متحدان هریس از او می خواهند تا زمانی که تغییر کارکنان قریب الوقوع است، فرمان را به دست بگیرد

[ad_1]

هریس وقتی از سوی POLITICO پرسیده شد، از جابجایی کارکنان و تنظیم مجدد پتانسیل اجتناب کرد و دفتر او از اظهار نظر در مورد این داستان خودداری کرد. اما در پشت صحنه، اعضای شورا هفته ها را صرف تحقیق در مورد گزینه های جایگزین احتمالی و ارزیابی دیگرانی کردند که در اوایل سال جاری نقش خود را به دفتر منتقل کرده بودند تا ببینند آیا احتمال بیشتری برای پیوستن به دور دوم وجود دارد یا خیر.

چهار مقام در هفته های اخیر اعلام کرده اند که دفتر معاونت رئیس جمهور را ترک می کنند. اینها شامل استعفای بلندپایه یکی از نزدیکترین همکاران هریس، سایمون سندرز، مشاور ارشد و سخنگوی ارشد، و اشلی اتین، مدیر ارتباطات دفتر است. مقامات می گویند که این خروج مدت ها برنامه ریزی شده بود و دلیلی بر آشفتگی نیست. اما آنها بخشی از موجی هستند که می تواند با نگاه کارمندان معاونت رئیس جمهور به گزینه های دیگر رشد کند. به گفته افراد آشنا با این گفتگوها، دستیاران بیشتری در دفتر هریس برای رفتن ابراز تمایل کرده اند.

دونا برازیل، یک استراتژیست کهنه کار دموکرات نزدیک به کاخ سفید و دفتر معاون رئیس جمهور، گفت که جابجایی در این سطح از دولت تعجب آور نیست – به ویژه در مورد سندرز، یکی از اولین افرادی که جو بایدن رئیس جمهور وقت آمریکا استخدام کرد. برای رئیس جمهور. اما او گفت که جای خالی جدید به هریس فرصتی برای ارزیابی مجدد می دهد.

برازیل در مصاحبه ای گفت: “هر فرصتی که در سیاست تجدید و جهت گیری مجدد به دست می آورید، فرصت خوبی است.” “در هر مرحله از [Harris’] زندگی، افرادی بودند که او می توانست با خود بیاورد، و سپس افرادی بودند که او مجبور شد به دلیل مسئولیت های جدید همراهش کند. و من فکر می‌کنم این فرصتی است که او تمام زندگی حرفه‌ای خود را برای یافتن افرادی که بتوانند روی میز صندلی‌های خود را بنشینند، انجام داده است، زیرا حدس بزنید چه چیزی؟ چیز جدیدی در منو وجود دارد.»

آشفتگی میان کارمندان هریس به گمانه زنی هایی درباره نحوه اداره دفتر او و دستیاران ارشدش و همچنین ظرفیت خود به عنوان رئیس منجر شده است. بهترین متحدان هریس با آگاهی از غرغر کردن، از مهارت های رهبری او دفاع می کنند، در حالی که این عقب نشینی را بخشی از فرسودگی معمولی می دانند که از کار در یک محیط زودپز ناشی می شود. در میان برخی از افراد معتمد این ترس وجود دارد که اگر او در محل کارش در دفترش مرکزیت بیشتری نداشته باشد، یک سال اول ناامیدکننده می تواند به سال دوم دردناک تر تبدیل شود.

یکی از معتمدین قدیمی هریس به پولیتیکو گفت: «اگر او اجازه نداشته باشد افراد خود را انتخاب کند یا در انتخاب افراد خود حرف زیادی برای گفتن داشته باشد، شیطان است.

دولت بایدن قبلاً یک جفت بست در تابستان وارد کرده بود – لورین والز و آدام فرانکل – برای ارزیابی کار معاون رئیس جمهور و تغییرات در موسسه. آنها در مورد تغییرات داخلی صحبت نکرده اند، اما یکی از نزدیکان هریس والاس را به عنوان یک “نفوذ آرام بخش” توصیف می کند که تنگناها را ساده کرده است.

تیم معاون رئیس جمهور از اظهار نظر در مورد آنچه که از زمان پیوستن والاس و فرانکل، نویسنده سابق سخنرانی های باراک اوباما، تغییر کرده است، خودداری کردند، اما مقامات گفتند که آنها در برنامه ریزی بلندمدت و توسعه سازمانی مشارکت داشتند.

استراتژیست های دموکرات و افرادی که از نزدیک با هریس و بایدن در ارتباط هستند، سازماندهی مجدد دفتر آتی را لحظه مهمی برای کاخ سفید می دانند، جایی که آنها می توانند برنامه ریزی کنند که چگونه یک شخصیت تاریخی را در نقش معاون رئیس جمهور قرار دهند.

و با خروج سندرز و اتین، هر دو سیاهپوست، تمرکز مجددی در میان آنها ایجاد شد
دموکرات ها به تلاش برای تنوع بیشتر در مشاغل کلیدی و در دولت بایدن ادامه می دهند.

متحدان هریس نیز این را فرصتی برای او در نظر بگیرید تا نقش فعال تری در شکل دادن به پوشش خود داشته باشد. در میان آنها، احساس نارضایتی فزاینده ای نسبت به آنچه به عنوان انتقاد بسیار شدید تلقی می شود، وجود دارد که به ارزیابی روز قیامت از وضعیت و آینده سیاسی او دامن می زند.

«قطعاً پیشرفت‌هایی وجود دارد که به طور گسترده به رسمیت شناخته شده‌اند که باید در این دفتر انجام شود. یک استراتژیست دموکرات با بایدن ورلد گفت و این پیشرفت ها توسط افراد دفتر او و افراد در کاخ سفید به رسمیت شناخته می شود.

این استراتژیست اضافه کرد که اگرچه “افراد با استعداد زیادی در دفتر” وجود دارند، اما اکنون به هریس این فرصت داده می شود تا از سال اول خود بیاموزد و دفتر را به گونه ای ساختار دهد که نیازها و اهداف آنچه را که برای رسیدن به آن تلاش می کند برآورده کند. آنچه برای دولت به دست می آورد.»

کارن فینی، یک استراتژیست دموکرات که در کمپین های انتخاباتی هیلاری کلینتون و استیسی آبرامز کار کرده است، گفت که علیرغم سرفصل ها، هریس کارهای قابل ستایشی در زمینه حق رای انجام داده است، با افرادی که به طور سنتی از ناحیه کلمبیا شنیده نمی شوند، ملاقات کرده است و به این موضوع کمک کرده است. یک “چهره انسانی” در دستور کار قانونگذاری گسترده رئیس جمهور از طریق سفرهای او در سراسر کشور.

فینی گفت: “معاون رئیس جمهور هریس کار معاون رئیس جمهور را انجام می دهد.” “این شماره 2 برای کمک به پیشبرد و تصویب دستور کار رئیس جمهور، نمایندگی ایالات متحده در سراسر جهان و کمک به بازسازی اتحادهای جهانی ما است. و در مورد همه‌گیری، بسته کمکی را بپذیرند و به کشور سفر کنند و از آمریکایی‌ها بخواهند واکسینه شوند.»

هریس مدت‌هاست که در یافتن موقعیت اولیه در موقعیت‌هایی که به تازگی انتخاب شده است، حتی در آن‌هایی که تجربه قابل‌توجهی دارند، مشکل داشته است. در طی یک دهه، از سال 2011 تا 2021، او از دادستان کل کالیفرنیا به سناتور ایالات متحده و معاون رئیس جمهور ارتقا یافت.

به استثنای چهار سال حضور او در سنای ایالات متحده، منحنی یادگیری منجر به اشتباهات اولیه و نقاط خشن در هر شغلی شده است. کارکنان گفتند، اما تا حدی به دلیل برتری کار، همیشه در حال بهبود است. یکی از همکاران قدیمی هریس گفت: «و این بهبودی نتیجه تمرکز مردم بر روی کاری است که او انجام می دهد، نه آنچه مردم می گویند.

هریس مشاوران کمی در اطراف خود با روابط شخصی طولانی مدت دارد. و در طول دوران حرفه ای او به عنوان یک مقام منتخب، استعفاهایی از کارکنان وجود داشته است. با این حال، تنها پس از نوبت او در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2020 بود که آنها شروع به نفوذ مخفیانه به پوشش واقعی اخبار مربوط به او کردند. برخی از این بیم دارند که اگر با کمک لازم تیم بایدن در رده های بالای دفتر خود ثباتی ایجاد نکند، این نوع پوشش آن را مشخص خواهد کرد.

گیل دوراند، رئیس سابق ستاد هریس در کالیفرنیا که اکنون سردبیر سانفرانسیسکو اگزمینر است، گفت: «تغییر بی وقفه کارکنان ادامه خواهد داشت مگر اینکه کاخ سفید مسئولیتی را بر عهده بگیرد و مدیریت دفتر معاون رئیس جمهور را تضمین کند. وی افزود: خطرات برای پرزیدنت بایدن و ملت بسیار زیاد است، بنابراین این داستان تفرقه و ناکارآمدی باید به سرعت متوقف شود.

عملیات پرس هریس تحت آشکارترین تجهیز مجدد است. مقامات اذعان کردند که وقتی این طرح شکل گرفت، نه کاخ سفید و نه دفتر هریس برای سطح کنترل معاون رئیس‌جمهور آماده نبودند، هم به دلیل ماهیت تاریخی موقعیت او و هم به عنوان رئیس جمهور شماره 2، بسیاری از دموکرات‌ها متقاعد نشده‌اند که دوباره نامزد شود. در سال 2024

یک استراتژیست دموکرات مرتبط با کاخ سفید می گوید: «گروه مطبوعاتی او، مطبوعات او، بسیار بزرگتر و بسیار با ثبات تر از معاونان رئیس جمهور قبلی است. فقط سطوح مختلف کنترل و سطوح مختلف پوشش وجود دارد. این به بحث اولیه برمی گردد که چگونه تیم می تواند دفتر را به گونه ای بسازد که به برآورده شدن این الزامات مطبوعاتی در این محیط مطبوعاتی کمک کند.

هریس که خود یک تازه وارد به واشنگتن بود، مجبور شد خود را با نقش معاون رئیس جمهور که به طور سنتی دست کم گرفته شده بود، وفق دهد. او تمایلی به برقراری ارتباط با اعضای رسانه‌ها ندارد، و راه‌های زیادی برای ارائه فعالانه داستان‌ها در مورد او وجود ندارد – افزایش تأثیر پوشش رسانه‌ای این روند و انتقاد شدید از سوی نشریات جناح راست.

برازیل گفت: «چرا، اگر کامالا به حمام برود، همه می‌گویند «او از دستمال توالت استفاده کرده است» یا اگر به آشپزخانه می‌رود، همه می‌گویند «او یک قابلمه جدید خریده است». “چند نفر بال غربی را ترک کرده اند؟” چند نفر گفته اند، “من فقط تا شش ماه دیگر این کار را انجام خواهم داد.” او این اشتهای سیری ناپذیر را دارد که هر مکالمه ای را که کامالا در مطبوعات انجام می دهد، بیان کند، اما هرگز کسی نیست که واقعاً بگوید چه خبر است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes