دکتر اوز در مسابقه سنا از دروازه خارج می شود

[ad_1]

«من فکر می‌کنم که او باید کارهای بیشتری انجام دهد تا حداقل به طبقه سیاسی برسد. آنها هیچ تماس شخصی با او نداشتند. “در سه هفته از حضور او، فرصت های زیادی برای دریافت پاسخ سوالات وجود نداشته است.”

نتایج نظرسنجی کاهی در رقابت سنا الزام آور نیست و نظرسنجی از رای دهندگان واقعی نیست. بسیاری از فعالان سیاسی انتظار دارند که حزب جمهوری خواه ایالت در نهایت از حمایت از انتخابات مقدماتی امسال امتناع کند – به اعضای کمیته ایالتی قدرت بسیار کمتری نسبت به آنچه که در غیر این صورت داشتند، می دهد. اما این واقعیت که اوز در اولین آزمایش در میان فعالان حزب جمهوری‌خواه از در خارج شد، آسیب‌پذیری‌هایی را در پرونده گذشته او آشکار کرد و این سؤال را ایجاد کرد که آیا رای‌دهندگان عادی پس از کسب اطلاعات بیشتر درباره او، به او پشت خواهند کرد یا خیر.

کریستوفر نیکلاس، مشاور جمهوریخواه جمهوریخواه در پنسیلوانیا که نامزد انتخابات مقدماتی سنا نیست، می گوید: «بدیهی است که بین تبلیغات تلویزیونی و عموم مردم شکاف وجود دارد و دکتر اوز نیز در این امر دخیل است.

با این حال، ممکن است مهم نباشد. اوز به دنبال این است که به عنوان یک در شکن به سبک ترامپ نامزد شود که بتواند انبوهی از جمهوری خواهان معمولی و نه لزوماً مقامات حزبی را به رویدادهای تبلیغاتی جذب کند. بر اساس دو کمپین جداگانه فرمانداری در این ایالت، اوز در مطالعه داخلی خود در مورد انتخابات مقدماتی مجلس سنا GOP پیشرو است.

بریتانی یانیک، مدیر ارتباطات اوز، گفت: “دکتر اوز یک خارجی محافظه کار است و هر جا که می رود، جمعیت زیادی از حامیان خود را جذب می کند، از جمله بیش از 250 نفر در Old Forge تنها هفته گذشته.” “اگرچه او به روند ایالت احترام می گذارد، اما تمرکز اصلی او این است که زمان خود را در جوامع ما بگذراند تا بشنود که چگونه می تواند بهترین خدمات را به پنسیلوانیا ارائه دهد. دکتر اوز دائماً مستقیماً با رأی دهندگان صحبت می کند و به سفر در سراسر جامعه ادامه خواهد داد تا راه حل های خود را برای چالش هایی که ما به عنوان یک کشور با آن روبرو هستیم به اشتراک بگذارد.

با این حال، هنوز در اوایل رقابت است و انتظار می‌رود که مخالفان اوز و سوپر PAC، ده‌ها میلیون دلار برای سرنگونی او صرف کلیپ‌های تلویزیونی کنند. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین، که تأییدش از انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان انتقاد می‌کند، در مورد عملکرد ضعیف اوز در اولین جلسه این گروه، جایی که یک رای به دست آورد، شنید: او «تعجب کرد» و «انتظار می‌رفت به خاطر این شهرت بهتر عمل کند». مشاور جهانی ترامپ

فعالان و مشاوران سیاسی حزب جمهوری خواه گفتند که اوز با اعضای کمیته ایالتی دست و پنجه نرم می کرد زیرا اظهارات قبلی او در مورد سیاست های انتقادی دوباره او را آزار می داد. او قبلاً از حقوق سقط جنین و قوانین سلاح های پرچم قرمز حمایت کرده بود. در آگهی اخیر PAC Patriots Pennsylvania نیز آمده است که او زمانی در تبلیغی شرکت کرد که قانون مراقبت مقرون به صرفه باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا را در بوق و کرنا کرد.

یکی دیگر از سوپر PAC که از دیوید مک کورمیک، مدیر اجرایی سابق صندوق تامینی در انتخابات مقدماتی حمایت می‌کند، آنر پنسیلوانیا، اوز را در مکان‌هایی مانند یک “لیبرال هالیوودی” منفجر می‌کند. راب کالینز، رئیس گروه، گفت که قصد دارد 50 میلیون دلار در انتخابات اولیه جمع آوری و خرج کند.

ری زابورنی، استراتژیست حزب جمهوریخواه مستقر در پنیلوانیا، که نامزد مجلس سنا نیست، گفت: “من فکر می کنم اوز با چالش هایی روبرو بوده است، زیرا در چند هفته گذشته سوالاتی در مورد موقعیت های مشکل دار او دیده اید. و اگرچه او برای ملاقات با افراد در کمیته ایالتی و تعامل با آنها رفته است، چیزی که آنها در چند هفته گذشته درباره او آموخته اند این است که او در حال تبلیغ اوباماکر است. سوالاتی در مورد اینکه او در کجای زندگی قرار دارد وجود دارد. و اینها سؤالات اساسی برای فعالان است.»

سایر اعضای حزب گفتند که روابط ضعیف اوز با پنسیلوانیا، یک محله معروف، به او آسیب رساند. اوز ساکن نیوجرسی بود و اخیراً در سال 2020 در آنجا رای داد. او گفت که اکنون خانه ای را اجاره می کند که متعلق به پدر و مادر شوهرش در جنوب شرقی پنسیلوانیا است.

دیک استوارت، رئیس مشترک قفقاز مرکزی از حزب جمهوری خواه پنسیلوانیا، که بیش از یک هفته پیش رای داد، گفت که این نشست “احتمالاً اولین جلسه مردم بود”. [Oz]و او چند سوال سخت در مورد “چطور است که شما در اینجا صاحب ملک نیستید و با این همه لیبرال هالیوود ارتباط برقرار نمی کنید؟”

با این حال اوز تنها یکی از معدود نامزدهای اولیه سنا است که اخیراً در جای دیگری زندگی کرده اند. مک کورمیک، که در پنسیلوانیا بزرگ شد و مدت‌ها مالک یک مزرعه خانوادگی در بلومزبورگ بود، تا همین اواخر ساکن کانکتیکات بود. کارلا ساندز، سفیر دانمارک نزد ترامپ، قبل از گذراندن چندین دهه در کالیفرنیا در پنسیلوانیا بزرگ شد. با این حال، برخی از خودی های GOP گفتند که اوز به عنوان داشتن بهترین روابط با دولت تلقی می شود.

استوارت افزود: “من فکر می کنم مک کورمیک رای بسیار بیشتری نسبت به اوز کسب کرد، زیرا او ارتباط بسیار قوی با جامعه دارد.” او در میان موتورها و شیکرهای حزب از حمایت زیادی برخوردار است.

با این وجود، استوارت گفت که اوز “خود را به خوبی توجیه کرده است”، از جمله در مورد این سوال دشوار که آیا باید تابعیت ترکیه خود را کنار بگذارد یا خیر. اوز دارای تابعیت دوگانه این کشور و ایالات متحده است.

استوارت گفت: “او در واقع گفت که برای یکی از بستگانش در آنجا قائم است و اگر دست از کار بکشد، نمی تواند به آن بستگان کمک کند.” “من فکر می کنم او خیلی خوب کار کرد. او یک حرفه ای است. او در صحبت کردن بسیار خوب است.”

گلوریا لی اسنوور، رئیس حزب جمهوری خواه در نورث همپتون، اوایل این ماه گفت که به هیچ وجه به حمایت از اوز فکر نمی کند. حوزه انتخابیه او بخشی از ائتلاف جمهوری خواه مرکز شمال شرقی است که آخر هفته گذشته رای داد.

او در آن زمان گفت: “فقط فکر نمی کنم او جدی باشد.” او یک طرفدار بزرگ بود. همه جور ویدیو باهاش ​​دارم. و اکنون او طرفدار زندگی است. از بین همه نامزدها، به نظر من او قالیباف و فرصت طلب واقعی است.»

او گفت که پس از ملاقات با اوز گفت که او “اعتراف کرده است که ساختار یا سنت حزب را نمی‌دانست، او فقط این را می‌فهمد.” اگرچه او پیش بینی نمی کرد که برنده شود، اما همانطور که ترامپ اولین بار در پنسیلوانیا نامزد شد، گفت که آنها وجه اشتراک دارند: «من هرگز در زندگی ام چیزهای بدی درباره یک نامزد نشنیده بودم. من پیام ها، میم ها، متن ها را دریافت می کنم:[Oz is] طرفدار زندگی نیست، او طرفدار قوانین پرچم قرمز است، او این کار را در نمایش خود انجام داد. … ما اخلاق او را دوست نداریم. “حدس بزنید این همه درباره چه کسی گفته اند؟”

مک کورمیک در دو نظرسنجی قفقاز در آخر هفته دوم شد و در رأی گیری آخر هفته گذشته از قفقاز مرکزی این ایالت که بیشترین تعداد حوزه های انتخاباتی را تا کنون برگزار کرده است، سوم شد. کتی بارنت، یک مفسر سیاسی، به ویژه در سنترال کاکوس عملکرد خوبی داشت، در حالی که سندز در آن رویدادها عملکرد ضعیفی داشت.

ناراحت، جف بارتوس، توسعه دهنده املاک و مستغلات، در هر نظرسنجی رتبه اول را کسب کرد. او قبلاً برای معاونت فرمانداری حزب جمهوری خواه نامزد شده بود و سال ها را صرف ایجاد روابط با اعضای کمیته ایالتی کرد.

“من حدس می زنم بسیاری از مردم در قفقاز مرکزی تلویزیون تماشا نمی کنند. و آنها به اندازه افراد دیگر شگفت زده نمی شوند [Oz] لو کاپوسی، رئیس حزب جمهوری خواه شهرستان کامبرلند، گفت که وارد رقابت می شود. اما او نسبتاً اخیراً وارد شد – افرادی بودند که برای مدت طولانی برای مجلس سنا کاندیدا شدند و هشت یا نه ماه پیش اعلام کردند و برتری جزئی نسبت به او داشتند.

رای دهندگان قفقاز با هم نماینده 37 شهرستان از 67 شهرستان پنسیلوانیا هستند. قبل از اینکه کمیسیون دولتی در ماه فوریه تصمیم بگیرد که آیا یک نامزد را تایید کند یا خیر، سه منطقه قفقاز دیگر در روزهای آینده با یکدیگر ملاقات خواهند کرد.

بسیاری از اعضای حزب بر این باورند که چنین کاری بعید است: در آخرین جلسات گروهی، اعضای کمیته ایالتی دمای هوا را بررسی کردند تا ببینند آیا باید از آن حمایت کنند یا خیر، و اکثریت این ایده را کنار گذاشتند.

مارلز، رهبر حزب منطقه ای، گفت که بارتوش حمایت فعالان حزب را به دست آورده است زیرا پیچیدگی های پنسیلوانیا را مطالعه کرده است.

او گفت: «وقتی کسی را می‌بینید که واقعاً تلاش کرده است تا تفاوت بین شهرستان فارست و شهرستان لیهای را ببیند، برای مردم تفاوت ایجاد می‌کند. زیرا متوجه می شود که نیازها متفاوت است.»

بارتوس که خود را به عنوان یک پنسیلوانیایی واقعی در این رقابت معرفی می کند، در مصاحبه ای مخالفان خود را “گردشگران سیاسی” توصیف کرد.

در هر یک از این سه گروه، سؤالاتی که از سوی اعضای کمیته های ایالتی ما به نامزدها مطرح می شود این است: «وقتی همه گیری شیوع پیدا کرد، کجا بودید» و برای کمک به پنسیلوانیا چه کردید؟ “من در خیابان اصلی بودم و تمام تلاشم را برای کمک به نجات کسب و کار کوچک مامان و بابا انجام می دادم. رای دهندگان می دانند که تعدادی از این نامزدهای دیگر، به ویژه آنهایی که تبلیغات تلویزیونی لغزنده پخش می کنند، در جای دیگری زندگی می کنند.”

دانیل لیپمن در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi