شبکه برق شکسته پورتوریکو می تواند یک “آزمایش بزرگ” برای بایدن باشد

[ad_1]

“شبکه نیاز به جایگزینی کامل دارد”

PREPA که مرتباً تعمیر و نگهداری شبکه را به دلیل کسری‌های مالی به تعویق می‌اندازد، صدای کلیدی در نحوه مصرف ورودی‌های FEMA خواهد داشت، زیرا باید پروژه‌هایی را برای تأیید آژانس و تنظیم‌کننده آن ارسال کند. این شرکت تحت فشار ائتلاف Queremos Sol و سایر سازمان‌ها قرار دارد تا تمرکز خود را بیشتر به انرژی‌های تجدیدپذیر معطوف کند تا بازسازی زیرساخت‌های موجود یا توسعه جدید مبتنی بر نفت.

لوئیس مارتینز، مدیر انرژی جنوب شرقی برای برنامه شورای منابع طبیعی شورای آب و هوا و انرژی پاک، گفت: این سیستم به دلیل سال ها تعمیر و نگهداری ضعیف در “تعمیم جدی” قرار دارد و در اثر زلزله سال 2020 بیشتر بی ثبات شده است.

او گفت: «من فکر می‌کنم که این شبکه نیاز به یک بازسازی کامل دارد. “تنها مکان با یک نسل به سمت جنوب، که از طریق رشته کوه مرکزی به منطقه سان خوان در شمال شرقی فرستاده می شود … تعمیر و نگهداری را بسیار دشوار و گران می کند.”

تأسیسات با نفت کوره یا گازوئیل هنوز نیمی از ظرفیت جزیره را در سال 2020 تأمین می کند، در حالی که سهم گاز طبیعی وارداتی به 29 درصد و زغال سنگ به 19 درصد می رسد. انرژی آبی و سایر منابع انرژی تجدید پذیر تنها 2.5 درصد را تامین می کنند.

بر اساس قانون سیاست عمومی انرژی پورتوریکو 2019 (17-2019)، PREPA موظف است تا سال 2025 40 درصد از برق خود را از منابع تجدیدپذیر، 60 درصد تا سال 2040 و 100 درصد تا سال 2050 دریافت کند. نسل تا سال 2028

این ارقام تقریباً با هدف بایدن برای کشور مطابقت دارد و سرعتی را تعیین می کند که طرفداران آب و هوا می گویند باید وابستگی بیشتر به سوخت های فسیلی جزیره را رد کند.

مارتینز گفت: «فکر می‌کنم پورتوریکو این فرصت را دارد که از یک سیستم مبتنی بر نفت که از نظر تولید برق بسیار قدیمی است به یک سیستم تجدیدپذیر توزیع‌شده پیشرفته که می‌تواند الگویی برای سایر ایالت‌ها باشد، حرکت کند». . . او توصیه کرد که از انجام این گام میانجی که به نظر می رسد بسیاری از مردم برای آن اصرار دارند، یعنی روی آوردن به گاز مایع وارداتی که گرانتر است، خودداری کنید.

اما گونزالس-کولون این جاه طلبی های سبز را برای آینده نزدیک دست نیافتنی رد کرد و گفت که جزیره باید رویکردی “از بالا به پایین” داشته باشد زیرا شبکه برای ایجاد انرژی های تجدید پذیر بیشتر بازسازی می شود.

وی گفت: ما باید از LNG به عنوان راهی برای کاهش هزینه ها و تثبیت سیستم همزمان با سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر استفاده کنیم.

برای LUMA، مشکلات فوری تر هستند. داده های ارائه شده توسط این شرکت به قانونگذار نشان می دهد که میانگین زمان قطع برق آن دو برابر شده و به پنج ساعت رسیده است. در مقایسه با کمتر از نیمی از آن زمان در سال 2020 از زمان تصاحب شبکه در ژوئن، بر اساس گزارشی در نیویورک تایمز، اگرچه مدیر عامل شرکت وین استنزبی گفت که ارقام مربوط به سال های گذشته زمان خرابی را دست کم می گرفتند. این اختلالات خدماتی باعث اعتراضی شد که بزرگراه سان خوان را در ماه اکتبر بسته شد.

روابط بین LUMA Energy و قانونگذاران پورتوریکویی نیز بدتر شده است تا جایی که یک قاضی پورتوریکویی استنزبی را تحقیر دادگاه تشخیص داد و در 10 نوامبر حکم بازداشت را به دلیل عدم ارائه اسناد درخواستی از جمله اسناد مربوط به حقوق و کارکنان و تجربه صادر کرد. نیروی کار آن قاضی بعداً پس از ارائه مدارک توسط لوما، دستور را لغو کرد.

کیتی کونکل، مدیر برنامه انرژی در Cambio PR، سازمانی که سیاست‌ها و استراتژی‌های پایدار را در پورتوریکو و دریای کارائیب ترویج می‌کند، گفت: شبکه در پورتوریکو قبلاً به دلیل پشتیبانی تاخیری PREPA در وضعیت بسیار بدی قرار داشت. اما “خصوصی سازی LUMA قطعا اوضاع را بدتر کرده است.”

قبل از پیوستن به کامبیو، کونکل نویسنده اصلی گزارشی بود که در ماه آگوست توسط موسسه اقتصاد انرژی و تحلیل مالی منتشر شد، که در آن مشکلات قابل توجهی در قرارداد LUMA Energy، و همچنین نوسانات مضر ولتاژ و خدمات ضعیف به مشتریان پس از تصرف شرکت توضیح داده شد. از طریق شبکه این گزارش مشکلات را ناشی از کمبود کارکنان، عدم شفافیت و عدم نظارت مؤثر می داند.

در جلسه استماع 6 اکتبر کمیته منابع طبیعی کمیته منابع مجلس نمایندگان، استنزبی محاصره اتحادیه را عامل شروع کند تعمیرات دانست و خاطرنشان کرد که “PREPA مسلماً بدترین عملکرد در ایالات متحده از هر نظر است.”

او گفت: «ما نباید فراموش کنیم که دو دهه طول کشید تا PREPA وارد این وضعیت شود، به همین دلیل شروع و حرکت رو به جلو بسیار مهم است. از آن زمان، این شرکت با برادران بین المللی برق که نماینده کارگران خط LUMA هستند به توافق رسیده است، در حالی که این شرکت 10 میلیون دلار در یک برنامه آموزشی فنی برای این کارگران سرمایه گذاری خواهد کرد.

LUMA گفت که در شش ماه اول مدیریت شبکه، بهبودهایی مانند ارتقاء بیش از 1800 قطب برق و ده ها تابلوی حیاتی را برای کاهش احتمال قطعی های آینده انجام داده است.

این شرکت در بیانیه ای در تاریخ 3 دسامبر گفت: “هر قطع خدمات بسیار زیاد است و ما سخت کار می کنیم تا خدمات و زیرساخت ها را بهبود بخشیم تا مشتریان شاهد وقفه های کمتری باشند.”

LUMA گفت که از ژوئن به 12000 مشتری پانل های خورشیدی متصل کرده است که 50 مگاوات انرژی تجدیدپذیر است. در ماه سپتامبر، LUMA همچنین نقشه ای را در وب سایت خود راه اندازی کرد تا به مشتریان و توسعه دهندگان نشان دهد که کدام مناطق می توانند به راحتی پروژه های خورشیدی را بپذیرند. و این شرکت اعلام کرد که در مسیر بسته شدن درخواست های عقب افتاده اتصال خورشیدی تا ژانویه است.

جلو با سوخت های فسیلی

در همین حال، تنظیم کننده PREPA به شرکت اجازه داده است تا کار مقدماتی را بر روی یک واحد ذخیره سازی سوخت فسیلی یا انرژی جدید در کارخانه نفت کوره پالو سکو آغاز کند تا در برابر نوسانات کوتاه مدت قیمت فتوولتائیک خورشیدی و باتری و سایر فرصت های بالقوه محافظت شود. طرفداران عدالت زیست محیطی به دلیل سلامت عمومی و سایر آسیب هایی که می تواند به جوامع مجاور وارد کند با این پروژه مخالفت کرده اند.

فعالان محیط زیست امیدوارند که با 9.4 میلیارد دلار پول FEMA که به پورتوریکو سرازیر می شود، دولت فدرال کمک خواهد کرد که ترازو به سمت انرژی های تجدید پذیر تغییر کند. اما در ماه اوت، آژانس با اعلام اینکه بهره برداری از شبکه برق پورتوریکو هیچ تاثیر قابل توجهی بر محیط زیست نخواهد داشت، امید آنها را بر باد داد.

ائتلافی به نام Alianza Energía Renovable Ahora، اتحاد انرژی های تجدیدپذیر اکنون، در اکتبر از آژانس خواست تا در این یافته تجدید نظر کند. ائتلاف FEMA را به رد دستورالعمل های مکرر کنگره برای دور کردن بودجه از زیرساخت های آسیب پذیر در برابر طوفان، نافرمانی از دستور قانون سیاست ملی محیط زیست برای در نظر گرفتن همه جایگزین های انرژی و تأثیر آنها بر آب و هوا و عدم توجه به عدالت زیست محیطی متهم کرد.

به ویژه، این گروه می گوید آژانس باید جایگزین هایی مانند ذخیره انرژی باتری و انرژی خورشیدی پشت بام را در نظر بگیرد.

یکی از سخنگویان FEMA در ایمیلی گفت که در حال بررسی دقیق همه برنامه‌ها و ارزیابی آن است.

اما مارتینز از NRDC گفت FEMA می‌تواند «روی پای خود بایستد» ​​و می‌گوید که پیشنهادات مالی باید اهداف دولت بایدن، الزامات تحمیل‌شده توسط دفتر انرژی پورتوریکو و هدف قانونی جزیره برای انرژی‌های تجدیدپذیر را برآورده کند.

او گفت: «اگر آنها این را بگویند، فکر می‌کنم این موضوع روشن می‌کند که شرکت آب و برق چقدر فضایی برای کلاهبرداری دارد. «آنها آنچه را که قانون می گوید یا رگولاتورها می گویند، رعایت نمی کنند.

سخنگوی PREPA برای اظهار نظر در دسترس نبود، اما سخنگوی FEMA در ایمیلی گفت: “در حالی که FEMA تحت شرایط توافق نامه PREPA-LUMA هیچ اختیاری ندارد، FEMA در حال همکاری با دولت پورتوریکا برای به حداکثر رساندن انعطاف پذیری بودجه است. توانایی پیگیری منابع انرژی تجدیدپذیر.”

اما سانتیاگو از Queremos Sol گفت که قطعی برق در جزیره و انتقال آهسته به انرژی خورشیدی یک موضوع عدالت زیست محیطی است – موضوعی که دولت بایدن قدرت رسیدگی به آن را دارد.

«آنچه در حال حاضر می‌بینیم این است که هر کسی که توانایی خرید باتری‌های خورشیدی و پشت بام را دارد، این کار را انجام می‌دهد. مشکل این است که ما افراد زیادی نداریم که بتوانند خودشان این کار را انجام دهند. “راه اجرای این راه حل – و همه قبول دارند که راه حلی برای داشتن سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی و باتری در پشت بام است – استفاده از این بودجه فدرال است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme