نظر چرا جو بایدن “یکپارچه کننده” است و اصلاحات انتخاباتی دو حزبی را نادیده می گیرد؟

[ad_1]

او حمایت خود را از پایان دادن به فیلیباستر در یک رای محدود چریکی اعلام کرد تا به لوایح خود اجازه دهد تا آرای محدود چریکی بدون توجه به مذاکرات سازنده و جاری در کنگره هیل تصویب شود.

تلاش‌های دو حزبی بایدن، البته، انگیزه‌ای برای تشدید قانون سرشماری است، قانون گیج‌کننده 140 ساله که تعریف می‌کند کنگره چگونه به آرای انتخاباتی ایالت‌های ریاست جمهوری نگاه می‌کند. اعضای رهبری حزب جمهوریخواه در سنا، مهمترین رهبر اقلیت، میچ مک کانل، در زمانی که سناتور آنگوس کینگ (آی-مین) با سناتور دیک دوربین (دی-بیمار) و سناتور کار می کرد، به انجام کاری ابراز علاقه کردند. امی کلوبوچار (D-Minn.) در پیشنهاد.

هیچ کس، جمهوری خواه یا دموکرات، نباید خواهان تکرار تلاش دونالد ترامپ برای استفاده از ابهامات موجود در قانون سرشماری برای وادار کردن معاون رئیس جمهور به تعویق یا تغییر شمارش یکجانبه باشد. با این حال، این امر ساده نه تنها در سخنرانی تاریخی فرضی بایدن وجود نداشت. بسیاری از دموکرات ها با این ایده مخالف بودند.

مارک الیاس وکیل دموکرات انتخابات طرح را احساس می کند برای استفاده از اصلاح قانون سرشماری انتخاباتی برای خنثی کردن لوایح رای‌گیری دموکرات‌ها، اگرچه لایحه‌هایی که کنگره قانون 1887 را اصلاح، لغو یا دست نخورده باقی می‌گذارد، بعید است تصویب شوند. بر همین اساس، رهبر اکثریت مجلس سنا هفته گذشته، چاک شومر، تمرکز بر قانون انتخابات را “یک تلاش بدبینانه” برای “انحراف توجه از مشکل واقعی”، ظلم ادعایی به رای دهندگان در ایالت های جمهوری خواه خواند. به گفته سومر، یک اصلاح ساده در قانون انتخابات “به طور غیرقابل قبولی ناکافی و حتی توهین آمیز است.”

ادعای شومر مبنی بر اینکه او از پیشنهاد یک تغییر مفید و تدریجی که می تواند به راحتی به دفتر بایدن برسد، آزرده خاطر شده است، همه آنچه را که باید در مورد اولویت های دموکرات ها بدانید به شما می گوید. بایدن قانونگذار قدیمی بود که می توانست در مورد کاپیتول هیل مصالحه کند، زیرا او سخت تلاش می کرد تا کشور را متحد کند. در عوض، پس از شکست در برنامه‌اش برای بازپرداخت هزینه‌های بهتر، او بر اعتبار افزایش قانون‌گذاری احتمالاً غیرممکن تکیه می‌کند، حتی در حالی که خطرات را مطرح می‌کند و می‌گوید دموکراسی ما به پیشنهادهای رأی‌گیری دموکرات‌ها بستگی دارد و مخالفان آنها را به عنوان «دشمن» محکوم می‌کند.

با تصویری که بایدن در مبارزات انتخاباتی سال 2020 برای رویارویی با رژه قانون سرشماری انتخاباتی ایجاد کرد، استقبال از اصلاحات قانون به عنوان رویکرد اجماعی که او وعده داده بود، و امضای لایحه ای در مراسمی با برخی از جمهوری خواهان بسیار بیشتر مطابقت داشت. حضور و امیدواری به این موفقیت کوچک، میزان محبوبیت بد او را کمی افزایش دهد. زمانی یک قانون اساسی سیاست در نظر گرفته می شد که موفقیت بهتر از شکست است. اما در طول رای گیری، کاخ سفید دوباره بر شکست تقریباً قطعی تمرکز کرد تا موفقیت احتمالی.

شاید اگر جیم کرو 2.0، اصطلاحی که بایدن برای قوانین رای گیری جمهوری خواهان به کار می برد، واقعاً در کشور پخش می شد، توجیه شود. اینطور نیست، پرونده بایدن علیه جورجیا در سخنرانی خود به طرز مضحکی ضعیف بود.

قانون رای گیری گرجستان که سال گذشته تصویب شد، رای گیری غیابی را دشوار نکرد. او از رای دهندگان خواست تا شماره گواهینامه رانندگی را به عنوان روشی مطمئن تر برای بررسی برگه های رای ارائه دهند (روش قبلی، همزمانی امضاها، به طور منطقی به عنوان بسیار ذهنی مورد انتقاد قرار گرفت). درست است که از این به بعد صندوق های رای کمتری در این ایالت وجود خواهد داشت، اما همچنان بیشتر از همه انتخابات قبل از سال 2020 خواهد بود، زیرا قبلا وجود نداشتند. در نهایت، ماده بدنام قانون گرجستان، که گروه‌های کشورهای ثالث را از توزیع غذا و آب به رای‌دهندگان در صف منع می‌کند، به منظور جلوگیری از تبلیغات انتخاباتی است – قانونگذاران جورجیا ایده قانون مشابهی را در ایالت نیویورک اتخاذ کرده‌اند.

به طور کلی، گرجستان مشارکت بسیار بالایی در انتخابات گذشته داشته است. اتحادیه رای دهندگان زن در پاییز 2020 خاطرنشان کرد که تعداد زیادی از رای دهندگان قبلاً در این ایالت ثبت نام کرده بودند که یافتن رای جدیدی برای ثبت نام دشوار بود. اگر ایالت هلو واقعاً منادی عصر جدیدی از سرکوب رأی دهندگان باشد، انتظار چنین چیزی را ندارید.

بایدن همچنین در سخنرانی خود از توانایی جدید شورای انتخابات ایالتی جورجیا، یک نهاد مستقل منصوب از سوی قوه مقننه ایالتی، برای تصدی کمیسیون های انتخابات منطقه شکایت کرد. شاید شورای دولتی بتواند از این قدرت برای تهاجم و تغییر تعداد آرا در حوزه های انتخابیه پس از انتخابات استفاده کند؟ با توجه به اینکه رویه مناسبی در این مکانیسم وجود دارد – باید تحقیقات انجام شود و شهرستان فرصت دارد به دادگاه شکایت کند – بعید است شورای ایالتی حتی اگر بخواهد این کار را انجام دهد.

این منجر به اعتراض اساسی نسبت به تغییر قانون سرشماری انتخابات می شود که توسط بدبینان خوش نیت نسبت به این ایده مطرح شده است. اگر همانطور که اصلاح طلبان در راست و چپ پیشنهاد کرده اند، قانون به گونه ای تغییر کند که اعتراض کنگره به رای دهندگان ایالتی را دشوارتر کند، آیا این امر به سادگی تقلید شمارش آرا را برای مجالس ایالتی بدون هیچ گونه ردی آسان نمی کند؟ با این حال، مناسب است که نقش کنگره را محدود کنیم تا از تلاش مجدد حزبی برای به تعویق انداختن یا تلاش برای شمارش آرای انتخاباتی بدون توجیه مشروع جلوگیری شود.

موانع سیاسی و حقوقی قابل توجهی در حال حاضر وجود دارد که مجالس ایالتی را از نادیده گرفتن نتایج انتخابات باز می دارد. از یک سو، اگر پس از رفراندوم در روز انتخابات، یک قانونگذار ایالتی تصمیم بگیرد که رأی دهندگان خود را با روشی متفاوت در روز دیگری انتخاب کند، آن مجلس قانون فدرال را که تعیین می کند روز انتخابات چه زمانی است، نقض می کند. قوانین مختلف ایالتی نیز مانعی بر سر راه هستند. همانطور که در اختلاف بر سر انتخابات 2020 دیدیم، دادگاه ها نیز سنگری در برابر دور انداختن یا تحریف نتایج انتخابات هستند.

به نظر می رسد توده حساس جمهوری خواهان در سنا در حمایت از تغییر قانون انتخابات به نوعی متحد می شوند – در حال حاضر حدود 10 نفر، اما احتمالاً ممکن است چند ده نفر باشد. شکایاتی از جناح راست در مورد همکاری با دموکرات ها به طور کلی وجود دارد و ترامپ احتمالاً هر پیشنهادی را محکوم خواهد کرد – که البته عمدتاً او را هدف قرار می دهد. با این حال، جمهوری خواهان نباید به او اجازه دهند آنها را منصرف کند و باید در نظر داشته باشند که کاری که مایک پنس، معاون رئیس جمهور دیروز برای انجام آن فراخوانده شد، ممکن است فردا به فرصتی برای معاون رئیس جمهور کامالا هریس تبدیل شود.

تغییر قانون انتخابات به خودی خود منطقی است، حتی اگر بعید باشد که دقیقاً همان سناریویی که در سال 2020 دیدیم در سال 2024 نیز تکرار شود. همانطور که هراکلیتوس فیلسوف گفت همه چیز یک جریان است. در واقع، با توجه به موقعیت ضعیف بایدن در رأی‌دهندگان و غرایز ضعیف استراتژی سیاسی، همانطور که بار دیگر در این هفته نشان داده شد، دموکرات‌ها ممکن است نیاز داشته باشند که کمتر نگران دزدی ترامپ در انتخابات باشند. پیروزی[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme