در مراسم دعای کنگره در 6 ژانویه، ترامپ سخنانی را بیان خواهد کرد که “دروغ بزرگ” را دو برابر خواهد کرد.

[ad_1]

جیسون شپرد، رئیس جمهوری‌خواه سابق شهرستان کاب، جورجیا که پس از رای دادن به توبیخ فرماندار جمهوری‌خواه برایان کمپ، یکی از دشمنان سیاسی ترامپ، از حزب محلی خود استعفا داد، گفت: «تقریباً تبدیل به یک مذهب جمهوری‌خواه شده است. شما معتقدان خود را دارید، شما بدعت گذاران خود را دارید و هرکسی که نمی خواهد صددرصد از ترامپ پیروی کند یا می خواهد ترامپ را زیر سوال ببرد، تعریف جدید رینو است.

طبق نظرسنجی دانشگاه مونموث، یک سال پس از قیام کنگره، تقریباً سه چهارم جمهوری‌خواهان همچنان به ادعای بی‌اساس ترامپ مبنی بر پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری به دلیل تقلب در رأی‌دهندگان معتقدند. علاقه جمهوری خواهان عادی به پیگیری وقایع 6 ژانویه کم رنگ شده است. و طبق یک مطالعه دانشگاه کوئینیپیاک، تقریباً از هر 10 جمهوری‌خواه، 8 نفر می‌خواهند ترامپ در سال 2024 دوباره نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری شود.

رالف رید، استراتژیست جمهوریخواه و بنیانگذار ائتلاف برای ایمان و آزادی گفت: «این استثنایی است. می‌توانید استدلال کنید که او امروز در حزب جمهوری‌خواه در موقعیت قوی‌تری نسبت به گذشته قرار دارد.

رید ادامه داد: «از بسیاری جهات، همانطور که نامزدهای جمهوری‌خواه در سراسر کشور خواستار حمایت ترامپ شدند، «حزب می‌تواند در زمان خروج او در جهتی محافظه‌کارانه، پوپولیستی و ترامپی‌تر حرکت کند» تا زمانی که دوباره انتخاب شود.

سال گذشته برای چند ثانیه، کنترل ترامپ بر حزب جمهوری خواه شکسته به نظر می رسید. پس از قیام کنگره، کارل روو، استراتژیست جمهوری خواه، گفت که ترامپ “واقعاً همیشه آلوده بود و قادر به کاندیداتوری در سال 2024 نبود.” نماینده نانسی میس (RS.C.) که روی کمپین انتخاباتی ترامپ در سال 2016 کار می کند، گفت میراث ترامپ “پاک شده است”. جمهوری خواهان که قبلاً از ترامپ حمایت کرده بودند، از او خواستند که دیگر نامزد نشود.

اسکات جنینگز که برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش کار می کند، می گوید: «او رهبر یک حزب جمهوری خواه نیست که من می شناسم.

با این حال، یک سال بعد، رهبری ترامپ در حزب غیرقابل انکار است. کمیته های سیاسی او بیش از 100 میلیون دلار جمع آوری کرده اند. متحدان او زیرساخت های حزبی خود را در ایالات متحده گسترش داده اند. و همراه با ترامپ، جمهوری خواهان منتقد ترامپ را به طور روشمند اداره می کنند.

نمایندگان آدام کینسینجر از ایلینویز و آنتونی گونزالس از اوهایو، دو تن از 10 جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان که پس از قیام کنگره به استیضاح ترامپ رای دادند، قبلاً اعلام کرده‌اند که در سال جاری به دنبال انتخاب مجدد نیستند. در وایومینگ، رهبران جمهوری‌خواه جمهوری‌خواه در نوامبر به عدم به رسمیت شناختن جمهوری لیز چنی، یکی دیگر از حامیان استیضاح و منتقد سرسخت ترامپ، به عنوان عضوی از حزب خود رأی دادند. ترامپ در حال دخالت در انتخابات مقدماتی سنا و فرمانداری در انتخابات میان دوره ای است.

باب هکمن، مشاور جمهوری خواه که در 9 کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری، از جمله سناتور، خدمت کرده است، می گوید: «ببینید، اگر نامزد مجلس سنا یا مجلس نمایندگان هستید، چیزی که نمی خواهید این است که ترامپ علیه شما تأیید کند. کمپین لیندسی گراهام در سال 2016. г.

یک استراتژیست قدیمی جمهوری خواه گفت: “او همه را شکنجه خواهد کرد و کمپین ها باید بخشی از استراتژی خود را بر اساس ترامپ و نحوه واکنش او داشته باشند.”

تا حدی، ترامپ از همان شتاب در انتخابات میان‌دوره‌ای استفاده می‌کند که امسال همه جمهوری‌خواهان را بالا می‌برد، زیرا این حزب غیرحزبی از نظر تاریخی در اولین دوره میان‌دوره‌ای عملکرد خوبی داشته است. اما ترامپ همچنین از مقایسه منحصر به فرد خود با جانشین دموکرات خود استفاده می کند. شهرت عمومی بایدن به دلیل خروج هرج و مرج نیروهای آمریکایی از افغانستان در تابستان گذشته، از جمله کشته شدن 13 نظامی آمریکایی در یک حمله تروریستی، لطمه خورده است، و محبوبیت عمومی او نیز در بحبوحه ادامه همه گیری ویروس کرونا و بن بست قانونی در واشنگتن آسیب دیده است.

شلی کیس، رئیس حزب جمهوری خواه در پیما کانتی، آریزونا، ترامپ را با اظهارات مکرر خود علیه بایدن توصیف کرد که لحن رسانه‌های محافظه‌کار را به‌عنوان «یک رهبر در مقایسه و تضاد» توصیف کرد. و در افکار عمومی بین آنها روشنایی کمی وجود دارد. بر اساس نظرسنجی FiveThirtyEight، میزان محبوبیت ترامپ، در حدود 43 درصد، از نظر سیاسی معمولی قوی نیست – اما تقریباً با محبوبیت بایدن یکسان است.

رندی ایوانز، وکیل گرجستانی که سفیر ترامپ در لوکزامبورگ بود، می‌گوید: «آنچه بیش از هر چیز به رئیس‌جمهور ترامپ کمک کرد، بایدن است. وی ادامه داد: امسال سال بد بایدن است که به معنای واقعی کلمه به پایگاه ترامپ انرژی داد.

در اوایل سال گذشته، به نظر می‌رسید که شور و شوق جمهوری‌خواهان نسبت به ترامپ حداقل با وقایع 6 ژانویه کاهش یافته است. اما همه جا شواهدی وجود دارد که نشان می دهد دیگر اینطور نیست. بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو، در ماه مارس، 79 درصد از جمهوری‌خواهان و جمهوری‌خواهان مستقل گفتند که آزار و شکنجه افرادی که در کاپیتول شورش کردند، مهم است. اما تا سپتامبر، این درصد بیش از 20 درصد کاهش یافت و به 57 درصد رسید و اکثریت جمهوری خواهان گفتند که توجه زیادی به شورش ها شده است.

و در میان جمهوری خواهان، چشم انداز پشت قیام فقط برای ترامپ بهبود یافته است. در نظرسنجی دانشگاه کوئینیپیاک در پاییز گذشته، دو سوم جمهوری‌خواهان گفتند که شورش کنگره را حمله به دولت نمی‌دانند و 77 درصد جمهوری‌خواهان گفتند که ترامپ هیچ مسئولیت یا مسئولیت زیادی برای هجوم به ساختمان کنگره در ژانویه ندارد. 6. (در واقع، در یک نظرسنجی جدید توسط POLITICO / Morning Consult، جمهوری خواهان بیشتری گفتند که دموکرات های کنگره مسئول رویدادهای 6 ژانویه هستند تا ترامپ.)

ترامپ از آن روز هم نمی ترسد. وی با اعلام کنفرانس مطبوعاتی ماه گذشته خود نوشت: «یادتان باشد که قیام 12 آبان، اعتراضی کاملاً غیرمسلحانه به تقلب در انتخابات بود که در 15 دی انجام شد.

جف رو، استراتژیست جمهوری خواه که رهبری کمپین ریاست جمهوری سال 2016 سناتور تد کروز تگزاس را بر عهده داشت، گفت: “برند ترامپ علیه صحت سیاسی مبارزه می کند، و وقتی شما چنین مبارزه می کنید، هر کاری که انجام می دهید مربوط به برند است.” زد و خورد. “

رو در مورد توانایی ترامپ برای حفظ حمایت و ایجاد جمعیت در حالی که خارج از دفتر است، گفت: “این دیوانه کننده است که او می تواند انجام دهد. دیوانه تقریباً مثل این است که ما به آن عادت کرده‌ایم، اما تو از آن فاصله می‌گیری، این دیوانه است.»

ترامپ ممکن است همچنان محو شود – یا تصمیم بگیرد که در سال 2024 دیگر برای کاخ سفید نامزد نشود. او تا زمان انتخابات عمومی 78 ساله خواهد شد و اگرچه اکنون انتظار می رود که دوباره نامزد شود، عملکرد ضعیف در میان دوره ای می تواند به او آسیب برساند. نامزدهای مورد نظر او در سنا در تعداد انگشت شماری از ایالت ها قبلاً دچار مشکل شده اند.

علاوه بر این، کمیسیون انتخابات 6 ژانویه که در مورد تلاش‌های ترامپ برای لغو نتایج انتخابات 2020 تحقیق می‌کند، همچنان کار می‌کند و این احتمال وجود دارد که یافته‌های او به پیگرد قانونی منجر شود. در اواسط ماه دسامبر، این کمیسیون مجموعه ای از پیام های متنی نمایندگان مجلس و مجریان فاکس نیوز را منتشر کرد که در آن از مارک میدوز، رئیس دفتر ترامپ خواسته شد تا ترامپ را برای انجام اقدامات بیشتر برای پایان دادن به خشونت تحت فشار قرار دهد.

هکمن، مشاور جمهوری خواه، گفت: «این کمیسیون در 6 ژانویه تأثیری بر نحوه دید همه اتفاقات آن روز و اینکه همه ترامپ را چگونه می بینند، خواهد داشت. «برخی از چیزهایی که دیدیم – ایمیل‌ها و پیام‌های متنی که برای ترامپ فرستاده شد – بسیاری از مردم را در طرف جمهوری‌خواه تکان داد.

اما ترامپ پیش از این آنقدر جمهوری خواهان را – و بدون تأثیر طولانی مدت قابل توجه – آزار داده است که تعداد کمی متقاعد شده اند که هر چیزی می تواند او را در حزب جابجا کند.

جو والش، سخنگوی سابق ایلینویز، که ترامپ را با جمهوری خواهان به چالش کشید، گفت: پس از 6 ژانویه، “دو سه روزه بود که حامیان سرسخت او – حتی زمانی که کمی غافلگیر شده بودند، از اتفاقی که افتاد شگفت زده شدند.” نامزدی ریاست جمهوری در سال 2020. “اما در پایان هفته اول، آنها دوباره جمع شدند.”

یک سال بعد، والش گفت، ترامپ در حزب جمهوری خواه بسیار تاثیرگذارتر از ماه آخر ریاست جمهوری خود است.

والش گفت: «او از آن جان سالم به در برد. “او قوی تر از همیشه است.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme