطح فدرال ثبت شده بودند.

اما فشار بر خیابان K برای استخدام لابیست های سیاه پوست به نمایندگان مجلس هیل محدود نمی شود. ایوان آدلر، یک لابیگر حرفه ای، می گوید که جامعه تجاری خود به دنبال تنوع بخشیدن به رده های افرادی است که برای نمایندگی آن در DC استخدام می کند، که توسط “مشتریانی که دیگر نمی خواهند با یک دسته از پسران سفیدپوست قدیمی ملاقات کنند.”

تامپسون گفت که شرکت هوشمند متوجه خواهد شد که چه کسی بهترین رابطه را با اعضای با نفوذ دارد. او افزود که برای منافع شرکت‌ها “احمقانه” است که شانس خود را برای یافتن مخاطبی دوستانه با این اعضا با آوردن فردی که قانونگذاران بتوانند با او همذات پنداری کنند، به حداکثر نرسانند.

با این حال، در نهایت، عواملی که تلاش می کنند تعادل نژادی K Race را تغییر دهند، می گویند که یک رویکرد جامع تر مورد نیاز است. برای ارائه لابی‌گران متنوع‌تر به کارکنان خیابان K، باید مجموعه متنوع‌تری از نامزدها وجود داشته باشد تا از طریق خط لوله کاپیتول هیل و شاخه اجرایی – جایی که بسیاری از لابی‌گران شروع به کار می‌کنند- راه خود را طی کنند.

داگ پینهام، رئیس شورای روابط عمومی که با گروهی به نام کار کرده است، گفت: «افرادی که در وکالت، لابی‌گری، و امور دولتی کار می‌کنند، اگر نگوییم بسیار سفیدپوست، اکثراً سفیدپوست هستند، و ما تعجب می‌کنیم که چرا اینطور است.» کالج به کنگره، که بودجه و آموزش را برای کارآموزان فراهم می کند تا موانع ورود به دوره های کارآموزی در هیل را برطرف کنند. “چه کسی کارمند کنگره می شود؟” خوب، افرادی که در کنگره کارآموزی می کنند، رک و پوست کنده، افراد بسیار سفیدپوست و ثروتمند هستند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum