فرمانداران درست قبل از رویارویی با رای دهندگان از سیل نقدینگی لذت می برند

[ad_1]

دیوید پترسون، فرماندار سابق نیویورک که در سال 2009 با کسری 47 میلیارد دلاری سه ساله مواجه شد و در نهایت حساب خود را پس گرفت، گفت: “من فقط می خواهم بتوانم چشمانم را ببندم و در عمارت از خواب بیدار شوم و کیتی هوچول باشم.” نامزدی برای فرمانداری در سال 2010 زمانی که اندرو کومو شتاب گرفت.

آخرین خط نجات کنگره به ایالت ها در این بیماری همه گیر 350 میلیارد دلار به مقامات ایالتی و محلی ارسال کرد. شهرک های کالیفرنیا، نیویورک، فلوریدا، تگزاس و ایلینوی بیشترین بهره را از این تغییر می برند. ایالت‌ها همچنین در حال آماده شدن برای برنامه‌ریزی برای نحوه هزینه کردن بسته زیرساختی ۱.۲ تریلیون دلاری برای تعمیر پل‌های فرسوده، جاده‌ها، بنادر و حمل‌ونقل عمومی هستند.

این وجوه فدرال در رأس مازادهای بی سابقه بودجه ایالتی قرار دارند. به گفته انجمن ملی مقامات بودجه عمومی، درآمدهای دولت از سال مالی 2020 تا 2021 14.5 درصد افزایش یافته است. سی و دو ایالت اعلام کرده اند که درآمدهای سال 2022 بیشتر از پیش بینی ها با رشد اقتصاد است.

برای اولین بار در سال‌های اخیر، قانون‌گذاران نیویورک وارد فصل مذاکره درباره بودجه بدون کسری شکاف شده‌اند. و هوچول، طبق یک نظرسنجی اخیر، محبوبیت واضح برای انتخابات مقدماتی دموکرات ها در ماه ژوئن است، که اغلب رقابتی مهم تر از انتخابات عمومی در ایالت آبی تیره است.

فرماندار جدید که در ماه اوت پس از استعفا به اتهام آزار جنسی جایگزین کومو شد، افزایش 2.1 میلیارد دلاری بودجه آموزش را پیشنهاد کرده است. او متعهد شده است که سرمایه‌گذاری چند ساله ۱۰ میلیارد دلاری را در نیروی کار در حال کاهش مراقبت‌های بهداشتی در ایالت – گروهی که بیشتر توسط گونه‌های کووید-۱۹ از بین رفته‌اند – از جمله ۱.۲ میلیارد دلار برای برنامه پاداش کارکنان بهداشتی در خط مقدم راه‌اندازی کند.

و او می خواهد پول را به مالیات دهندگان برگرداند: هوچول بر تسریع کاهش مالیات بر درآمد شخصی به میزان 1.2 میلیارد دلار اصرار دارد و برنامه کاهش مالیات بر دارایی به ارزش 2 میلیارد دلار را پیشنهاد می کند.

در کالیفرنیا، فرماندار گاوین نیوسام می خواهد از 46 میلیارد دلار سود پیش بینی نشده برای تقویت جناح چپ خود استفاده کند و در عین حال به ساکنان مشکل دار کمک مالی کند. فرماندار دموکرات امیدوار است که مراقبت های بهداشتی عمومی را برای همه مهاجران غیرقانونی با درآمد پایین گسترش دهد و پیروزی قابل توجهی را برای مترقی ها تضمین کند. همه ساکنان می توانند افزایش های دیگری را در کیف پول خود در طول سال انتخابات مشاهده کنند، از جمله تعلیق افزایش مالیات گاز که طبق قانون ایالتی الزامی است.

کالیفرنیا به لطف مالیات دهندگان پردرآمد ایالتی که بسیاری از آنها از مزایای آن سود برده اند، از دو سال متوالی مازاد بی سابقه برخوردار است. ثروت رشد بازار سهام سال گذشته، نیوسام و قانونگذاران ایالتی، چک‌های محرک گلدن استیت را برای ساکنانی که درآمد خانوارشان کمتر از 75000 دلار بود صادر کردند – درست زمانی که فرماندار با تهدید یک کمپین عقب‌نشینی مواجه بود.

در حالی که نیوزوم به سمت انتخابات عمومی در سال 2022 می رود، ترجیح داده می شود که برنده شود و دور دیگری از بررسی های کالیفرنیایی را در نظر بگیرد، که به نظر او الگویی برای دولت های دیگر است.

نیوز در ارائه بودجه خود در اوایل این ماه گفت: دیدن شخصی که از چک برای تشویق یا اعتبار مالیاتی برای کودکان خردسال بهره می برد باعث افتخار است. زمانی که کالیفرنیا کشور را رهبری می کند، افتخار می کنیم و می بینید که این سیاست ها در پیشنهادات کاخ سفید منعکس شده است.

بی میلی جمهوری خواهان به پول درآوردن

اما این جایزه یک موضوع ایدئولوژیک برای جمهوری خواهانی است که نمی خواهند مشتاق دریافت پول از دولت بایدن به نظر برسند.

جمهوری خواهان زمان را در کنار خود دارند: بودجه از طرح نجات ایالات متحده این لایحه نباید تا پایان سال 2024 الزام آور باشد یا تا پایان سال 2026 صرف شود، که به حزب جمهوری خواه انگیزه می دهد تا انتقال پیروزی به دموکرات ها را به بعد از انتخابات نوامبر به تعویق بیندازد.

به عنوان مثال، فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، به روسای سازمان های ایالتی دستور داده است که در صورت وجود هرگونه محدودیت، قبل از گرفتن بودجه زیرساختی فدرال مراقب باشند.

او در ماه دسامبر نوشت: «لطفاً قبل از ادامه پذیرش یا درخواست کمک مالی فدرال مراقب باشید و مرتباً با دفتر من در ارتباط باشید.

در نیوهمپشایر، فرماندار جمهوری خواه کریس سونونون هنوز اعلام نکرده است که چگونه این ایالت قصد دارد 77 میلیون دلار برای کمک به مراقبت از کودکان ارائه شده توسط قانون طرح نجات ایالات متحده، که بیش از 11 ماه پیش تصویب شد، هزینه کند. ایالت همچنین به آرامی کمک های اجاره، دلارهای برنامه ناامنی غذایی و کمک های وام مسکن را توزیع می کند.

دموکرات ها در واشنگتن مقامات دولت جمهوری خواه را به انتقال عمدی پول به آرامی متهم کرده اند. سناتور جین شاهین (DN.H.) آن را “سوء استفاده از حکومت” خواند.

شاهین، والی سابق، در مصاحبه ای گفت: “این واقعاً ناامید کننده است که شاهد کمبود آمادگی، عدم تعهد برای کمک به مردم در مواقع نیاز هستند.”

جمهوری خواهان مقداری از پول را توزیع می کنند. خود ابوت خواستار هزینه 362 میلیون دلاری برای ابتکارات آموزشی مانند گسترش مدارس منشور شده است. در تنسی، لی می خواهد به بسیاری از ساکنان که دسترسی به اینترنت قابل اعتماد ندارند، رسیدگی کند، مشکل لجستیکی که یادگیری دانش آموزان را محدود می کند و توسعه اقتصادی را محدود می کند.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در واقع یک محرک فدرال از سوی دولت بایدن را پذیرفته است، در حالی که با انتخاب مجدد مواجه است. برنامه مخارج نزدیک به 100 میلیارد دلاری او شامل حداقل 3.5 میلیارد دلار از طرح نجات رئیس جمهور در ایالات متحده است.

DeSantis قصد دارد از این دلارهای فدرال برای معافیت های مالیاتی گاز، پاداش 1000 دلاری برای پلیس و معلمان، و همچنین یارانه های زیست محیطی دولتی و برنامه هایی برای تحریک اقتصاد ایالتی استفاده کند. مجلس قانونگذار فلوریدا تحت سلطه جمهوری خواهان هنوز پیشنهاد دیسانتیس را تایید نکرده است، اما او به ویژه با نمایندگان قانع کننده بود.

به ویژه، پذیرش عمومی پول بایدن توسط دیسانتیس باعث ایجاد اصطکاک با سایرین در حزب او، از جمله سناتور ریک اسکات (R-Fla.) شده است، که سال گذشته از ایالت ها خواست که دلارهای فدرال را برای محرک رد کنند.

“اگر فلوریدا پول را پس بدهد، [Treasury Secretary Janet] د سانتیس در ماه مارس گفت: «یلن او را به ایلینویز، کالیفرنیا، نیویورک یا نیوجرسی خواهد فرستاد. «فکر نمی‌کنم منطقی باشد که مردم فلوریدا پول بیشتری به ایالت‌های آبی بدهند که در حال حاضر از این حساب درآمد زیادی کسب می‌کنند.

دودستگی دولت ها مانع از هزینه ها می شود

Newsom و Hochul یک مزیت آشکار در تحقق برنامه های خود دارند: مجالس قانونگذاری عمدتاً تعاونی که توسط یک حزب کنترل می شوند.

در جاهای دیگر، کار چندان آسان نیست. در برخی ایالت ها، قانونگذاران جمهوری خواه تمایلی به پیروزی فرمانداران دموکراتیک در یک چرخه رقابتی مجدد ندارند.

فرماندار کانزاس، لورا کلی، دموکرات و یکی از آسیب پذیرترین بازیگران کشور، تلاش می کند با کاهش مالیات بر فروش مواد غذایی و کاهش بدهی های دولت، هزینه های آموزش و آموزش نیروی کار را با اطمینان بخشیدن به محافظه کاران مالی متعادل کند.

جمهوری خواهان کنتاکی از فرماندار اندی بشر سبقت گرفتند و پیشنهاد بودجه خود را قبل از اینکه وی از بودجه خود رونمایی کند، ارائه کردند و از یک روند نظامی احتمالی خبر داد. بشیر، یک دموکرات، در سال 2023 مجدداً انتخاب خواهد شد.

گرچن ویتمر، فرماندار میشیگان می‌خواهد برای رسیدگی به برخی از مبرم‌ترین مسائل این ایالت پول جمع‌آوری کند: آب آشامیدنی آلوده و زیرساخت‌های در حال فروپاشی.

دموکرات، که با پیشنهاد سختی برای انتخاب مجدد مواجه است، می خواهد خطوط خدماتی پیشرو را جایگزین کند و آلودگی را با PFAS، یک مشکل جدی بهداشت عمومی ناشی از بحران آب فلینت، پاک کند. او همچنین در تلاش است تا به وعده کمپین مبنی بر “رفع جاده های لعنتی” عمل کند.

اما ویتمر ماه هاست که با قانونگذاران تحت کنترل جمهوری خواهان در مورد نحوه خرج کردن پول اختلاف نظر داشته است. برخی از قانونگذاران جمهوری خواه اصرار دارند که وجوه فدرال را تا زمانی که دستورات بهداشت عمومی کووید-19 لغو نشود، متوقف کنند.

رهبران جمهوری خواه از تداوم مقاومت میلیاردی خبر می دهند در صندوق های نامحدود بدون استفاده بنشین رئیس کمیته اعتبارات مجلس میشیگان خواستار این شده است که مخارج دولت در میان نگرانی‌ها در مورد تورم، زنجیره تامین و کمبود نیروی کار “محتاطانه و هوشمندانه” باشد.

جیل آلپر، استراتژیست حزب دموکرات میشیگان، که در چندین کمپین ریاست جمهوری دموکرات ها مشاوره داده است، گفت که برنامه های هزینه های ویتمر “بدون توجه به سیاست، تصمیمات درستی بود.”

آلپر گفت: “با این حال، سیاست خوب، سیاست خوب است، زیرا اگر شما خواسته های مردم را برآورده کنید و مشکلات سیاسی را که برای آنها مهم است حل کنید، آنها برای دور دوم از شما حمایت خواهند کرد.”

جرمی بی وایت، آنا گرونولد، و دیوید کیهارا در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna