زمان هوچول پس از ماه‌ها برخورد با عواقب کومو فرا رسیده است

[ad_1]

کیتی هوچول فرماندار نیویورک در یک مراسم سخنرانی می کند.

کیتی هوچول، فرماندار نیویورک، در مراسمی در روز جمعه، 10 دسامبر 2021، در نیویورک سخنرانی کرد. | مری آلتافر / عکس AP

توسط ANNA GRONEWOLD

به روز شد


آلبانی، نیویورک – او برای بیش از چهار ماه مهم فرماندار نیویورک بوده است. اما کیتی هوچول هفته آینده برای اولین بار در تاریخ نیویورک که در مورد وضعیت ایالت صحبت می کند، واقعاً برای این عنوان رقابت خواهد کرد.

سه ماهه آخر سال 2021، عملیاتی برای پاکسازی هوچول 63 ساله بود که با استعفای اندرو کومو در آگوست گذشته در آلبانی کار خود را آغاز کرد. در ماه‌های بعد، او باید با عواقب خروج ناگهانی سلف خود و میراث سمی کنار می‌آمد – در حالی که با مشکلی که کومو را به یک چهره ملی تبدیل کرد، یعنی همه‌گیری کووید-19، دست و پنجه نرم می‌کرد.

اما در 5 ژانویه، هوچول اولویت‌های قانونی خود را تعیین می‌کند و تلاش می‌کند تا مهر خود را بر جانشین خود بگذارد و در عین حال کمپین خود را برای برنده شدن یک دوره ریاست جمهوری در سال 2022 به تنهایی افزایش دهد.

سخنرانی سالانه یکی از نکات برجسته تقویم سیاسی نیویورک است، اما عظمت قبلی را ندارد. اسناد دیگر متن کامل را چاپ نمی کنند و افراد کمی خارج از دولت ایالتی حتی متوجه آن می شوند. اما برای هوچول، این سخنرانی فرصتی برای تعیین دوره تصدی و شخصیت او پس از ماندن طولانی مدت در سایه کومو خواهد بود. و این تنها چند هفته پس از آن رخ می دهد که رقیب اصلی او در انتخابات مقدماتی دموکرات ها در ژوئن آینده، تیش جیمز، دادستان کل، از رقابت کناره گیری کرد و هوچول را به یک مورد علاقه آشکار برای نامزدی تبدیل کرد.

پیتر کوین، نویسنده و مقاله‌نویسی که درباره فرمانداران سابق نیویورک سخنرانی می‌کرد، می‌گوید: «برای کیتی هوچول، سخنرانی مهم‌تر از حد معمول است، زیرا این اولین بار است که او واقعاً در مقابل ایالت صحبت می‌کند – و قانونگذار با دقت گوش خواهد داد». هیو کری و ماریو کومو

سلف او با سخنرانی در مورد وضعیت ایالت در خارج از کاپیتول ایالت، اغلب در یک مرکز همایش مجاور و یک بار در یک تور شش قسمتی ایالت، سنت شکنی کرد. این سخنرانی ها معمولاً بیشتر درباره عملکرد و نمایش بود تا مدیریت، و کومو نقش مجری مراسم را بر عهده می گرفت.

از سوی دیگر، هوچول سخنرانی خود را زیر نور شیشه ای رنگی سالن اجتماعات طاقدار ایراد خواهد کرد، مگر اینکه تعداد موارد کووید-19 باعث تغییر در برنامه های لحظه آخری شود. باب بلافیوره، مشاور ارتباطات مستقر در آلبانی که سخنگوی فرماندار سابق جورج پاتاکی و یک سخنرانی نویس بود، گفت: انتخاب مکان برنامه ریزی شده او می تواند به اندازه کلماتی که به زبان می آورد مهم باشد. خطاب قرار دادن قانونگذاران در سرزمینشان تأثیر منفی اما مهم تغییر کنترل دستور کار رهبران مجلس سنا و مجلس دارد.

Belafiore گفت: “اول، این پیام به قانونگذار می فرستد که به نقش آنها در این روند احترام می گذارید.” و دو نفر در مورد او می‌گویند “من کومو نیستم.” صادقانه بگویم، این احتمالاً 50 درصد پیام او است.”

هوچول در یک کنفرانس مجازی در 16 دسامبر به خبرنگاران گفت که این نمایش برای یک زن نخواهد بود. او گفت که همه چیز از فهرست کاهش یافته فراخوان ها گرفته تا پیشنهادات سیاسی که او برای آن فشار خواهد آورد، با هماهنگی قانونگذاران و رهبران در حال توسعه است.

هوچول گفت: «من از تعداد بی‌شماری از اعضای قانون‌گذار شنیده‌ام که به من یادآوری می‌کنند که قطعاً این یک ایالت نیست، بلکه پیامی برای قوه مقننه است. «بنابراین بازگرداندن او به قوه مقننه کار درستی است.

از نظر فنی، هوچول نباید سخنرانی کند (همانطور که رئیس جمهور ایالات متحده موظف به ارائه یک آدرس شخصی در مورد وضعیت اتحادیه نیست). در قرن‌های 19 و 20، فرمانداران مایل بودند برای انجام تعهدات قانون اساسی خود در اطلاع‌رسانی به قانون‌گذاران، مکتوب‌هایی را به قوه مقننه ارسال کنند. روسای جمهوری که با توماس جفرسون شروع کردند، همین کار را کردند تا اینکه وودرو ویلسون در سال 1913 سخنرانی شخصی خود را به کنگره ایراد کرد. آل اسمیت، فرماندار نیویورک، وقتی آن را دید، متوجه یک چیز خوب شد و سخنرانی سالانه خود را به مجلس قانونگذاری در سال 1923 ایراد کرد. فرمانداران از آن زمان این کار را انجام می دهند. .

هاچول خود را یک سخنور جدی و صریح می نامید، اما تاکنون نه با لفاظی های رنگارنگ تخیل مخاطب را جذب کرده است و نه تنها به خاطر یک مونولوگ به دنبال دقایق اضافی روی صحنه بوده است. سخنرانی مجازی او در مراسم تحلیف 11 دقیقه بود.

این تمایل به اختصار می‌تواند با برنامه‌ای رقابت کند که قبلاً قول داده است به تمام بخش‌های حکومت گسترش یابد.

می‌خواهد سیستم دانشگاه‌های دولتی نیویورک متشکل از 64 پردیس را “بازنگری اساسی” کند و شورای اخلاق دولتی، کمیسیون مشترک اخلاق عمومی را وارونه کند. در ماه سپتامبر، او به رهبران کسب و کار ایالتی قول داد که صندوق های توسعه اقتصادی منطقه ای جدید و برنامه های آموزشی شغلی که کارگران را با صنایع آنها مرتبط می کند، تامین کند. در نوامبر، او به رهبران تجاری در منهتن گفت که آدرس پیشرفته‌اش شامل دیدگاه او برای زیرساخت‌های خودروهای الکتریکی و طرحی برای نیویورک برای تبدیل شدن به “مرکز سیستم‌های بادی فراساحلی” است.

او در اوایل این ماه گفت که یکی از «بالاترین اولویت‌های» او افزایش آموزش و استخدام مراقبت‌های بهداشتی است که تحت فشار کووید-19 و دستور واکسیناسیون فلج شده است. او همچنین وعده “طرح جسورانه و جاه طلبانه” را داد تا به مردم نیویورک اجازه دهد تا از طریق پست رای دهند.

کوین گفت که آدرس خوب ایالت این ابتکارات سیاسی را به کار می گیرد و آنها را در یک خط داستانی اصلی می بافد. اما اولین کار همیشه ترتیب دادن پیشنهادهای پر از اصطلاحات است که نویسندگان سخنرانی از سیاستمداران دریافت می کنند.

او گفت: “آنها این اسناد را برای شما می فرستند و بسیار افتضاح هستند.” «به همین دلیل است [speechwriters] قبلاً تصفیه خانه فاضلاب نامیده می شد. شما همه آن را به زبان انگلیسی قرار می دهید و به گونه ای سازماندهی می کنید که سازگار باشد. این یک سند سیاسی است که نرده‌بندی برای دولت باشد.»

هاچول با یک تیم سخنرانی کار می کند، اما به گفته دفتر او، “معمار اصلی” آدرس است. جزییات عمیق تر در دستور کار هوچول، جایی که احتمال بروز اختلافات بیشتر است، بعید به نظر می رسد تا زمانی که او پیشنهاد خود را برای بودجه دولتی چند هفته بعد منتشر کند.

«وضعیت دولت سند چشم انداز است. بلافیوره گفت، بودجه طرح نبرد است.

هر ایالت برای جمع آوری انرژی سیاسی نیاز به سر و صدای کمی دارد، اما شرایط برای دستیابی به اهدافی که هوچول تعیین می کند امسال برای او غیرعادی است.

کوین گفت، برای اولین بار در سال‌های اخیر، خط داستانی اصلی شامل این هشدار نیست که نیویورک پول نقد ندارد.

محرک های فدرال به طور موقت برخی از شکاف های موجود در آموزش و مراقبت های بهداشتی را پر کرده است، و در اکتبر به روز رسانی برنامه مالی ایالت نشان می دهد که نیویورک احتمالاً 3.8 میلیارد دلار بیشتر از آنچه مقامات در اوایل سال جاری پیش بینی کرده بودند، خواهد داشت.

هوچول گفت که ایالت به اندازه کافی پول دارد تا بودجه خود را تا سال 2025 متعادل کند و در نهایت شروع به افزایش ذخایر کند تا در صورت بروز بحران های آتی، 15 درصد از مخارج دولت را به طور منطقی نگه دارد.

یک سرمایه‌گذاری عظیم زیرساختی که ماه گذشته توسط رئیس‌جمهور جو بایدن امضا شد، پروژه‌های بی‌ثبات جاده‌ای و راه‌آهن را در سراسر ایالت تسریع خواهد کرد – دستاوردی مشهود که رای‌دهندگان می‌توانند آن را به کارمندان منتخب در سطح ایالتی و فدرال نسبت دهند.

یک پیروزی سیاسی مهم دیگر در مجلس مقننه می‌تواند راه درازی را در مبارزات انتخاباتی مجدد هوچول طی کند، اما اولویت‌های سیاسی بدون حمایت قانون‌گذاران چیزی نیست.

سپس موفقیت هوچول ممکن است به شایستگی و همدلی او در مذاکره درباره بودجه دولتی بستگی داشته باشد، روندی که از نظر تاریخی بحث برانگیز بین قوه مجریه و قوه مقننه است که کومو به نفع سیاسی خود بر آن مسلط بود.

در حالی که رای دهندگان پیچیدگی های تعامل قانونگذاری را نمی بینند، مقامات منتخب، اهداکنندگان و گروه های تجاری آن را می بینند. ژانویه با ارزیابی توانایی هوچول در اجرای وعده هایش آغاز می شود. کوین گفت که اولین برداشت مهم است. این می تواند با اولین سخنرانی او در مورد وضعیت کشور آغاز شود، چیزی که بیشترین توجه و علاقه را به خود جلب می کند.

در حالی که اگر هشت سال استاندار باشد بعد از هفت سال کارتن خواب می گذارند [Assembly] یک دوربین، “او گفت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapOmeglejoybetinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriKurtköy EscortBağlama büyüsü