در بحرانی‌ترین شرایط هستیم، چه اجباری است که لیگ برگزار شود؟

[ad_1]

به گزارش ورزش سه، محمدرضا خلعتبری درباره شرایط شهرخودرو اظهار کرد: تمریناتمان را پس از صدور مجوز توسط ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و از تاریخ پنجم خردادماه شروع کردیم و مشغول به تمرین هستیم. اخیرا هم یک بازی درون تیمی داشتیم و پس از آن دو روز به بازیکنان استراحت داده شد.

او ادامه داد: شرایط بدی نداریم و تمریناتمان را مجددا از فردا شروع می‌کنیم، اما واقعیت این است که تمام کارمان را با ترس و لرز انجام می‌دهیم. شرایط خوبی در جامعه وجود ندارد و همه ما نگران هستیم و ترسیدیم. با وجود اینکه تمام مسائل بهداشتی را رعایت می‌کنیم، اما واقعا کار سختی است و امیدوار هستم اتفاق خاصی در جریان تمرینات و بازی‌ها نیفتد. بخاطر اتفاقاتی که در این مدت برای مردم افتاده، ناراحت هستیم.

وینگر با تجربه شهرخودرو با بیان اینکه شرایط برای برگزاری بازی‌ها مساعد نیست، ابراز کرد: واقعا نمی‌دانیم چه حرفی بزنیم. فوتبالیست‌ها مدام در رفت و آمد هستند؛ ما بعد از تمرین، مجبور هستیم به اجبار از سوپر مارکت خرید‌های خودمان را انجام بدهیم. با اینکه خیلی از موارد بهداشتی را رعایت کرده و احتیاط می‌کنیم، اما واقعا استرس داریم.

خلعتبری یادآور شد: با این اوضاع که امروز تست کرونا ۳ هزار و ۵۰۰ نفر مثبت اعلام شده و در بحرانی‌ترین شرایط هستیم، چه اجباری است که با هر شرایطی لیگ را برگزار کنند؟ مثلا اگر مسابقات برگزار نشود، چه اتفاقی می‌اُفتد؟ خیلی از تیم‌ها دوست دارند بازی کنند، اما واقعا در این شرایط اصلا نباید بحث برگزار شدن یا نشدن لیگ را در نظر بگیریم، چون سلامتی مردم و خانواده‌های ما از هر چیزی مهم‌تر است.

او با تاکید بر اینکه ما شانس کسب سهمیه آسیایی را داریم، ابراز کرد: با یکی، دو برد رتبه ما بالا می‌آید و حتی ممکن است به رده دوم صعود کنیم، اما وقتی جان یک نفر به خط بیفتد، چه فایده‌ای دارد؟ اگر بعد‌ها اتفاقی برای کسی به وجود بیاید، پشیمانی به بار می‌آورد. با اینکه تمام تدابیر بهداشتی را در نظر گرفتیم، اما نمی‌دانیم به خانه برویم یا نه.

هافبک تکنیکی شهرخودرو تصریح کرد: دو روز است به محل زندگی‌ام آمدم، اما نتوانستم بروم و پدر و مادرم را ببینم، چون می‌ترسم خدایی نکرده اتفاقی بیفتد. از اینکه خانواده‌ام و بچه‌های کوچک را ببینم، می‌ترسم، ولی امیدوار هستم اتفاقات خوبی برای مردم بیفتد.

خلعتبری با اشاره به صحبت‌های حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو اظهار کرد: حرف آقای حمیداوی سلامتی بازیکنان و خانواده‌هایشان است، نه هیچ چیز دیگری. ایشان می‌گوید تا سه ماه دیگر صبر کنید و اگر شرایط بهبود پیدا نکرد، تصمیم به لغو لیگ بگیرید. حرف غیر منطقی نزده است. ضمن اینکه ایشان بحث مالی را مطرح نکردند، چون چک‌ها را به باشگاه تحویل دادند تا در یکی، دو روز آینده به بازیکنان بدهند. با پرداختی مجدد، دریافتی بازیکنان ما نزدیک ۷۵ تا ۸۰ درصد می‌شود، بنابر این باید حرف‌های ایشان را منطقی و بخاطر سلامتی جامعه برداشت کرد.

او تاکید کرد: مطمئن باشید اگر لیگ ادامه پیدا کند و ما نتیجه بگیریم و با کسب دو، سه برد به آسیا برویم، برای برند باشگاه و شخصیت تیم و بازیکنان بهتر می‌شود، ولی نگرانی و دغدغه ما چیز دیگری است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link