مدارس لس آنجلس سعی کرده اند واکسن هایی را اعمال کنند. سپس آنها مجبور شدند 30000 دانش آموز را به خانه بفرستند.

[ad_1]

پدری در حالی که دخترش را برای دریافت واکسن کودکان فایزر کووید-19 در سن خوزه، کالیفرنیا آماده می‌کند، در آغوش می‌گیرد.

پدر دخترش را در آغوش می گیرد که او برای دریافت واکسن کودکان علیه فایزر کووید-19 در سن خوزه، کالیفرنیا آماده می شود | جاستین سالیوان / گتی ایماژ

توسط جسیکا کالفاتی

به روز شد


لس‌آنجلس یونایتد قرار بود به سایر مناطق مدرسه نشان دهد که چگونه یک دستور گسترده برای واکسن کووید-19 برای دانش‌آموزان اجرا کنند، اما این ماه می‌تواند تأثیری دلخراش در سراسر کشور داشته باشد.

در ماه سپتامبر، دومین منطقه بزرگ مدارس کشور، تقریباً بدون استثناء، الزامات سختگیرانه واکسن را برای کودکان 12 سال و بالاتر اعمال کرد. با این حال، این منطقه در آخرین لحظه پلک زد، زیرا فعالان اجتماعی و فرماندار گاوین نیوسام ایده بازگرداندن بیش از 30000 دانش آموز واکسینه نشده به آموزش از راه دور را زیر سوال بردند.

سایر مناطق آمریکا در ایالت های آبی نیز ایده های قبلی برای ترم دانشجویی را کاهش می دهند. رؤسای مدارس پورتلند، اورگان، پاییز امسال در میان طرد شدید، در حالی که نیویورک و شیکاگو رویکردی منتظر و منتظر را در پیش گرفتند، بحثی را مطرح کردند. آنها نه تنها نسبت به منتقدان دستورات محتاط هستند، بلکه به این فکر می‌کنند که آیا باید قبل از تایید کامل واکسن‌ها توسط سازمان غذا و دارو برای دانش‌آموزان، الزامی را وضع کنند، آستانه‌ای که Los Angeles Unified انتظارش را نداشت.

“اسب فقیر بهتر از بی اسبی است!” جولیا بریم-ادواردز، عضو هیئت مدیره مدارس دولتی پورتلند توییت ها در حالی که او و دیگر رهبران رای دادن در بزرگترین منطقه اورگان را به تاخیر انداختند.

این بحث تقریباً منحصراً در کشورهای تحت رهبری دموکرات ها انجام شد، با توجه به اینکه مناطقی در ایالت های قرمز در تلاش برای درخواست ماسک در کلاس های درس هستند. تنها کالیفرنیا تا کنون دستور واکسن سراسری را اعلام کرده است، اگرچه به دلیل شرایط پیش‌بینی نشده، احتمالاً ماه‌ها بعد اجرا خواهد شد.

با رشد نوع Omicron در واشنگتن دی سی، در این ماه، رهبران آنجا یک الزام واکسیناسیون در 1 مارس را برای دانش آموزان تصویب کردند – اما فقط برای گروه های سنی واجد شرایط برای واکسن های کاملاً تأیید شده توسط FDA و تا پاییز به تعویق افتاد. مناطق دیگر برای دانش‌آموزانی که در فعالیت‌های فوق برنامه شرکت می‌کنند اما برای شرکت در کلاس‌ها نیازی به واکسن ندارند، نیاز به واکسن علیه کووید دارند.

دولت بایدن از همه دانش‌آموزان می‌خواهد با وجود تهدید نسخه بسیار مسری ویروس Omicron، – واکسینه شده یا نه – در مدرسه بمانند. هفته گذشته، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، استراتژی «آزمون ماندن» را تصویب کرد که توسط برخی مناطق برای محدود کردن زمان قرنطینه شدن دانش‌آموزان پس از قرار گرفتن در معرض فردی آلوده به ویروس استفاده می‌شود. روشل والنسکی، مدیر CDC، آن را “تشویق اقدامات بهداشت عمومی برای نگه داشتن فرزندانمان در مدرسه” خواند.

تنظیم‌کننده‌های فدرال می‌توانند نقش کلیدی در اجرای دستور واکسن‌های منطقه ایفا کنند. FDA رسماً واکسن Pfizer-BioNTech را فقط برای افراد حداقل 16 سال تأیید کرده است، اگرچه Pfizer اخیراً این تأیید را برای افراد 12 تا 15 ساله درخواست کرده است. اگر FDA امضا کند – و بعداً برای سنین جوانتر – مناطق ممکن است اعتماد قانونی و سیاسی بیشتری برای حرکت به جلو داشته باشند.

برخی از مناطق مدرسه بر الزامات واکسن به عنوان ابزاری قدرتمند برای ادامه ایمن یادگیری شخصی تکیه کرده اند، اما اعمال چنین محدودیتی منجر به چالش ها و اختلافات قانونی در داخل مناطق شده است. San Diego Unified، دومین ناحیه مدرسه بزرگ کالیفرنیا، در ماه سپتامبر الزامات واکسیناسیون را برای دانش آموزان 16 ساله و بالاتر اعلام کرد، اما یک قاضی این الزام را در این ماه مسدود کرد.

مقامات مدرسه لس آنجلس از تأخیر یازده ساعته خود در صورت لزوم، با توجه به عدم وجود برنامه ای در مورد نحوه تعیین مجدد معلمان، ادغام کلاس ها و جابجایی ده ها هزار دانش آموز آموزش از راه دور به طور همزمان دفاع کردند.

یکی از مسائلی که لس آنجلس یونایتد در مورد تحمیل الزامات واکسن بر دانش‌آموزان با آن مواجه شد، تأثیر نامتناسبی بود که این حرکت بر کودکان سیاه‌پوست و اسپانیایی تبار خواهد داشت. فقط 60 درصد از ساکنان لس آنجلس 12 سال و بالاتر حداقل یک دوز دریافت کردند. نرخ واکسیناسیون در میان لاتین تبارها در شهرستان 12 سال و بالاتر 68 درصد است. الزام اجباری باعث می‌شود دانش‌آموزان با رنگ‌های نامتناسب از دانشگاه خارج شوند.

رهبران منطقه لس آنجلس می گویند که مأموریت فشرده آنها دانش آموزان بیشتری را نسبت به آنچه در غیر این صورت واکسینه می کردند، واکسینه کرده است. رئیس‌جمهور کلی گونز گفت که شهرستان به واکسن‌ها اعتقاد دارد و این اقدام “در جهت کنار گذاشتن اقلیتی از ضد واکسن‌ها نیست.” و سرپرست جدید، آلبرتو کاروالیو، اصرار داشت که تغییر یک “تکامل” در تفکر هیئت مدیره است، نه یک “معکوس”.

با این حال، کارشناسان بهداشت می گویند این یک فرصت از دست رفته بود.

ایوان مالدونادو، رئیس کمیته بیماری‌های عفونی در آکادمی اطفال آمریکا و استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه استنفورد، گفت: «عدم واکسیناسیون اکنون یک عامل محرک آشکار برای سایر مناطق است تا این موضوع را مطرح کنند. “انتظار تا پاییز برای انجام این دستور به این معنی است که ویروس در یک سال تحصیلی دیگر برای بسیاری از کودکان هرج و مرج ایجاد خواهد کرد. این یک تماس اشتباه است.”

سناتور دموکرات ریچارد پن، نویسنده قانونی برای تشدید قوانین واکسیناسیون کودکان در کالیفرنیا، گفت که عدم تطابق نژادی در سطوح واکسیناسیون کووید-19 برای کودکان به این معنی است که دولت باید اقدامات بیشتری را انجام دهد تا عکس‌ها را به طور گسترده در دسترس این خانواده‌ها قرار دهد، در حالی که با واکسن مبارزه می‌کند. اطلاعات غلط

او معتقد نیست که تصمیم لس آنجلس برای به تعویق انداختن اجرای دستورات دانشجویی خود، سایر مناطق را از تلاش برای اجرای وظایف خود باز دارد.

پان در مصاحبه ای گفت: “سوالی که همه فکر می کنند این است که چگونه مدارس را باز نگه داریم؟” “بدون احکام دانشجویی، تعطیلی های بیشتری به دلیل شیوع بیماری وجود خواهد داشت. با دستورات، تعداد کودکانی که به دلیل واکسینه نشدن نمی‌توانند در آن شرکت کنند، نسبتاً کم خواهد بود.»

نواحی جاهای دیگر قضاوت کرده اند که در صورت اجرای این دستور، کدام دانش آموزان به احتمال زیاد واکسینه نمی شوند و کاستی های این دانش آموزان در یادگیری از راه دور.

بیل دی بلازیو، شهردار مستعفی نیویورک، به تازگی قوانین سختگیرانه جدیدی را وضع کرده است که کودکان 5 ساله را ملزم می کند برای غذا خوردن در داخل رستوران یا تیم های ورزشی مدرسه واکسینه شوند، اما او از در نظر گرفتن الزامات واکسن برای حضور در مدرسه خودداری کرد. او گفت که این می تواند تعداد زیادی از کودکان را از کلاس های درس خود مسدود کند، همان مشکلی که لس آنجلس با آن روبرو بود.

اریک آدامز، شهردار منتخب، که در اول ژانویه کار خود را آغاز می کند، در ماه مه گفت که مخالف دستور واکسن برای دانش آموزان در نیویورک است. اخیراً، آدامز گفت که زمانی که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) این واکسن را به طور کامل تأیید کند، ترمی را برای دانش آموزان 12 ساله و بالاتر در نظر خواهد گرفت.

آلیسون آروادی، کمیسر بهداشت عمومی شهر، گفت که علاقه شیکاگو به تایید کامل FDA نیز بستگی دارد. او یک قدم فراتر رفت و گفت تا زمانی که دولت فدرال به طور کامل دوزهای مصرفی را برای کودکان خردسال مجاز نکند، شهر دستوری برای واکسن برای دانش آموزان در نظر نخواهد گرفت، چیزی که تا تابستان یا پاییز آینده ممکن نیست اتفاق بیفتد.

در پورتلند، اورئولا، جایی که معترضان نقابدار جلسه ای را در نوامبر به تعویق انداختند تا در مورد امکان تجویز واکسن برای دانش آموزان بحث کنند، اعضای هیئت مدیره مدرسه به این موضوع حساس پرداختند و رأی گیری را شش ماه به تعویق انداختند.

چندین منطقه دیگر در سراسر کشور، از جمله سیاتل و سینسیناتی، درباره الزامات واکسن کووید-19 برای دانش آموزان بحث کرده اند، در حالی که بیش از ده ها الزاماتی را تحمیل کرده اند که فقط برای دانشجویان ورزشکار اعمال می شود. پنسیلوانیا و تگزاس رویکرد مخالف را در پیش گرفته اند و قوانینی را تصویب کرده اند که دستورات دانشجویی را ممنوع می کند.

تغییر جهت لس آنجلس متحد می تواند کسانی را که مخالف واکسن کووید-19 هستند، فعال کند.

برایان کاستروچی، رئیس و مدیر عامل بنیاد دو بومونت هشدار داد: “تغییر در مسیر به کسانی که نمی خواهند واکسینه شوند می آموزد که قوی باشند، زیرا اگر این کار را به تعداد کافی انجام دهند، سیستم با آنها روبرو خواهد شد.” گروه وکالت

الکساندر نیوز در این گزارش از لس آنجلس مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme