درگیری های اولیه در تگزاس پس از حمله اف بی آی آغاز شد

[ad_1]

و انتخابات مقدماتی اولین خشم چپ در هفته‌های اخیر علیه دموکرات‌های میانه‌رو، از جمله کوئلار، پس از آنکه تعداد کمی از میانه‌روها در کنگره مانع از اجرای بخش‌های کلیدی دستور کار جو بایدن شدند، خواهد بود.

او گفت: “او حتی قبل از رسوایی اخیری که نماینده کوئلار با آن روبرو شده است، شانس بسیار بسیار بسیار خوبی برای برنده شدن دارد.” جمال بومن (DN.Y.)، که خود یکی از رقبای قدیمی را که تحت حمایت گروه لیبرال دموکرات عدالت بود، حذف کرد. “او از اولین بار راه طولانی را پیموده است. حالا من از او انتظار دارم که این کار را انجام دهد.”

بومن در پاسخ به این سوال که آیا مصوبات بیشتری از کنگره در راه است یا خیر، گفت: «با ما همراه باشید. دیگران را خواهید دید. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که تا آنجا که ممکن است به او شتاب می‌دهیم.»

بنا به گزارش ای بی سی نیوز، کوئلار، نماینده 9 دوره ای پارلمان و یکی از محافظه کارترین دموکرات های کنگره، به عنوان بخشی از تحقیقات جاری در مورد کشور آذربایجان شوروی سابق، تحت بازجویی فدرال قرار دارد. خانه و دفتر مبارزات انتخاباتی او چهارشنبه گذشته توسط اف بی آی ویران شد، اگرچه مقامات مجری قانون و خود کوئلار از اظهار نظر در مورد جزئیات خودداری کردند. کوئلار گفت که در “هر تحقیقی” همکاری خواهد کرد، اما نه بیشتر.

پس از حمله، دموکرات تگزاس یک تبلیغ تلویزیونی تحریک‌آمیز پخش کرد، که بر روابط عمیق خود با تگزاس جنوبی تأکید کرد و نشان داد که او عقب‌نشینی نمی‌کند. سیسنروس روز سه شنبه با خرید پخش می شود – اولین پخش آن در انتخابات 2022.

سیسنروس در بیانیه‌ای گفت: برای جنوب تگزاس، تحقیقات FBI در مورد هنری کوئلار نگران‌کننده است، اما نگرانی‌های جدی در مورد سابقه طولانی فساد و روابط نزدیک این نماینده کنگره با کمک‌کنندگان مالی شرکت‌اش به رای‌دهندگان در آن منطقه وجود دارد. ، که برای اولین بار با POLITICO به اشتراک گذاشته شد.

با این حال، خود آگهی به حمله FBI اشاره نمی کند، بلکه در عوض بر تلاش خانواده او برای پرداخت قبوض پزشکی و حمایت او از Medicare for All تمرکز می کند.

بر اساس آخرین صورت‌های مالی سیسنروس در اواخر سپتامبر حدود 2 میلیون دلار کمتر از کوئلار در صورت‌حساب کمپین خود داشت و به گفته کسی که با استراتژی او آشنا بود، او زودتر از زمان برنامه‌ریزی شده در تلویزیون حضور داشت.

تحقیقات FBI این کمپین را گیج کرده است: کوئلار تبلیغات تلویزیونی بیشتری را در این آخر هفته پس از اینکه یک گروه خارجی از او حمایت کرد تا خریدش را قطع کند، پخش کرد و سیسنروس به سرعت از این کار پیروی کرد تا خودش شنیده نشود.

سیسنروس طبق کمپین خود تاکنون خریدی به ارزش 60000 دلار انجام داده است. به گفته شرکت ردیابی رسانه AdImpact، Cuellar همچنین تاکنون حدود 60000 دلار در تبلیغات تلویزیونی رزرو کرده است. هر دو رقم مطمئناً با نزدیک شدن به اول مارس به سرعت رشد خواهند کرد.

به گفته تعدادی از دموکرات‌ها که بحث درباره استراتژی را توضیح دادند، این رقیب دو بار لیبرال و کمپین او در حال تلاش برای یافتن تعادل دقیق کوئلار در میان تحقیقات در حال انجام هستند. سیسنروس، یک مدافع عمومی حرفه ای، به جای اینکه مستقیماً وارد حمله شود، در پنج روز پس از ورود FBI به خانه کوئلار، اظهارات عمومی محدودی را بیان کرد. کمپین او بیانیه ای منتشر کرد و تنها گفت که آنها “از نزدیک” تحقیقات را دنبال می کنند.

اما از اولین حضورش در سال 2020، سیسنروس به طور مداوم کوئلار را به دلیل فاسد بودن بیش از حد و گره خوردن به منافع شرکت‌ها مورد ضربه قرار داده است. و در حالی که او قبل از صدور حکم منتظر تکمیل تحقیقات خواهد بود، این حمله بر این موضوع رایج تأثیر می گذارد. کمپین او شاهد افزایش جمع آوری کمک های مالی، علاقه داوطلبانی است که می خواهند با رای دهندگان ملاقات کنند و نگرانی رای دهندگان در هنگام تماس با آنها از طریق تلفن بانک افزایش یافته است.

و تحت رادار، کمپین سیسنروس در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که رای دهندگان از این تحقیقات آگاه هستند، و طبق پورتال تبلیغاتی این پلتفرم، برای تبلیغات فیس بوک برای تبلیغ تاریخچه MSNBC از حمله FBI هزینه می کند.

جسیکا سیسنروس می‌تواند برنده شود، اما به شرطی که بتوانیم شکاف مالی را خیلی سریع برطرف کنیم. آیا اکنون می توانید 5 دلار یا بیشتر کمک کنید تا به ما برنده شویم؟ “در آگهی خوانده شد.

کمپین Cisneros پس از حمله هفته گذشته مورد تایید قرار گرفت، از جمله AFL-CIO تگزاس، نماینده. الکساندریا اوکاسیو کورتز (DN.Y.) و پروژه سازماندهی تگزاس – و تیم او در تلاش است تا موارد بیشتری را مسدود کند. (تیم اوکاسیو کورتز گفتند که تایید او برای این چرخه قبل از حمله FBI در حال انجام بود.)

یکی دیگر از حامیان جدید قابل توجه: San Antonio Express-News. هیئت تحریریه روزنامه روز دوشنبه اعلام کرد که از سیسنروس با کنار گذاشتن حمایت کوئلار در مسابقه 2020 آنها حمایت خواهد کرد.

کریستن هرناندز، معاون مدیر ارتباطات کمپین برای فهرست EMILI که دو بار از سیسنروس حمایت کرده است، گفت: “کنگره کوئلار شانس بسیار خوبی برای از دست دادن این کرسی دارد.”

در همین حال، کوئلار شروع به کاهش برخی از حمایت های سیاسی خود در داخل کرد. یک گروه طرفدار کوئلار – که اطلاعات کمی درباره خود به صورت آنلاین منتشر کرده است – تبلیغاتی به ارزش 179000 دلار را که برای پایان ژانویه برنامه ریزی شده بود دانلود کرده است. و چندین دموکرات پیش‌بینی کرده‌اند که ممکن است موارد بیشتری وجود داشته باشد، بدون اینکه هیچ واکنش دیگری از سوی کوئلار یا FBI صورت نگیرد. با این حال هیچ یک از دموکرات‌ها یا گروه‌های وابسته به دموکرات‌ها علناً حمایت خود را پس نگرفته‌اند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه در پاسخ به این سوال که آیا کوئلار باید در جریان تحقیقات از کمیسیون کناره‌گیری کند، گفت: «در این مرحله به سادگی در این مورد اظهار نظر نمی‌کنم». یکی از کارمندان کمپین دموکرات برای کنگره نیز از اظهار نظر در مورد حمایت از کوئلار خودداری کرد.

به ویژه، برخی از دموکرات‌های ارشد که سال‌ها با سگ کهنه‌کار بلو داگ کار کرده‌اند – که سال‌ها از حملات به عنوان یک دموکرات محافظه‌کار اجتماعی جان سالم به در برده است – می‌گویند که حساب کامل او را نمی‌کنند.

پس از اینکه دو سال پیش سیسنروس را با کمتر از 3000 رای شکست داد، کوئلار به این نکته اشاره کرد که از همان ابتدا رقابت را جدی‌تر گرفته بود. ماه گذشته، کوئلار قول داد تلاش‌های خود را در نبرد اولیه آینده بهبود بخشد و به پولیتیکو گفت: «من کارم را اینجا انجام می‌دهم و پس از آن برای کمپین بسیار سخت کار خواهیم کرد.

این منطقه که از لاردو امتداد دارد و بادهای شمال تا سن آنتونیو را در بر می گیرد، به شدت در آمریکای لاتین قرار دارد، اما در سال 2020 شاهد چرخش شدید به راست بود. جو بایدن پس از کسب 20 امتیاز در سال 2016، تنها چند امتیاز به دست آورد.

شهرستانی که به تازگی انتخاب شده است به بایدن یک پیروزی 7 امتیازی می دهد، اما جمهوری خواهان همچنان این منطقه را در لیست هدف خود قرار می دهند، به این امید که از جذابیت فزاینده آن برای رای دهندگان آمریکای لاتین در تگزاس جنوبی استفاده کنند.

حامیان سیسنروس می گویند که جمع آوری کمک مالی و سازماندهی آن نسبت به دو سال پیش افزایش یافته است. سپس بیشتر توجه ملی – و هزینه ها – در آخرین مرحله مسابقه بود.

اکنون این رقیب لیبرال نزدیک به شش هفته قبل از انتخابات مقدماتی، با رو به رو شدن با رئیس جمهور فعلی تضعیف شده سیاسی، مورد توجه قرار گرفته است.

ما مسیر روشنی برای پیروزی می بینیم. ایوت کنترراس، سخنگوی کمپین Ocasio-Cortez، اضافه کرد: ما قطعا از پایگاه داوطلبان کنگره برای حمایت از جسیکا استفاده خواهیم کرد.

جو دینکین، مدیر کمپین حزب کارگر خانواده که از سیسنروس حمایت می کرد، اضافه کرد: “کوئلار با تجربه رای گیری محافظه کارانه خود یک هدف را روی پشت خود نقاشی کرد”. او گفت: «اما تحقیقات FBI به آتش سوخت می افزاید.» وی افزود که رأی دهندگان قبلی کوئلار «در نادیده گرفتن آن مشکل خواهند داشت».

نیکلاس وو و جاش گرشتاین در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna