قضات نقشه های سیاسی آمریکا را ترسیم می کنند

[ad_1]

“به همین دلیل است که داشتن دادگاه های خوب بسیار مهم است. و به همین دلیل است که مردم باید توجه کنند. گفت: اولین دوره دموکرات کتی منینگ، نماینده مجلس، که پس از آنکه نقشه‌سازان جمهوری‌خواه در کارولینای شمالی در ابتدا منطقه مستقر در گرینزبورو او را تکه تکه کردند تا زمانی که قضات مداخله کردند، شانسی برای انتخاب مجدد نداشت.

او افزود: این یک تصمیم فوق العاده است. “من همیشه متقاعد شده ام که اگر ما موفق به محاکمه عادلانه شویم، او به این نقشه ها نگاه می کند و تشخیص می دهد که او یک قهرمان چریک استثنایی است.

در سرتاسر کشور، این دادگاه ها به عنوان بازیگران بزرگ سیاسی آماده هستند. و در حالی که برخی از این قضات برای مناصب خود می جنگند، بسیاری از آنها منصوب شده اند، به این معنی که تصمیمات از دست داوران غیر منتخب گرفته می شود.

قضات قبلاً برای کمک به تغییر جهت کمیسیون هایی در ویرجینیا و واشنگتن که ضرب الاجل را از دست داده اند، وارد عمل شده اند. و آنها احتمالاً در نهایت مرزهای سیاسی ایالت های دارای دولت های تقسیم شده مانند پنسیلوانیا، مینه سوتا، را مشخص می کنند. ویسکانسین و احتمالاً حتی لوئیزیانا، که در مجموع نزدیک به 40 مکان در خانه را ترکیب می کند.

در فلوریدا و اوهایو، دموکرات‌ها در حال آماده شدن برای درخواست تجدیدنظر در دادگاه‌های ایالتی هستند. و سرنوشت نقل مکان کارولینای شمالی – و منینگ – نیز احتمالاً در آنجا تعیین می شود.

دادگاه عالی کارولینای شمالی هفته گذشته به طور یکجانبه دوره نامزدی را به حالت تعلیق درآورد، انتخابات مقدماتی را – حتی مسابقات ایالتی – به عنوان یک صندلی آزاد در سنا لغو کرد. و قول داد که قوه قضاییه تا اوایل سال 2022 تصمیم خواهد گرفت که آیا جمهوری خواهان به طور غیرقانونی مرزهای سیاسی ایالت را دستکاری کرده اند یا خیر که نقشه ای را ترسیم می کنند که می تواند دموکرات ها را تنها در سه استان از 14 شهرستان ایالت ترک کند.

اریک هولدر، دادستان کل سابق، که اکنون ریاست کمیته ملی دموکراتیک برای توزیع مجدد منطقه را بر عهده دارد، گفت: «ما یک سابقه بزرگ در کارولینای شمالی داریم – چرا من از پیروزی در آنجا مطمئن هستم.

او در اوایل این ماه به خبرنگاران گفت: «دادگاه‌های ایالتی ایالات متحده حیاتی هستند، به‌ویژه با توجه به روشی که اکثریت محافظه‌کار در دیوان عالی ایالات متحده تلاش کرده است تا قوه قضائیه فدرال را از موضوع خارج کند.» مربوط به کلاهبرداری چریکی».

این تصمیم قابل توجه از سال 2019 به ایجاد چشم‌انداز قانونی فعلی کمک کرد، که نشان می‌دهد دادگاه‌های ایالتی آزادند تا در این بحث شرکت کنند، حتی اگر قوه قضاییه فدرال مجبور نباشد. انتخاب یک دادگاه ایالتی در آستانه سال 2022 به سرعت تبدیل به یک روش غیرقابل پیش بینی برای تأثیرگذاری بر تغییر جهت دهی منطقه شد.

از دست دادن دردناک 6000 رای دموکرات در انتخابات دادگاه عالی ایالتی 2019 به هموار کردن راه برای تصمیم گیری وحشیانه دو هفته پیش در ویسکانسین کمک کرد. دادگاه محافظه کار 4-3 بر توزیع مجدد در ایالت نظارت خواهد کرد، به لطف بن بست بین فرماندار دموکرات تونی اورز و مجلس جمهوری خواه.

قضات جمهوری خواهان وقتی گفتند که فقط تغییرات جزئی در نقشه های موجود که در سال 2011 برای حمایت تهاجمی از حزب جمهوری خواه تهیه شده بود، ایجاد خواهند کرد، پیروزی را به دست آوردند.

ران کیند (D-Wis.) گفت: «این ایالتی به رهبری بایدن خواهد بود و دارای دو سوم اکثریت جمهوری خواهان در مجلس و سنا خواهد بود». “شما فقط می توانید این کار را از طریق جریماندرینگ باز انجام دهید.”

مارک پوکان (D-Wis.) سخنگوی، با ابراز امیدواری از اینکه دادگاه های فدرال همچنان بتوانند در این امر دخالت کنند، افزود: “این یک مشکل خواهد بود.” نه به طور دائم، بلکه یک اقلیت یک دهه دیگر، قطعاً برای دموکرات ها.»

آخرین امید دموکرات‌های ویسکانسین ممکن است انتقال این طرح به دادگاه‌های فدرال باشد. دادگاه عالی ایالات متحده هفته گذشته شکایت جمهوری خواهان را رد کرد.

با این حال، دموکرات ها از دادگاه های لیبرال تر در ایالت های دیگر سود برده اند. و شاید هیچ نمونه ای بهتر از پنسیلوانیا وجود نداشته باشد. آنها دادگاه عالی را در سال 2015 لغو کردند و سه سال بعد نقشه کنگره را که توسط جمهوری خواهان ترسیم شده بود، کنار گذاشت. هیئتی متشکل از 13 جمهوری خواه و پنج دموکرات را به یک تقسیم بندی مساوی تبدیل کرد.

جمهوری‌خواهان هنوز مجلس پنسیلوانیا را کنترل می‌کنند، اما دموکرات‌ها دارای یک فرماندار وتو و یک دادگاه لیبرال به عنوان ستون فقرات خود هستند.

مادلین دین (D-Pa.)، که در سال 2018 در استانی که اخیراً خارج شده بود پیروز شد، گفت: «این دلیلی بود که من حتی موفق به کاندیداتوری شدم.» او گفت که دادگاه عالی پنسیلوانیا پیام روشنی از جمهوریخواه ارسال کرد. حزب: “کارت های شما به طرز محسوسی مغایر با قانون اساسی است، آنها به طور قابل توجهی بریده شده اند. آنها را منصفانه دوباره بکشید، یا ما آنها را برای شما دوباره ترسیم می کنیم.”

و او کاهش در سال 2021 را پیش‌بینی می‌کند: «فکر می‌کنم این جایی است که می‌رویم. من فکر می کنم این دوباره تکرار خواهد شد.”

عوامل ارشد هر دو طرف خود را به عنوان افراد خارجی در نبردهای دادگاه معرفی می کردند. و جمهوری خواهان به ترسیم مجدد پنسیلوانیا در سال 2018 به عنوان زنگ خطر اشاره می کنند. آدام کینکید، مدیر اجرایی مرکز ملی جمهوری خواهان، گفت: به نظر می رسد دادگاه در آن حکم از زبانی استفاده کرده است که با کارت های قانونی مربوط به نقشه های کنگره است.

او گفت: “من فکر می کنم بسیاری از مردم پس از آن لحظه شروع به نگاه کردن به دادگاه های عالی ایالتی به عنوان شرکت کنندگان حزبی در توزیع مجدد منطقه کردند.” من در هیچ کجای کشور نمی دانم که جمهوری خواهان به دادگاه عالی ایالات متحده مراجعه کرده و سپس برای لغو کارت شکایت کرده باشند. این بازی دموکرات هاست.”

و جمهوری خواهان عجله کردند که به عقب برسند. “ما باید شروع به حمل همان قدرت آتش کنیم.”

کمیته رهبری ایالتی جمهوری خواه، که از نامزدهای جمهوری خواه حمایت می کند، و طرح عدالت قضایی آن، طی پنج سال گذشته 11 میلیون دلار برای دعاوی حقوقی هزینه کرده اند. در چرخه های آینده، او به اکثریت دموکراتیک روی نیمکت نگاه می کند در پنسیلوانیا، کارولینای شمالی، ایلینوی و میشیگان.

اندرو رومئو، سخنگوی کمیته در بیانیه‌ای گفت: «چند هفته گذشته دوباره روشن کرد که پیروزی و حفظ اکثریت محافظه‌کار در مجالس ایالتی هرگز برای توقف جنایات لیبرال کافی نخواهد بود. دموکرات‌ها به استراتژی «دعوای آبی» خود در سراسر کشور ادامه خواهند داد.»

دموکرات ها اخیراً در پرونده های قضایی موفق بوده اند. NDRC و شرکای آن که متعلق به مالک است، حداقل در هفت مسابقه از سال 2017 در میشیگان، کارولینای شمالی، اوهایو و ویسکانسین برنده شده اند.

اما خسارات سنگینی نیز وجود داشت، مانند از دست دادن قاضی وقت، چری بیزلی با 400 رای در کارولینای شمالی در پاییز گذشته.

جی کی باترفیلد، نماینده دموکرات، قاضی سابق دادگاه عالی کارولینای شمالی که در حال کناره گیری از کنگره است، گفت: «ما باید به انتخابات دادگاه عالی توجه بیشتری داشته باشیم زیرا واقعاً مهم است.

باترفیلد گفت از دست دادن بیزلی به پل نیوبی جمهوری خواه به حزب جمهوری خواه نقش مهمی در توزیع مجدد داد، حتی اگر دموکرات ها اکثریت را داشته باشند. وی افزود: «دیوان عالی در هر ایالت یک نهاد قضایی بسیار قدرتمند و بسیار قدرتمند است، به ویژه اگر آنها برای آنچه غیرقابل قبول است، سابقه ایجاد کنند. جریماندرینگ

کارولینای شمالی برای پرونده های قضایی صفر بود، آخرین بار زمانی که دادگاه های ایالتی دو دموکرات دیگر را در سال 2019 به دست آوردند، از جمله منینگ در گرینزبورو.

“ما بحث برانگیزترین دولت در کشور هستیم. و این درست است، “سخنگوی پاتریک مک هنری (RN.C.)، با انتقاد از رشته کارت ها در حال تغییر گفت. «فکر نمی‌کنم قوه قضائیه به ایده سردرگمی رأی‌دهندگان توجه کرده باشد.

اما فعالان دموکرات گفته‌اند که به دادگاه‌های ایالتی رفته‌اند تا قبل از تغییر مسیرهای بزرگ، عرشه را ردیف کنند. و مطمئناً کشورهایی وجود دارند که دادگاه های محافظه کار در مورد آنها نگران هستند.

برای مثال، جمهوری‌خواهان در مقابل دادگاه عالی اوهایو، جایی که قانون‌گذاران جمهوری‌خواه با کارتی مواجه شده‌اند که می‌تواند تنها دو نفر از 15 عضو کنگره را در اختیار دموکرات‌ها بگذارد، پیشتاز هستند. مناطق.

و سپس کشورهایی وجود دارند که در آن قضات منصوب می شوند. دادگاه عالی فلوریدا یک چرخش شدید به راست داشت از سال 2015، زمانی که او نقشه جدیدی از کنگره ایجاد کرد که چندین کرسی را برای دموکرات ها به ارمغان آورد. ران دیسانتیس، فرماندار حزب جمهوری خواه، از زمان تصدی مسئولیت، سه قاضی محافظه کار را منصوب کرده است.

در جای دیگر، گرایش های چریکی دربار تعجب آور است. دادگاه ویرجینیا تمایل دارد جمهوری خواهان را تحریف کند و قضات ویژه منتخب قضات هفته گذشته نقشه جدیدی از کنگره تهیه کردند که هر دو طرف با آن مخالفت کردند. او منطقه جمهوری ابیگیل اسپانبرگر (D-Va.)، یکی از اعضای برجسته دموکرات های میانه رو را پاک کرد.

در کانزاس، پنج قاضی از هفت قاضی توسط فرمانداران دموکرات منصوب شدند. اگر جمهوری خواهان جمهوری خواه نتوانند اکثریت فوق العاده را برای شکستن وتوی لورا کلی دموکرات به دست آورند، قضات می توانند برای محافظت از شاریس دیویدز دموکرات در برابر نابودی سیاسی وارد عمل شوند.

دیویدز گفت: “رهبرانی در مجلس قانونگذاری کانزاس وجود دارند که به صراحت انگیزه خود را از ساختن کارت های جریمندر برای منافع سیاسی حزب خود بیان کرده اند.” بیشتر از همه، خون من در حال جوشیدن است.

سارا فریس در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes