من انقلاب را علیه نهادهای روزنامه نگاری رهبری کردم. حالا فکر می کنم باید دوباره آنها را بسازیم.

[ad_1]

بحث من این بود که نظم رسانه ای قدیمی که من در آن بزرگ شدم – که توسط نهادهای قدرتمند آغشته به فرهنگ های نهادی عمیق و گاه خفقان تعریف شده بود – به شدت در برابر اختلال آسیب پذیر بود. این نماینده نیروی شورشی از نوع ما بود، با یک فرصت دستگیری – نیرویی که جاذبه مغناطیسی بر من اعمال کرد.

به جی روزن مصاحبه گر گفتم: «ما در عصر کارآفرینی زندگی می کنیم، نه در عصر نهادی. “این برای بسیاری از حرفه ها برای مدت طولانی صادق است و بیشتر و بیشتر (و شاید کمی دیر) در مورد روزنامه نگاری صادق است. به نظر من افرادی که رضایت‌بخش‌ترین مشاغل را دارند، کسانی هستند که امضای متمایز برای کار خود ایجاد می‌کنند – که از طریق استعدادهای فردی خود به گفتگوی عمومی ارزش می‌افزایند – به جای اینکه بیشتر بر شهرت و وزن سازمانی تکیه کنند. برای کار می کند.”

ارتباط نزدیکی با این باور در کارآفرینی روزنامه نگاری، این باور بود که گزارش های سیاسی به طور خاص باید از نظر سبک به روز شوند. ما نیاز داشتیم که از لحن نبوی صدای خدا که در گذشته رایج بود فاصله بگیریم و به نحوه صحبت خبرنگاران در مورد موضوع در زمانی که با یکدیگر هستند نزدیک شویم. این به معنای توجه بیشتر به انگیزه ها و مانور سیاستمداران، به زیرمتن اظهارات رسمی آنها، معنای واقعی آنها و آزادی بیشتر برای خبرنگاران بود. برای به اشتراک گذاشتن صدای خود – شوخ طبعی، بینش انباشته، ارزیابی روشنگرانه از آنچه واقعاً در زیر مزخرفات اتفاق می افتد.

بن اسمیت، که در آن زمان یک وبلاگ نویس با مشخصات رو به رشد در محافل سیاسی نیویورک بود، اما هنوز شهرت گسترده‌تری نداشت، بعداً به من گفت که پس از خواندن این مطلب تصمیم به پیوستن به استارت‌آپ جدید ما گرفت. روی Think کلیک کنید مصاحبه. بن در سال های اولیه به یکی از مشهورترین نویسندگان ما تبدیل شد. او سپس به سمت سردبیری مرد جوان وقت رفت BuzzFeed. او سپس این کار را رها کرد تا به یک منتقد رسانه ای تبدیل شود که به طور گسترده دنبال می شود نیویورک تایمز. روز گذشته، او اعلام کرد که برای راه اندازی یک پست جدید با هدف ایجاد ارتباط بین مخاطبان جهانی، ترک می کند. هر قدم در سفر او به نوع خود تأییدی بر نکته ای بود که من در پایان سال 2006 به آن اشاره کردم.

این تصور – که در عصر دیجیتال، موسسات بسیاری از قدرت تاریخی خود را برای تنظیم دستور کار از دست می دهند در حالی که روزنامه نگاران فردی برنده آن هستند – در قلب چیزی بود که به سیاست تبدیل شد. این همان پویایی است که فهرست به سرعت در حال رشد شرکت های خبری را که در سال های اخیر در فضای سیاسی و سیاسی شکوفا شده اند (بسیاری از آنها با کهنه سربازان POLITICO در نقش های رهبری) تقویت می کند. همین پویایی باعث ظهور Substack و فهرست رو به رشد نویسندگان آن شد. این حتی همان پویایی است که به دگرگونی سازمان های خبری میراثی مانند نیویورک تایمز در اطراف استعدادهای ستاره ای مانند اندرو راس سورکین یا مگی هابرمن، یکی دیگر از فارغ التحصیلان POLITICO. من در مورد چیزهای بسیار کوچک و نه چندان کوچک طی 15 سال آینده اشتباه کردم. اما در مورد این موضوع بزرگ حق با من بود.

اجازه دهید به سنگ بنای POLITICO که 15 ساله می شود و روند بزرگتری که موفقیت ما را ممکن کرد، با نظری در مورد 15 سال آینده اشاره کنم. بسیار خوب است که این دوره بعدی از تاریخ رسانه ها نشان دهنده کندی و حتی معکوس بخشی از این روند باشد. زمان آن فرا رسیده است که آونگ به سمت قدرت نهادی برگردد.

این دقیقاً یک پیش بینی نیست، اما بیش از یک آرزوی توخالی است. با اقتصاد رسانه ای قوی (حداقل در برخی مناطق از جمله واشنگتن دی سی)، سازمان های خبری را می بینیم که از رونق مالی برخوردار هستند که کاملاً متفاوت از آب و هوای سال 2007 است. بار، که زمانی آینده آن تاریک به نظر می رسید، با یک مدل اشتراک پایدار احیا شده است. با توجه به پس‌زمینه بازار افزایشی رسانه‌ای، مالک و یکی از بنیان‌گذاران POLITICO رابرت آلبرایتون در سال 2021 تصمیم گرفت که نشریه ما را به قیمت یک میلیارد دلار بفروشد. مالک جدید جاه طلب ما، شرکت رسانه ای آلمانی Axel Springer، برنامه های معتبری برای گسترش محتوای خود و دو برابر شدن ارزش ما در سال های آینده دارد.

قدرت مالی پیش شرط لازم برای قدرتی است که بیشتر به من علاقه دارد: قدرت تعیین دستور کار. اینجاست که نهادهای رسانه‌ای، چه مستقر و چه تازه‌وارد مانند POLITICO، باید سرزمین خود را پس بگیرند.

بزرگ‌ترین مشکل محو شدن قدرت نهادی در عصر عرضه بیش از حد رسانه‌ها این است که هدیه‌ای برای کارمندان دولت است که به دنبال اجتناب از مسئولیت هستند. هر روز در سال های دونالد ترامپ، و هنوز هم اغلب در طول تلاش جو بایدن برای بازگشت به حالت عادی، من داستان هایی را می بینم که 20 یا 30 سال پیش باعث ناآرامی های هفتگی یا حتی ماهانه رسانه ها می شد. اکنون برای هر سیاستمداری که داستانی با افشاگری های آزاردهنده را دوست ندارد به اندازه کافی آسان است که این پلاتفرم را مغرضانه محکوم کند، طرفدارانی را که چندان اهمیتی برای درستی یا نبودن داستان ندارند متحد کند، و برای ادامه دادن به توجه عمومی سرگردان تکیه کند. چیزی

یکی از کارهایی که یک موسسه رسانه ای قدرتمند می تواند انجام دهد و با استعدادترین نویسنده در Substack یا حتی یک سایت استارت آپ کوچک نمی تواند انجام دهد این است که تمرکز دائمی مردم را به موضوعی که شایسته آن است هدایت کند. نمونه آن چیزی است که مرحوم فرد حیات ج واشنگتن پست یک صفحه نظر با کمک سردبیر اجرایی سابق مارتین بارون و فرد رایان ناشر (یکی از اعضای اصلی باند اولیه پولتیکو) در واکنش به ترور جمال کاشغی روزنامه نگار رژیم سعودی در اکتبر 2018. ترامپ می خواست به جلو برود. محمد بن سلمان، رهبر عربستان نیز همین کار را کرد. اما هیچ فرد آگاه نمی توانست از جنایت هاشوقی اطلاع داشته باشد زیرا پست به مدت سه سال به ضرب طبل سرمقاله خود ادامه می دهد. در همین مقوله، اگر اجازه داشته باشم، تمرکز بی‌وقفه POLITICO در طول سال‌های ترامپ را بر پاسخ‌گویی به مسئولیت‌پذیری کابینه‌اش درج می‌کنم. این داستان ها، اگرچه دور از نمایش سرزده در دفتر بیضی شکل است، اما منجر به استعفای بسیاری و نامزدی ناموفق شده است.

نهادهای رسانه ای قدرتمند می توانند در دادگاه از خود دفاع کنند و با ارعاب مقامات دولتی، منافع شرکت ها و تبلیغ کنندگان به گونه ای مخالفت کنند که اشخاص حقوقی و اشخاص کوچکتر نمی توانند. مالک جدید ما یک بار پس از پوشش انتقادی فولکس واگن در سال 2018 خداحافظی کرد – به طور موقت، اما در آن زمان هیچ راهی برای دانستن وجود نداشت – با تبلیغات ده ها میلیون دلاری. جهان.

این نهادها همچنین می توانند به مقابله با یکی از خطرناک ترین خطرات زندگی مدرن کمک کنند – تخریب حافظه جمعی. در میان سیل مطالب، کی به یاد دارد که دیروز از چه چیزی عصبانی بودند؟ ویراستاران با اعتماد به نفس و منضبط می توانند به خواننده کمک کنند تا جهت گیری خود را دوباره به دست آورد.

سرانجام – شاید؟ – سازمان‌های خبری با فرمان قوی در میان طوفان‌های فرهنگی و ایدئولوژیک اکنون ممکن است بتوانند ایده میدان عمومی را احیا کنند که در آن مردم حقایق سخت را قبول دارند، حتی وقتی درباره پاسخ صحیح به آن حقایق بحث می‌کنند. راستش را بخواهید، اخیراً شواهد زیادی برای آن وجود ندارد. واضح است که بسیاری از خوانندگان و بینندگان حتی خواهان چنین رویکردی در اخبار نیستند. با این حال، من فکر می کنم بیشتر مخاطبان این کار را می کنند. به سختی می توان دید که دموکراسی در درازمدت بدون ارزیابی استدلال ها برای چیستی کار می کند تو باید در آینده باید با توافقی در مورد اینکه واقعیت فعلی چیست آغاز شود در واقع اینطور است.

این آرمان که کاملاً متفاوت از بی طرفی سرد یا دوجانبه گرایی دوجانبه است، همان چیزی است که POLITICO 15 سال برای آن تلاش کرده است. این شامل اولین روزهایی است که ما یک استارتاپ با 50 کارمند بودیم، تا کنون، به عنوان یک عملیات خبری جهانی، هزار کارمند با دارایی های گزارشگر را در 9 منطقه زمانی در دو طرف اقیانوس اطلس گرد هم آورده بودیم. من انتظار دارم که در 15 سال آینده برای دفاع و حفظ همان آرمان تلاش کنیم.

برخی از کلمات بالا ممکن است کمی انتزاعی به نظر برسد. البته، هیچ چیز انتزاعی در احساس من نسبت به سیاست و این سفر وحشیانه ای که افراد زیادی در 15 سال گذشته در آن سهیم بوده اند وجود ندارد.

چگونه شدت احشایی این سال اول را منتقل کنیم؟ روزهای بسیار طولانی و شب های کوتاه بود. این یک تاری کالیدوسکوپیک از یک تجربه متناقض بود: هیجان، ترس، جشن، شکم درهم، و نبض تند تند یادآوری های مداوم که ما فقط چند قدم با فاجعه فاصله داریم. ما شهرت حرفه ای خود را به خاطر تلاشی که از بیرون کاملاً شکننده و در داخل بسیار شکننده تر به نظر می رسید، در معرض خطر قرار داده بودیم.

این روزها وقتی در مورد انواع رسانه هایی که خبر راه اندازی را می شنوم لبخند می زنم و سپس ماه ها یا حتی یک سال طول می کشد تا واقعاً راه اندازی شود. من و هم بنیانگذارم، جیم واندهای، دو ماه بعد از رفتنمان فرصت داشتیم پست برای استخدام کارمندان، اختصاص دادن و ویرایش داستان ها، و رقابت برای داشتن یک سیستم مدیریت محتوای (به سختی) کاربردی برای انتشار آثارمان.

اما خیلی زود تیغه های کوچکی ظاهر شدند که از زمین بیرون آمدند، که نشان می داد این چیز واقعاً می تواند کار کند. صفحه اخبار کابلی با بنر “Politico اعلام می کند”. کمپین های ریاست جمهوری مرتباً با خبرنگاران ما سروکار دارند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi