دموکرات ها از حملات رادیویی اسپانیایی زبان به کامالا هریس عصبانی شده اند

[ad_1]

فرناند آماندی، استراتژیست سیاسی که به پیروزی باراک اوباما کمک کرد، گفت: “این واقعیت که او باید این نگرانی را مطرح کند که مستقیماً از یک سازمان دموکراتیک یا حتی از مردم واشنگتن نمی آید، به نظر من نشانه نگرانی است.” ایالت در سال 2008. 2012

اماندی گفت که تماس هایش عجیب به نظر می رسید زیرا [Harris] اینجا واقعاً موضوع گفتگو نیست. تمرکز همیشه روی دموکرات ها به عنوان یک حزب، بایدن، مقامات محلی است.

او و دیگران گفتند که انتقادات روی آنتن، از ادعاهایی مبنی بر ناکارآمدی و آمادگی نادرست برای ریاست جمهوری تا پیشنهادات جنسیت‌پرستانه و نژادپرستانه، از جمله اینکه میراث جامائیکایی و هندی‌اش او را در اولویت دادن به نگرانی‌های سیاه‌پوستان آمریکایی قرار داده است. از آمریکای لاتین

آماندی گفت که در ایستگاه دیگری کانال را تغییر داد و شنید که تماس گیرنده دیگری در مورد کامالا هریس و آنها صحبت می کرد [said] همان چیز “این همان زنی است که هیچ کاری نکرد.” او مردی متفاوت از دیگری بود [station]. و با خودم گفتم وای خدای من تلفن بانک دارند.

برخلاف انتقاد ارگانیک تماس گیرندگان معمولی از او، هیچ مدرک قطعی دال بر حمله هماهنگ شده به هریس در رادیو فلوریدا جنوبی وجود ندارد.

POLITICO بخش هایی از برنامه های محلی را به طور مستقل از طریق پخش های اینترنتی رادیویی ضبط و بررسی می کند. یکی از تماس‌گیرندگان شنیده می‌شود که هریس را «بی‌موثر» و «ناامیدکننده» توصیف می‌کند و اضافه می‌کند که معاون رئیس‌جمهور «اصلاً هیچ کاری انجام نمی‌دهد». همان تماس گیرنده از یک نقطه به نقطه دیگر می پرد تا در نهایت دولت را به سوء مدیریت اقتصاد متهم کند. در روزهای اخیر، یک خبرنگار POLITICO همچنین شنیده است که تماس‌گیرندگان دیگر برنامه‌های اسپانیایی زبان میامی از عبارات مشابهی برای توصیف هریس استفاده می‌کنند.

در بررسی POLITICO از دو ایستگاه برجسته اسپانیایی زبان، مجریان و تماس‌گیرندگانی که انتقادات خود را از بایدن به اشتراک می‌گذارند همچنان بهتر از هریس بودند. همچنین حملات پراکنده ای به آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی رئیس جمهور صورت گرفت.

با این حال، روبرتو رودریگز تجرا، مجری رادیوی صبحگاهی که به مدت سه دهه برای رسانه های میامی کار کرده است، در یک مصاحبه تلفنی گفت که او نیز در برنامه صبحگاهی خود متوجه روند تماس ها با هریس شده است. او به همان نتیجه ای که اماندی داشت رسید که احتمالاً هماهنگ شده اند. او مظنونان را شناسایی نکرد، اما حدس زد که جمهوری خواهان پشت آنها هستند.

«این مثل دریافت 10 تماس در روز نیست. اینطور نیست. رودریگز گفت: “شما چند تماس اینجا دریافت می کنید، چند تماس آنجا.” «بانک های تلفن اینگونه شروع می کنند [have] او افزود: “او با اشاره به روشی که عوامل سیاسی طی سال ها پیام های خاصی را از طریق تماس گیرندگان در برنامه های رادیویی هدف قرار داده اند، افزود. اما این روندی است که شما می بینید که روز به روز در حال رشد است. یک هفته رشد می کند.”

سخنگوی حزب جمهوری خواه فلوریدا به درخواست برای اظهار نظر پاسخی نداد.

کنجکاوی در مورد اینکه چه کسی ممکن است پشت هدایت رادیویی هریس باشد تا حدی به دلیل این باور است که اگر بایدن برای انتخاب مجدد بایدن نامزد نشود، جمهوری خواهان تلاش می کنند او را از نظر سیاسی خونریزی کنند. سال گذشته، خود بایدن با اطلاعات نادرست در تبلیغات اسپانیایی و چریکی در ایالت در چت های واتس اپ، صفحات فیس بوک و برنامه های رادیویی محبوب مواجه شد.

اگرچه هریس چندین دهه در کالیفرنیا خدمت کرده است، اما هریس هنوز در صحنه ملی نسبتاً جدید است، به این معنی که او فضای زیادی برای تعریف آن در چشم رای دهندگان دارد.

“آنها زود شروع می کنند. ما باید همین الان شروع کنیم به او حمله کنیم و او را شبیه یک شیطان کنیم.» و مشکل این است که حزب دموکرات متوجه نمی شود که این داستان در شهرستان میامی داد متولد شد و به دیگر اسپانیایی های اسپانیایی در ایالات متحده سرایت خواهد کرد.

تیرادور می‌گوید که اگر حزب شروع به پاره کردن داستان در حین متورم شدن آن نکند، تقریباً غیرممکن خواهد بود که «متقاعد کردن همه این افراد مسن و اسپانیایی‌های معمولی شما که فقط به رادیو AM گوش می‌دهند، متقاعد کنید که آنچه به آن گوش می‌دهند کامالا بد است. “این برای سه ماه درست نیست، کاری که دموکرات ها دوست دارند انجام دهند. آنها دوست دارند در آخرین لحظه وارد عمل شوند و کمپین کنند، بنابراین کار نمی کند.»

انتشار سریع انتقادها مدتهاست که بخشی از سیاست فلوریدا بوده است. آنها با فناوری تکامل یافته اند و به کارکنان عملیاتی اجازه می دهند تا به سرعت نقاط تماس را از برنامه های تلفن همراه بین تماس گیرندگان و برنامه های تماس تأثیرگذار توزیع کنند.

این تاکتیک توسط جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها در دوره‌های انتخابات گذشته به عنوان راهی برای دسترسی به رای‌دهندگان آمریکای لاتین استفاده شده است. به‌طور خاص، رادیو گفتگو، به گفته مجریان و مشاوران، ابزار قدرتمندی برای برقراری ارتباط با مخاطبان مهاجر قدیمی و جدید است که عموماً به دلیل حس ارتباطی که به آنها می‌دهد، آن را به خواندن روزنامه‌های محلی ترجیح می‌دهند.

امیلیانو آنتونز، یک عامل فلوریدا که هم برای دموکرات‌ها و هم برای جمهوری‌خواهان در این ایالت کار کرده است، استفاده احزاب از بانک‌های تلفن را “راز آشکار” خواند و تأیید کرد که هر از گاهی از او خواسته شده است که این کارها را انجام دهد. [they say] “هی، تو میدونی کجا میخوایم این صدا رو برای این یا اون آدم درست کنیم.”

در حالی که دموکرات‌های فلوریدا گفته‌اند نگران عواقب چنین حملاتی به هریس هستند، آنها همچنین عدم پاسخگویی را به عنوان آخرین نشانه نگران‌کننده می‌دانند که نشان می‌دهد این حزب توسط ایالتی متزلزل که به خانه دونالد رئیس‌جمهور سابق تبدیل شده است، واگذار می‌شود. و جنبش MAGA او.

اماندی درباره تماس های هریس می گوید: «مثل تماشای خزیدن موریانه بر روی تیرهای چوبی خانه شماست. “یکی می تواند هیچ باشد، اما همچنین می تواند نشانه ای از وجود مستعمره ای باشد که به آرامی اما مطمئناً در پایگاه می خورد. بهتر است به جای اینکه یک روز پیاده روی کنید و ببینید که چگونه خانه شما در درزها خراب می شود، شرایط را بررسی و رسیدگی کنید.

رهبران و فعالان حزب پذیرفته اند که با لاتین تبارها در کشور سروکار داشته اند، از جمله همچنان به رد ادعاهایی مبنی بر پذیرش سوسیالیسم توسط حزب.

برخی استدلال می کنند که به دلیل تهدیدات علیه دموکراسی باید راه جدیدی برای سازماندهی حمله خود علیه جمهوری خواهان بیابند، نکته ای که آنها معتقدند با توجه به چالش های حزب جمهوری خواه در انتخابات 2020 می تواند مرتبط باشد.

کمیته ملی حزب دمکرات، محققانی را به ردیابی اطلاعات نادرست و تبلیغاتی که جوامع آمریکای لاتین و آمریکای لاتین را به زبان انگلیسی و اسپانیایی هدف قرار می‌دهد اختصاص داد و مطالعه‌ای را برای اندازه‌گیری تأثیر اطلاعات نادرست انجام داد. مقامات حزب تعهد خود را برای گزارش دادن حقایق به جوامع آمریکای لاتین تکرار کردند. و آنها قبلاً چندین گفتگو با شرکت های رسانه های اجتماعی – به ویژه واتس اپ که متعلق به متا است که قبلاً فیس بوک نامیده می شد – داشته اند و آنها را تشویق کرده اند که مسئولیت بیشتری در قبال اطلاعات نادرست در سیستم عامل های خود بپذیرند.

عمار موسی سخنگوی DNC در پاسخ به سوالی درباره تماس‌های هریس گفت: «جای تعجب نیست که یک کمپین ظاهرا هماهنگ برای حمله به او با تهمت‌های جنسیتی و نژادپرستانه پنهانی وجود دارد – چیزی که او در طول زندگی حرفه‌ای خود با آن روبرو بوده است. آمریکایی‌ها می‌دانند که معاون رئیس‌جمهور این کار را برای آنها انجام می‌دهد و این کارزار دروغ‌پردازی را انجام خواهند داد.»

موسی افزود که هریس “شریک حیاتی” بایدن در زیرساخت ها بود که میلیون ها شغل ایجاد کرد و برای یافتن راه حل هایی برای تنظیم سیستم مهاجرت تلاش می کرد.

کاخ سفید از اظهار نظر خودداری کرد.

تنوع جمعیت آمریکای لاتین فلوریدا – از بلوک‌های نوظهور از مردم پورتوریکویی، نیکاراگوئه، کلمبیایی، دومینیکن و ونزوئلا که به دموکرات‌ها تمایل دارند تا جامعه بزرگ جمهوری‌خواه کوبایی میامی داد – کانون اصلی کمپین‌های سیاسی است. میامی مدت هاست که به عنوان یک بازار آزمایشی برای پیام ها به رای دهندگان آمریکای لاتین، با محتوای قوی تر که اغلب به سایر نقاط کشور صادر می شود، دیده می شود.

دموکرات‌ها اذعان کرده‌اند که موج اخیر توجه به هریس ممکن است پدیده موسوم به «ساخت میامی» باشد که در خارج از فلوریدا جنوبی توجه کمی به دست می‌آورد، اما برخی می‌گویند ممکن است نشان‌دهنده تلاش‌هایی باشد که در حال حاضر انجام شده است. رادار در رسانه های اسپانیایی زبان در سایر ایالت ها یا منادی آنچه در جاهای دیگر در پیش است.

دموکرات‌های فلوریدا تاکید کرده‌اند که آنها کمتر نگران لعنت‌کردن محافظه‌کاران تندرو به هریس در دوربین‌های اکو خود هستند تا تأثیر احتمالی نظرات آنها بر تعداد کمتر رأی‌دهندگان حزبی و مهاجران اخیر که کمتر در اخبار غوطه‌ور هستند.

هریس سابقه همکاری با مسائل لاتین و آمریکای لاتین را در ایالت خود کالیفرنیا دارد. زمانی که او در سال 2016 در برابر یک زن آمریکای لاتین برای مجلس سنا نامزد شد، با مشاورانش در مبارزات انتخاباتی خود قاطعانه بود که باید رای آمریکای لاتین را در این ایالت به دست آورد و نام های بزرگ را به خود جلب کرد و تاییدیه های اولیه نماد کارگری دولورس هوئرتا را جلب کرد. در این مسابقه، حریف هریس، سپس یک خواننده رپ. لورتا سانچز (دی-کالیفرنیا) پس از حضور در یک برنامه اسپانیایی داغ شد و گفت که رئیس جمهور باراک اوباما ممکن است از هریس حمایت کرده باشد زیرا هر دو سیاه پوست هستند. هریس از سانچز عذرخواهی کرد.

در مجلس سنا، هریس در طبقه اول بمباران مهاجرتی ترامپ سخنرانی کرد و بر محافظت از مهاجران جوان “رویایی” تمرکز کرد. او با اکثر اعضای حزب خود مخالفت کرد تا با دقت به یک توافق قانونی رای دهد که میلیاردها دلار برای تأمین بودجه دیوار مرزی ترامپ در مرز مکزیک در ازای دادن مسیری به رویاپردازان برای شهروندی فراهم می کرد.

اوایل امسال، جرقه‌ای از سوی برخی از چپ‌ها زده شد، زمانی که او در طی یک بازدید بلندپایه از گواتمالا، به مهاجرانی که قصد سفر به مرز جنوبی ایالات متحده را داشتند، گفت: “نباید”. هریس به عنوان مشاور رئیس جمهور در مورد دلایل مهاجرت به مرز جنوبی این سفر را انجام داد و صحبت های دولت بایدن در این مورد را تکرار کرد، اما همچنان بسیاری از فعالان مهاجرت را ناامید کرد. در عین حال، جمهوری خواهان به دلیل مشکلات مرزهای جنوبی ناشی از رویکرد شکننده آمریکا در قبال مهاجرت، مورد حمله قرار گرفته است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme