“شکست یک گزینه نیست” – هریس زنان سیاه پوست را احضار می کند و راه رو به جلو هموار می کند

[ad_1]

Shavon Arline-Bradley، رئیس و رئیس D4 In Action گفت: “شکست یک گزینه نیست.” “یک چیزی که ما در مورد آن صحبت کرده ایم این است که مطمئن شویم که او سفرای دارد که واقعا می توانند در مورد آن صحبت کنند. به نوعی برای ارتباط با او شخصاً، کامالا کیست؟ کل مرد، سیاستمدار، رهبر، همسر، مادر. برقراری ارتباط [all of] این امر مأموریت ما به عنوان زنان سیاهپوست را که برای این شغل مبارزه می‌کنند، مهم‌تر از همیشه می‌کند.»

مکالمه نیمی استراتژیک و نیمی جذاب برای گروه بود. این در حالی است که فصل جدیدی در مورد معاون رئیس جمهور آغاز شده است که در آن او به زودی کارکنان جدیدی را منصوب خواهد کرد و امیدوار است که نقش خود را در دولت اصلاح کند. اما این هم نوعی تجمع بود. هریس آخرین بار در تابستان با گروه ملاقات کرده بود. دوشنبه بعدی بود.

هریس از حاضران خواست آن را مستقیم بدهند، حاضران گفتند: مردم چه می گویند؟ او پرسید. و هنگامی که آنها نیاز به به‌روزرسانی عمومی بیشتری را در مورد آنچه که روی آن کار می‌کند پیشنهاد کردند، هریس پذیرا به نظر می‌رسید، از جمله ابراز آمادگی برای حفظ تالارهای شهر در مورد موضوعات مختلفی که از نزدیک با آن‌ها کار می‌کند، از حق رای گرفته تا موضوعات دیگر. که با سیاه‌پوستان در کشور مواجه هستند. . شرکت کنندگان گفتند که در نقطه دیگری، او گفت که دستیاران را وادار می کند تا به تقویم برای بقیه سال نگاه کنند تا ببینند آیا از قبل برنامه ریزی شده ای وجود دارد که او احتمالا می تواند در آن شرکت کند.

آبونی رایلی، معاون ارشد سیاست و مشارکت استراتژیک در شبکه اقدام ملی گفت: «او گفت که از کار بیکار شده است. «ما پیشنهاد ساخت تالار شهر را دادیم. او را وادار کنید که بیاید و به برخی از سؤالات مربوط به جامعه ما پاسخ دهد و این می تواند از زنان سیاه پوست و جوانان سیاه پوست و در کل جامعه متفاوت باشد. و بنابراین او در موقعیتی نیست که بتواند آن را از طریق مدیریت انجام دهد. او به رویدادی دعوت شد که در آن می‌توانیم به‌روزرسانی را به جامعه خود ارائه دهیم و او برای آن آماده بود. او می خواست در مورد آن تحقیق کند.”

دستیاران کاخ سفید می گویند این گفتگو بخشی از “رویکرد جامع دولت” برای تقویت حق رای و سایر موضوعات است. این زمانی اتفاق افتاد که داستان‌های درگیری‌های داخلی در دفتر معاون رئیس‌جمهور، به دلیل خروج دستیاران کلیدی و نگرانی‌های متفقین مبنی بر اینکه هریس مجبور شد در حالی که به‌عنوان شماره دو بایدن خدمت می‌کرد، بر روی طناب‌ها راه برود، به امری عادی تبدیل شد. وقتی هریس روی اولویت های اصلی بایدن کار می کند – بسته ای از زیرساخت ها و هزینه های اجتماعی که در طول سال در کنگره انجام می شود – حضور خودش اغلب نادیده گرفته می شود. اما زمانی که به موضوعات دیگری که همیشه در رادار ملی نیستند منجر شود، جلب توجه می تواند دشوار باشد.

“داستان ها [about Harris] یک منبع آشنا به جلسه گفت: بیشتر روی سبک تمرکز کنید تا محتوا. «به طور طبیعی، عنصر ایجاد یک ساختار جدید وجود دارد. این بخشی از کاری است که او انجام می دهد – [along with] تیم. و او خیلی بیشتر از آنچه به او نسبت داده می شود، انجام می دهد.”

به گفته زنان حاضر در جلسه، هریس جلسه روز دوشنبه را برای بحث در مورد تغییرات اصلاحات حقوق رای از سوی آژانس ها، از جمله وزارت مسکن و شهرسازی و اداره زندان ها آغاز کرد. دومی موافقت کرد که پس از ترک بازداشت فدرال، رای دهندگان بیشتری را برای مردم درگیر کند، در حالی که HUD مشارکت رای دهندگان و آموزش غیرحزبی بیشتری را با استفاده از مقامات مسکن خود انجام خواهد داد. مشارکت بیشتر رای دهندگان در لیست توصیه هایی بود که گروه زنان به تیم هریس ارائه کردند.

ملانی کمپبل، رئیس و مدیر اجرایی ائتلاف ملی برای مشارکت شهروندان سیاه پوست، که به تشکیل جلسه کمک کرد، گفت: “بنابراین اینها برخی از راه هایی است که ما اطمینان می دهیم مردم به برگه های رای، دسترسی به ثبت نام، دسترسی به اطلاعات دسترسی دارند.” با معاون رئیس جمهور کمپبل از نتایج ملموس این نشست به عنوان دلیلی برای کارآمد بودن طبل زدن و فشار از سوی مدافعان حق رای یاد کرد.

این گروه همچنین به اصطلاح را پوشش داد mom-nibus، مقرراتی تحت قانون بزرگتر «Back-Building Better Law»، که به طور خاص بر خانواده ها، زنان و کودکان تمرکز می کند، و اینکه هریس و اداره چگونه می توانند بهتر سیاست هایی را که روی آنها کار می کنند به افراد عادی مرتبط کنند که تحت تأثیر قرار می گیرند.

روز سه‌شنبه، هریس اولین نشست اقدام روز مادر را تشکیل داد و بیش از 150 میلیون دلار سرمایه‌گذاری در سراسر جهان از سوی شرکت‌هایی مانند CVS و Merck و سازمان‌های غیرانتفاعی برای مقابله با نابرابری‌های سلامت مادران را اعلام کرد. هریس همچنین از اقدامات دولت برای رسیدگی به این مشکل، از جمله راه‌اندازی دستورالعمل‌های جدید برای گسترش پوشش پس از زایمان و نام‌گذاری مجدد بیمارستان‌هایی که «دوستان زایمان» هستند، برای اولین بار از زمان انجام خدمات بهداشتی و انسانی خبر داد. این مشکلی است که هریس از زمانی که دادستان کل کالیفرنیا بود روی آن کار می کرد.

هریس گفت: “صرف نظر از سطح درآمد، صرف نظر از سطح تحصیلات، زنان سیاهپوست، زنان محلی، زنان ساکن در مناطق روستایی بیشتر احتمال دارد که بمیرند یا ترسیده یا زخمی از تجربه ای که باید ایمن باشد و باید شاد باشد.” بیانیه. مرگ و میر و عوارض مادران بحران های جدی است که هم سلامت عمومی و هم رشد اقتصادی را تهدید می کند، به این معنی که همه تحت تأثیر قرار می گیرند. زیرا فقط به آن فکر کنید: مادران ستون فقرات اقتصاد ما هستند و فرزندان آنها آینده اقتصاد ما.

هنگامی که هریس روز دوشنبه در اتاق قدم می زد و از زنان در مورد حوزه های سیاسی مورد علاقه آنها سوال می کرد، درخواست صریح برای “راه های خلاقانه” برای ارتباط با آمریکایی های معمولی، به ویژه حوزه اصلی دموکرات ها: جامعه سیاه پوستان وجود داشت.

آرلین بردلی گفت: او در مورد اینکه چگونه می توان به بهترین نحو به مقامات آمریکایی که ممکن است مانند ما زندگی بلتوی را داشته باشند یا ممکن است زندگی نکنند، شفافیت ببخشد. “او گفت: “منطقه کلمبیا چگونه این پیام را منتقل کنم؟

برخی از دستیاران او شکایت کرده‌اند، با همه‌گیری ادامه‌دار و 50/50 سنا، جایی که معاون رئیس‌جمهور باید در اطراف باشد تا برابری رای‌ها را مختل کند، توانایی هریس برای سفر با مشکل مواجه شده است. اما زنانی که او روز دوشنبه ملاقات کرد نیز با این احساس ترک کردند که دولت تصدیق کرد که می تواند و باید کارهای بیشتری انجام دهد. همانطور که یکی از شرکت کنندگان بیان کرد، آنها درک می کنند که باید “در اواسط دوره، تغییراتی در مورد پیام ها و همچنین روش های ارسال پیام انجام دهند”.

“این جلسه مانند یک آزمایش بود، حتی بیشتر از آن یک کالیبراسیون مجدد ساده مانند “باشه، بگذار نفسم را تازه کنم.” از دیدن همه شما خوشحالم من اینجا هستم، بیرون چه می شنوید؟ چون این چیزی است که من از درون می شنوم و به من اجازه دهید که چگونه شکاف هایی را که در جامعه ما می بینید پر کنم، “رایلی گفت.

زنان حاضر در جلسه به هریس گفتند که آماده فرستادن به عنوان «سفیران» برای به اشتراک گذاشتن به‌روزرسانی‌های خط‌مشی هستند تا مردم عادی بدانند که او چه می‌کند و برای او برنامه‌ریزی می‌کند، زیرا «سخت بود در مورد برخی از چیزهایی که او به طور شفاف صحبت کرد. یکی از حاضران گفت: در حال کار است زیرا آنها هنوز در حال مذاکره هستند.

راشل نوئردلینگر، یک استراتژیست ارتباطات که در این جلسه شرکت کرده است، می گوید: “جوامعی از ذینفعان و اعتبار دهندگان وجود دارند که مایلند معاون رئیس جمهور را بلند کنند و کارهای او را گسترش دهند.” اما مردم می خواهند بدانند چه چیزی به او کمک می کند و چه چیزی به او صدمه می زند.

کریستوفر کادلاگو در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet