فعالان حقوق سقط جنین هشدار می دهند که سقوط رو به ایالت های آبی ضربه خواهد زد

[ad_1]

معترضان طرفدار انتخابات و ضد سقط جنین در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده تجمع کردند.

کشور آماده می شود تا آخرین سالگرد را جشن بگیرد رو در مقابل وید این آخر هفته با تظاهرات گسترده برنامه ریزی شده علیه حقوق سقط جنین در ناحیه کلمبیا و در چندین پایتخت ایالت. | درو انگرر / گتی ایماژ

واشنگتن – رهبران مترقی به آنچه که بزرگترین وضعیت اضطراری برای حقوق سقط جنین در نیم قرن گذشته است نگاه می کنند – و می ترسند که هم رای دهندگان دموکرات و هم مقامات منتخب نتوانند تهدیدی که برای جهان وجود دارد ارزیابی کنند. رو در مقابل وید

اثرات جادویی تصمیم مورد انتظار دیوان عالی برای کاهش یا حذف حق سقط جنین از محافظه‌کارانه‌ترین بخش‌های کشور فراتر خواهد رفت و به ایالت‌های آبی ضربه خواهد زد، که در حال حاضر به پناهگاهی برای افرادی تبدیل شده‌اند که از بسیاری از قوانین محدودکننده جدید فرار می‌کنند.

برای مثال، از زمانی که ممنوعیت تقریباً کامل سقط جنین در تگزاس در ماه سپتامبر اجرایی شد، هزاران نفر به ایالت‌ها و مکان‌های همسایه تا کالیفرنیا، ایلینوی و واشنگتن برای سقط جنین، تعداد زیادی کلینیک و تأخیر در مراقبت‌های به موقع سفر کرده‌اند. مناطق.

“مردم به تگزاس و می سی سی پی نگاه می کنند و فکر می کنند، “من در حالت آبی خود خوب نشسته ام.” این است آنها کریستین فورد، معاون ارتباطات و تحقیقات در NARAL گفت: مشکل است. اما وقتی موجی از مردم به مرزهای ایالتی برخورد می‌کنند، بر سیستم مراقبت‌های بهداشتی ایالت شما فشار وارد می‌کند. سرنوشت ما به هم گره خورده است.»

سناتور پتی موری (D-Wash.) در طی گفتگوی پنجشنبه به خبرنگاران گفت که در نزدیکی آیداهو و مونتانا امکان ممنوعیت یا محدودیت شدید دسترسی به سقط جنین وجود دارد. آهو لغو شد، کلینیک ها در ایالت او برای موجی از بیماران جدید آماده می شوند که می توانند منابع محدودی را افزایش دهند.

او گفت: «هرچه شلوغ‌تر شود و افراد بیشتری در صف باشند، برای مردم محلی سخت‌تر می‌شود که زمان و مراقبت‌های مورد نیاز خود را دریافت کنند. این فرسایش توانایی یک زن برای دریافت مراقبت‌های بهداشتی مورد نیازش می‌تواند در هر شرایطی و در هر زمانی و فقط از روی هوس سیاسی رخ دهد.

در حالی که اخیراً تعداد انگشت شماری از دموکراسی ها اقدامات پیشرفته برای حمایت از حقوق سقط جنین، بسیاری از این تلاش ها کمرنگ شده اند، مدافعان سقط جنین شکایت دارند و در صورت عدم دسترسی نیمی از کشور به این روش، فاقد حمایت مالی کافی هستند.

در ویرجینیا، دموکرات‌ها به درخواست‌های فعالان مبنی بر استفاده از آخرین ماه‌های حضور در اکثریت برای تشکیل جلسه‌ای ویژه و مدون کردن توجه نکردند. آهو در قانون ایالتی؛ حالا خودشان را پیدا می کنند خارج از قدرت

در ورمونت، رای دهندگان در پاییز امسال تصمیم خواهند گرفت که آیا زبانی را به قانون اساسی ایالت اضافه کنند که “استقلال تولید مثلی شخصی … نباید انکار یا نقض شود.” اما این اصلاحیه شامل این هشدار است، «مگر اینکه با منافع دولتی قانع‌کننده که با حداقل ابزارهای محدودکننده به دست می‌آید توجیه شود»، جایی را برای کارمندان دولتی آینده ایجاد می‌کند تا استدلال کنند که برخی ممنوعیت‌های سقط جنین موجه هستند.

و در حالی که لایحه ای که به تازگی در نیوجرسی امضا شده است از حقوق سقط جنین در صورت حذف دادگاه عالی حمایت می کند رو در مقابل وید، این قانون به طور قابل توجهی در مقایسه با نسخه اصلی آن تضعیف شد – مقررات متعددی حذف شد که پوشش بیمه ای برای این روش و سایر حمایت های مالی را تضمین می کرد.

مترقی ها به دنبال یک نت سبک هستند کالیفرنیا، جایی که دادستان کل اخیراً به مجریان قانون گفته است که افرادی را که سقط جنین یا سقط جنین دارند تحت پیگرد قانونی قرار ندهند. قانون قتل دولتی، که عمدتاً برای کسانی که به زنان باردار آسیب می‌رسانند، اخیراً در سال 2019 برای پیگرد قانونی افرادی که به دلیل مصرف مواد حاملگی خود را از دست داده‌اند، مورد استفاده قرار گرفت.

همچنین در حال حاضر چندین لایحه در قانونگذار در دست اجرا است که هزینه سقط جنین را برای افراد فاقد بیمه پوشش می دهد، بودجه ای را برای کلینیک ها برای استخدام کارمندان بیشتر فراهم می کند و از کالیفرنیایی ها در برابر مسئولیت قانونی در صورت کمک به افراد ایالتی دیگر برای دریافت این روش محافظت می کند.

در همین حال، در حالی که کشور برای جشن گرفتن آخرین سالگرد آماده می شود رو در مقابل وید این آخر هفته – با برنامه ریزی تظاهرات گسترده علیه حقوق سقط جنین در ناحیه کلمبیا و در چندین پایتخت ایالتی – قانونگذاران محافظه کار در حال بازگشت به جلسه هستند و عجله دارند تا تعدادی محدودیت گسترده جدید و ممنوعیت تقریباً کامل سقط جنین را معرفی کنند.

مارجوری داننفلسر، رئیس فهرست سوزان بی. آنتونی، یکی از سخنرانان اصلی راهپیمایی روز شنبه برای زندگی علیه سقط جنین، گفت: «این زمانی است که جنبش زندگی خستگی‌ناپذیر برای تحقق آن تلاش می‌کند. بهترین فرصت ما اجرای قوانین بلندپروازانه ای است که جان میلیون ها نفر را نجات می دهد.»

حداقل 20 ایالت لایحه هایی را با الگوبرداری از قانون سقط جنین تگزاس ارائه کرده اند یا قصد دارند ارائه کنند، که این روش را شش هفته پس از بارداری مسدود می کند و اجرای آن را به افراد خصوصی واگذار می کند. چندین ایالت همچنین محدودیت‌های جدیدی را در مورد قرص‌های سقط جنین، ممنوعیت برخی از اشکال سقط جنین جراحی، ممنوعیت سقط جنین‌هایی که به دلایل خاصی از جمله تشخیص سندرم داون دنبال می‌شوند، دنبال می‌کنند.

Destiny Lopez، رئیس مشترک All * Above All به پولیتیکو گفت: «رقبای ما هر تکه اسپاگتی را به دیوار می‌اندازند تا ببینند چه چیزی می‌چسبد. “چرا ما هم همین کار را نکنیم؟ در این لحظه چیزی برای از دست دادن نداریم. ما قبلاً خیلی چیزها را از دست داده ایم – تقریباً همه چیز.

چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، در ماه اکتبر این وعده را داد مجلس به زودی به این لایحه رأی خواهد داد که از اعمال محدودیت های جدید برای سقط جنین توسط ایالت ها جلوگیری می کند. اما هنوز برای رای گیری برنامه ریزی نشده است. دفتر سومر به سؤالات POLITICO درباره زمان انتشار این لایحه پاسخی نداد.

الیزابت نش، معاون مدیر امور ایالتی مؤسسه حقوق سقط جنین گوتماچر گفت: «بسیار سخت بود که در زمان بحران، اتفاقی بیفتد. “ما باید به زودی پاسخی را ببینیم. ما می بینیم که در تگزاس چه اتفاقی می افتد. ما پتانسیل تحریم های دیگر را می بینیم. مردم برای دسترسی به مراقبت در کشورهای حامی بیشتر ترک خواهند کرد و این کشورها باید تقویت شوند.”

فعالان حقوق سقط جنین از رئیس جمهور جو بایدن نیز ناامید شده اند که اقدامات اجرایی برای بهبود دسترسی انجام داده است اما تمایلی به استفاده از منبر اوباش برای جلب توجه بیشتر به این موضوع ندارد.

لوپز گفت: «ما به رهبرانی نیاز داریم که از صمیم قلب در مورد این موضوع صحبت کنند. ما نیاز داریم که رئیس جمهور کلمه «سقط جنین» را بگوید و آنچه را که مردم این کشور در حال حاضر با آن روبرو هستند و با آن روبرو هستند، تصدیق کند.

در پاسخ، کاخ سفید به سوابق آنها اشاره کرد که محدودیت‌های دولت ترامپ در مورد سقط جنین را لغو کرد و علیه ممنوعیت تگزاس شکایت کرد. یک مقام دولت همچنین به موارد متعددی اشاره کرد که در آنها بایدن از کلمه “سقط جنین” در بیانیه ها استفاده کرده است پست ها در شبکه های اجتماعیدر گفتگو با پولیتیکو: “ما همچنین می دانیم که هنوز کار برای انجام دادن وجود دارد و پرزیدنت بایدن و معاون رئیس جمهور هریس به ایستادگی و صحبت در مورد حق انتخاب زنان و اطمینان از دسترسی همه به مراقبت های بهداشتی مورد نیاز خود ادامه خواهند داد. “

عوامل متعددی علیه کشور برای حقوق سقط جنین در نبرد فعلی کار می کنند – ایجاد یک نبرد سیزیفی که فورد آن را با سنگ نورد کردن مقایسه کرده است.

گروه های ضد سقط جنین از مزیت انتخاباتی آشکار در سطح ایالتی برخوردارند. جمهوری خواهان بیش از نیمی از فرمانداری های کشور و نزدیک به دو سوم مجالس ایالتی را در کنترل دارند. و حتی در بسیاری ایالت‌های آبی تحت کنترل محافظه‌کاران، شهرستان‌ها و شهرستان‌ها محدودیت‌های سقط جنین را دنبال می‌کنند – یک بازی بی‌پایان Whack-a-Mole را برای گروه‌های حقوق سقط جنین ایجاد می‌کنند که با قوانین جدید مبارزه می‌کنند.

یکی از مقامات Planned Parents که مجاز به صحبت در انظار عمومی نیست، به پولیتیکو گفت: «کشورهایی که برای سقط جنین مساعدتر هستند، از این نبردها مصون نیستند، حتی اگر ذهنیت «اینجا نمی‌تواند اتفاق بیفتد» وجود داشته باشد.

نظرسنجی دسامبر توسط Morning Consult در میان 2000 رای دهنده ثبت نام شده نشان داد که اکثر آنها معتقد بودند رو در مقابل وید نباید لغو شود و سقط جنین باید در «اکثر یا همه موارد» قانونی بماند. اما این نظرسنجی همچنین نشان داد که مردم در مورد شرط بندی ها و نتیجه احتمالی حکم آینده دادگاه عالی در مورد ممنوعیت 15 هفته ای سقط جنین در می سی سی پی ناآگاه یا نادرست بودند.

تقریبا نصف – 44 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که «نه زیاد» یا «اصلاً هیچ چیز» در مورد این پرونده نشنیده‌اند، در حالی که تقریباً دو سوم گفتند که نمی‌دانند چقدر احتمال دارد که دادگاه لغو شود. آهو یا گفت که دادگاه بعید است که سابقه را لغو کند.

حتی بسیاری از کسانی که متوجه می شوند که دادگاه عالی آماده است تا اگر نه به طور کامل حذف شود آهو فعالان گفتند که فکر نکنید این امر بر آنها تأثیر می گذارد، و اعمال فشار سیاسی کافی بر مقامات دموکراتیک را دشوار می کند و باعث می شود که داوطلبان و سازمان های محلی مسئولیت را به دست گیرند.

به عنوان مثال، در میشیگان، جایی که ویتمر فرماندار دموکرات امسال با رقابت سختی برای انتخاب مجدد مواجه است، برنامه‌ریزی‌شده والدین و ACLU در حال جمع‌آوری امضا هستند تا ابتکاری در مورد حقوق سقط جنین در رأی‌گیری نوامبر به دست آورند. باید آهو لغو، سقط جنین در میشیگان غیرقانونی خواهد بود، زیرا قانون 1931 هنوز در حال اجرا است.

در سرتاسر کشور، صندوق‌های محلی سقط جنین برای کمک به افراد کم‌درآمد برای پرداخت هزینه‌های سفر، اقامت، مراقبت از کودکان و هزینه‌های پزشکی برای سقط جنین در ایالت دیگر تلاش می‌کنند.

لوپز گفت: «دولت‌ها در بسیاری از ایالت‌ها مسئولیت خود را کنار گذاشته‌اند، بنابراین این موضوع به یک موضوع عمومی-خصوصی تبدیل شده است.

در انتظار صدور حکم دادگاه عالی به نفع مخالفان سقط جنین در اواخر سال جاری، قانونگذاران جمهوری خواه در حال اعمال اقداماتی در فلوریدا، اوهایو، میسوری، کنتاکی و سایر ایالت های قرمز هستند که می تواند میلیون ها نفر را مجبور به عبور از مرزهای ایالت برای سقط جنین یا خاتمه بارداری کند. غیر قانونی

طرفداران سقط جنین می گویند که مقابله با این فشارها مستلزم شکستن مخاطرات حکم دادگاه عالی آینده در مورد مردم، در هر کجا که زندگی می کنند، و بسیج آنها برای اعمال فشار بر مقامات دولتی و فدرال است.

فاطیما گاس گریوز، رئیس و مدیر عامل مرکز ملی حقوق زنان، گفت: «می‌خواهم مردم بفهمند که در حالی که این پرونده از نظر فنی به ممنوعیت ۱۵ هفته‌ای می‌سی‌سی‌پی مربوط می‌شود، اما در واقع مربوط به همه ایالت‌های کشور است». “نبرد می سی سی پی نبردی در کلرادو، مین، میشیگان و سایر نقاط کشور است.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi