نظر آیا دادستان کل نیویورک به ترامپ نزدیک شده است؟

[ad_1]

ابتدا، مفید است که یک قدم به عقب برداریم و برخی از مسائل را درک کنیم.

اظهارات جیمز همراه با اسناد دادگاهی بود که سه شنبه شب توسط وکلای دفتر او در یک مناقشه مداوم در مورد اینکه آیا دونالد ترامپ و دو فرزندش – ایوانکا و دان جونیور – باید از احضاریه ها پیروی کنند و شهادت دهند، به دلیل تناقضات آشکار در صورت های مالی که دربرگیرنده موارد مختلف است، همراه بود. املاک ترامپ

آخرین پرونده به طور خاص به تحقیقات غیرنظامی این سرویس می پردازد، نه تحقیقات جنایی که شامل سوء رفتار مالی احتمالی توسط ترامپ یا سایرین در شرکت او می شود. دادستان منطقه منهتن تحقیقات جنایی دارد که سال گذشته منجر به کیفرخواست سازمان ترامپ و مدیر ارشد مالی آن، آلن ویسلبرگ شد و این تحقیقات همچنان ادامه دارد. دفتر دادستانی شهرستان وستچستر نیز تحقیقات جنایی دارد که به نظر می رسد حداقل تا حدی بر تخمین های احتمالی گمراه کننده باشگاه گلف وستچستر ترامپ تأثیر می گذارد. مسائل پیچیده تر این است که سال گذشته جیمز اعلام کرد که دو تن از وکلای دفتر خود را برای همکاری با دفتر دادستان کل منهتن استخدام کرده است. خود تحقیقات جنایی

تصمیم جیمز برای فرستادن وکلا به دفتر دادستانی منهتن – که در آن زمان توسط سایروس ونس جونیور نظارت می شد و اکنون آلوین براگ به تازگی انتخاب شده است – منجر به به اصطلاح تحقیقات جنایی و مدنی موازی از دفتر جیمز شد، که نزدیک ترین علت دعوای جاری است. . ترامپ و فرزندانش می‌گویند احضار مدنی تلاشی نامناسب برای استفاده از ابزارهای قانونی موجود در تحقیقات مدنی، پیشبرد تحقیقات جنایی موازی، و «دور زدن کل فرآیند هیئت منصفه» است.

ادعای ترامپ به‌عنوان یک موضوع حقوقی بسیار ضعیف است و به نظر می‌رسد که عمدتاً منعکس‌کننده تلاش‌هایی برای اجتناب از وضعیتی است که در آن ترامپ، ایوانکا و دون جونیور ممکن است مجبور شوند از حق خود برای متمم پنجم علیه خود-مجرم‌انگاری در هنگام بازجویی در شهادت مدنی استناد کنند. – چیزی. کاری که اریک ترامپ قبلاً باید انجام می داد و این امر به ویژه برای ترامپ شرم آور خواهد بود که علناً از دیگران پرسید: “اگر شما بی گناه هستید، چرا متمم پنجم را می پذیرید؟”

ذهن های منطقی می توانند بحث کنند که دفتر جیمز تا چه اندازه دو تحقیق خود را مدیریت کرده است، اما برای یک سرویس دولتی منحصر به فرد نیست که تحقیقات مدنی و جنایی موازی را انجام دهد – وزارت دادگستری نیز گاهی اوقات این کار را انجام می دهد، اگرچه توافق می تواند مشکلات دشواری ایجاد کند. هر دو طرف. نوع شکایت ترامپ و فرزندانش نیز منحصر به فرد نیست.

هنگامی که متهمان احتمالی برای شهادت در تحقیقات مدنی موازی فراخوانده می شوند، اغلب ادعا می کنند که هابسون به آنها حق انتخاب داده است: یا (الف) در مقابل شهادت حاضر می شوند و شواهدی را ارائه می دهند که می تواند علیه آنها در تحقیقات جنایی مورد استفاده قرار گیرد. ) پنجمین مورد را در نظر بگیرید و تحت تأثیر یک «نتیجه نامطلوب» در یک دادرسی مدنی بالقوه قرار بگیرید که در آن، برخلاف یک پرونده جنایی، هیئت منصفه معمولاً آزادند تا از این واقعیت علیه متهمان در صدور حکم استفاده کنند. در نهایت دادگاه ها معمولاً تصمیم می گیرند که احضاریه مدنی معتبر و لازم الاجرا باشد و معترضین باید حاضر شوند و پاشنه آن را بگیرند. هیچ دلیل واضحی وجود ندارد که دادگاه خلاف آن رای دهد.

بنابراین آخرین پرونده از دفتر جیمز در مورد تحقیقات جنایی موازی که توسط دفتر دادستانی منهتن انجام شده است به ما چه می گوید؟

پرونده سه‌شنبه شب شامل یک بحث غیرعادی گسترده درباره حقایقی بود که دفتر جیمز در جریان تحقیقات مدنی خود جمع‌آوری کرده بود. این به ما ایده ای از اطلاعاتی می دهد که بازرسان جنایی نیز ممکن است جمع آوری کرده باشند، اما دفتر جیمز مراقب است که “هنوز تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا این شواهد مستحق اقدام قضایی هستند یا نه” حتی در دادرسی مدنی گرفته نشده است.

به عنوان مثال، دفتر جیمز ادعا می کند که راه های مختلفی را شناسایی کرده است که در آن صورت های مالی در مورد تجارت ترامپ “نادرست یا گمراه کننده در مقایسه با داده ها و اسناد پشتیبان ارائه شده توسط سازمان ترامپ به شرکت حسابداری خود” بوده و گفته است که “شواهد دریافت شده” از دفتر «نشان می‌دهد که آقای ترامپ شخصاً در بررسی و تأیید» این اسناد شرکت کرده است، قبل از اینکه از آنها «برای کسب تعدادی از مزایای اقتصادی از جمله وام، پوشش بیمه و معافیت‌های مالیاتی استفاده شود».

این به خودی خود ممکن است شواهد خوبی در یک پرونده مدنی باشد، اما مبنایی برای یک پرونده کلاهبرداری جنایی به خصوص قوی نخواهد بود. این به این دلیل است که در مورد کلاهبرداری مالی، تناقضات قابل توجهی بین اسناد مالی – مثلاً یک سند حسابداری داخلی که یک ارزش واحد را نشان می دهد و یک صورت مالی ارائه شده به یک طلبکار بالقوه که ارزش بسیار متفاوتی را نشان می دهد – اغلب فقط شروع یک تحقیق است. سپس دادستان ها باید مجرمانی را که قصد مجرمانه ای برای فریب اشخاص ثالث داشتند، شناسایی کنند.

این تلاش می تواند توسط مجموعه ای از عوامل مختلف پیچیده شود. برای مثال، ممکن است روش‌های ارزش‌گذاری متفاوتی وجود داشته باشد که می‌تواند از تغییراتی در ارقام برای زمینه‌های مختلف و مخاطبان مختلف پشتیبانی کند – یک مشکل خاص در صنایع املاک و مهمان‌نوازی. سلب مسئولیت‌های قانونی در صورت‌های مالی ترامپ نیز ممکن است دارای وزنی باشد، اگرچه به دور از انحراف است. همچنین ممکن است یک متهم بالقوه در گفتن اینکه قصد فریب کسی را نداشته است، معتبر باشد، حتی اگر اسماً ارقام را امضا کرده باشد، زیرا به توصیه های دیگران، مانند مشاوران مالی داخلی یا حسابداران خارجی تکیه کرده است. یک تحقیقات جنایی خوب سعی خواهد کرد تا به انتها متوجه شود که این افراد دقیقاً چه کاری انجام داده اند و به شخصی مانند ترامپ گفته اند – و در واقع این همان کاری است که بازرسان جنایی منهتن سعی در انجام آن دارند.

گفتن همه اینها آسان تر از انجام آن است، اما در حالت ایده آل، یک تحقیقات جنایی خوب خطوط اصلی دفاع را – از طریق ترکیبی از بررسی گسترده اسناد، مصاحبه با همکاران و سایر شهود، و شاید تجزیه و تحلیل کارشناسان – قبل از اتهام، بررسی و رد می کند. بایگانی می شوند. تحقیقات جنایی مانند این اغلب بسیار گیج کننده هستند، هم از نظر واقعی و هم از نظر قانونی. به طور کلی شانس برای طرح اتهامات جنایی علیه رئیس یک سازمان تجاری پیچیده – شخصی مانند ترامپ – نامطلوب است، اما هیچ کس در خارج نمی تواند قاطعانه این احتمال را در تحقیقات در حال انجام رد کند.

به همین ترتیب، شانس الف مدنی به نظر می رسد شکایت از دفتر جیمز در مورد روابط تجاری ترامپ در حال افزایش است. این یکی از دلایلی است که وکلای دفتر جیمز ممکن است تصمیم گرفته باشند در این زمان با ترامپ و فرزندانش تماس بگیرند – برای تحمیل راه حلی برای یک مشکل (اینکه آیا دفتر می تواند به دنبال نتیجه نامطلوب در دادگاه آینده باشد) که ممکن است بعداً در دادگاه بسیار مهم است.

اما در این مرحله، ارزیابی پیامدهای عملی و سیاسی چنین پرونده مدنی دشوار است. از این گذشته، سازمان ترامپ در حال حاضر بر اساس کلاهبرداری مالیاتی ادعایی وایسلبرگ متهم شده است. برخی کارشناسان می گویند که صرف طرح این اتهامات شرکت را به هلاکت می رساند – یک تحلیلگر پیشنهاد کرد این اتهامات به خودی خود “ویرانگر” خواهد بود و منجر به “ورشکستگی” شرکت می شود – اما این موضوع در آن زمان کاملاً واضح نبود و امروز نیز به همین شکل است. خیلی به ماهیت دقیق یک پرونده مدنی احتمالی بستگی دارد – متهمان چه کسانی هستند، چه دعاوی حقوقی دارند و چه حقایقی در دست بررسی هستند.

علاوه بر این، به استثنای محکومیت واقعی جنایی خود ترامپ، دلایل خوبی وجود دارد که باور کنیم سیاستمدار ترامپ پس از تکمیل این تحقیقات تا حد زیادی آسیبی ندیده باقی خواهد ماند – حتی اگر دفتر جیمز یک دعوای مدنی مهم و گسترده در رابطه با این موضوع ارائه کند. سازمان ترامپ، روابط تجاری. به نظر نمی‌رسد که رسیدگی‌های مدنی قبلی – مانند حل و فصل پرونده‌های مربوط به به اصطلاح دانشگاه ترامپ و بنیاد خیریه ادعایی ترامپ – به درخواست او برای حامیانش آسیب جدی وارد نکرده است.

در میان نظرات حقوقی، یک بازار باثبات – و یک مسیر نسبتاً قابل اعتماد برای رزرو کابل – برای افرادی است که همچنان مایل به پیش بینی سقوط حقوقی چشمگیر ترامپ هستند، حتی سال ها پس از اوج گیری تحقیقات مولر. در واقع، حدود یک سال پیش، یک وکیل بسیار هیجان زده گفت که “آسان خواهد بودبرای اینکه دفتر دادستانی منهتن یک پرونده کلاهبرداری جنایی علیه ترامپ را اثبات کند و او تنها در انجام چنین پیش بینی ای نبود. با این حال، یک سال بعد، این ارزیابی یادآور خوبی است که تحقیقات بزرگ ممکن است زمان بر باشد و همیشه آنطور که ما می‌خواهیم سریع یا دقیق خاتمه نمی‌یابند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi