شکاف هایی در داده های ایمنی خانه های جانبازان ایالتی باقی مانده است

[ad_1]

تحقیقات پنج ماهه پولیتیکو در اوایل سال جاری نشان داد که خانه‌ها از چیزی رنج می‌برند که دیوید شولکین، وزیر امور خارجه سابق VA، «مداخله نظارت ایالتی و فدرال، با شکاف‌هایی در مقررات و مسئولیت‌پذیری» نامید. VA هزینه خانه ها را پرداخت می کند و یک بازرسی سالانه را تعیین می کند. ایالت ها هر روز مالک و اداره آنها هستند. برخی کشورها از آنها می خواهند که استانداردهای مشابه مراکز مراقبت طولانی مدت غیرنظامی را رعایت کنند. برخی نمی کنند.

مرگ و میر ناشی از کووید-19 در خانه های عمومی بسیار بیشتر از نوع مراقبت طولانی مدت از دامپزشکان است که به عنوان مراکز زندگی شهری شناخته می شوند و به طور کامل توسط VA مدیریت می شوند.

اداره جانبازان، که تیم‌ها و منابع اورژانس را به خانه‌های دامپزشکی و مراکز بهداشتی غیرنظامی در اوج بحران فرستاد، اذعان داشت که باید بهتر عمل کند.

گزارشی که در این ماه منتشر شد و در آن واکنش کلی ملی به همه‌گیری VA را ارزیابی کرد، توسعه یک “سیستم اطلاعاتی را برای تسهیل نظارت بر خانه‌های دولتی برای جانبازان برای شاخص‌های خطر بیماری‌های عفونی” توصیه می‌کند. او همچنین گفت که “در تلاش است تا در حمایت از SVH فعال تر شود”. با این حال، این گزارش به هیچ برنامه یا ضرب الاجل خاصی اشاره نکرده است.

کنگره این نکته را مورد توجه قرار داد و خواستار شفافیت بیشتر و سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری اضافی در طول همه‌گیری برای بازسازی و جایگزینی ساختمان‌های فرسوده با کنترل عفونت ضعیف شد. اما قانونگذاران به طور سیستماتیک با یک راه حل پایدار برای نظارت بر دولت تقسیم شده-VA مبارزه نکرده اند.

جمع آوری و انتشار داده ها این اختیار و مسئولیت پذیری پراکنده را منعکس و تقویت می کند. 158 خانه انفرادی، آژانس های بهداشتی دولتی و جانبازان، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، مراکز خدمات مدیکر و مدیکید، و خود VA نقشی در جمع آوری اعداد دارند. هیچ کس قدرت عالی ندارد هنگامی که خانه شماره های خود را برای یک هفته معین گزارش نمی کند، VA به سادگی “—” را وارد می کند. در برخی موارد، آمار منتشر شده توسط ایالت ها با آمار منتشر شده توسط VA مطابقت ندارد.

کارشناسان اپیدمیولوژی و مراقبت های طولانی مدت می گویند داده ها مهم هستند.

آنها می گویند که داده ها بیشتر از اعداد در یک صفحه گسترده است. این دریچه ای به کیفیت مراقبت، تخصص و منابعی است که برای کنترل شیوع ویروسی که از هر 100 آمریکایی بالای 65 سال یک نفر را کشته است – و در حال تبدیل شدن به جزر و مد زمستانی است که می تواند تعداد بیشتری را بکشد. ارائه نادرست به این معنی است که برای گروه‌های بیرونی – سازمان‌های مدافع و خدمات جانبازان، خانواده‌ها، رسانه‌ها و حتی سایر مقامات دولتی – سخت‌تر است که خانه‌ها را در قبال کمبودهای ایمنی پاسخگو کنند.

حدود سه چهارم آنها نظارت CMS را دریافت می کنند و داده های آنها منتشر می شود. برای ماه‌ها، یافتن داده‌هایی در مورد تقریباً چهار ده خانه که تحت کنترل CMS نیستند، دشوار بوده است. در اواسط نوامبر، VA شروع به انتشار اطلاعات بسیار دقیق تری در مورد عفونت و مرگ هم کارکنان و هم ساکنان خانه ها در تمام 50 ایالت کرد. اما VA خود داده ها را جمع آوری نمی کند. در عوض، بر آنچه خانه‌ها و ایالت‌ها نمایندگی می‌کنند متکی است – و برخی از آنها هنوز مختل می‌شوند یا به تأخیر می‌افتند.

انجمن ملی آنها گفت که خانه ها می دانند که باید کارهای بیشتری انجام شود.

هیوارد هیلیارد، رئیس انجمن ملی خانه‌های ایالتی کهنه‌سربازان، گفت: «خانه‌های ایالتی با شناسایی ناسازگاری‌ها به صورت فردی برخورد می‌کنند». «در جامعه محلی کشور انحرافاتی در معیارها و روش های گزارش دهی وجود دارد که منجر به مجموعه داده های فعلی می شود. از آنجایی که آنها علاوه بر این مجاز هستند، تعداد آنها باید توافق شود. “

هنوز این اتفاق نیفتاده است، نه همه جا.

به عنوان مثال، داده‌های VA در دسترس عموم نشان می‌دهد که از ۲۵ مه ۲۰۲۰ تا ۲۹ اوت ۲۰۲۱، مرگ و میر در خانه‌های میسوری در میسوری صفر بوده است. این نادرست است – میسوری خود ۱۰۳ مورد مرگ ناشی از کووید را تا اواسط نوامبر ۲۰۲۰ گزارش کرد و گزارشی را از سنت لوئیس سفارش داد – شرکت حقوقی Armstrong Teasdale را در مورد اشتباهات و نحوه اصلاح آنها تأسیس کرد. این گزارش منتشر شده است.

امی پاکارد، سخنگوی آژانس کهنه سربازان ایالت میسوری، این اختلافات را به اشتباهات فنی نسبت داد. او از طریق ایمیل گفت: «ما به طور فعال با VA روی مشکلی در بارگذاری داده‌های تاریخی کار می‌کنیم، که بر تعداد موارد ما بین آغاز همه‌گیری تا حدود ۲۵ ژانویه ۲۰۲۱ تأثیر می‌گذارد». او افزود که از اوایل این ماه، میسوری هیچ مورد مرگ ناشی از کووید در خانه های دامپزشکی ایالتی خود در سال 2021 نداشته است.

در می سی سی پی، یک سخنگوی امور ایالتی کهنه کار در اوایل پاییز امسال داده هایی را با پولیتیکو به اشتراک گذاشت که نشان می داد چهار خانه او بین آوریل 2020 تا 22 سپتامبر 2021 434 مورد ابتلا و 111 مورد مرگ داشته اند. او داده های کلی را برای ایالت ها به اشتراک گذاشته است، نه تفکیک خانه هایی که می تواند منجر به مرگ شود. در هر زمان به 600 نفر خدمت می کند. اما وب سایت VA حداکثر 87 مورد و 10 مورد مرگ را بین 25 می 2020 تا 29 سپتامبر 2021 نشان می دهد.

ایلینوی داده های خود را در یک وب سایت دولتی در دسترس قرار می دهد، اما این اعداد با وب سایت VA مطابقت ندارند. به عنوان مثال، یک گزارش ایالات متحده می گوید شیوعی در خانه لاسال در ایلینوی وجود داشت که در نوامبر 2020 شروع شد و باعث حدود 109 مورد در میان جانبازان و 116 مورد در میان کارکنان شد. متقابلا، نمودار VA 10 مورد را برای بیماران، 18 مورد را برای کارکنان نشان داد. طبق سوابق ایالتی، در خانه Manteno در ایلینویز، 48 کهنه سرباز و 33 کارمند در یک شیوع بین اوایل ماه مه و ژوئن 2020 بیمار شدند. VA نشان می دهد که 31 کارمند و حداکثر 10 جانباز بین 25 می 2020 تا سپتامبر 2021 در آنجا بیمار شده اند.

سخنگوی خدمات کهنه سربازان ایلینوی گفت هیچ توضیحی در مورد اینکه چرا اعداد VA اشتباه است وجود ندارد. ایالت اعداد صحیح را ارائه کرده بود و ارتباط محلی او با VA فدرال صحت آنها را تایید کرده بود. او ایمیلی ارسال کرد: “ما نمی دانیم چرا این گزارش داده های دقیقی را منعکس نمی کند.”

چندین کشور دیگر ناهنجاری دارند. اما در موارد دیگر، گزارش در حال بهبود است. برای مثال، داده‌های مربوط به نبراسکا در اوایل پاییز امسال ناپدید شد. اکنون وارد می شود.

برای رهبران سیاسی و مدافعان کهنه سربازان، مبارزه برای اطلاعات کامل و دقیق در مورد موارد و مرگ و میر طولانی و ناامید کننده بوده است.

به نمایندگی از مردان و زنانی که به کشورمان خدمت کرده‌اند، به همکاری با همکارانم در هر دو طرف ادامه خواهم داد. [VA’s] جان تستر، رئیس کمیته امور کهنه سربازان سنا (D-Mont.) در بیانیه ای ایمیلی به POLITICO گفت. به این ترتیب ما اطمینان می‌دهیم که ایالت‌ها و VA بهترین مراقبت را برای کهنه‌کاران ارائه می‌کنند که شایسته آن هستند.»

از ماه مه 2020، CMS به تسهیلات مراقبت طولانی مدت نیاز دارد تا داده های CDC در مورد میزان عوارض و مرگ و میر را هم برای ساکنان و هم برای کارکنان ارائه دهد.

CMS انتشار اطلاعات در مورد خانه های سالمندان غیرنظامی و همچنین امکانات جانبازان را که نظارت می کند، آغاز کرده است. اما این آژانس گفت که مسئولیتی در قبال علنی کردن حدود 42 خانه کهنه سربازان که آن را تنظیم نکرده است، ندارد. بیشتر آن‌ها تسهیلات «مسکونی» بودند که بیشتر شبیه یک تکیه‌گاه بود. (بعضی خانه ها مخلوطی داشتند).

کنگره در لایحه بودجه گسترده ای که در اواخر سال 2020 تصویب شد، VA را ملزم کرد که این شکاف را پر کند و همه داده ها را در مورد دامپزشکان خانگی گزارش کند. اما قانون به وضوح نوشته نشده بود. VA برای ماه ها اصرار داشت که باید فقط مجموع ها را گزارش کند، نه تفکیک بر اساس خانه. نزدیک به یک سال بعد، تحت فشار کنگره و زمانی که POLITICO به هر خانه‌ای که داده‌ها کم بود نزدیک شد، VA شروع به افشای اطلاعات کرد.

کمیته های کهنه سربازان در مجلس نمایندگان و سنا خواهان پاسخگویی VA و دولت هستند دفتر در حال بررسی نظارت و شفافیت VA است. اما این به یک مشکل سطح بالا برای کنگره در کل تبدیل نشده است.

تستر در بیانیه‌ای افزود: «VA و ایالت‌ها مسئولیت مشترکی برای نظارت بر کیفیت مراقبت از جانبازان در خانه‌های جانبازان ایالتی دارند، و ما در مورد این نظارت به شفافیت بهتری نیاز داریم».

اما VA هنوز اشتهای زیادی برای تغییر نشان نداده است. هنگامی که سناتور چاک گراسلی (آیووا) در اوایل سال جاری فهرستی از سؤالات نظارتی را برای دنیس مک‌دوناو، وزیر VA، فرستاد، VA پاسخ داد: «VA در حال حاضر هیچ توصیه‌ای ندارد و ما همیشه خوشحالیم که با کنگره درباره راه‌های بهبود سیستم بحث می‌کنیم. نظارت بر SVH ها.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme