قرص های تغییر دهنده بازی کووید برای برخی از بیماران غیرقابل دسترس است

[ad_1]

قرص‌های کووید ارزان‌تر و کاربردی‌تر از درمان آنتی‌بادی منفرد هستند، که نشان داده شده است در برابر نوع Omicron که به سرعت در حال گسترش است، که باید در محیط‌های بالینی استفاده شود، مؤثر است. نکته کلیدی این است که یک سری قرص باید ظرف چند روز پس از شروع علائم شروع شود – و بعد از اینکه آزمایش عفونت کووید-19 را تایید کرد.

منابع محدود و موانع بوروکراتیک می تواند غلبه بر آن را دشوار کند.

مجوزهای استفاده اضطراری از قرص ها به گونه ای نوشته شده است که نیروی تجویز محدود به پزشکان و برخی از متخصصان بهداشت رایج در عمل پزشکی است. این می تواند یک چرخ و فلک دسترسی ایجاد کند که در آن بیماران ممکن است مجبور شوند از یک سایت آزمایش، یک مطب پزشک و سپس یک داروخانه شرکت کننده فقط برای دریافت داروهای خود بازدید کنند – چشم اندازی که یک مقام بهداشت عمومی گفت شبیه به “بله شما غازها را برای آزمایش می فرستید”. برای پیدا کردن این داروها.”

آن زینک، افسر ارشد پزشکی آلاسکا و رئیس تازه منتخب انجمن متخصصان بهداشت ایالتی و منطقه ای، گفت: «این می تواند به معنای سه ورود و خروج باشد. “و این به شرطی است که هر سه به خوبی کار کنند”، به این معنی که بیماران می توانند نوبت بگیرند و از مراجعه به چندین داروخانه برای یافتن دارو خودداری کنند.

الزامات همچنین می تواند منجر به اعزام افراد مبتلا به کووید مثبت به چندین مکان عمومی شود. ایالتی که نیومن برای Nomi Health کار می‌کند، برنامه‌ریزی کرد تا واکسن خود را علیه کووید با در دسترس قرار دادن Paxlovid در داروخانه‌های خواربارفروشی تکرار کند – تا زمانی که مقامات متوجه شدند که هیچ یک از این سایت‌ها گزینه سوئیچ برای اجازه دادن به بیماران کووید در بیرون ماندن ندارند.

نیومن گفت: “کل معماری برای گسترش این امر دیوانه کننده است.”

گروه‌های داروسازی می‌گویند یکی از راه‌های کاهش این مشکل این است که به داروسازان حق تجویز داروهای ضد ویروسی داده شود، همانطور که می‌توانند واکسن‌های کووید-۱۹ را تحت قانون PREP تجویز کنند. با این حال، این امر خارج از دسته‌های «سنتی» تجویز پزشکان است که توسط FDA در مجوز آن ارائه شده است – پزشکان، دستیاران پزشکی و پرستاران ثبت‌نام شده با روش‌های پیشرفته و دارای مجوز از سوی ایالت‌ها برای توزیع داروهای ضدعفونی.

“این تعیین بر اساس عوامل متعددی است، از جمله پروفایل عوارض جانبی دارو، نیاز به ارزیابی پتانسیل تداخلات دارویی، نیاز به ارزیابی مشکلات بالقوه عملکرد کلیه … و نیاز به ارزیابی بیماران برای شرایط از قبل موجود که چاناپا تانتیبانچای، سخنگوی FDA به پولیتیکو گفت، ممکن است آنها را در معرض خطر بالای پیشرفت کووید-19 شدید، از جمله بستری شدن در بیمارستان یا مرگ قرار دهد.

داروسازان می گویند که حذف از این فهرست، کاری را که قبلاً در آزمایش و مشاوره بیماران کووید انجام داده اند، نادیده می گیرد و کارهایی را که برای آموزش مصرف کنندگان و پزشکان انجام می دهند در مورد اینکه چگونه قرص می تواند با سایر نسخه ها یا مکمل ها تداخل داشته باشد، چه کسانی می پذیرند و چگونه چند دارو مصرف کنند، نادیده گرفته می شود. -دوره های روزانه

کورت پراکتور، معاون ارشد ابتکارات استراتژیک در انجمن ملی داروسازان جامعه، گفت: این بدان معناست که داروسازان می توانند قبل از توقف درمان دستور دهند.

او گفت: “شما پزشکان زیادی دارید که هنوز این داروها را نمی شناسند، آنها نمی دانند چگونه آنها را تجویز کنند، بنابراین داروسازان زمان زیادی را صرف آموزش پزشکان در این مورد می کنند.” و نکته اصلی این است که مشکلی که این امر ایجاد کرده است این است که پرداخت کنندگان فقط به داروخانه ها به عنوان توزیع کننده نگاه می کنند.

ماهیت داروها داروسازان را ملزم می کند تا تاریخچه پزشکی و رژیم های درمانی بیماران را با جزئیات بررسی کنند تا مطمئن شوند که قرصی که برای آنها تجویز می شود بهترین گزینه برای آنهاست.

مولنوپیراویر برای استفاده در زنان باردار بر اساس آزمایش‌های تولید مثل حیوانی که نشان می‌دهند این دارو ممکن است به جنین آسیب برساند، توصیه نمی‌شود، اگرچه اگر تصور شود که احتمال اجتناب از بیماری شدید را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد، ممکن است پس از مشورت با بیمار تجویز شود. اثربخشی آن در مقایسه با Paxlovid که مطالعات آن نشان می دهد که خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ را تا 89 درصد کاهش می دهد، در مقایسه با 30 درصد برای قرص مرک، کم رنگ است.

اما Paxlovid همچنین با ده‌ها دارو تداخل دارد، از داروهای کلسترول و فشار خون گرفته تا استروئیدها و داروهای سرطان. بیماران ممکن است نیاز به قطع موقت داروهای نگهدارنده یا اجتناب کامل از Paxlovid داشته باشند.

نیومن گفت: “من فکر می کردم این دارو برای افرادی طراحی شده است که در وهله اول نمی توانند واکسینه شوند.” چند نفر در آمریکا از استاتین استفاده می کنند؟

ناامیدی داروسازان با این واقعیت تشدید می شود که آنها می گویند با توصیه به بیماران در مورد داروهای ضد ویروسی، نرخ بازپرداخت ناچیز 1 دلار یا کمتر دریافت می کنند.

ربکا اسنید، معاون اجرایی و مدیر اجرایی اتحادیه ملی انجمن‌های دارویی ایالتی، گفت: «چند داروخانه حتی با بخش‌های بهداشت عمومی همکاری خواهند کرد؟» آنها می خواهند به جوامع خود خدمت کنند، اما مقدار زیادی از پول را از دست می دهند.

سازمان‌های داروسازی از خدمات مدیکر و مدیکید می‌خواهند تا دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه پرداخت هزینه‌ای به داروخانه‌ها برای خدمات خود صادر کنند.

ایدز گفت: «اعطای این دارایی فدرال به بیمارانی که به آن نیاز دارند – با توجه به نرده‌های ایمنی که باید برای استفاده مناسب در جای خود قرار داده شوند – نمی‌تواند یک دستور بدون بودجه باشد، چه برای بیمه‌گران و چه برای داروخانه‌های ما.»

یک سخنگوی CMS نتوانست در مهلت مقرر به درخواست برای اظهار نظر پاسخ دهد.

در حالی که کارمندان با مسائل بوروکراتیک سروکار دارند، قرص‌ها همچنان در کمبود هستند.

برای دوره دو هفته‌ای که از 10 ژانویه آغاز شد، وزارت بهداشت و خدمات انسانی نزدیک به 400000 دوره مولنوپیراویر را در ایالات متحده توزیع کرد. توزیع Paxlovid تنها یک چهارم آن بود. دولت فدرال همچنین تحویل سه درمان آنتی‌بادی مونوکلونال را به ایالت‌ها و سرزمین‌ها از سر گرفته است، اگرچه تنها یکی – GlaxoSmithKline و sotrovimab از Vir – در برابر نوع Omicron موثر است.

زینک، افسر ارشد پزشکی آلاسکا، گفت: “ما در تلاش هستیم به مردم بگوییم که به اندازه کافی از این قرص ها نداریم.” وی افزود که بخش او تلاش کرده است اطمینان حاصل کند که هر منطقه از ایالت وسیع او به یک آنتی بادی مونوکلونال دسترسی دارد. طرح های آنتی ویروس

با این حال، “پذیرش سخت است [a few dozen] او با اشاره به آخرین توزیع سوتروویماب در آلاسکا گفت.

دولت بایدن بر تلاش‌های خود برای سرعت بخشیدن به تحقیقات و تولید Paxlovid با فایزر تاکید کرد و کشور را پر از درمان‌ها کرد.

جف زینتز، هماهنگ‌کننده واکنش کاخ سفید در کاخ سفید هفته گذشته به خبرنگاران گفت: «داروخانه کشور ما هرگز شلوغ‌تر نبوده است، با 4 میلیون درمان مؤثر تنها در ژانویه.

اکنون بیش از هر زمان دیگری در این بیماری همه گیر درمان وجود دارد، اما آنها همیشه به راحتی در دسترس نیستند.

استرلینگ رانسون، رئیس آکادمی پزشکان خانواده آمریکا، در ساحلی ویرجینیا، گفت که نزدیک‌ترین داروخانه خرده‌فروشی ضد ویروس کووید یک ساعت با زادگاهش فاصله دارد، مانعی برای بیماران مبتلا به کووید که بالغ‌تر هستند، نمی‌توانند رانندگی کنند یا نمی‌توانند چنین داروی تهیه کنند. سفر طولانی.

رانسون گفت که مرکز تزریق آنتی بادی مونوکلونال حدود نیم ساعت با آن فاصله دارد، اما تنها درمان های موجود دو درمان هستند که علیه Omicron کار نمی کنند.

او گفت: «من درک می‌کنم که چرا مناطق پرجمعیت‌تر توزیع ترجیحی دارند، اما باز هم، ما می‌خواهیم کمی عادلانه‌تر ببینیم.»

جاشوا باروکاس، متخصص بیماری‌های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه کلرادو، نگران است که تنها بیمارانی که به بیمارستان‌ها دسترسی دارند، بتوانند درمان‌های کووید را دریافت کنند.

وی گفت: این بدان معناست که فقط افراد دارای حمل و نقل تحت درمان قرار می گیرند. افرادی که به آزمایش دسترسی دارند درمان خواهند شد.»

باروکاس اضافه کرد که دولت فدرال، شاید در ارتباط با گارد ملی، می تواند کمک کند تا اطمینان حاصل شود که درمان برای گروه های آسیب پذیر هدف قرار می گیرد.

وی گفت: ما نمی توانیم از بیماران آسیب پذیر و بیمار انتظار داشته باشیم که همه کارها را خودشان انجام دهند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna