دستور ترامپ را بخوانید که هرگز صادر نشده و دستگاه های رای گیری را مصادره می کند

[ad_1]

مشخص نیست چه کسی هر دو سند را نوشته است. اما پیش نویس دستور اجرایی مورخ 16 دسامبر 2020 است و مطابق با پیشنهاداتی است که سیدنی پاول وکیل به رئیس جمهور وقت ارائه کرده است. در 18 دسامبر 2020، پاول، مشاور امنیت ملی سابق ترامپ، مایکل فلین، وکیل سابق دولت ترامپ، امیلی نیومن، و مدیر عامل سابق Overstock.com، پاتریک برن، با ترامپ در دفتر بیضی شکل ملاقات کردند.

به گزارش آکسیوس، در این نشست، پاول از ترامپ خواست تا دستگاه های رای گیری را تصرف کند و او را به عنوان دادستان ویژه برای تحقیق در مورد انتخابات منصوب کند.

سخنگوی کمیسیون انتخابات مجلس نمایندگان در روز 6 ژانویه اوایل روز جمعه تایید کرد که کمیته جدیدترین اسنادی را که وکلای ترامپ سعی در مخفی نگه داشتن آن داشتند دریافت کرده است و بعداً از اظهار نظر در مورد این ماجرا خودداری کرد.

پیش نویس فرمان اجرایی

پیش‌نویس فرمان اجرایی نشان می‌دهد که هفته‌های بین روز انتخابات و حمله به کنگره می‌توانست حتی بیش از آنچه که بود آشفته باشد. او به تئوری‌های توطئه در مورد تقلب در انتخابات در جورجیا و میشیگان استناد می‌کند، و همچنین دیدگاه‌های Dominion در مورد ماشین‌های رای‌گیری را بی‌کفایت می‌کند.

این دستور به وزیر دفاع اجازه می‌دهد تا «تمام ماشین‌آلات، تجهیزات، اطلاعات ذخیره‌شده الکترونیکی و سوابق مواد مورد نیاز برای حفظ مطابق با قوانین ایالات متحده مربوط به ذخیره‌سازی سوابق انتخاباتی را توقیف، جمع‌آوری، ذخیره و تجزیه و تحلیل کند». او همچنین به شکایتی اشاره می کند که در سال 2017 علیه برد رافنسپرگر وزیر امور خارجه گرجستان تنظیم شده است.

علاوه بر این، پیش نویس دستور به وزیر دفاع 60 روز فرصت می دهد تا ارزیابی انتخابات 2020 را بنویسد.

متن کامل اجراییه هرگز صادر نشده را می توانید اینجا بخوانید.

او با نقل قول از تعدادی از اختیارات ریاست جمهوری که اجازه اقدامات ترامپ را می دهد، از جمله قانون اساسی و فرمان اجرایی 12333، یک فرمان معروف حاکم بر جامعه اطلاعاتی، شروع می کند. اما در پیش نویس فرمان اجرایی به دو سند محرمانه نیز اشاره شده است: یادداشت های ریاست جمهوری امنیت ملی 13 و 21.

وجود اولی از این تفاهم نامه ها علنی است، اما وجود دومی قبلاً اعلام نشده است. NSPM 13 عملیات سایبری تهاجمی پنتاگون را مدیریت می کند. به گفته یکی از افراد آشنا به تفاهم نامه ها، 21 تعدیل های کوچکی را در 13 انجام می دهد و هر دو سند در داخل قوه مجریه به عنوان زوج در نظر گرفته می شوند.

این مرد به پولیتیکو گفت، این واقعیت که نویسنده پیش نویس دستور از وجود یادداشت 21 آگاه بوده، نشان می دهد که آنها به اطلاعات اسرار حساس دولتی دسترسی داشته اند.

پیش نویس دستور همچنین بر انتصاب یک مشاور ویژه برای نظارت بر این عملیات و آغاز کلیه دادرسی های کیفری و مدنی بر اساس شواهد جمع آوری شده و فراهم کردن تمام منابع لازم برای انجام وظایف خود بر اساس قوانین فدرال و قانون اساسی تاکید می کند. .

برای حمایت از مفاد آن، پیش‌نویس دستور به «گزارش پزشکی قانونی شهرستان آنتریم، میشیگان» اشاره می‌کند. این گزارش توسط راس رامسلند تهیه شده است که بخش های مینه سوتا را با میشیگان اشتباه گرفته است. واشنگتن پست. در همین حال، وزیر امور خارجه میشیگان گزارشی جامع منتشر کرده است که تئوری‌های توطئه را رد می‌کند و به این نتیجه می‌رسد که هیچ یک از “ناهنجاری‌های شناخته شده” در انتخابات شهرستان آنتریم در نوامبر 2020 نتیجه نقض امنیتی نبوده است.

لیزا گوتین، یکی از مدیران برنامه آزادی و امنیت ملی در مرکز برنان برای عدالت غیرانتفاعی، گفت: «این پیش نویس فرمان نه تنها سوء استفاده از اختیارات اضطراری است، بلکه یک سوء تفاهم کامل از آنها است. این دستور حتی یک «تهدید غیرمعمول و شدید» را که برای شروع هر اقدامی ضروری است، نمی کند. [federal emergency powers law]. این معادل قانونی خراشیدن دیوار توسط کودک با پاستیل است.»

پیش نویس یادداشت ها

پیش‌نویس سند با عنوان «یادداشت‌هایی درباره شفای ملی» که هم‌اکنون در اختیار کمیته منتخب است، اولین نگاهی به اظهاراتی که ترامپ در روز بعد بیان خواهد کرد، برخلاف دیگر سخنان ترامپ در آن زمان است. برای استفاده در هنگام بحث در مورد قیام.

او شروع کرد: «می‌خواهم امروز را با پرداختن به حمله شنیع دیروز در کنگره ایالات متحده آغاز کنم. من هم مانند همه آمریکایی ها از خشونت، بی قانونی و هرج و مرج خشمگین و منزجر شدم. من بلافاصله گارد ملی و مجری قانون فدرال را برای ایمن سازی ساختمان و بیرون راندن متجاوزان مستقر کردم. آمریکا همیشه یک کشور قانون و نظم است و باید باشد.»

این ادعا که ترامپ فوراً به گارد ملی دستور داده به ساختمان کنگره برود، ممکن است صحت نداشته باشد. کمیسیون انتخابات 6 ژانویه روز پنجشنبه نامه‌ای ارسال کرد و در آن نوشت که کریس میلر، وزیر دفاع ترامپ در جریان قیام، “با سوگند شهادت داد که رئیس جمهور هرگز در هیچ زمانی در روز 6 ژانویه با او تماس نگرفت.” هر دستوری برای استقرار گارد ملی

سند “شفای ملی” با انتقاد شدید از این حمله ادامه یافت.

در این یادداشت آمده است: «تظاهرات کنندگانی که به کاپیتول نفوذ کردند، مقر دموکراسی آمریکا را هتک حرمت کردند. من از وزارت دادگستری می خواهم که اطمینان حاصل کند که همه متخلفان تا حد امکان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

در زیر سندی با پیام مستقیم به شورشیان آمده است: «ما باید پیامی بفرستیم – نه با رحمت، بلکه با عدالت. برای کسانی که در اعمال خشونت آمیز و ویرانی شرکت کرده اند، می خواهم خیلی واضح بگویم: شما نماینده من نیستید. شما نماینده جنبش ما نیستید. شما نماینده کشور ما نیستید. و اگر قانون را زیر پا بگذارید، جایی در زندان دارید.»

این اظهارات به طور قابل توجهی از نحوه توصیف شورشیان در زمینه های دیگر منحرف شد. در ویدئویی که در جریان این حمله منتشر شد، ترامپ با لحنی از مافیا ابراز همدردی کرد.

ترامپ در آن زمان گفت: ما باید صلح داشته باشیم. “پس برو خونه. ما شما رو دوست داریم. تو خیلی خاص هستی. شما دیده اید که چه اتفاقی می افتد، می بینید که با دیگران که بسیار بد و بد هستند، رفتار می شود. من می دانم که شما چه احساسی دارید.”

یک روز پس از این حمله، در حالی که با موجی از انتقادات و بحث‌های عمومی بر سر درخواست اصلاحیه 25 برای برکناری او مواجه شد، ترامپ نطقی مشابه پیش‌نویس را در دفتر بیضی ایراد کرد. ترامپ در آن سخنرانی همچنین خشونت در کاپیتول را محکوم کرد و خواستار پاسخگویی عاملان آن شد.

سخنگوی ترامپ از اظهار نظر درباره این ماجرا خودداری کرد.

پیش نویس در برابر واقعیت

اظهارات در این پروژه همچنان به توصیف احساساتی است که پس از انتخابات شدید تشدید می شود. اما اکنون باید اخلاقیات سرد شود و صلح برقرار شود.»

او افزود که ترامپ “با شدت تمام مسیر قانونی را برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات دنبال می کند” و همچنان بر “اصلاح” انتخابات تاکید می کند تا رای دهندگان بتوانند از رقابت آینده مطمئن باشند.

در این اظهارات آمده است: “اما تا آنجا که به این انتخابات مربوط می شود، کنگره قبلاً نتایج را تأیید کرده است.” «کارزار انتخاباتی به پایان رسیده است. دولت جدید در 20 ژانویه افتتاح می شود. تمرکز من در حال حاضر بر تضمین انتقال آرام، منظم و آرام قدرت است. این لحظه نیاز به شفا و آشتی دارد.»

در سال پس از قیام، توصیف اخیر حمله ترامپ به شدت از آن روحیه در یادداشت‌های پیش‌نویس منحرف شد. رئیس جمهور سابق، انتخابات 2020 را “قیام” و 6 ژانویه 2021 را “اعتراض” توصیف کرد. او همچنین از اشلی بابیت، شورشی که وارد کاپیتول شد و در آنجا توسط یک افسر پلیس هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد، تمجید کرد.

این اظهارات همچنان با لحن وحدت‌بخش در بحث ویروس کرونا تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

این سند ادامه داد: «این همه‌گیری میلیون‌ها نفر را در خانه‌هایشان منزوی کرده، به اقتصاد آسیب رسانده و جان‌های بی‌شماری را گرفته است». وی افزود: «پایان دادن به بیماری همه گیر و بازسازی اقتصاد، مستلزم همکاری همه ما با هم، همراه با تأکید مجدد بر میهن پرستی، ایمان و اجتماع است.»

وی افزود: «ما باید پیوندهای مقدس عشق و وفاداری را که ما را به عنوان یک خانواده ملی متحد می کند، تجدید کنیم.

در حالی که ترامپ مخالفت برخی از افراد در پایگاه خود را جلب می کند و علناً می گوید واکسن تقویت کننده علیه کووید دریافت کرده است، او تا حد زیادی موفقیت واکسن ها علیه ویروس را به عنوان پیروزی شخصی خود برجسته کرده است.

ترامپ ماه گذشته به Candice Owens، کارشناس محافظه کار، گفت: «من یک واکسن با سه واکسن ابداع کردم. “همه خیلی خیلی خوب هستند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi