شما می توانید منطقه کنگره خود را ترسیم کنید

[ad_1]

این عجیب بودن فصل انحراف ده ساله است: قانونگذاران ایالتی مسئول تهیه پیش نویس نقشه های جدید می توانند منطقه ای را برای خود یا دوستان خود ترسیم کنند. این روند در حال حاضر به نفع شخصی آن است – قانونگذاران به طور معمول آنها برای حزب خود کارت می کشند – اما در برخی موارد این سیاستمداران در راستای منافع شخصی خود کار می کنند.

علاوه بر اورگان، رئیس مشترک کمیسیون سازماندهی مجدد اوهایو اکنون جمهوری دموکراتیک مارسی کپتور را به چالش می کشد. و در میسوری، پنسیلوانیا و کارولینای شمالی، قانونگذاران ایالتی در کمیته های توزیع مجدد نیز در حال بررسی درخواست از کنگره برای دریافت کارت هایی هستند که دارند یا می توانند به تهیه پیش نویس کمک کنند.

چنین این اقدامات ممکن است اتهامات بازی ناعادلانه رقبای سیاسی را برانگیزد، اما اینطور نیست همیشه همانطور که انتظار می رود کار می کند، به خصوص در چرخه ای که در آن این روند توجه بیشتری از طرفداران طرفدار آلمان را به خود جلب کرده است. و با کنترل بیشتر از هر زمان دیگری بر فرآیند توزیع مجدد مبهم، احتمالاً اجرای این اقدامات دشوارتر می شود.

شاید گستاخانه ترین نمونه از خود تبلیغی در غرب کارولینای شمالی بود، جایی که نقشه‌سازان GOP منطقه جدیدی را ترسیم کرده‌اند که شامل خانه رئیس مجلس ایالتی می‌شود، تنها زمانی که نماینده مدیسون کواتورن (RN.C.) پیشنهادی برای آن اعلام کرد. و در پنسیلوانیا، زمانی که یک سناتور آمریکایی از حزب خود تلاش کرد با جمهوری‌خواهان به توافق برسد تا فضایی باز ایجاد کند، دموکرات‌ها خشمگین شدند. پایگاه سیاسی او در منطقه فیلادلفیا.

سخنگوی مادلین دین گفت: “این نوعی تضاد منافع است که همه ما باید از آن آگاه باشیم.” ما نمی توانیم به تنهایی با یک نقشه این کار را انجام دهیم.

او گفت: “ما نمی توانیم در این امر شرکت کنیم.” ما نباید به عنوان حزبی که به حکمرانی خوب معتقد است، اینگونه باشیم».

هر کشور نیازمندی‌های تغییر جهت‌گیری اغلب پیچیده خود را دارد. قانونگذاران ایالات متحده باید ادغام شوند تا کارها درست شود تا بتوانند وارد کنگره شوند. اما شاید هیچ کس بهتر از سالیناس در اورگان آماده به نظر نمی رسد، جایی که انحراف به ویژه بحث برانگیز بود.

تینا کوتک، رئیس مجلس نمایندگان، وعده دادن به جمهوری‌خواهان را برای وتوی کارت‌های تغییر مسیر رد کرده است. نتیجه نهایی یک سازش اکراه پس از یک مبارزه چریکی خشونت آمیز و خروج قانونگذاران عصبانی جمهوری خواه بود.، زمانی که سالیناس شانس خود را برای نامزدی در محله جدید و بسیار دموکراتیکی که او به ایجاد آن کمک کرد، به دست آورد.

کمپین سالیناس در ابتدا موافقت کرد که نامزد را برای مصاحبه با پولیتیکو در دسترس قرار دهد، اما پس از اطلاع از محوریت داستان، به دلیل تضاد در برنامه، از این کار خودداری کرد. شانون گاسون، سخنگوی کمپین، بعداً بیانیه ای را ارسال کرد.

گیسون گفت: «آندریا قاطعانه معتقد است که کرسی ها به قانونگذاران تعلق ندارد، بلکه متعلق به رای دهندگان آنهاست. “تعهد کمیته به مردم اورگان بود – نه به هیچ قانونگذار فعلی، از جمله آندریا – و نقشه ها این را منعکس می کنند.

به عنوان نماینده فعلی ایالت، سالیناس رهبر احتمالی در این مسابقه است، اگرچه نه او و نه اسمیت در شهرستانی که در آن شرکت می کنند زندگی نمی کنند.

اسمیت، که نامزدی خود را برای کرسی جدید قبل از پایان فرآیند استقرار مجدد اعلام کرد، گفت نمی‌داند که آیا رای‌دهندگان با نقش رهبری سالیناس در استقرار مجدد مخالفت خواهند کرد یا خیر. او گفت: “من گریه نمی کنم که چه کسی کارت را می سازد و چه کسی کارت را نمی سازد.”

در اوهایو، یک جمهوری خواه ترزا گاوارونه، نامزد پیشرو برای تصاحب کپتور، رئیس کمیسیون انتخابات سنای ایالتی است که بر تغییر جهت گیری نظارت دارد. کپچر هیچ وقت را برای متهم کردن او به شلیک خود تلف نکرد لایه – و می گوید که قصد دارد این موضوع را در طول کمپین مطرح کند.

“من قطعا این کار را انجام خواهم داد. اما من فکر می کنم مهم است که نقش او را در این بحث ها در وزارتخانه و مردم ملی که به آنها گوش می دهند، ردیابی کنیم، “او افزود:” بسیار حساب شده است.

گاوارونه در مصاحبه ای گفت که روی نقشه کار نکرده است، که قانونگذاران جمهوری خواه به سرعت از هر دو مجلس بدون جمع آوری افکار عمومی عبور کردند. (او همچنین در خارج از منطقه 9 که در آن در حال دویدن است زندگی می کند.)

او گفت: “من هیچ کاری با ترسیم مناطق جدید کنگره نداشتم.” من ریاست کمیته ای را بر عهده داشتم که شهادت را شنید. من مطمئن شدم که هر کسی که می خواهد در مورد این موضوع صحبت کند، فرصت شنیده شدن را دارد. اما من نقشه نکشیدم.

پذیرفته شده این کارت توسط راب مک‌کاولی، سناتور جمهوری‌خواه ارائه شد و گاوارون گفت که روی آن با او کار نکرده است و مدت کوتاهی قبل از آمدن به کمیته رای‌گیری تمام وقت خود، آن را دیده است. سنا او پیش از کاندیداتوری در کنگره به کناره گیری از این رای گیری فکر نکرده است.

او گفت: “بخشی از وظیفه من رای دادن به قانونی است که از طریق سنا می رود.”

در جاهای دیگر، قانونگذاران دیگری که در ترسیم نقشه‌ها نقش دارند نیز در حال سنجش آزمایشات فدرال هستند. در میسوری، سناتور دنی هاسکینز، یک جمهوری خواه و یکی از اعضای کمیته جابجایی منطقه، گفت که در حال بررسی پیشنهادی برای کرسی است که ویکی هارتزلر جمهوری خواه برای نامزدی در مجلس سنا ترک می کند.

در پنسیلوانیا، خیابان شریف، سناتور ایالات متحده، دموکرات ارشد کمیته جابجایی، خشم حزبش را برانگیخت وقتی کارتی فاش شد که نشان داد او با جمهوری خواهان در مورد پروژه ای توطئه کرده است که دموکرات های همکارش آن را غیرقابل قبول می دانستند. نقشه پیشنهادی محله جدیدی با فرصت‌هایی برای سیاه‌پوستان ایجاد می‌کند که خیابان می‌تواند در آن فعالیت کند، که احتمالاً به هزینه نماینده برندان بویل (D.A.) می‌شود.

دین به خیابان گفت: «او معاون حزب ما در سراسر کشور است. «فکر می‌کردم برای او نامناسب است که کارت‌هایی را بکشد که الف، جسورانه و ب، خودبخش بودند.

با این حال، با وجود یک مجلس قانونگذاری جمهوری خواه و یک فرماندار دموکرات، پنسیلوانیا احتمالاً شاهد این است که دادگاه ها کارت خود را بکشند.

نقشه های کارولینای شمالی نیز بار دیگر در شبکه ای از دعوی قضایی درگیر شده است. اما قانونگذار جمهوری خواه کارتی را تصویب کرد که شاید بارزترین نمونه از تسلط درونی بازی را داشت.

مدت هاست که شایعه شده است که تیم مور، سخنگوی مجلس ایالتی، به یک کرسی در کنگره می رود. و زمانی که همکاران وی از جمهوری‌خواه در مجلس، کارت جدید پیشنهادی خود را منتشر کردند، به‌طور تصادفی منطقه جدیدی را ترسیم کرد که شامل شهرستان مور کلیولند و هیچ عضو فعالی در داخل مرزهای آن زندگی نمی کرد.

اما قبل از اینکه مور بتواند تصمیمی بگیرد، کوتورن گفت که در شهرستان نامزد خواهد شد – نه رقابتی تر. یکی که در آن زندگی می کند و در حال حاضر نماینده آن است. او گفت که این کار را انجام خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که یک “جمهوری خواه تثبیت شده” کرسی او را نبرد.

راه حل نسخه جدید دفتر مرکزی Cawthorn در غرب کارولینای شمالی را باز گذاشت. یکی از اعضای کمیته جابجایی سنا، چاک ادواردز، قبلاً اعلام کرده بود که رئیس مشترک کمیته، رالف هیز نیز چنین فکر می کند – اگرچه هر دو به وضوح کرسی را پس گرفتند و فکر می کردند کوتورن مدعی آن است.

و حذفیات دیگری نیز وجود داشت.

صحبت‌هایی شنیده می‌شد که دموکرات‌های ایلینوی توانستند در ساعت 11 صبح منطقه جدیدی با فرصت‌هایی برای آمریکایی‌های لاتین ایجاد کنند، زیرا بخشی از رئیس جابجایی، سناتور عمر آکینو، تماشا می‌کرد. (در نهایت تصمیم گرفت کاندید نشود.)

در کانزاس، دموکرات‌ها از کریس کرافت، نماینده ایالات متحده، رئیس مجلس نمایندگان به دلیل جابه‌جایی، به دلیل اینکه در نظر دارد در مقابل جمهوری شاریس دیویدز (دی-کان) شرکت کند، انتقاد کردند. او گفت که آن را تضاد منافع نمی‌دانست، اما حتی قبل از نهایی شدن نقشه جدید، کمپین را رد کرد.

بسیاری از ایالت‌ها هنوز فرآیند توزیع مجدد را تکمیل نکرده‌اند، بنابراین تعداد نهایی قانون‌گذارانی که می‌توانند جاه‌طلبی‌های فدرال خود را معامله کنند، نامشخص است. این امکان وجود دارد که این چرخه نامزدهای کمتری را برای قانونگذاران در بر گیرد نسبت به گذشته، شاید در نتیجه افزایش توجه به مزایای حذف دسیسه های سیاسی از روند.

و حتی وقتی قانونگذاران فرار می کنند، راه پیروزی همیشه هموار نیست. یک مثال عالی: راب گاراجیولا، رهبر اکثریت سنای مریلند، منطقه ششم کنگره جدید را در سال 2011 ترسیم کرد تا خانه‌اش در ژرمن‌تاون را نیز در بر گیرد، در حالی که خانه‌های دیگر دموکرات‌های برجسته محلی را ساخت. این نتیجه معکوس داشت: گاراجیولا در انتخابات مقدماتی بحث‌برانگیز به جان دلانی، تاجری که برای اولین بار برای پست دولتی شرکت می‌کرد، شکست خورد.

با این حال، سوابق انتخابات کنگره مملو از قانونگذاران ایالتی است که از قلم برای هدایت منطقه به نفع خود استفاده کردند.

«جایی که می‌توانید این کار را انجام دهید، می‌خواهید این مکان را برای خودتان نقاشی کنید. تام دیویس (R-Va.) نماینده سابق مجلس، که در جریان تجدید ساختار سال 2001 ریاست بخش مبارزات انتخاباتی اتاق جمهوری خواهان را بر عهده داشت، گفت: قطعاً. فقط به ماهیت انسان نگاه کنید. اگر شما جای پرنده گربه هستید، مراقب خود هستید و از آن پیشرفت سیاسی می کنید.

از جمله نمونه‌های تاریخی که دیویس به یاد می‌آورد، تادیوس مک‌کوتر، نماینده سابق مجلس نمایندگان بود که در سال 2002 از مجلس سنای میشیگان به محل تازه‌ایجاد شده پرید. و نماینده سابق کنی مارچانت، که به عنوان رئیس جمهور فعلی ایالت تگزاس هاوس روندی را رهبری کرد که در آن یک حوزه 24 کنگره جدید ایجاد شد که تقریباً تمام کرسی های قانونگذاری او را شامل می شد. (او به راحتی آن را به دست آورد و تا 16 سال بعد آن را تا زمان بازنشستگی خود حفظ کرد.)

در فلوریدا، تام فینی، رئیس مجلس نمایندگان و متحد اصلی او، ماریو دیاز-بالارت، دو ناحیه را برای کمک به قرعه کشی به دست آوردند. فینی در سال 2008 شکست خورد، اما دیاز بالارت هنوز رئیس هیئت کنگره ایالتی است.

و باربارا جردن، دموکرات فقید، که برای تلاش های خود در تگزاس آماده بود سنای ایالات متحده برای ایجاد کرسی که او به دست آورد. او یکی از اولین اعضای سیاهپوست کنگره از جنوب پس از دوران بازسازی بود.

مارتین فراست، سخنگوی سابق دموکرات‌ها که ناحیه تگزاس شمالی در سال 2003 در زمان تأسیس منطقه تگزاس شمالی ویران شد، می‌گوید: «تقریباً معمول است که قانون‌گذار هنگام جابجایی، سعی در ایجاد مناطق برای خود ایجاد کند. “این چیز جدیدی نیست. و هیچ چیز غیرعادی وجود ندارد.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme