قالیشویی در ستارخان

قالیشویی در ستارخان

قالیشویی در ستارخان ، بهتر است بدانید که: خیابان ستارخان ، خیابان سابق تاج ، یکی از مهمترین خیابانهای غرب تهران است که از فلکه دوم صادقیه و آریا شهر شروع می شود و پس از عبور از خیابان میدان اول صادقیه به شما به تقاطع خیابان خسرو می رسد و بعد از خیابان خسرو دو طرفه می شود و از زیر پل بزرگراه یادگار امام و پل تاج یا ستارخان می گذرد تا به سه خیابان تهران ویلا برسید. همچنین در مسیر خیابان ستارخان از غرب به شرق خیابان های حبیب الله ، داریان نو ، شادمان ، بهبودی و خیابان های نمازی (کوثر) 3 ، کوثر 2 و کوثر یا نمازی 1 وجود دارد که به ترتیب در جنوب خیابان ستارخان واقع شده اند. . تا انتهای این خیابان. که با نام قدیمی کندی به میدان توحید می رسد. از شرق به غرب خیابان ستارخان ، خیابان های باقرخان ، پاتریس لوممبا ، شهرآرا و تاکستان و نیایش در قسمت شمالی خیابان ستارخان واقع شده است که در منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده است.

قالیشویی نمایندگی مجاز قالیشویی در ستارخان

کارخانه قالیشویی توکل یک کارخانه استاندارد مجهز به کلیه ماشین آلات و مواد اتوماتیک است. شستشوی درجه یک و رنگآمیزی. و مواد مخصوص تثبیت رنگ آمیزی برای فرشهای دستباف مجاز است که مجهز به گرم خانه می‌باشد برای شستشو و خشک شدن فرشها در کمترین زمان ممکن است. علاوه بر این ، شرکت قالیشویی توکل دارای کلیه مدارک و مجوزهای رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران است. و این یک ضمانت است ، به همین دلیل ساکنان محترم محله ستارخان می توانند فرش های خود را به این قالیشویی بسپارند.

قالیشویی توکل به کلیه خیابانهای اطراف که به خیابان ستارخان متصل هستند دسترسی دارد و خدمات ارائه می دهد . از آنجا که اکثر شهروندان تهرانی محله ستارخان را به عنوان یک محله پر جنب و جوش می شناسند ، قالیشویی توکل همچنین خدمات قابل توجه و شایسته ای را به مشترکان قدیمی و جدید خود در محله ستارخان ارائه می دهد.

اگرچه محله ستارخان پر از راهروهای تجاری و خدماتی است ، اما در این قسمت از این محله پر جنب و جوش می توانید آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی جدید و قدیمی را نیز مشاهده کنید و بیش از 20 هزار نفر در این محله و مطمئناً زمین راهروهای آن مستقر شده اند. که زمینشان را با فرش تزیین کرده اند.  قطعاً به دنبال یک قالیشویی مجاز ، معتبر و مجهز باشند. ما قالیشویی توکل را توصیه می کنیم این قالیشویی مجاز انواع خدمات شستشوی فرش را انجام می دهد و شستشو رفو و خشک کردن با کیفیت را در سراسر کشور ارائه می دهد .

خدمات قالیشویی

شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دست ساز به صورت شستشو و سفید کننده با کیفیت بالا برای فرشهای خامه ای و سبک که تمایل به آلودگی بیشتری دارند. اگر فرش های شما لکه و رنگ مخلوط دارند ، تیم حرفه ای نیز عملیات لکه گیری و رنگ آمیزی را با بالاترین درصد ممکن انجام می دهد.