سرمایه گذاری روستایی بایدن با جنگ های فرهنگی ویسکانسین مواجه است

[ad_1]

مقامات دولتی مانند وزیر کشاورزی تام ویلساک اکنون در حومه شهر پرسه می زنند تا مزایا را توضیح دهند. دموکرات‌های محلی در مناطقی مانند این گوشه از جنوب غربی ویسکانسین در امتداد رودخانه می‌سی‌سی‌پی که زمانی برای باراک اوباما بود و از آن زمان سرخ‌تر و سرخ‌تر شده است، کمپین می‌کنند.

اما از آنجایی که رأی دهندگان محلی – که عمدتاً سفیدپوست و یقه آبی هستند – به طور فزاینده ای با دموکرات ها در مورد مسائل فرهنگی اختلاف نظر دارند، استدلال های حزب جمهوری خواه علیه هزینه های دولت طنین انداز می شود و حفظ پیام های کاخ سفید را دشوارتر می کند.

گری وبر، یک کشاورز لبنیاتی که به بایدن رای داد، گفت: «پول برای جاده‌ها، پهنای باند، این یک معامله بزرگ است. “اما اطرافیان شما فکر می کنند که این یک مشت ثروت بیهوده است. آنها باید مردم را متقاعد کنند که این برای افراد عادی است، نه شرکت های بزرگ.

مقامات کاخ سفید، که در تابستان امسال استدلال کردند که بایدن می‌تواند «به هر جایی برود» و رای‌دهندگان را حتی در جوامع روستایی درگیر کند، اعتراف کردند که سیاست‌های او هنوز با رای‌دهندگان در مناطق روستایی حرکت نکرده است، در حالی که جمهوری‌خواهان به دلیل تورم فزاینده به دولت ضربه می‌زنند.

وبر به بایدن گفت: «او شغل بزرگی دارد زیرا مردم بی دلیل از او متنفرند.

بایدن در سال 2020 با اختلاف اندکی برنده ویسکانسین شد. اگرچه او عملکرد کمی بهتر از هیلاری کلینتون با رای دهندگان روستایی در سال 2016 داشت، اما بایدن تقریباً تمام مناطق روستایی این ایالت را از دست داد. دموکرات‌ها نمی‌توانند حتی بیشتر از این در مناطق روستایی عقب بمانند، مانند مناطقی که حاشیه‌های کوچک می‌تواند تعیین کننده رقابت‌های مهم در سراسر کشور در سال آینده باشد – از جمله منطقه سوم کنگره ویسکانسین و رقابت سنا.

میلیون‌ها کمک فدرال از قانون کمک‌های همه‌گیر دموکرات‌ها قبلاً به جوامع کوچک در جنوب غربی ویسکانسین رسیده است. این پول به مقامات محلی کمک کرد تا مدارس را باز نگه دارند و به Covid-19 پاسخ دهند. نزدیک به 30 میلیون دلار به فعال نگه داشتن امکانات بهداشتی روستایی کمک می کند.

برای مثال، خانواده‌هایی که دو فرزند زیر 17 سال دارند، احتمالاً مشوق‌های فدرال و پرداخت‌های مالیاتی ماهانه برای کودکان در مجموع حدود 12000 دلار در سال جاری دریافت کرده‌اند.

کاخ سفید از تلاش ها برای انحراف از این دستاوردها انتقاد کرده است.

کریس میگر، معاون سخنگوی کاخ سفید گفت: آخرین لایحه هزینه های آب و هوایی و اجتماعی، که هدف آن تمدید اعتبار مالیاتی برای کودکان است، “طرحی برای رشد اقتصادی است که بزرگترین هزینه های پیش روی خانواده های روستایی را کاهش می دهد.” «با مخالفت [the plans]حزب مردمی رای داد تا بیشترین هزینه ها را برای خانواده ها افزایش دهد، مالیات ها را برای طبقه متوسط ​​افزایش دهد و تورم را بدتر کند – همه اینها برای محافظت از معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان است.

دموکرات‌های کنگره، که برای تامین بودجه مبارزه کرده‌اند و می‌گویند که این کمک‌ها به خانواده‌ها کمک می‌کند تا با افزایش هزینه‌ها کنار بیایند، اذعان دارند که بسیاری از مردم از این موضوع که دموکرات‌ها از آن حمایت می‌کنند، آگاه نیستند.

سناتور شرود براون (D-Ohio) در مصاحبه ای گفت: “هیچ کس واقعاً او را وصل نمی کند، حتی اگر چک ها را دریافت کند.” مانند ویسکانسین، ایالت براون دارای جوامع کوچکی است که زمانی به دموکرات ها رأی می دادند، اما از آن زمان به رنگ قرمز تیره درآمده اند.

تداوم نفوذ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در این شهرستان از زمین‌های کشاورزی متحرک و روستاهای کوچک در جنوب غربی ویسکانسین سخت است. پرچم های “ترامپ برد” هنوز همه جا هستند.

ران کیند، نماینده قدیمی شهرستان، یکی از مزارع دموکرات میانه رو و دموکرات های کنگره، به سختی از انتخاب مجدد سال گذشته جان سالم به در برد. کیند از آن زمان اعلام کرد که برای یک دوره دیگر نامزد نمی شود.

رهبران جمهوری خواه در منطقه با دستورات بهداشت عمومی کووید-19 بایدن مخالف هستند، در حالی که تحقیقات جاری در مورد اتهامات نادرست تقلب در انتخابات در انتخابات 2020 را می پذیرند.

دموکرات‌ها که در آگوست آینده با انتخابات مقدماتی برای جایگزینی کیند روبرو خواهند شد، علیرغم ادعای بایدن مبنی بر اینکه لایحه هزینه‌های اقلیمی و اجتماعی او تا حدی با افزایش مالیات‌ها پرداخت می‌شود، در تلاشند تا دریابند چگونه با رای‌دهندگان در مورد برنامه‌های حزبشان صحبت کنند. ثروتمند.

“در این زمینه نیاز به دسترسی پهنای باند، مراقبت از کودک، برنامه های آموزشی شغلی، حمل و نقل به رسمیت شناخته شده است. برد فاف، یک سناتور دموکرات که در مزرعه ای در این منطقه بزرگ شده و در انتخابات مقدماتی آزاد شرکت می کند، گفت: این تمام چیزی است که واقعی است. “و می دانید، مردم این را به اشتراک می گذارند، اما آنها همچنین این واقعیت را تصدیق می کنند که پول نامحدود نیست.”

فعالان محلی طرفدار دموکراسی متقاعد نشده اند که سرمایه گذاری، هرچند از نظر تاریخی، بتواند سرعت تغییر رای دهندگان را کند کند.

وید لاولر، رئیس حزب دموکراتیک شهرستان ورنون، رقابتی‌ترین منطقه روستایی شهرستان، گفت: «کاری که ما با ارتباطات و سیاست‌گذاری انجام می‌دهیم، و البته همه آن‌ها بر مردم تأثیر می‌گذارد. “اما این به هیچ وجه تنها عامل تعیین کننده نیست.”

بسیاری از رای دهندگان در این منطقه، مانند شارون استراو، که در سال 2008 با اشتیاق به اوباما رای داد، اکنون از حامیان سرسخت ترامپ هستند. استراو هرگز قصد ندارد دوباره به یک دموکرات رای دهد، مهم نیست که چقدر پول در دهکده 500 دلاری وی ویلتون سرمایه گذاری شده است، که انتظار می رود بیش از 400،000 دلار برای تامین مالی این بیماری همه گیر دریافت کند.

میلیون‌ها نفر دیگر در مسیر قانون زیرساخت‌ها برای نگهداری جاده‌ها، جایگزینی لوله‌های سربی و ارائه پهنای باند پرسرعت در مناطق روستایی هستند، که بایدن و دموکرات‌ها از همه آنها به عنوان تغییراتی در بازی جوامع روستایی یاد می‌کنند.

استروچ گفت: ما نیازی به چاپ پول بیشتری نداریم. اوباما در مورد آمادگی بیل و همه اینها صحبت می کند. این خیلی مزخرف بود.”

استراو تصدیق کرد که پول برای جاده‌های جدید در منطقه‌اش خوب است و حتی مشاغلی ایجاد می‌کند، اما او بیشتر نگران است که نوه‌اش آنچه را که او به عنوان «بیش از حد برای هویت جنسیتی» توصیف می‌کند و رقابت در مدرسه‌اش در مدیسون یاد بگیرد. منطقه، پایتخت ایالت و پایگاه دموکرات ها.

او قصد دارد به دریک ون اوردن، جمهوری خواه مورد حمایت ترامپ که سال گذشته به کیند باخت، رای دهد. ون اوردن، که ماه هاست در جوامع کوچک در این منطقه مبارزات انتخاباتی انجام داده است، در روز 6 ژانویه، قبل از حمله به کنگره، به راهپیمایی Stop Theft در واشنگتن رفت.

به دنبال گزارش هایی مبنی بر ورود ون اوردن به خاک کنگره در جریان شورش ها، دموکرات ها خواستار رد صلاحیت او شدند. ون اوردن این موضوع را رد می کند. اما برخی از رای دهندگان مانند Stroh می گویند که در هر صورت از او حمایت خواهند کرد.

همانطور که دموکرات های محلی سعی در عقب راندن دارند، به سادگی شکست می خورند.

مانند بسیاری از دموکرات‌ها در مناطق روستایی، مری فون رودن، رئیس حزب محلی در شهرستان مونرو، گفت که دموکرات‌های ملی برای سال‌ها منابع لازم را به این مناطق اختصاص نداده‌اند. فون رودن گفت که این امر رسیدگی به نگرانی های واقعی رای دهندگان در مورد هزینه ها و در عین حال مقابله با اطلاعات نادرست را دشوارتر می کند.

فون رودن که در سن 70 سالگی اغلب درهای کیلومترها زمین کشاورزی و شهرهای کوچک را می زند، می گوید: «آنها نمی فهمند که اگر به اینجا بیایند، تفاوتی ایجاد خواهند کرد. او درباره چالش‌هایی که دموکرات‌ها در منطقه خود با آن مواجه هستند، گفت: «این یک وظیفه بزرگ است.

آخرین امید دموکرات‌ها برای حفظ استان و موقعیت‌های باقی‌مانده‌شان در مناطق روستایی آمریکا، بخش کوچکی از رای‌دهندگان روستایی است که هنوز هم می‌توانند متقاعد کنند.

برایان راد، نماینده سابق جمهوری خواه که روستای کوچکش در دره کوهن در سال 2020 هم به بایدن و هم به کیند رأی داد، گفت: «فکر نمی‌کنم کسی انتظار داشته باشد مناطق روستایی دموکراتیک باشد. اما رای‌دهندگان به اندازه کافی در حاشیه هستند.» – شاید برخی بلاتکلیف، برخی جمهوری‌خواهان میانه‌رو، مستقل‌ها، برخی دموکرات‌های قدیمی – که گاهی اوقات می‌توان آنها را بازگرداند.»

در همین حال، در واشنگتن، قانونگذاران دموکرات تلاش می کنند تا لایحه رفاه اجتماعی و آب و هوا را در اسرع وقت به تصویب برسانند تا بتوانند برنامه ها را توضیح دهند و حزب جمهوری خواه را در آستانه انتخابات میان دوره ای سال آینده پیش ببرند.

تامی بالدوین، سناتور دموکرات ویسکانسین، گفت: «جمهوری خواهان در روستایی ویسکانسین با یک چالش واقعی روبرو هستند تا به مردم توضیح دهند که چرا با دستیابی به نتایجی که تفاوت واقعی در زندگی مردم ایجاد می کند مخالف هستند.

درست در جنوب منطقه Kind Rep. چری بوستوس، رئیس سابق کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات، نیز از گهواره خود در روستایی ایلینوی کناره گیری می کند زیرا دموکرات ها همچنان دهکده های خود را از دست می دهند. بوستوس اذعان کرد که مسائل فرهنگی همچنان یک چالش برای حزب باقی می ماند و گفت که امیدوار است این سرمایه گذاری “تعهد دموکرات ها برای کمک به مردم در مناطق روستایی آمریکا و هر بخش از کشور” را نشان دهد.

حداقل، بوستوس گفت: “امیدوارم این به ما کمک کند اعتماد خود را دوباره به دست آوریم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma