مخالفت دموکرات ها با انتخابات مقدماتی مریلند – “سال فوق العاده جمهوری خواه”

[ad_1]

بالاتر از انتخابات مقدماتی دموکرات ها یک محیط سیاسی است که احتمالاً به نفع جمهوری خواهان خواهد بود – که با پیروزی جمهوری خواهان در همسایه ویرجینیا در ماه گذشته تقویت شد. یکی از نامزدهای دموکرات به پولیتیکو گفت که معتقد است سال 2022 می تواند سخت ترین انتخابات نیم قرن اخیر برای حزب او باشد.

لیست نامزدها شامل کینگ است که آمریکایی آفریقایی لاتین است. جورج راشورن بیکر، مدیر اجرایی سابق شهرستان پرینس و وس مور، نویسنده، هر دو سیاه پوست. رئیس سابق DNC تام پرز، پسر مهاجران از جمهوری دومینیکن. و یکی از مقامات سابق دولت اوباما، اشوانی جین، هندی.

نامزدهای سفیدپوست شامل پیتر فرانشات، بازرس قدیمی و داگ هانسلر، دادستان کل سابق هستند.

جمعیت شناسی این ایالت یک عامل کلیدی است: مریلند یکی از متنوع ترین ایالت های کشور است و سفیدپوستان تنها حدود 4 نفر از 10 رای دهنده در انتخابات مقدماتی دموکرات ها را تشکیل می دهند.

با توجه به شاخص تنوع اداره سرشماری، فرمولی که احتمال انتخاب تصادفی دو فرد از گروه‌های قومی یا نژادی مختلف را اندازه‌گیری می‌کند، مریلند بیشترین سود را از هر ایالت ایالات متحده از سال 2010 به دست آورده است.

مور، تنها نامزد دموکرات ساکن بالتیمور، معتقد است که حزب باید بر ماهیت “تاریخی” منطقه خود تکیه کند.

مور گفت: «من گم نشده‌ام زیرا در تاریخ این کشور تنها دو آفریقایی-آمریکایی به عنوان فرماندار انتخاب شدند.

“دلیلی که مردم در مورد تاریخچه مد اینقدر هیجان زده هستند این است که … امیدی وجود دارد [Maryland] مور، یک کاندیدای سیاسی برای اولین بار و مدیر اجرایی سابق سازمان ضد فقر رابین هود، که از چندین قانونگذار دولتی و محلی حمایت شده است، گفت: غلبه بر این مانع چیزی است که مردم فکر می کنند در مبارزات انتخاباتی ما واقعی است. به عنوان دو رئیس جمهور سابق احزاب ایالتی.

مقامات ایالتی و نامزدها هشدار می دهند که رقابت هنوز در مراحل اولیه است. هنوز هیچ نامزدی آگهی تلویزیونی برای انتخابات مقدماتی اواخر ژوئن منتشر نکرده است و نامزدها نمی توانند تا اواسط فوریه برای رای گیری رسمی درخواست دهند. مقامات عملیاتی ضرب الاجل 20 ژانویه بودجه مبارزات انتخاباتی را به عنوان اولین فشار سنج جدیت نامزدها ذکر کردند.

رهبران احزاب در کشور علیرغم میدان شلوغ و بدون هیچ رهبر مشخصی در این مرحله اولیه، خوش‌بینی نشان می‌دهند. ایوت لوئیس، رئیس حزب دموکرات، گفت: «من فکر می‌کنم این در واقع به حزب کمک می‌کند، زیرا دیدگاه‌های متفاوتی دارد. این نشان می دهد که ما به عنوان دموکرات چه کسی هستیم.”

با این حال تاریخ اخیر نیز به نفع فرمانداران دموکرات مریلند نیست. پس از اینکه مارتین اومالی در سال‌های 2006 و 2010 پیروز شد، دموکرات‌ها در انتخابات بعدی فرمانداری هوگان شکست خوردند.

او در سال 2018 بن جلوس، مدیر اجرایی سابق NAACP را شکست داد، سالی که سالی هیجان انگیز برای دموکرات ها در سراسر کشور بود. چهار سال قبل، هوگان با برکناری آنتونی براون، دموکرات، که معاون فرماندار اومالی بود و برای اولین فرماندار سیاهپوست ایالت مورد علاقه بود، کارشناسان را شوکه کرد.

براون که اکنون عضو کنگره است و در سال 2022 برای دادستانی کل کشور نامزد شده است، گفت: در سال 2014، ما از یک چرخه هشت ساله افزایش تقریبا سالانه مالیات خارج شدیم.

در حالی که او معتقد است این رویکرد درست در سال‌های پس از رکود بزرگ است، اما براون می‌گوید که رای‌دهندگان خسته از مالیات با هوگان که به عنوان یک تاجر جمهوری‌خواه ظاهر می‌شود و مالیات‌ها را کاهش می‌دهد، ریسک کرده است.

براون گفت: “بنابراین داستان شخصی در سال 2022 مهم خواهد بود. اما ما همچنین باید مطمئن شویم که مستقیماً در مورد موضوعاتی که مریلندی ها روی آنها تمرکز دارند صحبت کنیم.” و این به معنای صحبت در مورد مشکلات کتاب جیبی است.

دو نامزد دموکرات که نسبت به نامزدهای قبلی فرمانداری کمتر بودند، می گویند که از رقابت های گذشته نیز درس گرفته اند.

گانسلر، دادستان ارشد سابق ایالتی که در دور دوم انتخابات مقدماتی فرمانداری شرکت می کند، گفت که از دست دادن اخیر دموکرات ها در کشور – همراه با فضای سیاسی دشوار مورد انتظار برای حزب در سطح ملی – دلیل نامزدی حزب است. یک نامزد مناسب برای پیروزی در انتخابات عمومی.

گانسلر که در انتخابات مقدماتی 2014 نیز دوم شد، گفت: “ما دموکراتیک ترین کشور را در کشور داریم، اما در سه انتخابات از پنج انتخابات گذشته شکست خورده ایم.” ما مشتاقانه منتظر سال آینده هستیم. سال ها.

او گفت: «این ایده که کسی که می تواند از انتخابات مقدماتی دموکرات ها خارج شود، هرگز یک مقام سیاسی نداشته است و سپس سعی کرده است ماشین هوگان را در یک سال فوق العاده جمهوری خواه تصاحب کند، کوته فکرانه است.

بیکر که در انتخابات مقدماتی دموکرات ها در سال 2018 به مقام دوم دست یافت، همچنین روی دوره خود در دولت به عنوان نقطه فروش در این چرخه حساب می کند. او به سه موضوع پیرامون کمپین خود اشاره کرد: بهداشت، جرم و جنایت و آموزش.

بیکر در پاسخ به سوالی درباره باختش مقابل Jealous در انتخابات مقدماتی 2018، گفت که کمپین او بیش از حد بر پایگاه اصلی او در اکثریت – شهرستان شاهزاده جورج سیاهپوست متمرکز شده است، به قیمت رای دهندگانی که در شهر بالتیمور و اطراف آن نیستند. آنها این فرصت را داشتند که او را بشناس از 24 شهرستان مریلند، بیکر فقط لباس شاهزاده جورج و همسایه کالورت را می پوشید و به سایر نقاط ایالت دمیده شد.

“سعی کردم مسابقه ای برگزار کنم که همه به من گفتند – من در آن زمان مسئول بودم – و همه گفتند: “این چه کاری است که انجام می دهی: تو با خیال راحت بازی می کنی.” و این یک اشتباه است، “بیکر گفت.

و فرانسوا که از سال 2007 مدیر مالی ایالت است نیز از تجربیات خود در مبارزات انتخاباتی استفاده می کند. او گفت: “راه پیروزی این است که من یک پایگاه دارم و چهار انتخابات در سراسر ایالت در دست دارم.” مابقی زمین توسط بسیاری از افراد تأثیرگذار و با بودجه خوب تکه تکه شده است، اما راه پیروزی کاملاً روشن است.»

او همچنین خود را به عنوان یک کاندیدای قدرتمند در انتخابات عمومی فروخت و گفت که “هیچ پشیمانی ندارد، هیچ شکی ندارد” در مورد مخالفت خود با رقابت 2018 – جایی که او از حمایت از حساد در برابر هوگان که او را ستایش می کرد خودداری کرد – و هرگونه تغییر احتمالی امسال . .

به نوبه خود، کینگ به ضابط خود متکی است: آموزش. آخرین وزیر آموزش باراک اوباما، رئیس جمهور وقت آمریکا، برای حمایت از عقاید لیبرال خود، در این ماه یک تبلیغ دیجیتالی اجرا کرد و ویژگی های جمهوری خواهان ملی را به چالش کشید که نظریه نژادی انتقادی متعصب و نژادپرستانه است.

چارچوب این نظریه که توسط وکلای سیاهپوست در دهه 1970 ایجاد شد، بر این ایده استوار است که نژاد و نژادپرستی پس از برده داری و جیم کرو ریشه در نهادهای آمریکایی دارد. این موضوع در انتخابات اخیر به یک موضوع داغ تبدیل شده است، زیرا برخی از مجلس های ایالتی مورد حمایت جمهوری خواهان تلاش کرده اند او را از تدریس در مدارس منع کنند، حتی در حوزه های قضایی که بخشی از برنامه های درسی مدارس نیست.

کینگ در این آگهی گفت: «برخی از سیاستمداران راست افراطی می‌خواهند داستان من را پاک کنند.

پرز، رئیس سابق DNC که همچنین وزیر کار فدرال و ایالتی بود و اخیراً از نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان و نانسی پلوسی متولد بالتیمور تأییدیه دریافت کرده است، می‌گوید که قصد دارد به اتحادیه‌های حمایتی تکیه کند.

پرز با اشاره به نقش اتحادیه‌های بخش دولتی و خصوصی در کمک به فرماندار نیوجرسی، فیل مورفی، در ماه گذشته، حتی زمانی که دموکرات‌ها ویرجینیا را از دست دادند، گفت: «من به حمایتی که در طول تولدم داشتم افتخار می‌کنم.

این رقابت همچنین شامل دو نامزد دیگر است: مدیر عامل غیرانتفاعی جان بارون. و جروم سگال که تلاش ناموفق برای پیروزی در انتخابات مقدماتی به عنوان سناتور از حزب دموکرات بن کاردین در سال 2018 داشتند، هر دو سفیدپوست هستند.

تغییرات جمعیتی در مریلند ممکن است برای دموکرات‌هایی که به سال 2022 می‌روند یک موهبت باشد. این ایالت شاهد جهش جمعیت آسیایی و اسپانیایی بوده است، در حالی که جمعیت سفیدپوست از 55 درصد یک دهه قبل به 47 درصد در سال 2020 کاهش یافته است.

سیاه پوستان هنوز هم بزرگترین جمعیت اقلیت را تشکیل می دهند، اما 29 درصد از جمعیت ایالتی آنها از سرشماری سال 2010 بدون تغییر باقی مانده است.

برای جمهوری خواهان مریلند که به دنبال حفظ کنترل عمارت فرماندار هستند، جمعیت سیاه پوست این ایالت که پایدار است، می تواند مثبت تلقی شود.

مایلی کرومر، مدیر مرکز سیاست گذاری سارا تی هیوز در کالج گوچر، که نظرسنجی های ایالتی را انجام می دهد، می گوید که هوگان توانست حدود 30 درصد از رای دهندگان سیاه پوست را در سال 2018 جذب کند.

اما مشخص نیست که نشانه جمهوری خواهی معتدل او به سایر نامزدها منتقل شود.

کرومر به SETimes گفت: «هیچ مدرکی دال بر صف های هوگان در ایالت وجود ندارد. “بنابراین این منجر به بحث در مورد اینکه آیا هوگان یک واحد منحصر به فرد است و آیا می توان دوباره از این نوع نام تجاری استفاده کرد یا خیر.

کلی شولتز، وزیر امور خارجه، جمهوری خواه، می تواند با تبدیل شدن به اولین زنی که فرماندار مریلند شود، داستان خود را بسازد.

او با دل ایالتی روبرو است. دنیل کاکس که از حمایت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا برخوردار است. شولتز ضمن تاکید بر حمایت هوگان از نامزدی خود، از سؤال در مورد تأیید ترامپ و تأثیر او بر رقابت پرهیز کرد. او از نامزدی خود به عنوان یکی از جانشینان دوره فرمانداری محبوب کنار رفت.

کمپین من تنها کمپینی است که مریلند را به سمتی سوق می دهد که مریلند در حال حاضر بسیار بسیار راحت احساس می کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme