رهبران راست افراطی در گره زدن با یکدیگر شکست می خورند – POLITICO

[ad_1]

رهبران راست افراطی اروپایی همچنان به لاس زدن ادامه می دهند، اما هنوز هم از گره زدن با یکدیگر محتاط هستند.

در ورشو در روزهای جمعه و شنبه، مجموعه ای از بزرگترین ملی گرایان، سیاستمداران ضد مهاجر و اروپا شکاک قاره برای آخرین تلاش خود برای متحد شدن در یک ائتلاف بزرگ گرد هم آمدند. ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان، مارین لوپن، نامزد ریاست جمهوری فرانسه و یاروسلاو کاچینسکی، کارگزار محافظه کار دولت لهستان، برخی از نکات برجسته در لیست مهمانان هستند.

اخبار این نشست شایعاتی را منتشر کرد مبنی بر اینکه آنها در حال متحد شدن حول ایده ایجاد یک سوپرگروه جدید هستند که می تواند توازن قوا را در پارلمان اروپا بازگرداند.

با این حال، این حدس و گمان تنها چند ساعت به طول انجامید و خود سیاستمداران تقریباً بلافاصله آن را لغو کردند.

نیکلاس بای، نماینده فرانسوی پارلمان اروپا که ریاست هیئت پارلمانی حزب تظاهرات ملی لوپن را بر عهده دارد، گفت: “همکاری و ارتباط مشترک با تصویر خانواده، بله، اما چیزی فراتر از این مرحله وجود ندارد.”

در پایان، آنها درباره “همکاری نزدیک تر” در پارلمان اروپا، “از جمله سازماندهی نشست های مشترک و هماهنگی رای گیری در مورد موضوعات مشترک” بحث کردند، اما در بیانیه به یک گروه سیاسی مشترک اشاره ای نشد.

این با زمانی که 16 حزب راستگرای اروپایی نام خود را در یک بیانیه مشترک در ماه ژوئیه مطرح کردند، تفاوتی نداشت، و از اتحادیه اروپا انتقاد کردند، اما از پیشنهادات برای یک حزب متحد اجتناب کردند.

دلایلی برای رابطه فشار-کشش در سمت راست افراطی وجود دارد. اگرچه احزاب از چنین گردهمایی هایی که خبرساز می شود خوشحال هستند، اما احزاب اغلب بازی های متفاوتی را انجام می دهند، مسیرهای متفاوتی را در سیاست داخلی و با اهداف متفاوت در بروکسل دنبال می کنند. ایدئولوژی های آنها در حوزه های کلیدی با هم برخورد می کنند. اغلب آنها آن را دوست ندارند.

ماتئو سالوینی، رهبر محافظه‌کار پوپولیست ایتالیا، تحت فشار داخلی یک سازمان جناح راست رقیب، قبل از شروع جلسه از این نشست کناره‌گیری کرد. در بیانیه حزب وی، اتحادیه، آمده است: «ما باید منتظر باشیم تا زمان فرا رسد تا بتوان بر خودخواهی و ترس در سطوح حزبی و ملی غلبه کرد.

در اینجا خلاصه ای از برخی موضوعات بحث برانگیز است که مانع از اتحاد نیروهای راست افراطی می شود.

دولت بروکسل دارد بازی می کند

تجمع احزاب ملی‌گرا و محافظه‌کار اروپایی در بروکسل برای ترویج بی‌اعتمادی عمومی خود به اتحادیه اروپا، مزایای آشکاری دارد.

در حال حاضر، دو گروه از محافظه‌کاران بیشتر در پارلمان اروپا، هویت و دموکراسی (ID) و محافظه‌کاران و اصلاح‌طلبان اروپایی (ECR) هر کدام حدود 70 نماینده پارلمان اروپا دارند. این آنها را در رتبه های پنجم و ششم جدول قرار می دهد. مجموع 133 نماینده پارلمان اروپا آنها را در جایگاه سوم قرار خواهند داد.

چنین جهشی، حداقل در تئوری، می تواند به معنای پول بیشتر، زمان بیشتر برای گفتگو و نفوذ بیشتر باشد.

با این حال، ممکن است برای برخی اشکالاتی وجود داشته باشد.

ECR قبلاً در پارلمان نفوذ دارد. یکی از اعضای آن ریاست کمیته ای را بر عهده دارد و نمایندگان پارلمان اروپا گزارش ها را شنود می کنند. ID بیشتر منزوی است و از رهبران پارلمان که نمی خواهند دیدگاه های افراطی تر آن در قوانین و گزارش ها فیلتر شود، جدا است.

اگر این دو با هم ادغام شوند، قانونگذاران ECR ممکن است ناگهان با همتایان ID جدید خود اخراج شوند. علاوه بر این، آنها باید در انتخابات بعدی اروپا در میان رأی دهندگانی که ممکن است برخی از دیدگاه های رادیکال تر را قدردانی نکنند، از اتحاد دفاع کنند.

رقابت های ملی

در پشت صحنه، احزاب راست افراطی یک هفته را با متهم کردن هر کسی به مانع تراشی در ائتلاف سپری کردند.

اصطکاک به ویژه بین اردوگاه های فرانسه و لهستان مشهود بود.

لهستان بر ECR تسلط دارد – هیئت آن بیش از 40 درصد از گروه را تشکیل می دهد. برعکس، فرانسه و ایتالیا بر شناسه تسلط دارند – نمایندگی هر کشور تقریباً یک سوم است.

یکی از اعضای ارتش اسرائیل “تسلط لهستانی” در ECR را به دلیل تقسیم گروه ها مقصر دانست. این مقام همچنین به حزب حاکم قانون و عدالت لهستان (PiS)، یکی از قدرتمندترین نیروهای محافظه‌کار راستگرای اروپا حمله کرد.

این مقام گفت: «شکایت هایی درباره قدرت PiS در پارلمان اروپا وجود دارد. آنها همه جا هستند، قدرت زیادی دارند.»

از طرف ECR، یکی از اعضای پارلمان توضیح داد که PiS قصد دارد وضعیت خود را در EP حفظ کند. او می خواهد به عنوان یک رهبر در نظر گرفته شود و نماینده خود در اروپا، کوسما زلوتوفسکی را به عنوان نامزد ECR برای رئیس پارلمان معرفی کند.

نماینده پارلمان اروپا با اشاره به بزرگترین گروه پارلمان، حزب راست میانه خلق اروپا، گفت: “آنها می خواهند برای گروه هایی مانند EPP جذاب بمانند.” اگر کارت شناسایی داشته باشند دیگر جذاب نخواهند بود».

ECR حتی در این هفته بیانیه‌ای رسمی صادر کرد و صحبت‌های یک ابرگروه پارلمانی را رد کرد.

یکی از اعضای حزب فیدز اوربان، که ارتباط نزدیکی با PiS دارد، موافقت کرد که حزب لهستان هنوز برای قرار گرفتن در همان گروه با برخی دیگر از اعضای آینده مردد است. با این حال، عضو اضافه کرد، Fidesz که عضو ECR یا ID نیست “قطعاً می خواهد” یک گروه جدید در پارلمان اروپا تشکیل دهد و “صدای خود را در اروپا تقویت کند”.

آی دی مزاحمت ها را خلاصه می کرد. این مقام مسئول گفت: در سطح انسانی این گروه ها آمادگی ندارند. این یک آشفتگی بین فرانسوی ها و لهستانی ها است. چرا دو گیاه را ادغام می کنیم؟ و چه کسی آن را رهبری خواهد کرد؟”

روسیه، روسیه، روسیه

تنش‌های فرانسه و لهستان فراتر از قانون‌گذاری است. روسیه بر سر روابط معلق است.

PiS یک شاهین برای روسیه است و مرتباً از اتحادیه اروپا التماس می کند که با تجاوزکارانه تر با مسکو مخالفت کند. اخیراً، به سرعت کرملین را متهم به تسلط دست نشانده طرحی از سوی بلاروس برای هل دادن هزاران مهاجر به سمت مرزهای اتحادیه اروپا کرد.

از سوی دیگر در فرانسه، لوپن از روسیه پایین تر است.

او خواستار روابط گرمتر با مسکو شد و خواستار لغو تحریم‌های اعمال شده علیه این کشور پس از الحاق کریمه شد. او به مسکو سفر کرد تا با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در آخرین نامزد ریاست جمهوری فرانسه در سال 2017 دیدار کند.

به طور مشابه، اوربان روابط گرمی با روسیه در مجارستان دارد و سالوینی با اتهاماتی مبنی بر اینکه اتحادیه در جریان انتخابات اروپا از روسیه حمایت مالی کرده است، مواجه است.

این اختلاف نظر اساسی باعث می‌شود که کشورها حتی اگر در مورد مسائل دیگری مانند مهاجرت سخنان مشترکی دارند، گرد هم آیند.

سیاست داخلی متفاوت

در حالی که احزاب راست افراطی ظاهراً تمرکز واحدی بر مبارزه با نفوذ بیش از حد اتحادیه اروپا ارائه می کنند، آنها همچنین پیام هایی را برای حامیان آینده در داخل کشور ارسال می کنند. این می تواند آنها را به جهات مختلف هدایت کند.

لوپن که بار دیگر در ماه آوریل نامزد ریاست جمهوری می شود، ممکن است بگوید سفر او به ورشو نمونه ای از “دیپلماسی بین المللی” است. او می تواند عکس های مکالمات خود را برجسته کند با دیگر رهبران دولت در زمانی که او با رقیب شورشی اریک زمور، یکی دیگر از سیاستمداران راست افراطی که برای ریاست جمهوری مبارزه می کند و فاقد تجربه سیاسی است، روبرو می شود.

برای اوربان، این دیدار می تواند از اعتبار او به عنوان یکی از بازیگران اصلی جناح راست اروپا حمایت کند.

از زمانی که حزب او در ماه مارس گروه EPP را در پارلمان ترک کرد، اوربان به دنبال ایجاد روابط با دوستان قدیمی در کشورهایی مانند لهستان و ایتالیا و جستجوی متحدان جدید بوده است.

این دامنه شامل مواردی است که اوربان به طور سنتی از آنها اجتناب می کند، مانند لوپن. تنها دو سال پیش، اوربان اعلام کرد که با لوپن “ائتلاف نخواهد کرد” زیرا “او در قدرت نیست”. اما از آنجایی که مجارستان به طور فزاینده ای در اتحادیه اروپا طرد می شود و اوربان با یک چالش بالقوه در انتخابات سال آینده روبرو می شود، به نظر می رسد رهبر مجارستان رویکرد خود را تغییر داده است.

در میان شایعات در مورد این سوپرگروه در اوایل این هفته، کاتالین نواک، معاون رئیس جمهور فیدز سریعاً در یک پست فیس بوک اشاره کرد که “فیدز همچنین در آینده فقط با احزاب محافظه کار دموکرات کار خواهد کرد.”

وی افزود: هدف ما این است که افرادی که احساس ملی، آزادی، مخالف مهاجرت و احترام به ارزش‌های سنتی خانواده دارند قوی‌ترین نمایندگی ممکن را در تصمیم‌گیری‌های اروپایی داشته باشند.

از سوی دیگر، در ایتالیا، به نظر می رسد که درگیری های داخلی سالوینی با دیگر احزاب سیاسی راست افراطی نقشی در حفظ او در خانه داشته است.

در بیانیه اتحادیه در توضیح تصمیم سالوینی برای کناره‌گیری، به نظر می‌رسد این حزب رقیب خود در جناح راست، برادران ایتالیا را مقصر می‌داند که اتحادیه معتقد است در حال کار علیه یک ابرگروه پارلمانی برای حفظ جایگاه خود در گروه ECR است.

او در بیانیه ای گفت، لیگ “به کار برای یک راست میانه موفق ادامه می دهد که جایگزینی برای چپ در اروپا فراهم کند.” به محض فراهم شدن شرایط، سالوینی از چند پایتخت اروپایی بازدید خواهد کرد.

کلیا کالکات و لوئیز گیوت در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes