رقابت فرماندار نیویورک با رفتن جیمز به لرزه افتاد

[ad_1]

کیتی هوچول، فرماندار نیویورک، در رویدادی در انجمن خیریه متحد چین در 10 نوامبر 2021 در نیویورک سخنرانی کرد.

کیتی هوچول، فرماندار نیویورک، در مراسمی در انجمن خیریه متحد چین در 10 نوامبر در نیویورک سخنرانی کرد. | مری آلتافر / عکس AP

آلبانی، نیویورک – تیش جیمز، دادستان کل نیویورک، روز پنجشنبه به فرماندار کیتی هوچول هدیه ای برای تعطیلات زودهنگام داد و در مقابل انتخابات فرمانداری آتی دموکرات ها تعظیم کرد و رئیس جمهور فعلی را به یکی از گزینه های اصلی برای کسب نامزدی حزب در سال آینده تبدیل کرد.

به نظر نمی رسد که میدان برای هوچول کاملاً روشن باشد: جومان ویلیامز، دادستان عمومی نیویورک، نماینده تام سوانسی و احتمالاً شهردار نیویورک، بیل دی بلازیو، تلاش خواهند کرد تا در ماه ژوئن وارد رأی اولیه شوند.

با این حال، خروج جیمز لحظه مهمی در تلاش هوچول برای تبدیل شدن به اولین زن فرماندار نیویورک است. این امر نامزدی را که جدی‌ترین مانع بالقوه در نظر گرفته می‌شد حذف می‌کند و بدین معنی است که رهبری دموکراتیک و بهترین کمک‌کنندگان دیگر بین دو رهبر تقسیم نمی‌شوند و به طور بالقوه راه را برای دیگران تنگ می‌کنند.

“تنها راه [the other candidates] رئیس کمیسیون دموکرات ایالت جی جاکوبز در مصاحبه ای گفت: اگر به رقابتی با نامزدهای زیادی با نامزدهای بسیار قوی تبدیل شود، شانس وجود دارد. “خفه شو [was] دومین نامزد قوی و خروج او از رقابت، شانس را برای افرادی مانند سواتزی یا ویلیامز بسیار طولانی تر می کند.

جیکوبز که در ماه سپتامبر از هوچول حمایت کرد، گفت که «دیگر نامزدها را تشویق می‌کند که از آنها پیروی کنند [James’] او گفت که با اتحادیه‌ها، رؤسای مناطق و سایر گروه‌ها صحبت می‌کند تا مطمئن شود که همه ما پشت سر کیتی هوچول متحد می‌شویم.

استعفای جیمز، تنها دو ماه پس از پیوستن او به رقابت‌های انتخاباتی و تقریباً ناپدید شدن وی از رقابت‌های انتخاباتی، ماه‌های آینده را برای سایر دموکرات‌ها، به‌ویژه در ایالت پایین‌تر، که جیمز، ویلیامز و دی بلازیو بروکلین را به اشتراک می‌گذارند، ساده‌تر می‌کند و آنها برای پس گرفتن حمایت رقابت می‌کنند. از جناح مترقی حزب دور از هوچول.

تنها چند دقیقه پس از بیانیه جیمز، رادنی بیشات هرملین، رئیس مجلس، رئیس حزب در بروکلین، از فرماندار حمایت کرد و گفت: «مطمئن است که هوچول بهترین گزینه برای رهبری ایالت ما در مسیر بهبودی خواهد بود و از حمایت بروکلین برخوردار خواهد شد. در حالی که او به عنوان اولین فرماندار زن ما همچنان به تهاجمات خود ادامه می دهد.

دو ماه پیش، Bishot Hermelin با انتقادات تحسین آمیز از جیمز در مسابقه استقبال کرد. در بیانیه ای گفت که «بروکلین بالاخره می‌تواند فرمانداری را انتخاب کند که تمام بروکلین را قدرت دهد و ارتقا دهد.» شاید این یک تایید رسمی نبود، اما به نظر می‌رسید.

تصمیم Bichotte Hermelyn برای حمایت از Hochul، گویای عملی بودن کمپین بالقوه د بلازیو است. بیشات هرملین در میان برگزیدگان بود که از نامزدی شهردار برای ریاست جمهوری در سال 2020 حمایت کرد

در همان اوایل پنجشنبه، هوچول وضعیت خود را به عنوان یک مورد علاقه اولیه قبل از انتخابات مقدماتی ژوئن تثبیت کرد. در مطالعه‌ای که کالج سینا در اوایل این هفته منتشر کرد، فرماندار به طور منظم در نظرسنجی‌ها پیشتاز است و 18 امتیاز بهتر از جیمز است.

اریک سافر از Tusk Strategies درباره اینکه دموکرات‌ها چقدر رقبای رقابتی هستند، می‌گوید: «باید گشایش جدیدی وجود داشته باشد که هنوز اتفاق نیفتاده است – یک گشایش سیاسی جدید که توسط شرایط یا خطای سیاسی ایجاد شده است، و هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که این اتفاق بیفتد. مقابل هوچول واقعا سخت است که راهی برای آن‌ها ببینیم، به‌ویژه اینکه از مزیت و موقعیت عظیم پولی استفاده کنند.»

خروج جیمز، رقابت فرمانداری سال 2022 را به چیزی شبیه به انتخابات مقدماتی دموکرات ها در سال 2018 برای معاون فرماندار تبدیل کرده است. در این مسابقه هوچول بر ویلیامز پیروز می شود. شانس او ​​این بار می تواند بهبود یابد، زیرا او صاحبی است که دیگر برای رای دهندگان ناشناخته نخواهد بود و احتمالاً در مقیاس لگاریتمی از رقبای خود پیشی خواهد گرفت.

با این حال، ممکن است چندین پیچیدگی وجود داشته باشد: نامزدی Suozzi می تواند برای رای میانه رو و حومه ای که هوچول در زمان شکست ویلیامز چهار سال پیش بر آن تکیه کرد، نامزد شود.

نماینده لانگ آیلند در کنگره خود را یک مرکزگرا معرفی کرده و خود را “دموکرات سالم” می نامد. او یکی از معدود مقامات منتخب بود که از یک کمپین موفق برای استخدام شهردار بوفالو بایرون براون در پاییز امسال حمایت کرد و استدلال کرد که دموکرات‌ها باید پشت راه حل مشکلات متحد شوند، نه پاک‌اندیشان ایدئولوژیک. براون در انتخابات مقدماتی دموکرات ها در ژوئن به ایندیا والتون سوسیالیست و ناشناخته سیاسی شکست خورد، اما همچنان در انتخابات عمومی پیروز شد.

این پیام احتمالاً در میان گروهی از دموکرات‌ها از حومه نیویورک، به‌ویژه در کوئینز و استاتن آیلند، مخاطبان دلسوز پیدا می‌کند. لری لوی از مرکز ملی مطالعات حومه دانشگاه هافسترا، از جمله رای دهندگان میانه رو که بنا به دلایلی از هوچول بدشان می آید، گفت: بسیاری در مورد مسائلی مانند مالیات بر دارایی و قانون و نظم به حومه شهرها حساس هستند. حامیان سرسخت کومو.”

لوی گفت: “سوزی در تلاش است تا نواری کمی غیر متعارف برای انتخابات مقدماتی دموکرات ها ایجاد کند.” پهن نیست، اما مطمئناً بدون نوار هم نیست.

و حتی اگر د بلازیو وارد رقابت شود، ویلیامز در حال حاضر مورد علاقه بلامنازع در نبرد برای چپ های مترقی است. این حمایت برای 47 درصد آرا در رقابت برای فرمانداری در سال 2018، اگر نگوییم به اندازه کافی خوب بود، کافی بود. اگر او بتواند این نمایش را تکرار کند، اگر دو نفر میانه رو در رای گیری حضور داشته باشند، احتمالاً به اندازه کافی خوب خواهد بود که برنده شود. .

برخی از ناظران سیاسی در ایالت معتقدند که نامزدی ویلیامز بعید است که به طور کامل باردار شود و اگر نتواند در ماه‌های آینده قدرت بگیرد، منصرف خواهد شد.

اما ویلیامز مجبور نیست شغل خود را به عنوان دادستان کل برای نامزدی فرمانداری رها کند و بنابراین چیزی برای از دست دادن ندارد. مبارزات انتخاباتی او این پیشنهاد را که او صرفاً برای آن نامزد می شود، رد کرد و به نامزدی او برای معاونت فرماندار اشاره کرد که علیرغم حداقل بودجه مبارزات انتخاباتی و عدم حمایت حزبی، 7 امتیاز را از هوچول به ارمغان آورد.

مدیر ارتباطات ویلیامز روز سه‌شنبه گفت: این نظرسنجی “نه تنها موقعیت قوی در این مرحله اولیه رقابت را به ما نشان می‌دهد، بلکه پتانسیل رشد بیشتری را نسبت به سایر نامزدهای سطح بالای دارای موقعیت‌ها و شناخته‌شده‌ها در سراسر کشور نشان می‌دهد.” ویلیام گرلیچ.

ویلیامز در بیانیه ای در روز پنجشنبه از کاری که جیمز در دفتر فعلی خود انجام داده است ستایش کرد و به آنها پیشنهاد کرد در آینده بیشتر همکاری کنند. او گفت: «خوشحالم که می‌توانم این کار را با هم ادامه دهیم تا تغییرات جسورانه، مترقی و متحول کننده از طرف مردم نیویورک ایجاد شود.

ورود مجدد جیمز به رقابت برای دادستان کل نیز این انتخابات مقدماتی را متزلزل خواهد کرد. سناتور ایالات متحده شلی مایر (D-Westchester) به کمپین خود پایان داد به زودی پس از اعلام جیمز و دیگران انتظار می رود به زودی از این روند پیروی کنند.

اما جیمز میدان را به طور کامل پاک نخواهد کرد: کمپین در بیانیه ای به ماریا وولو، رئیس سابق وزارت دارایی گفت: “ما از زمانی که چند هفته پیش راه اندازی کردیم، واکنش باورنکردنی به این کمپین داشته ایم و شتاب ما همچنان در حال رشد است.”

حتی اگر هوچول در انتخابات مقدماتی پیروز شود، باز هم باید در انتخابات عمومی شرکت کند. لی زلدین، فرماندار جمهوری خواه که در تلاش برای نامزدی حزبش، حمایت اکثر رهبران جمهوری خواه را به دست آورد، گفت: «تا جایی که به کمپین ما مربوط می شود، همه چیز در مورد استراتژی و ارتباطات ثابت می ماند.

اما تصمیم دادستان کل برای ترک رقابت در واقع تغییر کرد پویایی برای انتخابات عمومی زلدین قصد داشت در ماه نوامبر با جیمز رقابت کند.

نماینده کنگره، که دموکرات‌ها را تحت سلطه جناح چپ خود نشان می‌دهد، پیشنهاد نمی‌کند که هوچول نامزد این انتخابات باشد.

او گفت: “این بیشتر از هر کس دیگری به جومان ویلیامز کمک می کند.” “پایگاه اولیه دموکرات ها به شدت در نیویورک متمرکز شده است. شما در سمت چپ رای دهندگان و سایر حوزه ها قرار دارید که در آن فردی مانند کیتی هوچول جذابیت کمتری دارد.”

او می خواهد برای هر چیزی آماده باشد. او روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی نامربوط گفت که دوست دارد “همیشه مانند یک خارجی بدود”.

او گفت: «تا زمانی که همه شرکت نکنند، ما انتخابات مقدماتی خواهیم داشت».

اما نتایج انتخابات امسال به ما دلیلی می دهد که انتخابات عمومی را به همان اندازه جدی بگیریم. فیل مورفی، دموکرات نیوجرسی، تنها فرمانداری که با انتخابات عمومی در سال 2021 روبرو شد، نامزد جمهوری خواه نسبتا ناشناخته خود را در نوامبر با اختلاف اندکی شکست داد. و گلن یانگکین خانه ایالتی ویرجینیا را از آبی به قرمز تبدیل کرد، نتیجه ای که ماه ها قبل بعید به نظر می رسید.

هوچول گفت که آماده است تا یک موج احتمالی جمهوری خواهان را دفع کند.

او گفت: «تمرکز من باید روی انتخابات نوامبر باشد، زیرا اخیراً علائم هشداردهنده‌ای را در مورد آنچه ممکن است در مکان‌هایی مانند ویرجینیا و مکان‌هایی مانند نیوجرسی رخ دهد، دیدیم. «من به این هشدار گوش دادم و به عنوان رهبر حزب دموکرات نیویورک روی آن تمرکز کردم. همچنین بر دوش من است که گرد هم بیایم و در حزب خود وحدت داشته باشیم، زیرا باید اطمینان حاصل کنیم که جمهوری خواهان از هیچ جا حمایت نخواهند شد.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet