دولت‌های خارجی که به دنبال واکسن‌های ضد کووید هستند، برای کمک به خیابان K مراجعه می‌کنند

[ad_1]

آنها کارگزاران قدرتمند دستگیری دی سی، Rational 360، یک شرکت ارتباطات مستقر در واشنگتن را استخدام کردند که شامل پاتریک دورتون، دستیار ویژه سابق رئیس جمهور بیل کلینتون، و جو لاکهارت، سخنگوی سابق کلینتون بود.

در ماه مه، Rational 360 با گیل اسمیت، هماهنگ کننده وزارت امور خارجه برای واکنش جهانی به کووید-19 و امنیت بهداشتی، همراه با رئیس کارکنان کاخ سفید، ران کلاین، در تلاش برای بحث در مورد تامین واکسن‌های دوز دوم اضافی در کنیا تماس گرفت. . تنها در آگوست بود که ایالات متحده اولین محموله 880460 دوز واکسن خود را به کنیا اهدا کرد. طبق داده های دانشگاه جانز هاپکینز، تا دسامبر، کمتر از 6 درصد از جمعیت به طور کامل واکسینه شده بودند.

آسیا راسل، مدیر اجرایی گروه بین المللی حمایت از پروژه دسترسی جهانی بهداشت، گفت: “لابی ها برای کمک به کشورهای مستاصل برای یافتن مکان بهتری برای کالاهای نجات دهنده زندگی استفاده می شود که هرگز نباید در وهله اول تنظیم می شد.”

رئیس جمهور جو بایدن قول داده است که در تلاش های واکسیناسیون در سراسر جهان جایی برای ژئوپلیتیک وجود نخواهد داشت. اما این مانع از تلاش دولت های خارجی مانند کنیا نشده است. پرونده‌های وزارت دادگستری نشان می‌دهد که برخی از این دولت‌ها از لابی‌گران خود در واشنگتن استفاده می‌کنند تا در سیستم بیزانسی توزیع جهانی واکسن، که عمدتاً توسط ایالات متحده و تعداد انگشت شماری از کشورهای ثروتمند دیگر کنترل می‌شود، از مزیت استفاده کنند. و دسترسی نابرابر ظهور اخیر نسخه هشدار دهنده ویروس Omicron نشان داده است که خطر نرخ پایین واکسیناسیون در کشورهای در حال توسعه چقدر برای کشورهای ثروتمند و فقیر بالا است.

رقابت برای دوزهای کمیاب واکسن حتی قبل از تایید استفاده آغاز شد و در ماه های اول سال 2021، زمانی که واکسن ها شروع به توزیع کردند، تشدید شد. و در حالی که کشورهای ثروتمند قول داده اند که بیش از یک میلیارد واکسن به کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​اهدا کنند، بسیاری از کشورها و مناطق عصبانی هستند. فهرست دولت‌های خارجی که گفته‌اند از پیوند با خیابان K در تلاش‌های تحویل واکسن استفاده کرده‌اند، شامل جمهوری غنا، کردستان، جمهوری ترینیداد و توباگو و باربادوس است. اما ممکن است بیشتر باشد. تأخیر در درخواست‌های لابی‌گری که تحت قانون ثبت نمایندگان خارجی فاش شده‌اند به این معنی است که فقط فعالیت‌های تا اکتبر یا قبل از آن در حال حاضر افشا می‌شوند.

گزارش شده است که در ماه ژوئن، آرند فاکس با ملیسا تامبلی، یک وکیل در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، از طرف دولت منطقه کردستان تماس گرفت تا در مورد “شرایط واجد شرایط بودن برای خروج از HHS / CDC” برای استفاده از موارد استفاده نشده سوال کند. واکسن کووید 19 برای کردستان.

در همان ماه، امور دولتی گروه Gephardt، به ریاست ریچارد گفارد، نماینده سابق دموکرات، با مایکل شیفر، یکی از اعضای حرفه ای کمیته روابط خارجی سنا، در مورد وضعیت اهدای واکسن به تایوان تماس گرفت. کمتر از دو هفته بعد2.5 میلیون دوز واکسن در راه بود.

تلاش‌های لابی‌گری نشان می‌دهد که چگونه برخی از کشورها از باور وعده دولت – که دائماً مورد سوال است – مبنی بر اینکه این روند کاملاً از سیاست خالی خواهد بود، خودداری کرده‌اند.

یکی از لابی‌گران یکی از شرکت‌های خارجی درگیر در این زمینه می‌گوید: «طبق تعریف، وقتی سازمان‌ها یا کشورها برای کالاهای کمیاب رقابت می‌کنند – آنها نمی‌توانند به اندازه کافی سریع تولید شوند – از هر منبعی که در اختیار دارند استفاده می‌کنند تا آنچه را که نیاز دارند به دست آورند.» حمایت از مصرف بیش از حد توسط دولت ایالات متحده آنها به اطراف نگاه می کنند و می گویند که ما چه کسانی را می شناسیم، و بیایید مطمئن شویم که آنها درخواست را می دانند.

لابی گر او را به یک جوکی برای دعوت به کاخ سفید یا یک شام دولتی تشبیه کرد. او گفت: «شما از تمام منابعی که دارید استفاده می کنید.

اما برای راسل، نیاز کشورها به مراجعه به K Street برای کمک به تلاش‌هایشان برای مبارزه با همه‌گیری جهانی نشان می‌دهد که این کمپین واکسیناسیون چقدر مشکل‌ساز و ناسازگار است. او استدلال می کند که “واقعیت خشن و ظاهراً ظالمانه که برخی از فقیرترین کشورهای جهان باید منابع قابل توجهی را به مالیات دهندگان اختصاص دهند” به لابیگران DC “فراتر از وحشتناک است.”

راسل گفت: «اینها اقدامات کشورهای مستاصل است که برای کازینو مناسب تر هستند. “آنها در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر جهانی وحشتناک هستند. چه کسی لابیستی مجهزتر دارد که منابع لازم برای سرمایه گذاری روی یک متخصص از خیابان K را داشته باشد؟ یک بحران بهداشت عمومی وجود دارد که باعث مرگ بیش از 5 میلیون نفر شده است که محافظه کارانه ترین تعداد مرگ و میر است.

برخی از دولت های خارجی لابی خود را برای واکسن ها بر روی کنگره متمرکز کرده اند. TheGROUP DC، یک شرکت لابی با کارکنان سودافی هنری، مدیر سابق حقوقی بایدن در زمانی که وی معاون رئیس جمهور بود، به همراه دستیاران سابق مقامات ارشد بایدن، 600000 دلار از جمهوری ترینیداد و توباگو و 400000 دلار از آژانس توسعه اقتصادی باربادوس دریافت کرد. در طول دوره شش ماهه منتهی به اکتبر برای خدمات از جمله لابی برای واکسن.

به نوبه خود، GROUP DC با کارکنان نماینده Jim Clayburn (DS.C.)، یکی از متحدان نزدیک رئیس جمهور تماس گرفت تا در میان موضوعات دیگر، درباره واکسن علیه کووید-19 و توزیع واکسن ها در باربادوس و کارائیب بحث کند. در واقع، کلیبرن در ماه ژوئن یک جلسه مجازی با میا موتلی، نخست وزیر بارباد برگزار کرد. دل استیسی پلاسکت (DV.I.) نیز از طرف باربادوس با GROUP DC ملاقات کرد. برای ترینیداد و توباگو، GROUP DC دو جلسه با نماینده Gregory Meeks (DN.Y.) برگزار کرد، که در آن شرکت کنندگان، از جمله موضوعات دیگر، در مورد در دسترس بودن واکسیناسیون کووید برای این کشور و دریای کارائیب بحث کردند.

روابط با سیاستمداران در اطراف واشنگتن تنها مزایایی است که کشورهای خارجی از جذب لابی‌گران دریافت کرده‌اند. برخی از شرکت هایی که از طرف کشور از دوزهای اضافی واکسن حمایت می کنند، تولید کننده واکسن نیز هستند. به عنوان مثال، TheGROUP DC، نمایندگی سازنده واکسن Pfizer را در سپتامبر آغاز کرد.

Akin Gump Strauss Hauer & Feld، یک فروشگاه لابی قدرتمند برای DC، نماینده ژاپن و همچنین Pfizer و Pharmaceutical Research and Manufacturers of America یا PhRMA است که تولیدکنندگان واکسن AstraZeneca، Johnson & Johnson و Pfizer را در میان اعضای خود فهرست می کند.

سخنگوی PhRMA از اظهار نظر خودداری کرد.

اگرچه افشاگری در مورد ماهیت تماس نامشخص است، تیمی از آکین گامپ با نمایندگان PhRMA، Pfizer، AstraZeneca، Johnson & Johnson و Moderna تماس گرفتند تا در اوایل سال 2020 درباره پاسخ به COVID-19 از طرف ژاپن بحث کنند. تاکر نات، مدیر ارشد فایزر و جان لپور، معاون ارشد دولت مدرنا، به همراه افراد دیگری که در حوزه سیاست بین‌الملل صلاحیت دارند، تماس گرفتند. آکین گامپ چندین بار از طریق ایمیل یا تلفن با الیزا آلبن، رئیس سیاست تجارت جهانی فایزر که به عنوان یکی از «بانفوذترین افراد واشنگتن در واشنگتن» معرفی شد، صحبت کرد.

ژاپن در بین 20 کشور برتر با بالاترین نرخ واکسیناسیون باقی مانده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma