نظر خبرهای خوبی در مورد واکسیناسیون وجود دارد. حالا چی؟

[ad_1]

بنابراین، به جای صحبت در مورد عدم تحمل افراد مردد، مقاوم به واکسن و بی انگیزه، اجازه دهید این خبر را جشن بگیریم که بیشتر مردم می خواستند واکسن بزنند و دنبال می کردند – و شاید حتی بهتر از آن، بسیاری از مردم به وضوح شک داشتند، اما آنها بر آن غلبه کردند. تا کنون، 220 میلیون بزرگسال آمریکایی یک دوز مصرف کرده اند، به این معنی که پزشکان و سازمان های بهداشت عمومی تنها حدود 35 میلیون برای اولین بار مصرف کرده اند.

چه سنگ های واکسنی دست نخورده باقی مانده اند؟ احتمالاً بایدن با دستورات واکسن خود (مقامات فدرال، نیروهای مسلح، دستورالعمل OSHA) تا حد امکان بسیاری از افراد واکسینه نشده را تحویل داد. و اگر ضربات سنگین کاخ سفید مقاومت را به موم تبدیل کند، ما از قبل شاهد یک دگرگونی عظیم خواهیم بود. چیزی که بایدن از آدرس ملی اضافی خود غافل شده است، تشخیص واقعی این است که ما در این مدت کوتاه چقدر واکسن زدیم، در حال رقابت با درصدهایی در کشورهای مشابه، و اینکه میوه کم آویزان قبلاً برداشت شده است. برای رعایت و 35 میلیون آخر یک راهپیمایی طولانی و طولانی خواهد بود.

توبیخ هایی مانند آنچه در اوایل این هفته توسط کاخ سفید صادر شد، که می تواند به عنوان آرزوی “بیماری و مرگ” واکسینه نشده تعبیر شود، کسی را قانع نخواهد کرد. یک گزینه بهتر این است که از نزدیک بر روی گروه هایی تمرکز کنیم – و بسیاری از آنها وجود دارند – که از انحراف از واکسن امتناع کرده اند.

در میان بزرگترین حوزه‌هایی که از واکسن اجتناب می‌کنند، می‌توان به ساکنان روستایی، افراد کم سواد، فقرا، جوانان و مهم‌تر از همه جمهوری‌خواهان اشاره کرد. از میان بسیاری از اشتباهات مرتبط با توزیع واکسن‌ها، شاید بزرگ‌ترین آنها این بود که به ضد واکسن‌ها اجازه دادیم واکسن را به‌عنوان لیبرال و مداخله با دولت فدرال در حالی که هیچ‌کدام از اینها نبود، به طور عمومی برچسب‌گذاری کنند. این واکسن‌ها توسط یک داروخانه بزرگ در دوران دولت ترامپ ساخته شد و او در دسامبر 2020 اعتبار آن‌ها را به عهده گرفت، زمانی که نسخه فایزر را «معجزه پزشکی» توصیف کرد. در ماه مارس گذشته، ترامپ از بینندگان کانال فاکس نیوز خواست تا این ضربه را دریافت کنند و این هفته نیز چنین کرد. او اعتراف کرد که تقویت کننده را مصرف کرده است (او را هو کردند) و از آمریکایی ها خواست واکسن را سفارش دهند. واکسن‌های کووید به همان اندازه که دارو می‌تواند تولید کند، بدقولی است!

این زمان عالی برای یک کمپین رسمی به رهبری … اوم، ترامپ چطور؟ چنین پیامی در میان افراد واکسینه نشده شکسته می شود: بر اساس نظرسنجی در سپتامبر، 87 درصد از پاسخ دهندگان واکسینه نشده گفتند که به ترامپ رای داده اند. رئیس جمهور سابق فروشنده بزرگ واکسن نبود و هیچ تلاشی برای فروش خطوط لباس، استیک و آب خود نکرد. احتمالاً برای از بین بردن کامل پیوند بین دولت بایدن و دولت فدرال، حامی اصلی آن، خیلی دیر شده است، اگرچه بایدن در سخنرانی خود زمانی که واکسن را به یک دستاورد جهانی تبدیل کرد و تلاش های دولت ترامپ را اعتبار بخشید، به خوبی عمل کرد. یک کمپین تبلیغاتی تحت رهبری ترامپ می تواند میلیون ها حامی را متقاعد کند که این واکسن یک داروی جهانی است، نه تونیک جو یک برچسب خصوصی.

بهترین مکان برای جنگ صلیبی مومی ترامپ، جوامع روستایی خواهد بود که در میان گروه های مقاوم به کووید در کشور قرار دارند. شهرستان‌های طرفدار ترامپ، که بسیاری از آنها روستایی هستند، حدود سه برابر بیشتر از کووید مرگ و میر داشتند. چند سخنرانی مختلط برای وفاداران MAGA در دبیرستان ها، رودئوها و سالن های VFW قطعا به تعداد قابل توجهی منجر می شود. در این مکان ها کارهای زیادی باید انجام شود. مردم استان دوست ندارند به آنها گفته شود که با واشنگتن چه کنند (چه کسی می تواند آنها را سرزنش کند؟) و این باعث شده است که آنها در برابر برخی از تاکتیک های پیشگیری سالم مقاومت غیر ضروری نشان دهند. آنها با راهبردهای ساده کاهشی مانند فاصله گذاری اجتماعی و تغییر ظاهر بدتر عمل می کنند. جای تعجب نیست که آنها دارای برخی از پایین ترین سطوح واکسن آنفولانزا در کشور هستند.

در دفاع از آنها، مشکل دسترسی وجود دارد: آنها مانند مردم شهر، داروخانه ای برای تزریق واکسن در گوشه و کنار ندارند، و همچنین بیمارستان ها فراوان و راحت نیستند. (6 داروخانه موم در 15 دقیقه پیاده روی از خانه حومه شهر من وجود دارد.) بنابراین واقعاً تلاش بیشتری می طلبد. تبدیل ترامپ به برچسب زرهی واکسن واکنشی ممکن است انگیزه‌ای بیافزاید – و همچنین هاله “دولت بزرگ” را در اطراف طیف موجود کلینیک‌های موم پاپ آپ، مراکز واکسیناسیون سیار و واکسیناسیون‌های خانگی کاهش می‌دهد.

تاکتیک های دیگر طرفدار واکسن وجود دارد که بوی تعفن واشنگتن را تحمل نمی کند. محققان مدت‌هاست متوجه شده‌اند که انسجام اجتماعی سطح واکسن را تسریع می‌کند. این یکی از دلایلی است که چرا ما واکسیناسیون های دسته جمعی را در مدارس، محل های کار، کتابخانه ها و کلیساها سازماندهی می کنیم، جایی که افرادی که تمایلات ما را به دست آورده اند جمع می شوند. ما در اطراف افرادی که به آنها اعتماد داریم و با آنها کار می کنیم / با آنها بازی می کنیم احساس امنیت و امنیت می کنیم و بی اعتمادی که ممکن است به دولت یا پزشکان داشته باشیم در حال فروکش است. شاید دراماتیک ترین نمایش از اینکه چگونه انسجام اجتماعی می تواند باعث افزایش نرخ موم شود در جوامع آسیایی آمریکایی رخ داده است. آسیایی‌آمریکایی‌ها در این زمینه از همه اقوام دیگر پیشی گرفته‌اند و گاهی اوقات در این فرآیند بر موانع زبانی غلبه کرده‌اند. در فیلادلفیا، بیش از 90 درصد تا حدی واکسینه شده اند. گزارش‌های خبری به سازمان‌های غیرانتفاعی آسیایی وام می‌دهند که درها را زده‌اند، اعلامیه‌هایی را در سالن‌های ناخن و سایر مشاغل توزیع کرده‌اند، و جلسات واکسن را ترتیب داده‌اند، و واکسن در دست بسیاری است.

برخلاف واکسن ها، انسجام اجتماعی ممکن است اجباری نباشد. اما حس انسجام ایجاد شده توسط باشگاه‌ها، انجمن‌ها و سایر مکان‌های تجمع می‌تواند به طرز ماهرانه‌ای توسط واکسیناتورها و همچنین مکان‌های آشنا که اتفاقاً در آن جمع می‌شویم، مانند مک‌دونالد، استارباکس و بارها، مورد استفاده قرار گیرد. هر جا که احساس قوی خویشاوندی و اجتماع ابراز شود، مکان خوبی برای ارائه واکسن خواهد بود. اکنون که تقویت‌کننده‌ها غیرممکن هستند، توقف‌های میل جنسی مانند این می‌تواند برای پردازش کامل افراد ضروری باشد.

سطوح پایین آموزش معمولاً با مالیات کمتر همراه است. اما آموزش رسمی پایین نباید کسی را از درک واکسن خوب باز دارد. در یک نظرسنجی که توسط اداره سرشماری در آوریل گذشته انجام شد، رایج‌ترین اعتراض پاسخ‌دهندگان به عدم دریافت واکسن «نگرانی در مورد عوارض جانبی» (55.9 درصد) و پس از آن «به واکسن‌ها اعتقاد نداشته باشید» بود (55.4) درصد). اگر پاسخ دهندگان حقیقت را بگویند – نه به طور کامل – عذرخواهی آنها فرصت بزرگی برای متقاعد کردن می دهد. آنها با نگرانی با صدای بلند مبادا این دارو به سلامت آنها آسیب برساند، به دنیا توجه می کنند که به آنها اهمیت می دهند خطر.

بله، واکسن های کووید خطراتی دارند. هیچ واکسن یا دارویی 100% ایمن نیست. اما با 500 میلیون دوز از واکسن‌های کووید مورد تایید FDA که در سراسر کشور توزیع شده است، سطح ایمنی واکسن بسیار بالاست. اجتناب‌کنندگان از واکسن که واقعاً به این خطر علاقه دارند باید خطر عدم واکسیناسیون را در نظر بگیرند. اگر سیستم ایمنی شما در نبرد با ویروس شکست بخورد، می توانید به 800000 کشته بپیوندید. خطرناک به نظر می رسد، اینطور نیست؟ اما بیشتر وجود دارد. اگر مبتلا هستید، می توانید شوهر، فرزندان، دوستان، همکاران و غریبه های خود را در مترو آلوده کنید. یا ممکن است از کووید طولانی مدت رنج ببرید. همانطور که هری کثیف یک بار گفت، آیا شما احساس خوش شانسی می کنید، پانک؟

البته متقاعدسازی فقط بیان حقایق نیست. همانطور که محقق پزشکی گری اس. مارشال در سال 2019، مدت ها قبل از دوران کووید، نوشت، مردم بدون اینکه واقعاً به آن فکر کنند، به طور غیرمنطقی از «ممکن است عوارض جانبی وجود داشته باشد» به «عوارض جانبی رایج هستند» می پرند. آموزش فراتر از دبستان ضروری نیست تا متوجه شوید که خطرات دریافت واکسن در مقایسه با خطر رد کردن آن سرگرم کننده است. بارها و بارها، مطبوعات پشیمانی افرادی را گزارش کردند که زمانی تصمیم به بیماری یا مرگ بر اثر کووید گرفتند که مجبور بودند به جای آن تاس برای واکسن بیندازند. مارشال همچنین پیشنهاد می کند که تردید در مورد واکسن نیز ممکن است محصول تغییر در فلسفه پزشکی مدرن باشد. “پزشک بهتر می داند” جای خود را به مشارکت پزشک و بیمار داد که در آن بیمار باید به نحوی با پزشک خود برابر باشد. به این بیماران یک مرورگر وب بدهید و در عرض یک ساعت بسیاری از آنها شروع به فکر کردن می کنند که ویروس شناس هستند. شاید هیچ دفعی برای این روند وجود نداشته باشد.

اما اجازه دهید با یک یادداشت خوش بینانه به پایان برسانیم. احساسات ضد موم در ایالات متحده همچنان بالاست. یک نظرسنجی در سپتامبر نشان داد که 83 درصد از پاسخ دهندگان واکسینه نشده گفته اند که این کار را خواهند کرد. هرگز ضربه خوردن. اما معلوم می شود که مقاومت آنها به طور خاص واکسن علیه کووید است، نه واکسن به طور کلی. از این گروه، 56 درصد گفتند که در مقطعی در گذشته علیه آنفولانزا واکسینه شده اند، و 44 درصد گفتند که در صورت آلوده شدن، آماده درمان با آنتی بادی های ضد ویروسی یا مونوکلونال هستند. این نشان می دهد که مخازن بزرگی از اطمینان در طب مدرن هنوز در ضد اپیلاسیون وجود دارد. چرا که نه؟ وقتی طرفداران وکس به کووید مبتلا می شوند، هنوز برای مراقبت مستقیماً به بیمارستان می روند، نه به برج ترامپ یا یک گیاه شناس.

ما نمی‌توانیم تمام 35 میلیونی که واکسینه نشده‌اند را متقاعد کنیم که دوره را معکوس کنند. طبیعت از این نوع همصدایی منزجر است. زیرگروه خاصی از آمریکایی ها از هرگونه مراقبت های پیشگیرانه امتناع می ورزند و تنها پس از بیماری لاعلاج به مداخله پزشکی می روند. آنها افرادی هستند که واکسن آنفولانزا را دریافت نمی کنند، به دندانپزشک خود مراجعه نمی کنند، به سیگار کشیدن و نوشیدن کالری خود ادامه می دهند. سپس این وظیفه ماست که به اقناع و اطلاع رسانی، التماس ها و تأملات خود ادامه دهیم و واکسن ها را روی یخ نگه داریم تا زمانی که نافرمانان یک به یک اعلام کنند که برای دوز خود آماده هستند.

******

من هرگز واکسن کریسپی کرمم را جمع آوری نکرده ام. آیا پیشنهاد هنوز معتبر است؟ اطلاعاتی در مورد موم و دونات به شفر.پولیتیک بفرستید[email protected]. هشدارهای ایمیل من تقویت شده است. هیچ واکسنی برای آنچه به من صدمه می زند وجود ندارد توییتر علوفه فید RSS من البته واکنش نامطلوبی داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme