نظر چرا جمهوری خواهان به پیشنهاد والدین خود نیاز دارند؟

[ad_1]

طرح دموکرات ها اشتباه است، زیرا توزیع پول بین جمعیت زیادی به طور غیرضروری چیزی را که می تواند به گروه های در معرض خطر منتقل شود، محدود می کند، که می تواند اثربخشی کلی برنامه را محدود کند. شواهدی از نتایج بهبود یافته برای کودکان از مراقبت های عمومی پیش دبستانی و جهانی در بهترین حالت مختلط است. غلبه شواهد نشان می دهد که بیشترین منافع برای کودکان در معرض خطر و نتایج نامشخص برای سایرین وجود دارد، و برنامه های دولتی به اندازه کافی برای پیش بینی اثرات بلندمدت دوام نمی آورند.

علاوه بر این، ارائه یارانه‌های سخاوتمندانه به تقریباً همه خانواده‌های آمریکایی، بدون توجه به نیاز، با افزایش تقاضا، مراقبت از کودکان را گران‌تر می‌کند که به مرور زمان یارانه‌های بیشتری را ایجاب می‌کند. این یک دستور العمل برای هزینه های مارپیچ است. به آزمایش‌های بهداشتی یا دانشگاهی ما نگاه نکنید تا ببینید وقتی دولت چیزی را «مقرون‌به‌صرفه» می‌سازد، هزینه‌ها چقدر سریع افزایش می‌یابد. با تشدید این پویایی، پیشنهاد دولت همچنین با تحمیل دستمزدها و سطوح مهارت بالاتر بر ارائه دهندگانی که از قبل حاشیه سود پایینی دارند، ارائه مراقبت از کودکان را محدود می کند. به طور بالقوه ارائه دهندگان مذهبی را محدود می کند. رهبران مذهبی در ادیان مختلف (کاتولیک ها، مسلمانان، مسیحیان و یهودیان) ابراز نگرانی کرده اند که توانایی آنها برای ادامه ارائه مراقبت تحت تأثیر منفی BBB قرار خواهد گرفت. این ارائه دهندگان بخش بزرگی از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان را تشکیل می دهند: یک نظرسنجی توسط مرکز سیاسی دو حزبی در سال گذشته نشان داد که 31 درصد از خانواده های والدین شاغل از مراقبت مبتنی بر مرکز استفاده می کردند و بیش از نیمی یا 53 درصد از این خانواده ها مورد استفاده قرار می گرفتند. یکی که به یک سازمان مذهبی وابسته بود.

البته، اکثر والدین به دلیل یارانه های سخاوتمندانه ای که دریافت می کنند، از تأثیرات افزایش هزینه ها محافظت می شوند، که این سیاست را در ظاهر سودآور می کند، اگرچه ممکن است با کاهش انتخاب تأمین کنندگان تأثیر بگذارد. اما هیچ چیز رایگان نیست. مالیات بر ثروتمندان و شرکت‌ها فقط تا این حد می‌تواند پیش برود، و در مقطعی این پول باید به بدهی‌های تاریخی که ما انباشته کرده‌ایم برود. برآوردهای کمیته بودجه فدرال مسئول و مودیز نشان می دهد که مقررات مراقبت از کودکان BBB به تنهایی پس از اجرای کامل حدود 1 تریلیون دلار در 10 سال هزینه خواهد داشت که بسیار بیشتر از پولی است که توسط افزایش مالیات ارائه شده توسط دموکرات ها برای تأمین بودجه این قانون پیشنهاد شده است. . افرادی که احتمالاً برای BBB و هزینه های جنون آمیز در واشنگتن پرداخت می کنند، کودکانی هستند که قرار است از چنین سیاست هایی منتفع شوند.

سیاستمداران می توانند بهتر عمل کنند. جمهوری‌خواهان باید پیشنهاد دموکرات‌ها را با یک پیشنهاد جایگزین برای مراقبت از کودکان – که متمرکزتر، پایدارتر و همچنین متحول‌تر باشد – با ارائه حمایت و انتخاب بیشتر برای والدین مطرح کنند.

1) اولویت دادن و افزایش حمایت از آسیب پذیرترین خانواده ها.

اولین قدم این است که دامنه مشکل را مشخص کنید. هیچ کس دوست ندارد هزینه مراقبت از کودک را بپردازد و این یک هزینه ناخوشایند برای تقریباً هر خانواده ای است که به بودجه اضافه می کند. اما جبران هزینه های زیاد و نامناسب دلیل کافی برای مداخله دولت نیست. زمانی که مراقبت از کودک مانعی بر سر راه کار و در نتیجه استقلال مالی خانواده باشد، یا هزینه مراقبت آنقدر گزاف باشد که کودک در محیطی با کیفیت پایین قرار گیرد، بیشترین حالت مداخله وجود دارد. بنابراین، به جای ارائه یارانه از نردبان درآمد، حمایت باید به طور خاص تری متوجه خانواده های کم درآمد باشد. نابخشودنی، اینها خانواده هایی هستند که واجد شرایط پیچ و خم فعلی حمایت دولتی ما نیستند، که تمایل دارد در خانواده های زیر خط فقر یا خانواده های ثروتمندتر جمع شود و فقیر کار را ترک کند.

کاهش تعداد خانواده هایی که یارانه دریافت می کنند تورم هزینه مراقبت را محدود می کند. همچنین به سیاستمداران اجازه می‌دهد تا در مداخله‌شان بزرگ‌تر و جسورتر شوند (اگرچه باید به مزایای مقیاس یا نقطه‌ای که حمایت به‌شدت با افزایش درآمد کاهش می‌یابد توجه شود، که نشان داده شده است که دلسردکننده است. کار). در نظر بگیرید که موفق ترین مداخلات در اوایل کودکی، برنامه های کوچک، گران قیمت و باکیفیت هستند که از سنین پایین شروع می شوند و شامل خدمات جامعی مانند مربیگری والدین می شوند. تحقیقات اخیر جیمز هکمن، اقتصاددان برنده جایزه نوبل، نشان می دهد که این برنامه ها به مزایای بین نسلی منجر شده اند که بسیار بیشتر از هزینه های آنهاست. همانطور که دموکرات ها پیشنهاد کرده اند، بزرگ شدن برای خانواده های پرخطر منطقی تر از اصلاح 1000 یا 2000 دلار از صورت حساب مراقبت از کودک برای خانواده ای است که تا 400000 دلار درآمد دارد.

2) بزرگتر از دموکرات ها در مرخصی والدین بروید.

کل بخش مراقبت از دوران کودکی BBB در دوران اولیه کودکی به عنوان یک زمان منحصر به فرد ارزش سرمایه گذاری متفاوت دارد. اما دوره زمانی ارائه شده – چهار هفته – بسیار قبل از معاینه مادر پس از تولد یا زمانی است که مرکز مراقبت از کودک نوزادی را به فرزندخواندگی می پذیرد، که هر دو معمولاً حداقل در حدود شش هفته رخ می دهند. مدت کوتاه مرخصی ارائه شده در قانون BBB تلاشی برای محدود کردن هزینه ها در عین اعطای مرخصی برای اهداف مختلف است – اگرچه بیشتر شواهد نشان می دهد که مهم ترین مزایای مرخصی استحقاقی به طور خاص برای والدین جدید و نوزادان آنها تعلق می گیرد. و مرخصی والدین جایی است که ایالات متحده بیشترین انحراف بین المللی را دارد.

جمهوری خواهان در حال بازی کردن در مورد چگونگی ارائه مرخصی با حقوق و نحوه تنظیم مجدد مزایای موجود به روشی هستند که بودجه خنثی باشد. همه باید وارد شوند. آنها باید با ترویج یک خط مشی مرخصی والدین با حقوق سخاوتمندانه که بیش از چهار هفته است به این امر منجر شوند که همه والدین بتوانند با نوزادان در خانه باشند و آن را بر والدین جدید متمرکز کنند و نه بر انواع دیگر مرخصی. برخی از جمهوری خواهان در مورد هزینه برنامه مرخصی با حقوق ابراز نگرانی کرده اند. اما مرخصی استحقاقی والدین با لویاتان بودجه فاصله زیادی دارد. انتظار می رود که طرح مرخصی والدین با حقوق شش تا هشت هفته ای کمتر از 10 میلیارد دلار در سال هزینه داشته باشد که کمتر از 1 درصد هزینه های حقوق ماست.

3) کاهش هزینه ها با افزایش عرضه و انتخاب تامین کنندگان.

اطلاعات کمی درباره BBB با محرک های اصلی تورم هزینه سروکار دارد و می تواند با محدود کردن عرضه آن را تشدید کند. تحمیل دستمزدها و مزایای بالاتر می تواند به طور ناخواسته تعداد ارائه دهندگان مراقبت را کاهش دهد، و همچنین فرصت های والدین را برای تصمیم گیری های مراقبت مبتنی بر ایمان محدود می کند، که بیشتر به فقدان مراقبت کمک می کند. هزینه‌های افزایش‌یافته نیز احتمالاً به والدین منتقل می‌شود، که بسیاری از آنها دستمزد پایینی دارند و در حال حاضر با دسترسی و دسترسی به مراقبت درگیر هستند (باز هم، این امر می‌تواند با یارانه‌ها در کوتاه‌مدت جبران شود، اما نه در بلندمدت).

جمهوری خواهان می توانند با مقابله با مقررات سنگین و افزایش عرضه تامین کننده، هزینه ها را کاهش دهند. یک زمینه امیدوارکننده که باید دنبال شود، افزایش برنامه های کارآموزی دولتی است. بسیاری از ایالت ها – از جمله ویرجینیای غربی، پنسیلوانیا و کلرادو – اجرای برنامه های کارآموزی ثبت شده را برای مربیان دوران کودکی آغاز کرده اند. این برنامه ها به مربیان دوران کودکی آموزش های حین کار و مسیر شغلی برای بهبود دانش و مهارت های خود را ارائه می دهند. آنها فرصت های بیشتری را برای کارگران ایجاد می کنند تا به سمت نقش هایی با مسئولیت و دستمزد بیشتر حرکت کنند، چرخه ای با فضیلت که منجر به مراقبت با کیفیت بالاتر می شود. ایده‌های دیگر، مانند ایده‌های پاتریک براون، یکی از همکاران اندیشکده مرکز اخلاق محافظه‌کار و سیاست عمومی، شامل کشورهایی است که سطوح بالاتری از حمایت را از جامعه کوچک‌تر یا ارائه‌دهندگان مذهبی ارائه می‌دهند تا ازدیاد ارائه‌دهندگانی را تشویق کنند که به بهترین وجه ترجیحات والدین را برآورده می‌کنند. به ویژه، این دقیقاً برعکس کاری است که BBB احتمالاً انجام می دهد.

قرار گرفتن در حالت تدافعی می تواند یک سیاست پاداش باشد، اما تغییر چندانی در وضعیت موجود خانواده ها و کودکان آمریکایی که بسیاری از آنها نیاز به حمایت دارند، ندارد. بر اساس نظرسنجی BPC، اکثریت آمریکایی ها (88 درصد) از سرمایه گذاری بیشتر دولت در خانواده ها و کودکان حمایت می کنند. اکثریت نیز از شکست استراتژیک BBB حمایت می کنند.

وقت آن است که جمهوری خواهان به والدین شاغل جایگزین قانع کننده تری بدهند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet