نظر اولین سال حضورش در توییتر بدون ترامپ بسیار شبیه سالی بود که او با او همراه بود

[ad_1]

(ممنوعیت او در توییتر به شدت ثروت سیاسی او را تقویت کرده است، پیش بینی ای که مدت ها توسط لیبرال های محتاط و محافظه کاران میانه رو حفظ شده است.)

همانطور که مشخص است، تجربه حضور در توییتر بدون ترامپ تقریباً مشابه با او است – مه اطلاعاتی جنگ کم‌تر از مه‌آلودگی نیست، قاچاقچیان کمتر خشمگین نیستند، معتادان رسانه‌ها نیز کمتر به بی‌نهایت معتاد نیستند. یک جدول زمانی با طراوت و چکیدن مداوم دوپامین ناشی از اعلان. ساده‌ترین نتیجه‌گیری بر اساس این شواهد بعید است که به لیبرال‌ها در جنگ صلیبی پاک‌سازی، محافظه‌کارانی که از میانه‌روی فناوری پیشرفته ناراضی هستند یا کاربران رسانه‌های اجتماعی که صرفاً امیدوارند از ترس سیاسی رهایی یابند و افراط‌گرایی: مخرب، فریبنده، دلداری دهد. حضور غیرقابل پیش‌بینی و، بله، گاهی اوقات خنده‌دار در توییتر، نشانه‌ای از منظره دیجیتال خطرناک ما بود تا علت آن.


تا آن لحظه، هنوز یک تهدید تازه به خشونت سیاسی که الهام‌بخش ممنوعیت ترامپ بود، رایج‌ترین شکایت در مورد استفاده از آن نقشی بود که حساب کاربری او به عنوان منبع فوران اطلاعات نادرست ایفا کرد – به‌ویژه برای انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 یا هر انتخابات دیگری که جمهوری‌خواهان ممکن است در آن شکست بخورند. و همانطور که منتقدان لیبرال پیش‌بینی کردند، حدود یک هفته و نیم پس از اجرایی شدن این ممنوعیت، تیتری در واشنگتن پست می‌گوید: «اطلاعات نادرست در هفته از زمانی که توییتر ترامپ و برخی از متحدانش را ممنوع کرده است، به‌طور چشمگیری کاهش یافته است».

این گزارش بر اساس تحلیل Zignal Labs، یک شرکت تحقیقاتی مستقر در منطقه خلیج است که به کاهش شدید اشاره‌ها به تقلب در انتخابات و استفاده از هشتگ‌هایی که برای سازماندهی حامیان ترامپ در 6 ژانویه طراحی شده‌اند، رسیده است. (تویتر همچنین پس از 6 ژانویه اقدامات گسترده‌ای را برای ممنوع کردن حساب‌های راست افراطی انجام داد، از جمله بیش از 70000 حساب در تئوری توطئه QAnon.) پلتفرم‌های رقیب توییتر، فیس‌بوک و اینستاگرام نیز اقدامات مشابهی انجام داده‌اند که نشان دهنده پاکسازی صداهای پشت سر آنها بسیار کم یا بسیار دیر است. برخی از رادیکال ترین گفتگوهای راست افراطی دوران ترامپ.

و با این حال: علیرغم بهترین تلاش‌های غول‌های رسانه‌های اجتماعی برای پاکسازی خیابان‌های خود، نمی‌توان با قاطعیت گفت که سلامت معرفتی کلی کشور بهبود یافته است. درصد زیادی از پاسخ دهندگان جمهوری خواه در نظرسنجی UMass Amherst که در اواسط دسامبر 2021 انجام شد، گفتند که پیروزی بایدن در انتخابات «احتمالاً» یا «قطعاً» نامشروع بوده است، بر اساس بسیاری از موارد دیگر که در سال گذشته انجام شد. ادعای دزدیده شدن انتخابات همچنان در قلب پروژه سیاسی جاری ترامپ باقی مانده است، آزمونی موثر برای هر جمهوری خواه که امیدوار است تایید رئیس جمهور سابق را به دست آورد. ناقل اصلی دیگر اطلاعات نادرست، همه‌گیری کووید-19، با وجود موضع تهاجمی جدید توییتر، خیلی بهتر عمل نمی‌کند. در سطح جهان، تنها روسیه نسبت به ایالات متحده نسبت به واکسن ها بدبین است.

اجرای سخت‌گیرانه‌تر توسط شرکت‌های بزرگ فناوری می‌تواند حسن نیت منتقدان رسانه‌ها، رقابت شدید در سیلیکون ولی برای جوانان، استعدادهای لیبرال، یا اعتماد به یک صنعت پررونق و پرسود اطلاعات غلط را جلب کند. اما چشم انداز کلی اطلاعات به همان اندازه تحریف شده و پیمایش آن دشوار است، حتی در توییتر، که آشکارترین تصورات غلط را سانسور می کند. علاوه بر این، تداوم تسلط ترامپ بر حزب جمهوری خواه این دروغ را در این ایده قرار می دهد که توییتر به نوعی یک Excalibur سیاسی است و به طور منحصر به فردی به آن امکان می دهد ملتی از یاقوت های بی گناه را به متعصبان قسم خورده تبدیل کند. به بیان ملایم، ترامپ در حال نوآوری در استفاده از رسانه های اجتماعی است. اما اعتبار پوشش رسانه‌های اجتماعی و اخبار کابلی برای قدرت آن، به راحتی ضعف و بی‌حسی نظم سیاسی پیش از آن را از بین می‌برد، که برای از بین بردن آن به چیزی بیش از یک فشار لفاظی از سوی یک ستاره واقعیت خشن نیاز ندارد.

یک زمینه وجود دارد که حذف ترامپ منجر به تغییر عمده مورد انتظار برای پلتفرم شده است: توانایی او برای مدیریت خرد چرخه اخبار به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اما حتی این بیانیه نیز روشن نیست. در دوران دولت ترامپ، خبرنگاران و سردبیران ساعات اولیه صبح را با تجربه ترکیبی از ترس، اضطراب و شگفتی از غیرقابل پیش‌بینی بودن رئیس‌جمهور وقت با توییت‌های خود سپری کردند. غیرممکن است که بدانیم اگر او در توییتر باقی می‌ماند، هنوز این قدرت را در خارج از کاخ سفید خواهد داشت یا خیر.

اما بسیاری از تازگی، ترس و غیرقابل پیش بینی بودن ریاست جمهوری ترامپ ناشی از تأثیری است که بی پروایی شخصی او بر ماشین کند دولت داشته است. هر چقدر هم که هنوز ویروسی است، تصور اینکه توییت های ریاست جمهوری سابق او چنین اتهام وجودی و خبری داشته باشد، سخت است. فوری ترین نتیجه ممنوعیت حساب کاربری ترامپ، از قضا، ارتباط بسیار کمی با تأثیر او بر زندگی خارج از جاده کمربندی داشت.

مهم ترین روشی که توییتر بدون ترامپ تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است، شاید برای وفادارترین فالوورهای او غم انگیزترین راه باشد. علیرغم پیش‌بینی‌های نامناسب آن‌ها، این پلتفرم همچنان در مرکز مرده رسانه‌های سیاسی و گفتمان همراه آن قرار دارد، بدون شک یک میدان عمومی هم برای کارمندان خبر و هم برای معتادان به مواد مخدر. این موضوع بحث داغی را در میان راست‌ها برانگیخت که آیا پاسخ مناسب به اعتدال تهاجمی فزاینده توییتر، رها کردن آن برای داشتن آب و هوای سازگارتر یا ماندن و دفاع از جایگاه خود در عرصه استعاره است.

احتمال “باقی” تا حد زیادی قانع کننده ترین استدلال را دارد. تعداد زیادی از مطالعات وجود دارد که نشان می دهد ارتباط قوی بین خشم اخلاقی و ویروسی بودن مورد نیاز مدل های درآمد تبلیغات دیجیتال وجود دارد. مردم عصبانی می شوند و به احتمال زیاد در پستی شرکت می کنند که به نفع توییتر است و همچنین شرکت های رسانه ای که می توانند از این شماره های تعامل برای فروش تبلیغات استفاده کنند. ظاهراً، انگیزه سمی که این ایجاد می‌کند، برخی از سازمان‌های خبری را به آزمایش مدل‌های درآمدی جایگزین، مانند کمک‌های مالی یا تمرکز قدیمی مدرسه بر اشتراک، سوق داده است. اما برخلاف دوران قبل از اینترنت و رسانه‌های اجتماعی، فضای بی‌نهایتی برای پر کردن و تنظیمات بی‌پایان انتخابی کاربران وجود دارد. این امر باعث می‌شود توییتر با پایگاه کاربری نسبتاً کوچک، اما بسیار پرانرژی و تأثیرگذارش، بستر طبیعی انتخابی برای معامله‌گران فحاشی، تبلیغات و تبلیغات با انواع سلیقه‌های ایدئولوژیک باشد.

که عدم وجود فیلتر ترامپ را به ابرقدرت او در شبکه های اجتماعی تبدیل کرد. به دلیل موقعیتش به عنوان یک بیگانه سیاسی، او می توانست بدون ترس از شرم یا سرزنش معنادار، کارهای رسوائی را که انجام می داد، بیان کند. او دشمنان خود را تا سرحد جنون ملتهب کرد، منبعی قدرتمند از ویروسی شدن حتی بدون افزایش قدرت متحدان بعدی متحدانش. بدخواهی. اگر او به زندگی عاشقانه رابرت پتینسون و کارآمدی ماشین رژیمی برای کاهش وزن ادامه می داد، همه اینها پاورقی طنزی بود. اما با ورود به سیاست، استفاده انفجاری و تحریک‌کننده منحصربه‌فرد خود از این سکو را به یکی از ویژگی‌های ثابت امور عمومی کشور تبدیل کرد.

بنابراین اجتناب ناپذیر است که از برخی جهات توئیتر بدون ترامپ بدون شک متفاوت باشد. افراط گرایان از بلندگوی بزرگ او محروم هستند، ناظران گیج از بازتاب های عجیب او در مورد توربین های بادی و رتبه بندی تلویزیون محروم هستند، خبرنگاران صبح زود کمی راحت تر می خوابند. اما به تمام معنا، انگیزه‌هایی که رئیس‌جمهور هفت ساله سابق توییتر را به غیرقابل انکارترین کاربر قدرتمند توییتر تبدیل کرده است، همچنان از طریق ترکیبی از غریزه آسیب دیده و بد سلیقه باقی مانده است. اگر این ویژگی ها – و پیامدهای سیاسی آنها – همان چیزی باشد که پلتفرم امیدوار است آن را پاک کند، باید بسیار بیشتر از آن چیزی که یک نوسان بان هامر قدرتمند می تواند ارائه دهد، عرق کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi