راهنمای خرید هود محدوده: چگونه بهترین هود محدوده را انتخاب کنید

وسایل اشپزخانهراهنمای خرید هود محدوده: چگونه بهترین هود محدوده را انتخاب کنید
معایب هود مخفی قدرت مکش
در انتخاب بهترین هود برد در بازار ، باید با آنچه می خواهید بسیار خاص باشید. باید سبک ، اندازه ، رنگ و همچنین هدف کاپوت را نشان دهد. گرفتن هود دامنه باید با روش انتخاب دقیق همراه باشد تا شما به بهترین انتخاب برسید. پخت و پز باید برای هر خانواده لذت بخش باشد و نه یک بار ، زیرا باید نگران رایحه ناخوشایند ناشی از فعالیت باشید. من این راهنمای خرید هود محدوده را نوشته ام تا روش انتخاب دقیق را با شما به اشتراک بگذارم. رویه هایی که به شما کمک می کنند به بهترین انتخاب هود محدوده آشپزخانه برسید. انتخابی که باعث می شود آشپزی در خانه شما لذت بخش باشد.

راهنمای محدوده هود buiyng

راهنمای خرید هود محدوده آشپزخانه برای انتخاب یک هود محدوده که واقعاً ارزش آن را دارد
یکی را دریافت کنید که شیک اما عملی باشد.
امروزه اکثر هودهای برد به همان اندازه شیک و کاربردی هستند. بیشتر اوقات ، شما ظاهر تجاری آن را در فولاد ضدزنگ مشاهده خواهید کرد. در این حالت دیگر مجبور نیستید هزینه ای با سبکی زیبا و با قیمت بالا بپردازید.

نوع مناسب را انتخاب کنید.
شما می توانید بین هودهای بدون مجرای یا تهویه مناسب انتخاب کنید. به طور معمول ، متخصصان نوع تهویه مناسب و راحتی اضافه شده در منطقه را توصیه می کنند. هودهای بدون مجرا همیشه برای اهداف داخلی کار نمی کنند ، به همین دلیل بهتر است اگر به آنچه در اکثر مردم جذاب است بروید.

بهترین نوع هود برد را با توجه به استفاده در نظر بگیرید.
حداقل 4 نوع اصلی از هودهای برد موجود در بازار را پیدا خواهید کرد. اینها به احتمال زیاد دیوار دیواری ، زیر پایه کابینت ، تهویه پایین دستی و سقف قرار دارند. هر یک از آنها دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند که هر نوع را انتخاب خوبی می کند. با این حال ، در انتخاب بهترین نوع هود محدوده <، باید از طریق هر نوع نحوه عملکرد آن بر روی املاک خود را بدانید.

از طریق ویژگی ها بروید.
انتخاب نوع یا مدل دامنه باید با ارزیابی دقیق مشخصات انجام شود. به طور کلی ، این کافی نیست که شما نوع هود برد مورد نظر خود را بدانید. در این فرآیند ، شما باید ویژگی هایی مانند جریان هوا ، کنترل ترموستات و موارد دیگر را در نظر بگیرید. جریان هوا باید سریع باشد که با CFM یا فوت مکعب در دقیقه قابل اندازه گیری باشد. اگر CFM سریعتر باشد تهویه بهتری وجود دارد. سرعت فن حداقل برای پخت و پز حداقل باید دو برابر باشد.

از طرف دیگر ، برای محافظت از مایکروویو به دلیل دمای زیاد ، همیشه باید از کنترل ترموستات در هود دامنه استفاده شود. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که یک تایمر اگزوز وجود دارد که می توانید در یک بازه زمانی خاص تنظیم کنید.

برند مهم است.
هود برد برند یک چیز است. شما می توانید مطمئن باشید که پس از رسیدن به یک برند معتبر در بازار ، بهترین کاپوت را دارید. در این صنعت شما باید بهترین برند را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید. برای خواندن بررسی DesignsAuthority از 5 مارک هود بهترین دامنه اینجا را کلیک کنید

داشتن بهترین کاپوت در خانه باعث ایجاد بوی خوب در خانه می شود. حتی اگر مجبور باشید بیشتر از حد معمول پخت و پز را انجام دهید ، دیگر هیچ مشکلی برای نگرانی از هرگونه بوی غیرضروری از غذا نخواهید داشت.

منبع تصویر: SWIMPHOTO از طریق فلیکر تحت مجوز عوام خلاق

شما همچنین ممکن است این راهنماها را دوست داشته باشید
هود محدوده پر سر و صدا را در 6 مرحله آسان برطرف کنید
راهنمای تمیز کردن فیلترهای هود محدوده آشپزخانه
چگونه تهویه هود آشپزخانه را پنهان کنیم
نصب هود آشپزخانه در 7 مرحله آسان – [با دستورالعمل های ویدیویی]
نحوه تمیز کردن یخچال و فریزر [با فیلم]
چگونه مایکروویو را تمیز کنیم – بهترین راهنمای VIDEO!
5 بهترین چاقوی سانتوکو برتر برای آشپزخانه شما
اضافه کردن یک هود محدوده – 4 نکته و ملاحظات مهم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>