نوشتن برای یک موسسه دانشگاهی در سطح پایین مقیاس دستمزد بود ، در حالی که نوشتن در رشته بیوتکنولوژی یا داروسازی بالاترین میزان را پرداخت می کرد. فریلنسرها باید انتظار داشته باشند که در همین زمینه درآمد کسب کنند.

باز هم ، یک مبلغ نوید بخش عالی است ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی از کار لذت می برید. نوشتن و ویرایش پزشکی یک زمینه آسان برای “امتحان کردن” نیست. در مورد آن تحقیق کنید و مطمئن باشید که می خواهید سخت کار کنید تا پایتان را در ببندید.

این رشته همچنین بسیار رقابتی است. دقیقاً همانطور که در رسانه ها وجود دارد ، روند کند رشد اقتصادی بدان معنی است که حتی نامزدهای بیشتری برای شغل ها نیز سر می زنند. بنابراین ، سازمان ها در مورد آنها که استخدام می شوند انتخاب بیشتری خواهند کرد زیرا مهارت ها در حق بیمه است.

لوئیس می گوید: “این تصور وجود دارد که در زمینه پزشکی کار زیادی انجام می شود و بسیار پر درآمد است.”

“افرادی که می خواهند مسیری را که من به عنوان ویرایشگر / نسخه خط کپی رفتم و به سمت بالا حرکت می کنند ، لزوماً نمی دانند که خیلی خوب پرداخت می کنند. برخی از این کارها هنوز هم از صنعت چاپ و نشر انجام می شود ، یا این از شرکت هایی است که نمی خواهند مبالغ بالاتری را که کار داروسازی پرداخت می کند ، بپردازند. ”
http://tinyurl.com/u4nllsv
https://rebrand.ly/3ie29yb
https://bit.ly/3eh0mNW
https://xip.li/D9vmJ4
https://is.gd/te0IN1
https://v.gd/Zqout9
https://v.ht/coFo
https://plink.ir/KXzAc
https://u.nu/k0gst
https://clck.ru/MvoNV
http://ulvis.net/ZavV
https://cutt.ly/4tCLbAc
https://shrtco.de/VStF3
http://tny.im/JEZ8V
منبع : https://u.nu/8sigi

دانلود کتاب کاریکاتورهای پزشکی