سنا با وجود پرچم‌های قرمز در خانه، برای نامزدی اریک گارستی نان تست می‌زند.

[ad_1]

در دوران انتقال بایدن و در ماه‌های بعد، نگرانی‌هایی در مورد اینکه چقدر شهردار را محکم در آغوش می‌گیرم، وجود داشت و برخی می‌ترسیدند که او ممکن است عاملی برای حواس‌پرتی باشد. گارستی در نهایت نامزدی سفیر را به دست آورد.

و علیرغم همه این شکست ها، گارستی روز سه شنبه گام دیگری در جهت تصدی یکی از ثابت ترین پست های دیپلماتیک برداشت: سفارت در هند. استماع نادر و ظاهراً رسمی او در کمیته روابط خارجی سنا جرقه آتش بازی نکرد. این آخرین نشانه‌ای بود که نشان می‌دهد این کار متعلق به اوست (انتظار می‌رود به زودی رای رسمی صادر شود) و به زودی دعوا بر سر اینکه چه کسی کنسرت موقت را برای اداره دومین شهر بزرگ آمریکا دریافت خواهد کرد، آغاز خواهد شد.

استماع گارستی بدون نمایش نشان داد که چه تعداد از دموکرات‌ها حاضرند در مقابل جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن در مورد نامزدی او بایستند، حتی در میان بادهای شدید سیاسی به دلیل اتهامات سوء رفتار در محل کار. آنها همچنین نشان می دهند که تا چه حد وفاداری همچنان یکی از ارزشمندترین ارزهای بایدن است. گارستی نه تنها نامزدی ریاست‌جمهوری خود را در سال 2020 دور زد، بلکه از نامزدی رئیس‌جمهور در انتخابات مقدماتی پیش از ادامه خدمت در پست‌های ارشد، از جمله رئیس مشترک ستاد انتخاباتی بایدن، معاون کمیته انتخاب و کمیته موسس، حمایت کرد.

مقامات تالار شهر لس آنجلس متقاعد شده اند که اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه ریک جاکوبز، مشاور سابق گارستی، در نهایت به نامزدی گارستی برای سفیر خدشه وارد می کند، به ویژه پس از مقاله ای که اخیراً در مجله نیویورک به این نتیجه رسید که شهردار قبل از اینکه شکایت ها را انجام دهند، چیزهای زیادی از شکایت ها می دانستند. عمومی ساخته شده. اما گارستی، از جمله با سوگند و بار دیگر در جلسه استماع روز سه‌شنبه، اصرار داشت که از این آزار اطلاعی ندارد و اگر بداند آن را تحمل نخواهد کرد.

تعداد کمی از سناتورهای حاضر حاضر به اعمال فشار بر او بودند.

سناتور جین شاهین (DN.H.) تنها عضو کمیسیون بود که در مورد اتهامات متعاقب گارستی سؤال کرد پس از اینکه متیو گارزا، افسر پلیس لس آنجلس که سالها در سرویس امنیتی شهردار گذرانده بود، برای آخرین بار شکایت کرد. ، با این ادعا که گارستی شاهد این رفتار بوده و دخالتی نکرده است. هیچ پیگیری از سوی شاهین یا دیگران صورت نگرفت.

شکایت گارزا علیه شهر در ژوئیه 2020 حاوی اظهارات و لمس جنسی تند و ناخواسته از جیکوبز بود که به ادعای او سال ها ادامه داشته است. همچنین گفته می شود که گارستی گاهی به اظهارات تند جیکوبز خندیده است. این درخواست سه ماه بعد توسط یاشارعلی، نویسنده آزاد و فعال سیاسی سابق که مقاله ای منتشر کرد، تقویت شد. که در آن او گزارش دست اولی از نحوه بوسیدن و بغل کردن اجباری جیکوبز او را – مانند دیگران – گزارش می دهد. علی گفت که این داستان باعث چرخش فوری شد.

علی به پولیتیکو گفت: «علیرغم تلاش‌های مکرر شهردار گارستی و حامیانش برای تحقیر من، گزارش‌های من توسط چندین سازمان خبری و چندین شاهد در شهادت قسم خورده‌شان در پرونده گارزا تأیید شد.»

اندکی پس از داستان اصلی علی، لس آنجلس تایمز در مورد دو دادستان دیگر جیکوبز گزارش داد. تایمز همچنین عکسی از جیکوبز منتشر کرد که بارها آزار و اذیت کسی را تکذیب کرده و ژست تحریک آمیزی به مرد دیگری – گارستی – که در گروه به تصویر کشیده شده است، انجام داده است. و در مقاله‌ای در مجله نیویورک که در اوایل این ماه منتشر شد، نائومی سلیگمن، مدیر سابق ارتباطات Garcetti به تفصیل سوء استفاده‌های ادعایی جیکوبز را توضیح داد، بخشی از آن در شهادت او در تابستان با کت و شلوار گارزا بود.

گارستی، به نوبه خود، در تمام مدت گفت که از رفتار دستیار ارشد خود بی اطلاع است. چشم انداز او برای پست ارشد بایدن (اول وزیر حمل و نقل و سپس پادشاه کشور یا وزیر نیروی دریایی) با انتشار اطلاعات بیشتر در مورد جیکوبز کم رنگ شد. در ماه ژوئیه، رئیس جمهور اعلام کرد که شهردار را برای سفیر در هند معرفی می کند و یکی از مقامات کاخ سفید آنچه را که گارستی در مورد عدم آگاهی خود از جیکوبز قبل از محاکمه گفته بود، تکرار کرد.

سخنگوی شهر لس آنجلس برای Garseti گفت که پاسخ شهردار به شهادت او در روز سه شنبه خود گویای این موضوع است. کریس میگر، سخنگوی کاخ سفید روز سه‌شنبه گفت: «رئیس‌جمهور به شهردار گارستی اعتماد دارد و معتقد است که او نماینده عالی در هند خواهد بود.

پس از نامزد شدن، گارستی با مشکلات نسبتا کمی روبرو می شود. سلیگمن در مصاحبه ای عدم کنترل سناتورهای آمریکایی بر ادعاهای جیکوبز را «عمیقاً ناامیدکننده» و «بسیار ناامیدکننده» توصیف کرد. اما او گفت که نمی داند ادعاهای او علیه جیکوبز چقدر از نظر سیاسی تأثیرگذار خواهد بود.

“آیا می دانستم سناتورهای فعلی نمی خواهند رئیس جمهور بایدن را شرمنده کنند؟” بله، من این را می دانستم، “او گفت. “آیا امیدوارم کسی شجاع تر از آن باشد؟” آره.”

جیکوبز به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

سلیگمن افزود که وکیل او پیشنهاد داده است که این موضوع را با سناتورها در میان بگذارد و مقامات دو طرف راهرو با وکیل صحبت کرده اند. «این مسائل مستلزم قضاوت بسیار معقول و منطقی است [Garcetti] نشان داد که قضاوت معقولی ندارد. و این مورد مطالعه قرار نگرفته است.”

مهم نیست که کارکنان چه اطلاعات دقیقی از مذاکرات خود با نماینده سلیگمن دریافت کردند، در جلسه استماع عمومی روز سه شنبه منتشر نشد.

گارستی توسط سناتور الکس پادیلا (دی-کالیفرنیا) معرفی شد، که اختیارات شهردار را “تأثیرگذار” خواند و گفت که شهر را از چندین چالش عبور داده و در عین حال از موقعیت خود برای نفوذ بر سازمان های ملی و بین المللی استفاده کرده است.

گارستی به کمیسیون گفت: «همه ما می دانیم که هند در محله دشواری قرار دارد.

گارستی گفت که در سال 1990 از هند دیدن کرد و شروع به مطالعه هندی و اردو در کالج، همراه با تاریخ مذهبی هندی و فرهنگی کرد و به اهمیت حقوق بشر، تجارت و همکاری با هند برای مقابله با تغییرات آب و هوایی اشاره کرد.

علاوه بر رسوایی جاکوبز، انتخاب گارستی به این سمت، بخش هایی از مشارکت او در کشوری که به آن اعزام شده بود را تغییر داد. یک ناظر هندی نزدیک اظهار داشت که امید بزرگ اکنون در میان برخی از دیپلمات ها این است که گارستی در مورد مسائل حساس و به موقع گوش بایدن داشته باشد و ممکن است بتواند از زنجیره فرمانی که یک دیپلمات حرفه ای ممکن است برای رسیدن به رئیس جمهور با آن روبرو شود، اجتناب کند. اما، این مرد اضافه کرد که برای جلوگیری از درگیری های احتمالی، ناشناس صحبت می کند، “امید” با سیاست یکی نیست.

سیما سیروهی، ستون نویس هندی واشنگتن تایمز مستقر در واشنگتن، که به مدت سه دهه روابط هند و ایالات متحده را پوشش می دهد، می گوید: «مردم از این نامزدی کمی گیج شده بودند، زیرا هیچ کس نام اریک گارستی را نشنیده بود. «در زمانی که چین بزرگ‌ترین رقیب آمریکا و هند منبع اصلی قدرت است، دولت بایدن به نامزدی با معابر قوی در سیاست خارجی نیاز داشت.

برای گارستی، ترک زودهنگام لس آنجلس در زمان آشفته ای رخ خواهد داد. هنگامی که او برای اولین بار در سال 2019 از کاندیداتوری برای ریاست جمهوری امتناع کرد و قول داد به جای آن به کارهای ناتمام رسیدگی کند، شهر با بی خانمانی رو به رشد روبرو شد. این وضعیت از آن زمان بدتر شده است و به چالش‌های این همه‌گیری همراه با افزایش جرم و جنایت، از دزدی گرفته تا قتل، افزوده است.

مایکل تروخیلو، استراتژیست دموکرات مستقر در لس آنجلس که در گذشته از گارستی انتقاد کرده و برای شهردار سابق آنتونیو ویلارایگوسا کار می کرد، گفت که علیرغم همه مشکلات در داخل، گارستی راهی برای خروج از امور بین المللی لیگ های بزرگ پیدا کرده است. شهرداران سابق نتوانستند این کار را انجام دهند.

تروخیو گفت: «او کد شهرداران لس آنجلس را فاش کرده است.

با حرکت نامزدی، رقابت قابل توجهی برای کار گارستی، البته به صورت موقت، قبل از انتخابات چهار ساله بعدی در سال آینده وجود دارد. نوری مارتینز، رئیس شورای شهر ممکن است مداخله کند. یکی دیگر از اعضای شورای شهر، پل کرکریان، گفته می شود که آرای همکارانش را دارد، دو مقام گفتند، اگرچه مشخص نیست که آیا او می خواهد برود یا خیر. هر دو سناریو به مالیات دهندگان شهری کمک می کند تا از انتخابات پرهزینه اجتناب کنند.

و ویلارایگوسا که از سال 2005 تا 2013 شهردار بود و از یک دوره کامل دیگر محروم شد، تماس گرفت و نشان داد که به این انتصاب علاقه مند است، البته فقط در صورتی که به زودی اتفاق بیفتد و او زمان زیادی برای مانور داشته باشد.

او روز سه‌شنبه گفت: «این نمی‌تواند شش ماه دیگر باشد.

دیگران زحمت برگشتن را به خود نمی دهند، مهم نیست چقدر طولانی است. یک منبع بلندپایه از تالار شهر، ظهور احتمالی ویلارایگوسا را ​​به بوکسور پیری تشبیه کرد که “آنقدر کتک خورده بود که به او پیشنهاد کار در لابی کازینو داده شد.”

ویلارایگوسا که هشدار خود را مبنی بر آتش گرفتن رم در یک برنامه تلویزیونی محلی اخیر داده بود، از پاسخ دادن خودداری کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma