«فقط بدتر شد»: سایه دراز شب که خانه را در هم شکست

[ad_1]

بوستوس یکی از چندین دموکرات بازنشسته است که به پولیتیکو گفت که شورش و ماه‌های متعاقب آن تجاوزات شخصی در مجلس نمایندگان منجر به تصمیم آنها برای عدم انتخاب مجدد در نوامبر آینده شد.

قبل از حمله به کاپیتول آغاز شد. برخی از روابط بین کشورها خیلی زودتر در دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ بدتر شد، در حالی که برخی دیگر در بحبوحه ظهور حزب محافظه کار تی پارتی در سال 2009 شروع به از هم پاشیدگی کردند. اما مصاحبه با بسیاری از دموکرات ها در مجلس نمایندگان، از اعضای ارشد گرفته تا رتبه و پرونده به 6 ژانویه به عنوان شبی که واقعاً مجلس را متلاشی کرد – شاید برای یک نسل.

و بزرگترین توهین، خشونت حامیان رئیس جمهور سابق نبود، بلکه رای بیش از 140 همتای جمهوری خواه علیه تایید جو بایدن به عنوان رئیس جمهور بود، ساعاتی پس از اینکه شورشیان آنها را با همین هدف تهدید کردند. این آرا به اعتماد نمایندگان لطمه جدی وارد کرد. بدون اعتماد، انجام تقریباً همه چیز در کف مجلس دشوارتر می شود.

لوایحی که زمانی با حمایت دو حزبی تصویب می شدند، مانند بودجه دولتی یا اقدامات کاهش بدهی، امسال تقریباً از سوی جمهوری خواهان حمایت صفر دریافت کردند. گروه فوق محافظه‌کار آزادی توانایی اتاق را برای سرعت بخشیدن به لوایح غیرقابل اعتراض فلج کرده است و ماه گذشته 30 رای متوالی را مجبور کرده است. لایحه زیرساختی دو حزبی که توسط سنا با رای رهبر اقلیت میچ مک کانل تصویب شد، بعداً منجر به تهدید به مرگ 13 جمهوری خواه مجلس نمایندگان شد که از آن حمایت کردند.

این بن بست قانونی تا حد زیادی به دلیل سمیت شخصی رادیواکتیو در اتاق است، خصومتی که قبلاً در طول همه گیری که پس از شورش بدتر شده است، تشدید شده است. در حالی که دموکرات‌ها از رویزیونیسم فزاینده شورش‌های جمهوری‌خواهان منجمد شده‌اند، جمهوری‌خواهان می‌گویند دموکرات‌ها در واکنش به کووید و 6 ژانویه از قدرت‌های خود سوء استفاده کرده‌اند، از کشیدن دستگاه‌های فلزیاب پس از قیام تا اعمال جریمه برای کسانی که از پوشیدن ماسک روی زمین امتناع می‌کنند. .

برایان فیتزپاتریک (R-Pa.)، رئیس مشترک گروه حل مشکل دو حزبی، گفت: «از 6 ژانویه اوضاع واقعاً بهبود نیافته است، و این یک واقعیت است. این میانه رو امسال در خارج از ساختمان کنگره با تهدیداتی برای زندگی خود مواجه است.

“هر بار که به کسی حمله می شود، غریزه طبیعی انسان ضدحمله است، و سپس آن را کاهش می دهد. فیتزپاتریک گفت: حملات بیشتری وجود داشت، گاهی اوقات شخصی.

تا کنون، 23 دموکرات در مجلس نمایندگان اعلام کرده اند که در سال جاری پیشنهادی برای انتخاب مجدد ارائه خواهند کرد، زیرا این حزب با شانس های تاریخی طولانی برای ماندن در مجلس دست و پنجه نرم می کند. با این حال، این بیشتر از بیابان اقلیت است که منجر به بازنشستگی می شود: نماینده استفانی مورفی (D-Fla.) که با اعلام بازنشستگی خود در سن 43 سالگی تنها پس از سه دوره، حزب را شگفت زده کرد، تا حدی به این دلیل انتخاب کرد که به گفته افراد نزدیک به او، از فرهنگ مضر خانه خسته شده است. مورفی، یکی از اعضای کمیته مجلس نمایندگان که در 6 ژانویه تحقیق می کند، نیز با تعدادی تهدید مواجه است.

سایر دموکرات‌ها نگران هستند که خصومت‌ها تنها در صورتی بدتر شود که جمهوری‌خواهان دوباره قدرت را به دست آورند، مگر اینکه رهبران هر دو حزب بیشتر برای کاهش دما تلاش کنند.

سوالی که در ذهن اکثر دموکرات ها می گذرد این است: آیا مجلس برای همیشه ویران شده است؟ همه نمی خواهند بمانند و بفهمند.

“من فکر می کنم این یک عامل بزرگ است. جان یارموث، رئیس مجلس بودجه (D-Ky.)، که سال آینده بازنشسته خواهد شد، گفت: “تعدادی دیگر هستند که من می شناسم که در حال حاضر در آستانه تصمیم گیری برای رفتن هستند.”

ران کیند (D-Wis.)، سخنگویی که پس از 24 سال ریاست جمهوری بازنشسته می شود، گفت: «زمانی که نارضایتی فزاینده و تهدید به مرگ علیه همکاران دارید، بیرون آمدن و جدی بودن سخت است. “این غم انگیز است، اما بیش از حد واقعی است.”

دموکرات ها آخرین روز از جلسه 2021 را به عنوان دلیلی بر اینکه مجلس نمایندگان تا چه حد از هم پاشیده است، ذکر می کنند. اسکات پری محافظه کار (R-Pa.) با متهم کردن نادرست ایلهان عمر، عضو پارلمان، بحث در مورد قانون اسلام هراسی را به بحث گذاشته است. ) حامی لایحه ای که با گروه های تروریستی ارتباط دارد. این اظهارات نقض فاحش نجابت تلقی شد تا از پروتکل کنگره حذف شود و پری از صحبت کردن تا پاسی از شب در زمین منع شود.

البته از سال 1856، زمانی که برده داری پرستون بروکس (DS.C.) به سناتور فیزیکی چارلز سامنر (R-Mass) علیه برده داری حمله کرد، تالارهای کنگره با اتهامات گذشته به صدا درآمدند. در سال 2009، جو ویلسون، نماینده مجلس نمایندگان (RS.C.) طی سخنرانی در مورد وضعیت اتحادیه به باراک اوباما، رئیس جمهور وقت آمریکا، فریاد زد: “شما دروغ می گویید”.

نماینده پیتر ولش (D-Vt.) بیش از یک دهه پیش، زمانی که یک سخنرانی آتشین در مورد رفتار جورج دبلیو بوش، رئیس جمهور وقت آمریکا با عراق داشت، تماس بسیار کم اهمیت خود با قوانین نجابت را به یاد آورد.

ولش اعتراف کرد که کلمات دقیق خود را فراموش کرده است و فقط گفت که او “بیش از حد گرم” شده است. اما به جای توبیخ او، مناظره اصلی جمهوریخواهان در آن روز، سخنگوی آن زمان ایلینوی، ری لاهود، به ولش پیشنهاد کرد این کار را دوباره «به روشی بسیار ملایم» انجام دهد. و سپس دموکرات عذرخواهی کرد.

ولش، که برای مجلس سنا نامزد می شود، یکی از حدود 32 عضو دو حزبی است که در سال 2023 به مجلس باز نخواهند گشت. یکی دیگر، رئیس حمل و نقل، پیتر دیفازیو (D-Ore.) است که در مورد آن بسیار صریح است. ، که او آن را فرسایش نظم منظم در دوره 34 ساله خود می داند.

این شامل واکنش محافظه کارانه علیه 13 قانونگذار جمهوری خواه است که از توافق زیرساختی بایدن در سال جاری حمایت کردند، که دیفازیو از آن شکایت می کند که “دیوانه” است. دیفازیو در پاسخ به این سوال که آیا معتقد است که یک رهبر جمهوری خواه در مجلس نمایندگان می تواند روحیه را پس از دوره موقت سرد کند، پاسخ داد: “نه، من کسی را در کنار آنها در رهبری نمی بینم که با این موضوع مخالفت کند.

دیفازیو گفت: «متاسفانه همه آنها به ویژه رهبری آنجا از ترامپ آلوده شده اند.

سخنگوی دیوید پرایس (DN.C.)، یکی از مدیران ارشد مخارج که سال آینده پس از سه دهه حضور در مجلس بازنشسته می شود، گفت: پویایی های شخصی رو به کاهش در حوزه معمولاً تعاونی تخصیص ها شروع به خزش کرده است. که.”

اما جمهوری خواهان می گویند دموکرات ها نیز تلاشی برای کاهش تنش نکرده اند. آنها به تصمیمات رهبران حزب برای افزایش امنیت در خود سالن اشاره می کنند و نانسی پلوسی رئیس جمهور و سایر دموکرات ها استدلال می کنند که تهدیدات کنگره “در داخل” بوده است.

رادنی دیویس، نماینده پارلمان، که می‌گوید افزودن فلزیاب‌های دموکرات‌ها در خارج از درهای دوربین غیرقابل توجیه است، گفت: «هیچ‌وقت آن را به این بدی ندیده‌ام که صحبت از فراحزبی باشد. او همچنین از چند دموکرات نام برد که قانونگذاران جمهوری خواه را به حمایت از شورش 6 ژانویه متهم کردند، علیرغم اینکه هیچ شواهدی مبنی بر دست داشتن اعضای این گروه وجود نداشت.

دموکرات‌هایی که در مورد 6 ژانویه تحقیق می‌کنند به دنبال اطلاعاتی از چندین جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان درباره ارتباطات آنها با ترامپ و متحدانش هستند، اگرچه هیچ‌کس به تحریک شورشیان متهم نشده است. سپس دموکرات‌ها کرسی‌های مارجوری تیلور گرین (R-Ga.) و پل گوسار (R-Ariz.) را در کمیته‌های انتشار رسانه‌های اجتماعی که خشونت علیه همکاران را در سراسر راهرو به تصویر می‌کشند یا گسترش می‌دهند، از دست خواهند داد.

جمهوری خواهان در هر دو جناح راست و میانی کنفرانس تحریم ها را محکوم کردند، با برخی هشدارها درباره اکثریت چریکی کمتر از اکثریت جمهوری خواهان در سال 2023. دموکرات ها اصرار دارند که پس از رهبر اقلیت در مجلس نمایندگان مجبور به اقدامات انضباطی شدند. کوین مک کارتی گفت که این کار را نخواهد کرد. زیرا آنها گفتند در سالی مانند 2021، احتمال خشونت دیگر فرضی نبود.

بوستوس، بازنشسته ای از ایلینوی، درباره شوهر و سه پسرش گفت: «این آخرین نی بود. «کاش می توانستم بگویم 6 ژانویه اوج همه اینها بود. اما متأسفانه به رشد خود ادامه می دهد.»

اولیویا بیورز و علی موتنیک در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme