“قوانین باید واضح باشند”: نمایندگان پارلمان اروپا خواستار بازنشانی استراتژی کووید با افزایش موارد هستند

[ad_1]

حتی برخی از رهبران دموکرات می گویند که دولت بایدن پس از چند هفته کودتا باید اقدامات بیشتری را برای شفاف سازی دستورالعمل های کووید خود انجام دهد.

ما باید خیلی واضح بگوییم: این آسان نیست. استنی هویر، رهبر اکثریت مجلس نمایندگان در مصاحبه ای کوتاه گفت: ما درک می کنیم که آسان نیست، اما باید از قوانین پیروی کنیم. “اما قوانین باید واضح باشند و CDC باید واضح تر از گذشته باشد.

رهنمودهای بیشتری از سوی کاخ سفید ممکن است در طول سخنرانی بایدن در روز پنجشنبه ارائه شود، جایی که او در مورد وضعیت همه گیر صحبت خواهد کرد. و پرزیدنت جو بایدن می تواند از این سخنرانی برای پاسخ به انتقادات حداقل یک تصمیم اخیر CDC استفاده کند – عدم تمایل او به صدور توصیه ملی برای استفاده از ماسک های بهتر مانند N-95 یا KN-95.

افزایش ترس از یک بیماری همه گیر حزبی در روز سه شنبه زمانی که مقامات ارشد بهداشتی کاخ سفید برای اولین بار از زمانی که نوع Omicron به نوع غالب در ایالات متحده تبدیل شد، در کاپیتول هیل ظاهر شدند. در طول جلسه استماع، پتی موری، رئیس سنا HELP (D-Wash.) آخرین تغییرات در دستورالعمل های CDC را “گیج کننده و ناامید کننده” خواند و از دولت به دلیل ادامه کمبود عرضه و سایر سردردهایی که کشور و ملت خود را رنج می دهد، انتقاد کرد.

او گفت: «من ناامید هستم که ما هنوز در مسائل مهم برای خانواده ها، مانند آزمون و حمایت از مدارس عقب هستیم. این بدان معنا نیست که ما پیشرفت نکرده‌ایم، بلکه فقط به اندازه کافی پیشرفت نکرده‌ایم.»

آنتونی فائوچی، برجسته‌ترین مشاور بهداشتی بایدن، در همان جلسه استماع سنا در روز سه‌شنبه، آن را “ویروس بسیار هوشمندانه” خواند و افزود: “ما بهترین کار را انجام می‌دهیم.”

دموکرات ها نیز از جلسات استماع خارج می شوند. بیش از 50 دموکرات در مجلس نمایندگان و سنا این هفته نامه‌ای را به بایدن امضا کردند و از دولت او خواستند دسترسی به آزمایش‌های سریع را افزایش دهد و موانع آزمایش را که یکی از واضح‌ترین چالش‌های Omicron است، برطرف کند. سایر نمایندگان، مانند جاش گاتهیمر (DN.J.) نماینده مجلس، نامه های خود را ارسال کردند.

فراتر از چالش های آشکار با زنجیره تامین جهانی در یک بیماری همه گیر، دموکرات ها اذعان دارند که هنوز سوالات بزرگی در مورد چگونگی – و زمان – آزمایش با یک گزینه کاملاً جدید وجود دارد.

سخنگوی Gregory Meeks (DN.Y.) گفت: “آنچه مردم می خواهند سادگی است.”، به عنوان مثال پیشنهاد کرد که افراد می توانند با استفاده از یک نوع تست تست Omicron مثبت شوند اما با استفاده از نوع دیگر تست آنها منفی باشد. “ما بیشتر یاد می گیریم. این امر باعث می‌شود که عموم مردم در ابتدا سر خود را بخارند تا بفهمند چه اتفاقی دارد می‌افتد.”

در همین حال، با افزایش موارد در ایالات متحده، CDC هفته گذشته با نصف کردن دستورالعمل های ایزوله سازی 10 روزه خود برای افرادی که آزمایش آنها برای ویروس مثبت بود، پاسخ داد. این آژانس در حال حاضر افراد مبتلا را تشویق می کند تا “حداقل” پنج روز قرنطینه شوند. برای ورود مجدد به جامعه تا زمانی که فرد نقاب زده باشد و علائمی نداشته باشد نباید آزمایش منفی داشته باشند.

این توصیه‌ها به‌طور چشمگیری از توصیه‌های اولیه آژانس منحرف شد که به سرعت تبدیل به یک الگوی مجازی اینترنتی شد. راشل والنسکی، مدیر CDC، در پاسخ به سوالی درباره این انتقاد، از تصمیم آژانس در روز سه‌شنبه دفاع کرد و به سناتورها گفت که این تغییر به دلیل داده‌های جدید در مورد اینکه چه زمانی افراد بیشتر در معرض شیوع ویروس هستند و نیاز فوری به نگه داشتن بیمارستان‌ها، مدارس، داروخانه‌ها و سایر موارد ایجاد شده است. نیروی کار از سقوط به شدت تحت تاثیر قرار گرفت.

او گفت: “ممکن است کمبود وجود داشته باشد و نشان داده شده است که عواقب جدی برای سلامت عمومی دارد.” “این راهنمای درستی است برای آنچه که ما در حال حاضر در مورد نمایش و شرایط دنیای واقعی که در حال حاضر با آن روبرو هستیم می دانیم.

دموکرات‌ها اذعان دارند که انتقال علم در حال تکامل دشوار است، به‌ویژه برای ملتی که از دو سال گذشته خسته شده‌اند، اما همچنان می‌گویند که دولت می‌تواند بهتر عمل کند. حداقل یک دموکرات، رو هان از کالیفرنیا، خواستار یک رئیس جدید CDC شد – کسی که “واقعاً برای سلامت عمومی احترام قائل است و در بسیاری از تماس ها حق داشت.”

«مردم در تلاش هستند تا دقیقاً بفهمند چه کاری باید انجام دهند. آیا حتی در صورت داشتن علائم، باید پنج روز قرنطینه شوید؟ یا نه؟» سخنگوی یان شاکوفسکی (دولتی) یکی از ده ها دموکراتی که نامه ای را به بایدن درباره آزمایش سهام در این هفته امضا کردند، اضافه کرد.

شاکوفسکی خاطرنشان کرد که او و سایر دموکرات‌ها این هفته در کاخ سفید در مورد برخی درمان‌های جدید برای کروناویروس جلسه توجیهی دریافت کردند. و در حالی که “بسیار مهم” است که این موضوع در هفته های آینده حل شود، او گفت: “فکر می کنم در حال جبران است.”

بسیاری از دموکرات‌ها واضح هستند که بایدن یا دولت او را به خاطر ویروسی که اکنون از دفاع قبلی مانند واکسیناسیون یا مصونیت قبلی فرار می‌کند، سرزنش نمی‌کنند. اما آنها می گویند مقامات بهداشتی باید پاسخ های روشن تری در مورد چگونگی جلوگیری از شیوع آن بدهند.

“من فکر می کنم دولت کار بزرگی انجام می دهد. نانسی پلوسی، سخنگوی نانسی پلوسی در مصاحبه ای کوتاه گفت: “من فکر می کنم CDC به شفافیت بیشتری نیاز دارد.” وی با اشاره به ماسک N95 خود افزود: پیام من این است که اگر همه از این ماسک ها استفاده کنند، نه ماسک های پارچه ای، می توانیم در مدت زمان کوتاهی از شر آن خلاص شویم.

حتی مشاوران سابق دولت بایدن علناً صحبت کرده و خواستار یک استراتژی جدید شده‌اند و هشدار داده‌اند که ادامه مسیر فعلی، بیمارستان‌های مملو از جمعیت کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد و بهبودی کشور را به تأخیر می‌اندازد.

سلین گاندر، اپیدمیولوژیست در دانشگاه نیویورک و مشاور سابق انتقال بایدن، از جمله آن منتقدان است – به پولیتیکو گفت که طرح جدیدی که صرفا بر اساس واکسیناسیون نیست ضروری است. بدون این، و در غیاب سرمایه گذاری بیشتر برای تهویه بهتر و درمان های مقرون به صرفه تر، “در نهایت ما مجبور خواهیم شد بیمارستان های بیشتری بسازیم و پزشکان و پرستاران بیشتری را استخدام کنیم.”

«این به معنای افزایش مالیات خواهد بود. این به معنای افزایش حق بیمه خواهد بود. گاندر گفت که اخیراً تماس هایی از قانونگذاران دموکرات دریافت کرده است که نگران این همه گیری هستند. او از گفتن اینکه چه کسی حمله کرده است خودداری کرد.

زیک امانوئل، یکی دیگر از مشاوران سابق بایدن، که خواستار یک استراتژی جدید شد، اضافه کرد: زمانی که ویروس جهش پیدا می کند، باید برنامه خود را تغییر دهید. امانوئل گفت، در حالی که سیاست‌های ضد همه‌گیری رئیس‌جمهور تا رشد تابستانی دلتا موفقیت‌آمیز بود، دولت باید تمرکز کند و سیستم‌هایی ایجاد کند که کشور در سه، شش و دوازده ماه آینده در کجا قرار دارد.

او گفت: «ما فکر می‌کنیم که واکنش‌پذیری بیش از حد به جای فعال بودن وجود دارد. «اگر امروز کاری را انجام ندهی که شش ماه دیگر به تو کمک می کند، دچار مشکل می شوی.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet