مشکل بعد از کریسمس در ذهن بایدن

[ad_1]

مقامات کارگری و صنعتی می گویند که تعمیرات طولانی مدت مستلزم تغییرات اساسی در نحوه مدیریت و تنظیم زنجیره های تامین است. اکنون که توجه از بحران قریب الوقوع تعطیلات تغییر کرده است، آنها برای مقابله با مشکلات طولانی مدت مربوط به حقوق کارگران، رقابت در بازار و فناوری های ناکافی لجستیک به بایدن تکیه کرده اند.

گرگ ریگان، رئیس بخش حمل و نقل AFL-CIO، گفت: «این مشکل را زمانی که هیچ قایق در سواحل کشورمان بیکار نباشد و در حیاط ها و انبارها مملو از کانتینر نباشیم، حل نخواهیم کرد. . «مشکل تنها در صورتی حل می شود که ما با مشکلات ساختاری در اینجا برخورد کنیم و من معتقدم که این دولت این کار را انجام خواهد داد.

بایدن روز چهارشنبه پس از دیدار با رهبران تجاری فدرال اکسپرس، گپ و شرکت حمل و نقل زرد، دومین اظهارات سطح بالای خود را در این ماه در مورد زنجیره تامین بیان خواهد کرد. این در حالی است که دولت با منتقدان جمهوری خواه روبرو می شود که می خواهند دموکرات ها را به خاطر قیمت های بالای مصرف کننده سرزنش کنند و تورم را به یک مشکل کمپین انتخاباتی 2022 تبدیل کنند زیرا آنها به دنبال کسب اکثریت در کنگره هستند.

با تداوم مشکلات زنجیره تامین، واقعیت پیش روی مشاغل و مصرف کنندگان ماه ها تورم، کمبود نیروی کار و تاخیر در محصولات خواهد بود. ژان سروکا، مدیر اجرایی بندر لس‌آنجلس گفت: خط کشتی‌های باری در سواحل کالیفرنیا به رشد خود ادامه می‌دهد و انتظار نمی‌رود که سرعت ورود در سال آینده کاهش یابد.

اپراتورها انتظار دارند زنجیره تامین در ماه فوریه به دلیل تعطیلی کارخانه ها در تعطیلات سال نو قمری در آسیا دچار اختلال شود. آنها همچنین انتظار دارند که با تکمیل موجودی های خالی شرکت ها، تحویل افزایش یابد. خرده فروشان که با چالش های امسال مشخص شده اند، احتمالاً واردات محصولات را برای فصل تعطیلات سال آینده زودتر در ماه های تابستان آغاز خواهند کرد.

سروکا گفت: “هیچ کس در طرف ما اعلام پیروزی نمی کند یا هیچ امتیازی نمی دهد، حتی اگر ما خیلی بهتر از آنچه فکر می کردم در ژوئن و جولای باشیم.” “هنوز پیشرفت های زیادی وجود دارد که باید انجام شود.”

سروکا از جمله کسانی است که دولت را تحت فشار قرار می دهد تا پول را از بسته زیرساختی دو حزبی به نوسازی فناوری اختصاص دهد تا مقامات بندری، اپراتورهای راه آهن و شرکت های کامیون به داده ها در زمان واقعی دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال، این اطلاعات می تواند زمان بارگیری و خروج کشتی ها از یک مکان و زمان رسیدن و تخلیه آنها به مکان دیگر را ردیابی کند.

چنین سیستمی مستلزم آن است که شرکت‌های خصوصی تمایلی به اشتراک‌گذاری داده‌های خود نداشته باشند، که بسیاری از آنها را دارایی می‌دانند. اما سروکا گفت که دولت فدرال می‌تواند آنها را مجبور کند اطلاعاتی را به اشتراک بگذارند که به کل زنجیره تامین کمک می‌کند تا تقاضا را بهتر پیش‌بینی کند و در صورت بروز تنگناها، تنظیمات سریع را انجام دهد.

پورکاری گفت که این شرکت هواپیمایی مدلی را برای شرکت هایی ارائه می دهد که اطلاعات لجستیکی را به اشتراک می گذارند در حالی که هنوز برای کسب و کار رقابت می کنند.

پورکاری گفت: “شناخت گسترده ای وجود دارد که در زنجیره تامین مهم است.” رهبران بخش خصوصی در زنجیره کالا این کار را به تنهایی انجام نمی‌دادند، بنابراین نیروهای بیشتری برای گرد هم آوردن آنها و حل همه این مسائل مورد نیاز بود.

این ایده و ایده های دیگر طی تماس های مکرر بین کارکنان صنعت، طرفداران کارگری و مقامات اداری منتشر شد. پورکاری نفر اصلی این مجالس مجازی بود که هفته ای چند بار برگزار می شود. آنها به طور گسترده ای با هماهنگی بخش های مختلف زنجیره تامین برای اولین بار اعتبار دارند.

اما مشخص نیست که پورکاری تا چه زمانی در نقشی که قرار است موقتی باشد باقی بماند. او از گفتن زمان پایان دوره خود به عنوان فرستاده بندر خودداری کرد، اگرچه مقامات دولتی قبلاً این سمت را یک کنسرت شش ماهه توصیف کرده بودند. با این حال، برخی از نمایندگان صنعت می خواهند ببینند که بایدن یک پیام رسان را در جای خود نگه دارد.

سروکا گفت: «تحرک ایجاد شده توسط یک مقام ارشد دولت که بر بنادر تمرکز دارد، چیزی است که صادقانه بگویم، صنعت ما قبلاً هرگز نداشته است. ادامه دادن این مسیر ارتباطی و مکالمه شگفت انگیز خواهد بود.

اتحادیه ها نیز در این جلسات شرکت داشتند، زیرا مشاغل با کمبود کارگر برای رانندگی کامیون ها و انبارهای کارکنان دست و پنجه نرم می کنند. بایدن برخی از قوانین را برای حمل و نقل با کامیون کاهش داده و سعی کرده است روند صدور گواهینامه را ساده کند تا رانندگان سریعتر در جاده ها حرکت کنند.

اما ریگان از AFL-CIO گفت که تغییرات پیشنهادی تاکنون مشکل اصلی را حل نکرده است: کارگران دستمزد پایینی دارند و می توانند شرایط سخت کاری را تحمل کنند. به گفته وی، این عوامل نرخ گردش مالی 90 درصدی این صنعت را تغذیه می کند و این صنعت به خونریزی کارگران ادامه خواهد داد مگر اینکه رسیدگی شود.

ریگان از کنگره خواست تا حق سازماندهی را تصویب کند که رانندگان کامیون را ملزم می کند به عنوان کارمند طبقه بندی شوند نه پیمانکار. او گفت که این به رانندگان حق چانه زنی جمعی و در نهایت افزایش حقوق و مزایای آنها را می دهد.

“اینها همه سیستم های خصوصی هستند، بنابراین اینطور نیست که دولت فقط انگشتانش را فشار دهد و روش کار را تغییر دهد. اما آنها مسائل کارگری را به منصه ظهور می‌رسانند.»

تاکنون اقدامات دولت نتایج متناقضی داشته است. پورکاری بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ کالیفرنیا را وادار کرد تا به فعالیت‌های شبانه روزی روی بیاورند، اما این تغییر کمترین تأثیر را داشته است، تا حدی به این دلیل که سایر بخش‌های زنجیره تأمین ساعات کاری خود را تمدید نکرده‌اند.

تلاش‌ها برای پاکسازی کانتینرهای حمل و نقل که درگاه‌ها را مسدود کرده‌اند موفقیت‌آمیزتر بوده است. در اواخر اکتبر، دولت از مقامات بندر خواست تا هزینه شرکت‌های خالی را تهدید کنند. از آن زمان، میزان به اصطلاح «محموله قدیمی» در بنادر کالیفرنیا 46 درصد کاهش یافته است.

دولت همچنین هفته گذشته یک طرح 90 روزه را با هدف کاهش تشریفات اداری و جذب سریع رانندگان کامیون به جاده ها در اوایل سال 2022 راه اندازی کرد. و از برنامه هایی برای سرمایه گذاری در زیرساخت های بندری، از جمله کمک مالی 230 میلیون دلاری که در این هفته اعلام شد، رونمایی کرد.

بایدن یک گروه کاری در سطح کابینه را در طول تابستان تشکیل داد تا سیاست‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت را برای کاهش کمبود محصول و بارگذاری بیش از حد زنجیره تامین ایجاد کند. او همچنین به کمیسیون تجارت فدرال و کمیسیون دریانوردی فدرال دستور داد تا ادغام صنعت کشتیرانی جهانی را بررسی کنند، اقدامی که تا حدی ناشی از تعرفه های بالای عرضه برای صادرکنندگان است.

وی گفت: «در حالی که ما از اینکه رئیس جمهور بر روی نارسایی های سیستم لجستیکی ما روشن کرده است سپاسگزاریم، اما تلاش های او هنوز سر سوزن را از بین نبرده است – چه برای رفع مشکل زنجیره تأمین یا کمک به شرکت ها و کارگران آنها که سخت ترین کارها هستند. استیو لامار، رئیس انجمن پوشاک و کفش آمریکا، گفت: تحت تأثیر این بحران قرار گرفته است.

لامار افزود: “ما معتقدیم که حل این آشفتگی زمان می برد، توجه دائمی را بعد از این فصل تعطیلات به خود جلب می کند و نیاز به همکاری همه بازیکنان دارد.”

فیل لوی، اقتصاددان ارشد در Flexport، یک سیستم عامل برای تجارت جهانی، گفت که رسیدن به یک کانتینر از آسیا به آمریکای شمالی به طور متوسط ​​109 روز طول می کشد که حدود 40 تا 50 روز قبل از همه گیری افزایش یافته است.

او گفت که رویکرد دولت مبنی بر تمرکز شدید بر بنادر و حذف کانتینرهای خالی از اسکله در اسرع وقت، “راهی سازنده” برای رسیدگی به این عقب ماندگی است.

اما جمهوری خواهان بارها بایدن را مغز متفکر زنجیره تامین شکست خورده ای معرفی کرده اند که قادر به مقابله با افزایش تقاضا در طول همه گیری نبود.

سناتور ریک اسکات (R-Fla) در جریان این مراسم گفت: “من می دانم که پرزیدنت بایدن فکر می کند بابانوئل می تواند مشکلات ما را حل کند، اما زنجیره تامین ما چنان آشفته است که حتی بابانوئل با تمام جادوی کریسمس خود نمی تواند آن را برطرف کند.” کف. اظهارات اوایل این ماه

حملاتی مانند اسکات احتمالاً در سال 2022 ادامه خواهد یافت، زیرا جمهوری خواهان زنجیره تامین و تورم را دو مشکل اقتصادی می دانند که می توانند در دوره های میانی آراء را به دست آورند.

سالود کربهال، نماینده دموکرات (کالیفرنیا)، که ریاست کمیته فرعی مجلس و کمیته‌های فرعی نظارت بر بنادر و امور دریایی را بر عهده دارد، گفت که گزارش‌های زنجیره تامین علیه رئیس‌جمهور و دموکرات‌ها تبدیل شده است، اگرچه دولت نفوذ محدودی بر جابجایی کالاها دارد.

کاربهال گفت: یادآوری به مردم این است که این بازاری است که به نیروهای مختلف پاسخ می دهد. برخی از همکاران من در طرف دیگر تلاش می کنند از یک سو یا در کاخ سفید این موضوع را به اتهام تبدیل کنند و این واقعاً آن را اشتباه تفسیر می کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapOmeglejoybetinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriKurtköy EscortBağlama büyüsü