سشوار حرفه ای

جدا از خشک کردن واقعی موها ، با تصمیم خود در مورد اینکه آیا می خواهید و یا موارد زیر را مفید می دانید مواجه خواهید شد. کلماتی مانند فناوری یون و سرامیک ، گرمای دور مادون قرمز ، نانو تیتانیوم ، یون های منفی ، طراحی ارگونومیک و موارد دیگر شما را گیج می کنند.

آیا سشوار حرفه ای واقعاً کاری را که ادعا می کنند انجام می دهند انجام می دهند؟

از بررسی های آنلاین به نظر می رسد که فناوری جدید در سشوار امروزه در واقع موهای سرخ شده را کاهش می دهد و موهای شما را ابریشمی صاف می کند. سپس باید در نظر بگیرید که سشوار چقدر سبک است و چند وات آنها را دارد. به طور کلی هر چه وات بیشتر از سشوار سنگین تر باشد. این شما را با انتخاب ، سبک یا قدرتمند ترک خواهد کرد؟

برای برخی از افراد به ویژه افرادی که از آرتروز یا درد مفاصل رنج می برند ، بدیهی است که آنها مدلهای سبک تر را ترجیح می دهند. دیگران قدرتمندترین سشوار را ترجیح می دهند که سریعتر خشک می شود و باعث می شود تا موهای زائد خود را آزاد و کاملاً زیبا کند.

بهترین سشوار 2020
انواع مختلفی از سشوار وجود دارد. شما می توانید وسایل ارزان قیمت را از فروشگاه دارو تهیه کرده و یا از طریق مارک های مشهور که دارای گارانتی هستند و از آنها انتظار می رود مدت زمان طولانی طول بکشد ، روی سشوار طراحی کنید. هر آنچه را که می خواهید بدانید که می توانید آنچه را پرداخت می کنید دریافت کنید و در نظر بگیرید که اگر به دنبال مارک های بدون نام بروید یا هر سال که بخواهید جایگزین سشوار خود شوید یا کالایی را بخرید که از یک مارک خوب با ضمانت طولانی و طولانی خریداری شود. اجرا خواهد شد کار ارزان تر است.

برای کمک به شما ، ما بررسی های خود را برای بهترین سشوار 2020 ارائه داده ایم .

نام مدل واتس قیمت
Infiniti Pro توسط Conair 1.875 $
Solano Supersolano 3500 Lite Professional
1.800 $ $
Paul Mitchell Pro Tools Neuro
1.875 $ $ $
عملکرد حرفه ای GHD Air
1.600 $ $
سرامیک یونی سالم Elchim 3900
2.000 $ $ $

سشوار سرامیکی RUSK
(انتخاب ویراستار) 2.000 $
سشوار BaBylissPRO نانو تیتانیوم
2.000 $ $

1 Infiniti Pro توسط Conair 1875 Watt
Infiniti Pro توسط Conairاگر از راحتی خانه خود می خواهید موهای سالن داشته باشید ، پس باید در یک سشوار خوب سرمایه گذاری کنید. سشوار تقریباً در هر خانه ای مخصوصاً در مورد زنان لوازم خانگی ضروری است ، مطمئناً در هر خانه حداقل یک مورد پیدا خواهید کرد. Infiniti Pro توسط Conair یک انتخاب محبوب است و با بررسی های عجیب و غریب همراه است.

این سشوار 1875 وات با تمام امکانات لازم از جمله یک ابزار یک ظاهر طراحی و یک دیفیوزر ارائه می شود. این سشوار موتور AC را ارائه می دهد که دارای جریان هوای قدرتمند و فناوری سرامیکی و یونی است و باعث می شود موهای شما بدون ایجاد صدمه ای موهای شما را آزاد و براق کند. موتور Conair AC موها را خیلی سریع خشک می کند و گفته می شود تا سه برابر سایر سشوار های معمولی دوام می آورد.

این سشوار با سه تنظیم حرارت و دو سرعت ، یک جریان هوا کنترل شده را ارائه می دهد و همچنین دارای یک دکمه سرد است که برای تنظیم مو هنگام خشک کردن از آن استفاده می شود. قسمت پشتی دارای فیلتر جداشونده ای است که باید از جمع شدن لنت تمیز شود ، که باعث می شود سشوار کار را یکدست نگه داشته و عمر موتور را طولانی تر کند. ضمیمه نقطه سنجاق برای خشک کردن از نزدیک و دیفیوزر که برای قرار دادن در فرها و اضافه کردن حجم از آن استفاده می شود ، مهم دیگری برای Conair ، Infiniti Pro است که در صورت استفاده صحیح ، عملکرد سالن مو را به شما می دهد.

این سشوار قدرتمند از نظر ارگونومیک طراحی شده است بنابراین می توان آن را برای مدت طولانی نگه داشت. این سبک وزن و به خوبی متعادل است ، حتی اگر کمی طول بکشد ، سبک کردن موهای شما را آسانتر می کند.

گفته می شود Infiniti Pro توسط Conair به دلیل داشتن موتور AC 1875 وات در خشک کردن موهای شما 50٪ سریعتر است. این موتورها نسبت به موتورهای DC معمولی که بیشتر سشوارهای معمولی دارند طولانی تر است و خشک کردن سریع به محافظت از مو در برابر آسیب گرما کمک می کند. فن آوری یونی تا حدود 75 درصد جوش ها را از بین می برد و همچنین درخشندگی طبیعی مو را تقویت می کند. این فناوری هر بار موهای صاف و براق به شما می بخشد.

تنظیمات متغیر گرما و سرعت با استفاده از سوئیچ های Rocker که با یک چرخش سریع درگیر هستند ، آسان است. ترکیبات مختلف گرما و سرعت را می توان متناسب با نوع موی شما تنظیم کرد. هر اندازه و طول موهای شما هر چه باشد ، تنظیم مناسب در Infiniti Pro فقط برای نوع شما وجود دارد. پس از رسیدن به سبک مناسب می توانید از دکمه شات سرد برای تنظیم مو استفاده کنید. این سشوار عالی است که در صورت نگهداری مناسب سالها استفاده را به شما می دهد.

طرفداران

موتور قدرتمند AC
1875 وات
فناوری سرامیک و یونی
برآمدگی را از بین می برد
فیلتر قابل جابجایی
سه تنظیم گرما دو سرعت
اتصالات کنسانتره
پیوست دیفیوزر

منفی

پر سر و صدا

2 Solano Supersolano 3500 Lite Professional
Solano Supersolano 3500 Lite Professionalلوازم خانگی مهم در هر خانه ، سشوار برای کلیه خانم هایی که می خواهند موهای خود را در خانه سبک کنند ، ضروری است. سولانو 3500 آرشیو وات حرفه ای، سشوار بسیار سبک وزن و 1800 که به شما یک مدل موهای سالن با توجه به ویژگی های آن است و موتور قدرتمند را است. با وجود گرمای مادون قرمز که قابلیت خشک کردن موها از داخل را دارد ، می فهمید که موهای شما به سرعت خشک می شوند و یخ زدگی کمتری خواهید داشت.

سرامیک موجود در Solano 3500 گرما را به طور مساوی توزیع می کند و یونیک رطوبت موجود در مو را به حداقل می رساند و الکتریسیته ساکن را به حداقل می رساند. تورمالین باعث صافی و درخشش می شود و یخ زدگی را به حداقل می رساند. اگر می دانید چگونه به طور صحیح از سشوار استفاده کنید ، با تمام این ویژگی ها می توانید از مدل موهای ارزشمند خود اطمینان حاصل کنید.

Supersolano 3500 از موتور DC سبک وزن استفاده می کند که حتی برای مدت طولانی تر نیز کار ساده ای دارد. مخصوصاً آرایشگاههایی که به مدت طولانی به مدت طولانی از سشوار استفاده می کنند از سبکی بودن سشوار حرفه ای Solano Lite بهره مند می شوند.

این سشوار با دو اتصال یک ظاهر طراحی شده یک کنسانتره برای خشک کردن نزدیک و یک دیفیوزر برای تنظیم موها و افزودن حجم مو به شما ارائه می دهد. قسمت پشتی دارای فیلتر قابل جابجایی برای از بین بردن خط انباشته است. این کار اغلب باید انجام شود اگر می خواهید عمر و عملکرد سشوار خود را طولانی تر کنید. Supersolano 3500 Lite همچنین دارای EMF کم است که برای محیط زیست بهتر است.

Solano 3500 دارای 3 تنظیم گرما و 2 تنظیم سرعت فن است که در کنار سشوار قرار دارد نه در قسمت پشتی که معمولاً در بیشتر سشوارها وجود دارد. در انتهای بالای دسته دکمه شلیک سرد وجود دارد که برای تنظیم مو پس از یک ظاهر طراحی استفاده می شود. Solano 3500 Lite خیلی سریع موها را خشک می کند و بررسی های آنلاین نشان داده اند که این یکی از مهمترین مزایای آن است. اگرچه سریع کار می کند اما خیلی داغ نیست که به مو آسیب می رساند.

گرمای مادون قرمز دور و فن آوری های یونی و سرامیکی اطمینان حاصل می کنند که موهای شما در حین انجام یک پایان صاف و ابریشمی ، موهای شما سالم بماند. این سشوار فقط یک پوند وزن دارد که برای یک سشوار حرفه ای سبک تلقی می شود. همچنین دارای یک سیم الکتریکی بلند مناسب است که به شما امکان می دهد تا با آن کار کنید.

با داشتن سشوار حرفه ای مانند Solano 3500 ، می توانید انتظار داشته باشید که گرمای سرامیکی هنگام خشک کردن ، حرارت را به طور مساوی توزیع کند. ژنراتور Ionic موهای شما را مرطوب کرده و استاتیک را به حداقل می رساند و Tourmaline موهای شما را نرم تر کرده و باعث ایجاد برآمدگی می شود. با کنترل سرعت متغیر بین 170F – 450F ، می توانید دما را بر روی گرمای دقیق مورد نیاز برای موهای خود تنظیم کنید. Solano Lite همچنین در مدت زمان 60 ثانیه گرم می شود و یک زمان واکنش ارزشمند سالن را برای شما فراهم می کند.

طرفداران

1800 وات
سبک وزن
گرمای مادون قرمز دور
فناوری یونی و سرامیک
فناوری تورمالین
EMF کم
3 تنظیمات دما
2 سرعت فن
دکمه عکسبرداری سرد
فیلتر قابل جابجایی

منفی

گران

3 Paul Mitchell Pro Neuro – بهترین حالت برای موهای ضخیم
سشوار Paul Mitchell Pro Neuroگفته می شود که سشوار Neuro دارای وزن کمتری است – قدرت بیشتری که احتمالاً از آن برخوردار است. وزن آن بیش از 1 پوند و با یک موتور DC 1875 وات به نظر می رسد که به قول خود عمل می کند. این سشوار تحت هدایت Paul Mitchell که یک سبک مشهور است ساخته می شود و همین امر باعث می شود محصولات وی به صورت جهانی پذیرفته شوند.

سشوار یک طراحی مسطح غیر معمول است که به آن اجازه می دهد تا به صورت عمودی بنشیند و دارای یک صفحه نمایش LED است که به طور واضح تنظیمات گرما و نیرو را نشان می دهد. 4 تنظیم حرارت و یک دکمه شات سرد وجود دارد. دکمه های تنظیم با سشوار شسته شده اند و برای کار به آنها نیاز دارید.

قسمت دسته دارای یک پوشش لاستیکی محافظ نرم است که باعث می شود این سشوار برای مدت طولانی نگه داشته شود. دسته شیب دار به جلو نیز از لحاظ ارگونومیکی برای گرفتن راحت طراحی شده است. سشوار دارای تورمالین یون است که موها را درخشان می کند و باعث کاهش موی سر می شود.

نام سشوار از فناوری پیشرفته Neuro® Dry گرفته شده است ، که موها را از داخل آن خشک می کند و همچنین باعث کاهش سر و صدای مو می شود. این فناوری حتی اگر به خوبی در خشک کردن موهای خود خوب نیستید ، نتایج باورنکردنی می دهد. این سشوار با دو ضمیمه ، دیفیوزر سیلیکون قابل جمع شدن و پیوست نقطه پین ​​برای تمرکز روی یک بخش در یک زمان ارائه می شود.

فیلتر موجود در قسمت پشت برای تمیز کردن قابل جابجایی است و نشانگر هوشمند به شما اطلاع می دهد که چه زمانی این اتفاق می افتد.

سشوار Paul Mitchell Neuro با یک بند ناف برقی 9 فوت و یک حلقه حلق آویز برای نگهداری سشوار به صورت ایستاده در اختیار شما قرار می گیرد. سشوار Paul Paul Mitchell Pro Neuro کمی گران است اما بهای تمام شده آن را دارد. با وسایل اضافی مانند نشانگر فیلتر تمیز میکروچیپ ، صفحه نمایش LED ، دسته شیب دار طراحی شده ارگونومیک و دیفیوزر سیلیکون مقاوم در برابر حرارت ، برای آنچه می پردازید هزینه اضافی می دهد.

کل سشوار دارای یک پوشش محافظ است که در صورت ریزش به طور تصادفی از آسیب دیدن آن جلوگیری می کند. خشک Paul Mitchell Neuro برای همه انواع مو مناسب است ، به خصوص برای موهای ضخیم متوسط ​​و بلند بسیار مناسب است.

طرفداران

یونهای تورمالین
1875 وات
ماندگار موتور AC
دکمه شات خنک
عملکرد فیلتر را تمیز کنید
صفحه نمایش LCD خارجی
جریان هوا / نشانگر گرما
فیلتر قابل جابجایی
دسته روکش دار لاستیکی
دکمه های روشن
دسته ارگونومیک طراحی شده
بند ناف 9 فوت با حلقه حلق آویز

منفی

تنظیمات سرعت متغیر وجود ندارد

4 عملکرد حرفه ای GHD Air
سشوار با عملکرد حرفه ای GHD Airسشوار عملکردی GHD Air یک محصول از محصولات هنری است که تجربه سالن را به خانه شما می آورد. این سشوار قدرتمندی است که با همکاری سبک های برتر در صنعت تولید شده است. موها را به سرعت خشک می کند و توانایی کاهش سر و صدای مو را دارد.

فن آوری یونی در رطوبت قفل خواهد شد که موها را ابریشمی و براق می کند و بدون تکه های مگس و یا یخ زده. این سشوار با استحکام حرفه ای توسط GHD دارای موتور AC 1600 واتی است که سبک است و ساخته شده است تا سال ها خدمات به شما ارائه دهد.

شکل طراحی ارگونومیکی باعث می شود تا از GHD Air Professional استفاده راحت شود و برای سبک های دست راست یا راست مناسب است.

سشوار GHD Air Professional دارای تنظیمات حرارتی متغیر و دو سرعت است. این همچنین شامل سوئیچ شات سرد است که می توانید پس از یک ظاهر طراحی شده موها را برای تنظیم مو استفاده کنید. این سشوار دارای 2 نازل متمرکز کننده برای تماس نزدیک و یک دیفیوزر با و حلقه آداپتور برای تنظیم فرها در محل است و همچنین از سیم برق 9 پا استفاده می کند. گفته می شود سشوار GHD حتی اگر موتور تنها 1600 وات باشد ، سریع نتیجه می دهد. این به دلیل تکنولوژی پیشرفته یونی صنعتی با ژنراتور نزدیک به نازل است. این خشک کردن از نزدیک با ساطع کردن یون هایی که در رطوبت قفل می شوند و باعث می شوند موها بدون هیچ گونه ریزش مویی باشد ، به موها سود می بخشد.

در نتیجه زمان خشک شدن سریعتر با سبک بی نقص و ماندگار حاصل می شود. این فیلتر هوا ثبت شده است که جریان هوای پر فشار را فراهم می کند و به سشوار برای خشک شدن سریع کمک می کند. تنظیمات متغیر دما و قدرت به شما امکان کنترل کامل را می دهد. 3 تنظیم حرارت ، 2 سرعت و دکمه هوای سرد وجود دارد. فیلتر موجود در پشت برای تمیز کردن قابل حذف است.

اطمینان حاصل کنید که موهای انباشته شده و موها را به طور مرتب از بین می برید تا خشک خشک GHD Air Professional کارآمد باشد. تمیز نگه داشتن آن باعث افزایش عمر موتور شما نیز خواهد شد زیرا برای تولید جریان هوا مجبور به کرنش نیست.

طرفداران

سشوار حرفه ای
موتور 1600 وات AC
فن آوری پیشرفته یونی
طراحی ارگونومیک
2 سرعت ، 3 تنظیم گرما
دکمه شات خنک
دیفیوزر جهانی
بند ناف 9ft

منفی

هیچ یک

5 سرامیک یونی سالم Elchim 3900
سشوار مو سرامیکی یونی Elchim 3900 سالمساخته شده و مهندسی شده در ایتالیا ، Elchim 3900 یکی از قدرتمندترین سشوار های این دسته است. این سشوار از فناوری Ionic و سرامیک استفاده می کند و دارای موتور AC 2000 واتی ایتالیا است. نکته فناوری سرامیک Ionic این است که موها را مرطوب و براق نگه می دارد در حالی که گرمای مادون قرمز دور از گرمای بیش از حد موها جلوگیری می کند.

Elchim 3900 مناسب برای انواع مو است ، به سرعت خشک می شود و موها را براق و سالم نگه می دارد. سشوار از نظر ارگونومیکی برای گرفتن راحت طراحی شده است که مخصوصاً برای استایل موهایی که از آنها برای مدت طولانی استفاده می کنند بسیار مهم است.

ترکیب مناسب قدرت ، جریان هوا و گرما باعث می شود که Elchim 3900 مدت زمان خشک شدن را تا 30٪ کاهش دهد. همچنین سبک وزن و متعادل با جریان هوا از بین می رود و با استفاده از فن آوری سرامیک یونی ، الکتریسیته ساکن را از بین می برد.

این سشوار نسبت به سایر سشوارهای این رده ساکت است و دارای 2 لوازم جانبی ، هر دو کنسانتره مو که دارای سیستم قفل سریع در سشوار هستند. این لوازم جانبی هنگامی که می خواهید گرما را در یک منطقه خاص متمرکز کنید بسیار مناسب است و یک ضمیمه یک نازل برای مسواک زدن است.

تنها چیزی که از این سشوار عالی وجود ندارد ، دستگاه پخش کننده است که مخصوصاً برای افرادی که موهای فرفری دارند مهم است. این دو در یک پرکننده پیله را می توان به طور جداگانه خریداری کرد.

Elchim 3900 با بررسی های عالی و تنها منفی عدم وجود پراکندگی همراه است. افرادی که آن را خریداری کرده اند ، عموما از این که چگونه سریع می توانند موهای خود را با جریان هوا جهت داده شده سشوارند ، با استفاده از یکی از ضمیمه ها ، که موهای شما را در تمام نقاط متوقف می کند ، خشک می کنند. اگر تا به حال از خود سؤال کرده اید که چگونه استیلیست ها موهای شما را خیلی صاف و براق به نظر می رسند ، این شامپو یا تهویه مطبوع نیست ، سشوار است و می داند که چگونه از آن استفاده کنید.

با استفاده از Elchim 3900 ، شما مجبور نیستید متخصص باشید ، فناوری و قدرت شما را راهنمایی می کند که موهای خود را با ظاهری تقریباً سالن سشوارید. این سشوار کمی در سمت گران قیمت است ، اما طبق بررسی ها قطعاً ارزش آن را دارد. ممکن است در ابتدا کمی بیشتر از آنچه که می خواستید خرج کنید اما این را بخاطر بسپارید که الچیم محصول خود را با ضمانت مادام العمر برگرداند.

طرفداران

مهندس ایتالیایی
موتور 2000 وات AC
فناوری یون و سرامیک
طراحی ارگونومیک
2 پیوست
سیستم قفل سریع
خشک کردن سریع
بدون فریز

منفی

بدون پخش کننده
گران

6 سشوار سرامیکی RUSK – انتخاب سردبیر
سشوار سرامیکی RUSKسشوار Rusk Professional یکی از سبکترین وزن با وزن کمتر از یک پوند در نظر گرفته شده است. اگرچه بسیار سبک است ، اما دارای موتور 2000 وات است که آن را به اندازه کافی قدرتمند برای نیازهای شما برای خشک کردن می کند.

سشوار حرفه ای Rusk W8less امواج گرمای مادون قرمز زیادی را منتشر می کند که به موها نفوذ می کند و عمیقاً آن را از داخل به داخل خشک می کند. این باعث می شود خشک شدن خیلی سریعتر از سشوارهایی که از این فناوری استفاده نمی کنند ، باشد. سشوار Rust با تورمالین و سرامیک تزریق می شود و به شما کمک می کند موها را از سرخ شدن موها دور کنید و یک مدل موهای براق و ابریشمی مانند سالن به شما می بخشد.

سشوار حرفه ای Rusk W8less مناسب برای تمام طول و انواع مو است ، اما مخصوصاً در موهای خشک و ضخیم و سخت و ضخیم موثر است. 7 تنظیم حرارت و سرعت متغیر به علاوه یک دکمه شات سرد برای تنظیم مو وجود دارد.

فیلتر موجود در پشت برای پاک کردن هرگونه تجمع لاین قابل جدا شدن است. این مهم است اگر می خواهید سشوار شما به طور کارآمد کار کند و اگر می خواهید عمر طولانی موتور را ارتقا بخشد. سیم برق در طول متر کاملاً مناسب است.

سشوار RUSK Engineering W8less Professional 2000 Watt از گرما مادون قرمز تورمالین و یون های منفی ساطع می کند و این باعث می شود گرما برای مو ملایم تر شود. در همین زمان ، سرامیک گرمائی را صدمه نمی زند که به آن می افزاید محافظت می کند و موها را به آرامی خشک می کند بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود.

موهای خود را با سشوار سرامیکی Rusk موهای براق و صاف به دنبال خواهد داشت. یون های منفی مولکول های آب را تجزیه می کنند ، در حالی که گرمای مادون قرمز با گرمای ملایم نفوذ می کند که باعث خشک شدن سریع و آسان موهای شما می شود.

سشوار 3 تنظیم گرمایش و 2 سرعت مختلف را با دکمه شات سرد ارائه می دهد که همه در این سشوار مکعب یک ظاهر طراحی شده قرار گرفته اند. تا زمانی که سرعت و دمای مناسبی را برای موهای خود پیدا نکنید ، می توانید بین تنظیمات گرما و سرعت حرکت کنید.

اگر بخواهید راندمان این سشوار را حفظ کنید و عمر طولانی موتور را تقویت کنید ، فیلتر عقب قابل تمیز کردن است. سشوار سبک ارگونومیک طراحی شده از Rusk بر روی بازوها آسان است و نگهداری آن راحت است. این برای یک آرایشگر مو که مجبور به استفاده از سشوار برای مدت طولانی است بسیار مهم است. موتور AC وات 2000 این قدرت سشوار را می دهد اما در عین حال حتی بیشتر از سشوار حتی در سرعت بالا ساکت تر است.

طرفداران

وزن بسیار سبک
تزریق شده با سرامیک و تورمالین
یونها و گرمای مادون قرمز دور
یون های منفی
دکمه عکسبرداری
7 تنظیمات حرارتی / سرعت
8 ′ بند ناف
فیلتر عقب قابل جابجایی
نازل کنسانتره
گرمای مادون قرمز دور را ساطع می کند

منفی

قلاب آویز ندارد
لوازم جانبی قفل ندارد

7 سشوار BaByliss PRO Nano Titanium
سشوار BaBylissPRO نانو تیتانیومسشوار BaByliss Pro Nano Titanium یک سشوار قدرتمند 2000 واتی است که بسیار مورد بررسی قرار می گیرد ، حتی اگر کمی گران باشد. BaByliss سشوار است که مناسب موهای صاف یا مجعد است. دارای یک دسته راحت است که حتی اگر وزن آن 1.8 پوند باشد ، نگه داشتن آن را آسان می کند. جریان هوای قدرتمند موها را سریع خشک می کند اما در لمس آن خنک می ماند بنابراین هیچ گونه خطر سوزاندن دستان یا اسکالپ کردن پوست سر شما وجود ندارد.

یونهای منفی موجود در این سشوار به شما کمک می کند تا موهایتان را ابریشمی و یکدست کند. نانو تیتانیوم ژنراتور یون یکپارچه دارد و سشوار با دو نازل جهت دار و یک دیفیوزر عرضه می شود. سیم برق اندازه مناسبی است که فضای کافی برای مانور را به شما می دهد.

BaByliss به یک موتور ایتالیایی 2000 واتی مجهز است که تا زمانی که از آن مراقبت کنید بسیار بادوام است. 6 تنظیم سرعت و گرما برای برنامه های مختلف به همراه سه کنسانتره وجود دارد. BaByliss همچنین دارای دکمه شات سرد برای تنظیم موها است.

این سشوار عالی مخصوصاً برای موهای بلند و ضخیم است. این کشور یکی از جدیدترین درایورهای فناوری برای مصارف حرفه ای و خانگی است. حتی اگر برخی تصور می کردند این سشوار کمی سنگین است ، اما بسیاری فکر می کردند که قدرت ایجاد شده برای آن به شما امکان می دهد تا سریعتر موهای خود را طراحی کنید.

این همچنین توسط نانو تیتانیوم کمک می کند که حداکثر حرارت مادون قرمز دور دارد که موها را از داخل آن خشک می کند و باعث صدمه به مو نمی شود.

سشوار BaByliss Pro Nano Titanium یک سشوار متوسط ​​است که دارای قدرت زیادی است. استفاده از فناوری نانو و تیتانیوم که برای هدایت گرما ایده آل است باعث می شود موهای شما سریع تر از اکثر سشوار ها خشک شود. 3 تنظیم گرما و 2 سرعت در کنار انفجار سرماخوردگی می تواند تا 6 ترکیب مختلف گرما و سرعت را در اختیار شما قرار دهد.

تنها منفی موجود در مورد BaByliss این است که نازل های اضافی برای کلیک نکردن و قفل کردن روی سشوار که می تواند منجر به ریزش آنها شود ، خصوصاً که پیرتر می شوند.

اگر این سشوار را با مدل های ارزان تر مقایسه کنید متوجه می شوید که تیتانیوم که یک هادی یا گرما عالی است ، موها را با سرعت بسیار بیشتری خشک می کند و فناوری این سشوار بعد از هر ضربه خشک موهای ابریشمی و صافی ایجاد می کند. همانطور که می گویند ، شما آنچه را پرداخت می کنید دریافت می کنید ، و اگر آمادگی پرداخت آن کمی هزینه اضافی را دارید و سشوار BaByliss PRO Nano Titanium را خریداری می کنید ، احتمالاً متوجه خواهید شد که در درازمدت بسیار طولانی تر از ارزان تر سشوار ها خواهد بود میتونی پیدا کنی.

طرفداران

فناوری نانو تیتانیوم
2000 وات
یونها یخ و استاتیک را کاهش می دهد
6 تنظیم گرما / سرعت
فیلتر جداشدنی برای تمیز کردن آسان
هندلینگ ارگونومیک
دکمه شات خنک
نازل کنسانتره

منفی

نازل خاموش می شود

راهنمای خریدار
در گذشته هرگز انتخاب سشوار مناسب برای موهای شما دشوار نبوده است. قبلاً در قدیم بسیار آسان بود که تنها مورد توجه wattage و شاید رنگ آن بود! امروز به نظر می رسد شما نیاز به داشتن مدرک علمی دارید تا بتوانید تمام کلمات فانتزی که در مورد برندهای مختلف شناخته می شوند را بشناسید. در این بررسی ، ما سعی خواهیم کرد تا بینش بیشتری راجع به تمام معنی ها به شما ارائه دهیم ، به محض اینکه آویز آن را گرفتید ، می توانید تصمیمی تحصیل کرده درباره سشوار فناوری جدید برای شما بگیریم.

ممکن است فکر کنید که این سشوارهای با تکنولوژی بالا فراتر از دسترس شما نیستند ، اما همه آنها به طرز وحشیانه ای گران نیستند. شما باید این خرید را به عنوان یک سرمایه گذاری فکر کنید زیرا نه تنها سشوار سالها دوام نخواهد داشت بلکه باعث بهبود سلامت کلی موهای شما نیز خواهد شد. ویژگی های اضافی که سشوار های جدید دراختیار دارند ، خشک کردن و سبک کردن موهای شما را راحت تر می کند.

در اینجا تمام نکاتی را که باید به آنها توجه کنید ذکر شده است

Wattage
هرچه سشوار بیشتر باشد ، وات بیشتر می شود. اگر موتور خیلی ضعیف باشد ، شما به زمان بیشتری برای خشک کردن موهای خود نیاز دارید ، این بدان معناست که گرمای بیش از حد موهای شما را نان می کند و آن را سرخ می کند. این در مورد حرارتی نیست که سشوار تحمل می کند ، بلکه در مورد سرعت توزیع گرما است. بنابراین آنچه ما می گوییم این است که بهتر است به جای گرمای زیاد از سرعت بالا استفاده کنید تا موهای شما خشک شود. متوسط ​​وات در سشوارها می تواند از 1800 – 2000 وات متغیر باشد. اگر موهای بلند و ضخیمی دارید برای داشتن watt بالاتر استفاده کنید زیرا این کار به شما در خشک کردن سریع تر مو کمک می کند.

وزن
وزن سشوار چقدر اهمیت دارد. شما نمی خواهید یک سشوار اضافی سنگین بخرید زیرا این کار خسته کننده خواهد بود که برای یک بازه طولانی مدت با یک بازو نگه دارید. این یک جزئیات جزئی نیست و باید مورد توجه واقع شود به خصوص برای کسانی که دردهای مفاصل یا آرتریت دارند. می توانید سشوار های سبک پیدا کنید که وزن آن حدود یک پوند است. آنها هنوز هم با جدیدترین فناوری ها به بازار عرضه شده اند و احتمالاً از موتور کوچکتر نیز استفاده می کنند تا سشوار در سمت نور نگه داشته شود.

سشوارهای یونی و تورمالین
سشوار یونی در پراکندگی قطرات آب از ساقه مو موثر است ، که از خیس شدن آنها و ایجاد موهای شما جلوگیری می کند. این سشوارها همچنین روند خشک کردن را تسریع می کنند. سشوار یونی تورمالین حتی با تولید یون های منفی حتی کارآمد تر است. قسمت داخلی سشوار با این ماده معدنی نیمه قیمتی پوشیده شده است که می تواند قیمت سشوار را به طرز چشمگیری بالا ببرد. این نوع سشوار برای موهای ضخیم و دشوار مناسب است ، برای موهای نازک ، صاف یا روغنی مناسب نیست. هنگام استفاده از این فناوری معمولاً برای استایلهای صاف صاف یا با استفاده از دیفیوزر برای موهای مجعد استفاده می شود. در صورت نیاز به حجم ، این سشوار مناسب شما نیست. تمام ایده در مورد سشوار های یونی تورمالین این است که قطرات آب را پراکنده می کند و موها را سریعتر خشک می کند که در نتیجه کمتر سرخ می شود و سریع خشک می شود.

سرامیک یا چینی
سشوار سرامیکی یا پرسلنی به گونه ای طراحی شده است که گرما را به آرامی توزیع کند. این پوشش جایگزین عناصر گرمایشی پلاستیکی یا فلزی در داخل سشوار می شود و باعث توزیع یکنواخت گرما می شود که به اندازه سشوارهای قدیمی خشن نیست. سرامیک و پرسلن همچنین می توانند یونهای منفی توزیع کنند که روند خشک شدن را سرعت می بخشد. این نوع سشوار ها مناسب هستند اگر موهای ریز خوبی دارید که به سرعت از آب بدن کم می شوند ، این سشوار برای شما است.

فناوری مادون قرمز
برخی از سشوارهای چینی یا سرامیکی از فناوری مادون قرمز دور استفاده می کنند ، به این معنی که از امواج انرژی طولانی استفاده می کنند که به موها نفوذ می کنند و آن را از داخل به داخل خشک می کنند. گفته می شود این فناوری موها را خیلی سریع خشک می کند و باعث ایجاد برآمدگی می شود.

تیتانیوم
تیتانیوم کمابیش مانند سرامیک یا چینی مورد استفاده قرار می گیرد و داخل سشوار را می پوشاند که به توزیع یکنواخت گرما در دمای ثابت کمک می کند. تیتانیوم باعث می شود سشوار بسیار گرم شود و قطعاً روند خشک کردن را سرعت می بخشد. اگر موهای شما نسبت به گرمای زیاد حساس است از این سشوار استفاده نکنید. برای خشک کردن موهای ضخیم و دشوار ، این یک سشوار ایده آل است. سشوار های تیتانیوم نسبت به سرامیک سبک تر بوده و باعث می شود در مدت زمان طولانی کار با آنها آسان شود.

سرعت و گرما قابل تنظیم
همه سشوارها دارای تنظیم گرما و سرعت هستند. هنگام خشک کردن مو باید بتوانید این نوع تنظیمات را برای نوع مو یا سبک خود تنظیم کنید. اکثر سشوار ها دارای حالت کم ، مد و تنظیم بالا هستند. برای موهای ریز ، از حرارت کم استفاده می کنید و هرچه به موهای ضخیم تر می رویم ، برای خشک کردن موها باید از بالاترین تنظیم استفاده کنید.

دکمه سرد
دکمه سرما ترکیبی از هوای سرد است که به معنای آب بندی در کوتیکول های مو و قفل شدن به سبکی است که شما می خواهید. برای موهای صاف و براق ، این یک ویژگی مهم است زیرا یک شلیک خنک مو را تنظیم می کند و باعث درخشش و عدم ایجاد موی سر می شود. این عملکرد به طور عادی هنگامی که به پایان می رسید که موهای شما را خشک می کند ، تقریباً 80٪ استفاده می شود ، به گونه ای که بدون گرم کردن موهای شما ، سبک شما را کامل می کند.

تجهیزات جانبی
بیشتر سشوارها دارای حداقل دو نازل هستند ، یکی برای گرمای جهت دار و دیگری دیفیوزر است که برای موهای مجعد ضروری است. دیفیوزر در مواقع قفل کردن موها بدون ایجاد دمیدن موها در هر مکان ، کمی مو را نگه می دارد. دیفیوزر همچنین به عنوان یک بخار دهنده شناخته می شود زیرا به شما کمک می کند تا حجم مو به موهای شما اضافه شود. بهترین سشوارها مکانیزم قفل نگه داشتن این اتصالات را دارند. اگر آنها فقط با پیچ و مهره روی سشوار قرار گیرند ، در حالی که شما از آنها استفاده می کنید ، از بین می روند. هنگام استفاده از نازل با گرمای جهت دار ، همیشه آن را به سمت پایین بکشید و هرگز اجازه ندهید که با موهای شما در تماس باشد.

هزینه
از آنجایی که سشوارها بطور منظم در همه خانواده ها مورد استفاده قرار می گیرند ، شاید سرمایه گذاری در سشوار خوب باشد که بهترین راه حل برای نوع موهای شما است. هزینه کمی بیشتر در سشوار توجیه می شود زیرا این یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. سشوار یک وسیله ضروری است و باید با اطمینان و راحتی بتوانید از آن استفاده کنید. تصمیم بگیرید کدام نوع مناسب برای شما مناسب است و شیرجه را می گیرید ، پشیمان نخواهید شد که کمی بیشتر هزینه کنید تا سشوار مناسب را برای شما بدست آورد.

نتیجه
برای افرادی که موهای خشک ، طولانی ، ضخیم و دشوار دارند ، خریدن سشوار Tourmaline Ionic به نفع شماست. اگر موهای خوبی دارید که تمایل به کمی خشک کردن سرامیک یا پرسلن دارد که بهترین نوع آن برای موهای شما است. سشوارهای تیتانیومی یک لوکس هستند و برای موهای ضخیم و دشوار ایده آل هستند. پس از همه ، گفته شده و انجام شده است ، انتخاب نوع مناسب سشوار برای نوع موهای شما دیگر دشوار نیست.

بهترین نظرات برای سال 2020 را در بررسی های ما پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>