قانون جدید ضد کار اجباری چین بحث هایی را در مورد اجرای قانون برانگیخته است

[ad_1]

این قانون «بار را بر دوش شرکت‌ها می‌اندازد تا نشان دهد در یک منطقه از کار اجباری استفاده نمی‌شود [products] جان کاتن ریچموند، سفیر سابق مبارزه با قاچاق، گفت و من فکر می کنم که این تاثیر زیادی بر واردکنندگان خواهد داشت.

“اگر همه از [U.S.] ریچموند گفت: “تجارت از سین کیانگ خارج می شود، اویغورهایی که در حال حاضر در آنجا استثمار می شوند به فقر کشیده می شوند… یک بحران انسانی بالقوه وجود خواهد داشت.”

کاخ سفید که این لایحه را تحسین کرد، نشانه ای از قصد بایدن برای امضای سریع آن بود.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید هفته گذشته گفت: «ما با کنگره موافقیم که می‌توان و باید اقدامی برای پاسخگویی جمهوری خلق چین در قبال نسل‌کشی و نقض حقوق بشر و رسیدگی به کار اجباری سین کیانگ انجام داد.»

این قانون تقریباً تمام واردات از منطقه سین کیانگ چین را ممنوع می کند. شرکت‌های بزرگ آمریکایی به همراه گروه‌های تجاری قدرتمند خود، تصویب این لایحه را بیش از یک سال با یک کمپین لابی هماهنگ به تعویق انداخته‌اند. طبق گزارش‌ها، شرکت‌هایی از جمله کوکاکولا، نایک و اپل برای تضعیف قوانین در بحبوحه نگرانی‌ها در مورد تأثیر آن بر زنجیره‌های تامین خود لابی کردند.

بیانیه 28 دسامبر در وب سایت کوکاکولا به این ادعاها اشاره کرد و بیان کرد که این شرکت “قبلاً سعی کرده است تا به کارکنان کنگره درباره روند و بررسی دقیق ما در زنجیره تامین خود توضیح دهد.”

سخنگوی اپل در اوایل سال جاری تلاش کرد تا این اتهامات را رد کند و گفت: “ما از کار اجباری متنفریم و از اهداف قانون پیشگیری از کار اجباری اویغورها حمایت می کنیم.”

نایک با تاکید بر اینکه بر اساس بیانیه‌ای بدون تاریخ در وب‌سایت خود، در پاسخ به این موضوع گفت: «این شرکت علیه قانون پیشگیری از کار اجباری اویغور یا سایر قوانین پیشنهادی کار اجباری لابی نکرده است».

حساسیت شرکت به قانون در نهایت تحت الشعاع تصمیم متفق القول کنگره قرار گرفت – به رهبری سناتورها مارکو روبیو (رئیس فلوریدا) و جف مرکلی (D-Ore.) و نمایندگان کریس اسمیت (RN.J.) و جیم مک گاورن (D) . – Mass.) – برای مبارزه با نقض کار اجباری در چین.

«اگر شرکتی هستید که در این زمینه تولید می کنید، باید ثابت کنید که بردگان موفق نشده اند. این پیش فرض به عهده شماست، “روبیو پس از تصویب این لایحه در سنا در 16 دسامبر گفت.

این پیش فرض باعث سردرگمی شرکت های آمریکایی که از چین می آیند، شده است. “من نمی دانم که آنها اصلاً چگونه آن را اجرا می کنند [the law] و من فکر می کنم برای مردم بسیار دشوار است که به طور مستقل بررسی کنند [compliance] سیوا یام، رئیس اتاق بازرگانی ایالات متحده و چین مستقر در شیکاگو، گفت: به هر طریقی.

برخی از نمایندگان گروه‌های تجاری از این که قانون‌گذاران سنتی طرفدار کسب‌وکار حزب جمهوری‌خواه، که پیشگام تصویب این لایحه بودند، نگرانی‌های صنعت در مورد آسیب‌های جانبی احتمالی را نادیده گرفته‌اند، خشمگین هستند.

نماینده یک سازمان تجاری به نمایندگی از شرکت های آمریکایی در چین که توسط کارفرمایش مجاز به صحبت در پرونده نبود، “ما با حامیان سنتی خود به دیوار زدیم.” “[The law] وادار کردن تجارت آمریکایی به اثبات منفی، که عملاً غیرممکن است.»

این عدم مشورت کافی با کنگره توسط یوجین لین، رئیس گروه لابی مستقر در DC انجمن صادرکنندگان و واردکنندگان آمریکا تکرار شده است. “[Congress] فقط چکش را دانلود کردم … بنابراین محیط پیاده سازی بیشتر از انطباق آگاهانه وجود دارد [environment]”لینی گفت.

ادعاهای مربوط به رعایت استانداردهای سختگیرانه اغراق آمیز نیست. این پیش فرض گناه را در ارتباط با کار اجباری با تمام واردات از سین کیانگ – عمدتاً محصولات کشاورزی و شیمیایی – تحمیل می کند و واردکنندگان را ملزم می کند اسنادی ارائه دهند که ثابت کند زنجیره های تامین سین کیانگ با کار اجباری مرتبط نیست.

ریچارد موجیکا، وکیل تجاری سابق CBP، گفت که تجربه شرکت‌های خورشیدی و پوشاک از اقدامات قبلی برای اعمال کار اجباری توسط گمرک و نگهبانان مرزی نشان می‌دهد که رعایت استانداردها برای انطباق با قانون جدید “عملا غیرممکن” خواهد بود.

موجیکا، که اکنون پیشرو در گمرکات و واردات در Miller & Chevalier است، گفت: «برخی صنایع سابقه بیشتری در ردیابی زنجیره تامین تا پنبه یا مواد خام دارند. برای برخی دیگر، مانند صنعت خورشیدی، این یک تمرین آتش‌سوزی مطلق بود و شرکت‌ها فقط باید هر کاری که می‌توانند برای به دست آوردن آن سطح از دید انجام دهند.

این چالش با عدم شفافیت و همکاری چین، از جمله خصومت عمیق با قانون، تشدید شده است. در 15 دسامبر، سخنگوی وزارت خارجه چین، ژائو لیجیانگ، آن را به عنوان “دستکاری سیاسی و آزار و اذیت اقتصادی به نام “حقوق بشر” رد کرد. چین به طور مداوم گزارش های مربوط به نسل کشی در سین کیانگ را رد کرده است.

شرکت‌هایی که سعی می‌کنند زنجیره‌های تامین خود را از کار اجباری پاک کنند، با مخالفت تامین‌کنندگان چینی مواجه می‌شوند، زیرا از ترس نقض قوانین چین، که شرکت‌هایشان را از اجازه دادن به رژیم‌های تحریم خارجی منع می‌کند، بیم دارند.

«ما دست اول دیدیم [Chinese] موجیکا گفت: تامین کنندگانی که می گویند “برای ما راحت نیست که اطلاعاتی در مورد اینکه آیا چیزی از سین کیانگ می آید یا نه … ارائه کنیم… زیرا ما نگران قوانین محلی هستیم تا به شما کمک کند – شرکت چند ملیتی مستقر در ایالات متحده – با قوانین خود مطابقت داشته باشید.”

پیتر کوینتر، رئیس بخش بازرگانی بین‌الملل گفت، علیرغم نارضایتی شرکت‌ها، برخی از کهنه‌کاران تجارت می‌گویند که مفاد قانون جدید کار اجباری تنها پیشرفتی است از آنچه در چند سال گذشته رخ داده است، زیرا دولت‌های ترامپ و بایدن با سوء استفاده‌های تجاری چین مبارزه کردند. در یک شرکت حقوقی در میامی گری رابینسون.

او گفت: “این عنصر جدیدی نیست و این چیزی است که به هر حال باید برنامه های انطباق شرکتی برای آن آماده شود.” هنگامی که شما محصولاتی را از سراسر جهان و به ویژه از چین عرضه می کنید، هر شرکتی باید بتواند بفهمد چه چیزی تولید می شود، کجا تولید می شود و چگونه ساخته می شود، زیرا گمرک می پرسد. [about it]”

موژیکا و سایر وکلای تجاری می گویند پیروی از قانون به شدت به شرکت های کوچک و متوسط ​​آمریکایی که هیچ تجربه داخلی در زمینه نقشه برداری قابل اعتماد از زنجیره های تامین پیچیده خارج از کشور ندارند، ضربه می زند.

“چالش، این وب از ارائه دهندگان مختلف از سطوح چهارم، پنجم، ششم، هفتم و هشتم است.” [U.S. firms] آنها باید مطالعه کنند تا تعیین کنند که آیا کار اجباری بخشی از زنجیره تامین آنها است یا خیر. این با دنیای کنترل‌های صادراتی یا دنیای تحریم‌ها که شرکت‌ها کشورهایی را که از تجارت با آنها منع شده‌اند، می‌شناسند بسیار متفاوت است.»

قانون جدید به برنامه فعلی CBP برای جلوگیری از واردات محصولات کار اجباری مرتبط است که باعث ایجاد مشکلات جدی برای واردکنندگان شده است. CBP به جای اطلاع دادن به شرکت‌ها از محموله‌های مشکل‌ساز قبل از رسیدن به بنادر ایالات متحده، منتظر می‌ماند تا آنها به ایالات متحده برسند، سپس حکم بازداشت را صادر می‌کند، که این محموله را مسدود می‌کند – گاهی برای ماه‌ها – تا زمانی که واردکننده مدرکی مبنی بر معافیت از زنجیره تامین کار اجباری ارائه کند. .

«ما در دنیای امنیت محموله شفافیت و دید بیشتری در مورد نحوه جلوگیری از ورود بمب به جعبه در اینجا نسبت به کار اجباری داریم. [prevention] دنیا، “لینی گفت.

برخی از شرکت‌ها نمی‌دانند که این محصولی که به اینجا وارد می‌کنند، یک محصول کار اجباری است، اما CBP ممکن است آن را بداند، اما بسیاری از اوقات شرکت‌ها مطلع نمی‌شوند… و سپس باید به عقب برگردند و تمام کارهای اطلاعاتی را انجام دهند تا مشخص کنند کجا از و در اصل می آید [proving]لنی افزود: «نه، این کار اجباری نیست.

پس از امضای لایحه بایدن در صبح پنجشنبه، ساعت شروع به تیک تیک زدن کرد برای یک فرآیند حداکثر 180 روزه که در آن گروه ویژه کار اجباری دولت ایالات متحده، با مشورت مدیر اطلاعات ملی و وزارت بازرگانی، باید یک طرح اجرای قانون را منتشر کند.

این باید به واردکنندگان آمریکایی فرصت دهد تا با دولت برای توسعه استانداردهای اجرایی که جنبه های جدی تر قانون را بی رنگ می کند، همکاری کنند. گروه‌های صنعتی به شدت لابی کردند تا در اجرا مشارکت کنند و در نهایت از طریق مذاکره با روبیو، وضعیت یک شرکت کننده در فرآیند 180 روزه را تضمین کردند که طی آن استانداردهای اجرایی و اقدامات اجرایی تعیین می‌شوند.

برای شرکت‌هایی که در حال حاضر با الزامات کار اجباری سردرگم شده‌اند، موجیکا گفت که این لایحه در واقع می‌تواند اجرای آن را آسان‌تر کند.

او گفت: «برای شرکت‌هایی که در این میان هستند – من در مورد شرکت‌هایی در صنایع خورشیدی، پوشاک و سایر صنایع صحبت می‌کنم – این قانون به یک معنا یک تغییر خوشایند است. زیرا اگر او کاری را که قرار است انجام دهد، یعنی ارائه راهنمایی بیشتر برای واردکنندگان، [and] به شرکت ها این فرصت را بدهید که به صورت عمومی در این مورد اظهار نظر کنند … سپس این می تواند یک پیشرفت بسیار مثبت برای شرکتی باشد که قبلاً درگیر است [forced labor issues]”

استانداردهای اجرایی برای جلوگیری از واردات محصولات ساخته شده از طریق کار اجباری در سین کیانگ به طور بالقوه می تواند بر اساس مکانیسم های موجود که کالاها و مواد تقلبی برای حملات تروریستی را مسدود می کند، الگوبرداری شود.

لنی گفت: «ما باید مراقب باشیم وقتی با گمرکات و مرزبانان می‌نشینیم و این رژیم‌های انطباق را ایجاد می‌کنیم تا بسیاری از این شرکت‌ها از کار بیفتند.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme