دن کرنشاو خطاب به همکاران محافظه‌کار خود: “درست” بیایید

[ad_1]

مهر 37 ساله سابق نیروی دریایی همچنین دیدگاه حزب را که اکثر جمهوری خواهان دیگر تمایلی به شنیدن آن ندارند، به چالش کشیده است. در همان ویدئو، کرنشاو اشاره کرد که آدام کنسینگر (R-Ill.)، که از حزب محکوم کننده دونالد ترامپ اخراج شده بود، در سال 2017 و 2018 با رئیس جمهور سابق رای اعتماد بیشتری نسبت به “همه” در اتاق فوق محافظه کار داشت. برای آزادی.

با این حال، هر کسی که به کرنشاو گوش می دهد و به این نتیجه می رسد که او از ترامپ دور می شود، به اندازه کافی با دقت گوش نمی دهد. همانطور که او می بیند، حزب او باید از بمب لفاظی خود با حقایق پشتیبانی کند. وقتی جمهوری خواهان دیگر نمی توانند این کار را انجام دهند، او ترجیح می دهد وزن کم کند.

“من در اینجا به دنبال جنگ نیستم. اما اگر داستان جعلی به سرعت پخش شود، باید چیزی بگویید. “من فکر می کنم سیاست به طور اساسی تغییر کرده است، جایی که مردم یک فرد آزاد و اصیل می خواهند. باشه. اون خوبه. و مطمئناً این چیزی است که من ارائه می دهم. اما شما همچنین باید در آنچه می گویید مراقب و درست باشید.»

درگیری‌های اخیر او با دیگر محافظه‌کاران – مفسر دن بونگینو از کرنشاو خواست تا با رقیب اصلی روبرو شود و سخنگوی مارجوری تیلور گرین (R-Ga.) توییت کرد که “با مهمات شلیک می‌کند” – اولین باری نیست که او با راست‌گرایی ارتدکس مخالفت می‌کند.

اظهارات او در مورد کینزینگر ناشی از یک درگیری قبلی بر سر قوانین پایگاه داده واکسیناسیون است: برخی از اعضای گروه آزادی به رسانه های محافظه کار دوستانه مراجعه کرده اند تا ادعا کنند که 80 جمهوری خواه در مجلس نمایندگان حریم خصوصی مردم را به خطر انداخته اند. رای مثبت دادند، اما رهبران کرنشاو و نمایندگان GOP مخالفت کرد که این لایحه شامل تدابیر جدید در برابر ردیابی دولت فدرال است.

متأسفانه بسیاری از جمهوری خواهانی که به آنها اعتماد دارید به شما دروغ می گویند. توییت های کرنشاو با یک ویدیوی همراه که توضیح می‌دهد این لایحه چه کاری انجام می‌دهد.

و پس از قیام کنگره در 6 ژانویه، کرنشاو استدلال های همکارانش را برای به چالش کشیدن پیروزی پرزیدنت جو بایدن در انتخابات به آتش کشید و اتهامات تقلب در رأی دهندگان را بخشی از «دستکاری توده ای» اعضای حزب خود خواند.

«آنها گفتند که از قانون اساسی دفاع می کنند. او در پادکست خود که دو روز پس از حمله ضبط شده است، گفت: آنها به خوبی می‌دانستند که دارند آن را می‌شکنند.

موضع کرنشاو برای برخی در تپه بی ادبانه به نظر می رسید زیرا او به 125 جمهوری خواه دیگر در مجلس نمایندگان برای حمایت از یک شکایت شکست خورده با هدف تصمیم گیری دادگاه عالی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آرا در چهار ایالتی که بایدن برنده شد، دارای “بی نظمی های مهم و غیرقانونی” بود، پیوست. “

اما دوره دوم تگزاس که پس از زخمی شدن جنگ در افغانستان به چشم بند معروف است، به راحتی متزلزل نشده است. وی در پاسخ به سوالی در مورد سایر جمهوری خواهانی که از وی به دلیل آخرین انتقاداتش انتقاد می کنند، گفت: چه کسی اهمیت می دهد؟

نماینده ریچارد هادسون (RN.C.)، یکی از اعضای رهبری حزب، گفت که کرنشاو گفت: “هی، من حقیقت را به شما می گویم. من با تعدادی از سیاستمداران کار می کنم. من کسی هستم که به شما بگویم. تو حقیقت.» هادسون پیروان کرنشاو را به دست می آورد که «این سبک را دوست دارند که انگار با آنها صحبت می کند».

او قبل از ورود به کنگره به رسمیت شناختن ملی دست یافت و به خشم محافظه‌کاران در مورد طرح زنده شنبه شب درباره زخم جنگی خود با حضور در برنامه برای پیوستن به این شوخی پاسخ داد. او اعتراف کرد که این شهرت اولیه، که به شروع کار او کمک کرد، “به دامان من افتاد”. او از آن زمان با پیروان قدرتمند در رسانه‌های اجتماعی، یک دستگاه غبطه‌انگیز جمع‌آوری کمک مالی و سرمایه قوی در کل حزب، آن را حفظ کرده است.

کرنشاو پس از دریافت یک نمایه یک شبه که بسیاری از سیاستمداران سال‌ها برای به دست آوردن آن تلاش می‌کنند، از سال‌های حضور خود در اقلیت در مجلس برای گسترش پلتفرم آنلاین خود و بازگشت به خانه در محله قرمز خود، که بخش‌هایی از هیوستون و هیل را پوشش می‌دهد، استفاده کرد. در اطراف کاپیتول، او بیش از آنچه که ظاهرش نشان می دهد، درونگرا و جدی در مورد سیاست در نظر گرفته می شود.

او بیشتر از اکثر اعضای کنگره یک فیلسوف است. مایک گارسیا (کالیفرنیا)، یکی از دوستان کرنشاو در مجلس، گفت: و او برای درک مشکلات و منطق پشت برخی از این موقعیت ها وقت می گذارد. او لزوماً کورکورانه از پلتفرم حزب پیروی نمی کند فقط به این دلیل که حزب جمهوری خواه می خواهد.»

این مهارت ها بدون شک به درگیری او با جناح های حزبش کمک می کند، همانطور که در این ماه انجام داد. کرنشاو گفت که ویدئوی ویروسی نظرات او در مورد “کلاهبرداران” جمهوری خواه هیچ زمینه ای ندارد، که او به دنبال این نیست که کل گروه آزادی را به اندازه برجسته کردن نیروهای راست – از جمله چهره های رسانه ای و افراد با نفوذ – که اطلاعات نادرست تجارت می کنند، دنبال کند. و زالو خشم بر اساس حزب جمهوری خواه.

کرنشاو گفت که اظهار نظر او در مورد “کلاهبرداران” فقط در مورد “تعدادی” از جمهوری خواهان حاضر در مجلس نمایندگان صدق می کند، اما اکثر آنها به دلیل سوابق رای خود “درگیر” بودند. (طبق گزارش FiveThirtyEight، آرای کینزینگر 99 درصد با آرای ترامپ در کنگره 115 مطابقت داشت که بهتر از همه قانونگذاران جمهوری خواه به جز پنج قانونگذار دیگر بود.)

او گفت: «کسانی که واقعاً واکنش تندی نشان دادند، احتمالاً کسانی هستند که من در مورد آنها صحبت می‌کنم، زیرا اعصاب آنها را به هم ریخته‌ام.

برخی از محافظه کاران که واکنش ملایم تری نشان دادند، هنوز ناراضی هستند.

عضو انجمن آزادی، چیپ روی (تگزاس) در پاسخ به سوالی درباره ویدیوی ویروسی کرنشاو، حفاری با حجاب نازک را پیشنهاد کرد و گفت که گروهی از جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان «بدون هیچ کمکی از سوی بسیاری از افراد که انتقادات زیادی را وارد می‌کنند» دستورات واکسن را قطع کردند. کرنشاو می‌گوید مطمئن نیست که تفاوت فلسفی بزرگی بین او و اعضای گروه آزادی وجود داشته باشد، اما او چشم خود را روی پیشنهادهای مکرر برای به تعویق انداختن و دیگر تاکتیک‌های جلسه می‌بندد که به گفته او «بسیار ناکارآمد» می‌بیند.»

سابقه نظامی تگزاسی تأثیر عمیقی بر زندگی فعلی او دارد، از دیدگاه های او در مورد سیاست گرفته تا همکارانی که با او دوست می شود. کرنشاو دیگر کهنه سربازان جمهوریخواه مجلس را جذب کرده است که جوک خود را در داخل دارند که می گوید این کار آنها را به یاد دوران خدمتشان می اندازد.

فراتر از این حلقه درونی، فارغ التحصیل هاروارد کندی برخی دیگر از همکاران خود را به خاطر رفتار گستاخانه یا دانای کل آزار داد. متحدان او این گمانه زنی را که اعتماد او متکبرانه است را رد می کنند و می گویند که کرنشاو در حال انجام کارهای اضافی برای درک مشکل درون و بیرون است.

و در حالی که کرنشاو موقعیت رهبری ندارد، اعضا می گویند که او برای داشتن نفوذ نیازی به آن ندارد.

«من فکر می کنم او یکی از مهم ترین اعضای کنفرانس جمهوری خواهان است. ویلیام تیمونز (RS.C.) که در همان سالی که کرنشاو وارد کنگره شد، گفت: و من فکر می کنم او پتانسیل این را دارد که در آینده یک رهبر باورنکردنی باشد.

کرنشاو سعی می کند بازی درونی کنگره را با شخصی سازی نکردن آن در هنگام ضربه زدن به سایر جمهوری خواهان انجام دهد – حتی اگر گاهی اوقات مشخص باشد که او چه کسی را هدف قرار می دهد. با این حال، این یک قانون سخت و سریع نیست: او گرین را به عنوان یک “مرد بیهوده” توصیف کرد.

صراحت او همچنین سؤالاتی را در بین همکارانش در مورد اینکه او می‌خواهد کجا برود، ایجاد کرد. کرنشاو می‌گوید که خواهان پست‌های ارشد در حزب جمهوری‌خواه نیست، اما چیزی را رد نکرده است.

«اگر یک سیاستمدار شغل خود را اینگونه برنامه ریزی کند، تمایل به شکست دارد. کرنشاو گفت: “آنها تمایل دارند در دستیابی به اهداف خود شکست بخورند، زیرا شما گام های اشتباهی بردارید، شما غیر معتبر خواهید بود.” “چیزی که من سعی می کنم انجام دهم این است که برای هر فرصتی که ممکن است پیش بیاید، خودم را برای موفقیت آماده کنم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme